FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka
Author Message
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 21-01-2010, 17:59   

Z raguły może się wydać że taka lista może być długa, ale jeśli chodzi o naj to tutaj się nieco ilość zawęża.

Ulubiony Aktor:
Daniel Craig - nie wiem, czy mam słabość do Bonda czy do niebieskich oczu, ale on we wszystkim jest fajny i ma fajny akcent,
Michael C. Hall - za mojego Dextera oraz 6 Stóp Pod Ziemią,
Vin Diesel - zdecydowanie za aparycję i niesamowite zdolności fizyczne - umie zrobić TR'owy Handstand :D oraz mocny, groźny głos - Pitch Black i Kroniki Riddicka - mniam...
Keanu Reeves - świetny w kilku filmach, nawet w duecie z Sandrą Bullock - akurat nie mam na myśli Matrixa bo film nieszczególnie mi przypadł...
Ulubiona Aktorka:Raichel Weisz - ma fajną umiejętność uosabiania silnych kobiet - choćby Wierny Ogrodnik czy Mumia 2, boski głos i potrafi zrobić fajny brytyjski akcent.
Sandra Bullock - ma na koncie kilka niezapomnianych ról no i nie wiem, może po prostu mi się podoba?
Angelina Jolie - może troszkę przez sentyment do Lary, ale nie wiem... było kilka kryminałów z jej udziałem które mnie wcięły...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
CoralinaAmelia 
Nowicjusz



Joined: 22 Mar 2010
Posts: 16
Location: W-ch
Posted: 01-04-2010, 23:36   

Ulubieni: Helena Bonham Carte(za styl bycia i grania), Johny Depp (no ma facet w sobie to coś), lubię też Seana Connery'ego (z wiekiem robi się coraz fajniejszy i bardzie wyrazisty)
A znienawidzeni to Megan Fox i Daniel Craig :kijek: :gun2: no po prostu jak ich widze to mam ochotę zmienić kanał albo wyłączyć TV, normalnie ich nie cierpię.
Świetna jest też np. Uma Thurman i Winona Ryder(Lydia!)
długo by można wymieniać...
_________________
"Jack? Jack is dead, my friend. You can call me JOKER! And as you can see, I'm lot happier!"
 
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 29-06-2010, 21:42   

O polskich aktorach się nie wypowiadam...

Bardzo lubię Meryl Streep. Według mnie kobieta ma talent i świetnie potrafi wcielić się w daną rolę. Poza tym wydaje się być całkiem sympatyczna.
Angie też lubię. Nie tylko dlatego, że grała w TR, ale spodobała mi się też jej rola w "Przerwanej lekcji muzyki". Kto nie oglądał - POLECAM!
Z facetów wytypowałabym Johnego Deppa. Jest przystojny i zawsze ma do odegrania ciekawe i zróżnicowane role: pirat, poeta, nożycoręki, właściciel fabryki czekolady itp. itd.

Nie wiem czy tylko na mnie, ale Adam Sandler działa na mnie jak płachta na byka. Po prostu faceta nie trawię...
 
 
Adolf 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2010
Posts: 9
Location: Poznań
Posted: 29-06-2010, 22:37   

Ulubiony: Michael Madsen
Znienawidzony: nie czytałem wszystkich poprzednich postów, ale pewnie Robert Pattison dominuje, więc dokładam swój minus na tego pana.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 24-06-2011, 14:40   

Ja mam jednego ulubionego aktora i raczej zdania nie zmienię: Johnny Depp, bez dyskusji. Za rozśmieszanie mnie do łez w "Piratach z Karaibów". Był po prostu genialny, ma facet talent. Miał swój oryginalny pomysł na rolę i bardzo dobrze. Bez niego Jack Sparrow na pewno nie byłby tą samą postacią. Gdybym teraz miała obejrzeć Piratów z innym aktorem w roli głównej, nie byłabym już tak zachwycona całością. Depp jest duchem tego filmu - co tu mówić, dzięki niemu powstał hit :tak:
A aktorka - cóż, lubię Angelinę Jolie, przede wszystkim za rolę w TR :) Według mnie dobrze wczuła się w rolę :matrix: i w ogóle jakoś mi w tych dwóch filmach pasowała jako Lara. Na pewno to też trochę przez ogólną sympatię do Tomb Raidera, ale sama sympatia do TR to nie jest :)
A najgorszy aktor - Robert Pattinson. Po prostu ten koleś działa na mnie wyjątkowo denerwująco. Nie rozumiem, co część ludzi w nim widzi. Ble. :nie:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 21-11-2013, 08:08   

Naj aktorki: Sandra Bullock ( miss agent), Emma Watson ( Herciaaa), Helena Bonham Carter(Bellatrix) Agnieszka Dygant ( Frania Maj i Agata Przybysz), Jennifer Aniston( mój naj film z nią to ,,żona na niby"), Monica Belucci ( Cleopatra).

Naj aktorzy: Tomasz Kot (Maks Skalski), Rupert Grint (Ron Weasley).

Okropne aktorki: Angelina Jolie ( nie pasi do Lary), Scarlett Johanson ( za sztuczna).

Okropni aktorzy: Daniel Radcliffe ( Harry Potter), Jim Carrey (Ace Ventura)
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo