FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka
Author Message
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 11-05-2005, 20:07   Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka

Od dawna chciałem założyć taki topic, ale się zapomniało. Dzięki że ktoś mi o tym przypomniał w ideałach :P No to słucham - ktoś się podzieli wrażeniami z gry aktorów bądź pięknych aktorek :?: Kogo lubicie najbardziej, kogo nienawidzicie :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 12-05-2005, 13:04   

w sumie racja.. takiego topicu nie było ;)

Znienawidzony aktor? Cezary Pazura :/ błazen, bałwan, pajac.. nienawidze!

Aktorka.. hmm.. brak

Ulubiony aktor: Kiedys na pewno Jim carrey, za jego cudne komedie :P A teraz..hmm.. na pewno słynny Kiefer Sutherland (Jack w serialu 24!) i David Duchovny z "X Files".

aktorka? Angelina Jolie oraz Gillian Anderson! (X Files)
_________________
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 13:10   

Ulubiony aktor: Adrien Brody - fantastycznie zagrał w "Pianiście" a także w innych swoich filmach :roll:
Ulubiona aktorka: oczywiście Angie :twisted:
Znienawidzony aktor...hmmm...w tej chwili nie mam takiego
Znienawidzona aktorka...też nie ma takiej... :P
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 15:50   

Ulubiony aktor -huum...Mel Gibson i Harisson Ford (INdjana dżons xD D)
Znienawidzony aktor - uh oh ah...jak sie ten nazywał??no ten gosciu co zna te sdztuki walki i występwał w tym filmie Mroczna dzielnica.....
Ulubiona aktorka - andżelina dżoli XDDD no i...hmm...Penelope Cruz (Vanillia Sky...)
Znienawidzona aktorka - Camerone Diaz...po obejrzeniu Vanillia sky jej postać wydała mi sie tak antypatyczna i w ogóle...
_________________
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 12-05-2005, 16:42   

ulubiony aktor John Malkovic!!!
nie serio to nie mam bo za bardzo to nalogowo filmow nie ogladam


a swoja droga jak mozna oceniac aktorow na podstaiwe tego jakie role graja ???
czy pozytywne, czy negatywne...
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 17:42   

Ja mojego ulubiponego aktora oceniam nie tylko po tym, jakie role zagrał, ale też po jego osobowości. Uważam, ze Adrien jest bardzo sympatycznym facetem.Chciałabym się kiedyś z nim spotkać :oops:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 12-05-2005, 17:52   

Ja lubię Brada Pitta i Edwarda Nortona. A z aktorek Angeline Jolie i Angelina Jolie :?: :P Chyba tylko to. Norton i Brad nalepsi !!!
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 17:57   

Brad Pitt tesh jest świetny, bardzo podobała mi sie jego gra w "Troi" - zagrał fantastycznie, no i ten niesamowity wdzięk :lol:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 12-05-2005, 18:00   

No - w Troi Brad Pitt był the best. Tak samo w Fight Clubie :P Gra tak smo dobrze jak wygląa :D :D :D
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 12-05-2005, 20:42   

Nie no ludzie oceniac aktora po tym jakie role zagral? Czy jak je zgral?
Aktora ocenia sie po tym jak gra a nie jaki jest tam sobie w zyciu osobistym A_DAM ;)

Zmora filmowo-telewizyjno-serialowa to Czak Noris /nawet nie wiem jak to sie pisze/ moze kojażycie cos takiego jak Straznik Teksasu. Makabra.
Zgadxzam sie ze stwierdzeniem ze Pazura to stary pajac, z reszta w kazdym filmie jest taki sam.
Jesli chodzi o moich ulubionych aktorow to bezwarunkowo Johny Depp mistrz w swoim fachu. Lubie tez Nocolas'a Cage'a zawsze gra trudne role i swietnie mu to wychodzi.
Russel Crowe - za film Piekny Umysl
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 21:03   

Tak Tak piękny umysł z russelem był the best...i do dzisiaj nienawidze jca że wyłączał mi bajki dla jakiegoś strażnika :P myślałem że go zastrzele XDDDDDD i tak mi sie nie podoba do dziś ;/ nuuuuuda dla 80 letnich dziadków...Johny Deep...który to??jakaś fota??bo ja po wyglądzie poznac umiem :P albo w jakim filmie grał :P
_________________
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 12-05-2005, 21:18   

e_g -> Johnny Deep

A co do tematu, to z aktorek oczywiście Angie :P
Aktor, to chyba Colin Farell, albo inny Brad :D
Znienawidzonych - brak (no mogę się zgodzić, że Czaruś najfajniejszy nie jest :D )
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 12-05-2005, 21:27   

taaak!!Piraci z karaibów byli suuuup...teraz poznaje.Możę być ale tak jakośdo ulubionych sie nie zalicza.Z Ulubionych aktorów to jeszcze lubie...tak brad pitt może być za role w "wywiadzie z wampirem" oraz toma cruza (za wampira i mission imposible XD )
_________________
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 12-05-2005, 21:33   

Quote:
Nie no ludzie oceniac aktora po tym jakie role zagral? Czy jak je zgral?
Aktora ocenia sie po tym jak gra a nie jaki jest tam sobie w zyciu osobistym A_DAM Wink


nie no ja Ciebie nie rozumiem, ale wiem ze Ty mnie nie rozumiesz. Bo chodzilo mi o to, jak mozna oceniac aktora i mowic ze jest zly, bo gral jakas negaytywna role, albo odwrotnie.
Nie napisalem ze po tym jak zagral tylko co zagral ocenianie mi sie nei podoba. Dziekuje

a dla mnie chyba nie ma ulubionych aktorow, wazniejsze sa ulubione filmy a wlasciiwie i tak to zalezy od mojego nastroju w danej chwili czy mi sie film podoba
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 12-05-2005, 21:56   

Malwinka - dobrze że mi przypomniałaś :P Jak mogłem nie wpisać Deepa, przecieżbył makabrycznie dobry w Piratach Karaibów. Tego aktora pokochałem od pierwszego wejrzenia, w PzK grał tak piekielnie dobrze że nie sposób tego opisać :D :D :D Jest świetnym aktorem. Russela też lubię za Piękny Umysł, znakomity z niego schizofrenik jednak bez przesady. Moimi autorytetami aktorskimi są Pitt, Norton i Deep. I może jeszcze Clive Owen, za Closer, Beyond Borders i King Artur ( sam film jest nudny na maxa ale on fajnie w nim grał. :P
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 13-05-2005, 10:51   

Nie znoszę: Hugh Grant'a i tego Dżejmsa Bonda od siedmiu bolesci, Brosnana, czy jak mu tam. Wymoczki i gogusie.
Z tych, na których lubie patrzec: Kevin Spacey, Kevin Spacey, Kevin Spacey, Kevin Spacey. A oprócz - Jean Reno, zidiocialy Leslie Nielsen, Dustin Hoffman, Al Pacino i kilku innych.
Aktorki ulubionej nie posiadam jako takiej. Angie do tej kategorii nie kwalifikuje, bo popatrzec na nia moge, ale w zachwyt nie popadam. Wole Charlize Theron i Ashley Judd na przykład.
Z nielubianych aktorek - tylko jedna - Krystyna Janda.
 
 
Akagi 
Praktykant



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 138
Location: Biała Podlaska
Posted: 13-05-2005, 11:19   

Znienawidzony aktor
Czak Noriss również za Strażnika Teksasu. Wszystko mu zawsze wychodzi, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to po prostu :klnie: brak słów
Ulubiony aktor: Nocolas Cage, Tom Cruz/nie umiem pisać/ i Brat Pitt
Ulubiona aktorka: Angelina Jolie :mrgreen: i Nickol Kidman
Znienawidzona aktorka: .........
_________________
(...)Don't try to live so wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Cuz you will hate yourself in the end(...)
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 13-05-2005, 11:35   

O wlasnie Dustin Hoffman bardzo dobrze zagral w "Rainmanie", tylko z kim on to tam gral.. :roll:
z jakims Tomem, tylko ktorym... mozecie mi przypomniec? :wink:
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 14-05-2005, 22:31   

Akagi wrote:
Czak Noriss również za Strażnika Teksasu. Wszystko mu zawsze wychodzi, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to po prostu brak słów


Ja tesh nie za bardzo przepadam za tym aktorem, a gdy kiedys oglądnęłam jakiś odcinek "Strażnika Texasu", to pomyslałam "co za badziewie i nuda" :lol:
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 14-05-2005, 22:50   

Hmm, jeszcze się tutaj nie wypowiadałem... :wink:

Moją ulubioną aktorką jest eee...yyy...Angelina Jolie?? A to też dlatego, że of course grała Larę. Podobała mi się poza tym w kreacji psychicznie chorej (przerwana lekcja...czy cuś) i w świetnym "Kolekcjonerze kości" z Danzelem Washingtonem. Tak to lubiem jeszcze Sigorney Weaver za "Opcego" :mrgreen: Alien 2 wymiata...hehe...

Ulubionym aktorem jest yyy...Johnny Depp, a to dlatego, że zagrał w świetnych "Piratach z Karaibów" i wykur...stym "Sleepy Hollow" - film ekstra, cały czas trzyma mroczny klimat a'la Irlandia z TRC... Spoko gościu jest też Mel Gebson (tak to sie pisze?) "Braveheart" - fajny film :wink:

Nie lubię z kolei Laonarda Da Vinci-Caprio...Człowiek mnie najnormalniej w świecie wkurza...

A z actress nie lubię tych sióstr bliźniaczek...jak one miały?? Kasa do głowy uderzyła i anoreksja...
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 14-05-2005, 22:52   

Czyżby to były Mary-Kate i Ashley Olsen? :>
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 14-05-2005, 22:54   

Z ust mi to wyjęłaś... :mrgreen: Nie lubię ich...snobizmem śmierdzą na kilometr...ba! na pare tysięcy kilometrów!
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 14-05-2005, 22:58   

Mi się wydaja jakies takie niesympatyczne :lol: Ogladałam kiedys przypadkiem, gdy szukałam czegoś ciekawego w TV, kawałek odcinak serialu w którym wystepowały..."Jak dwie krople wody"...Bosh co to za kaszana! To jest dobre moze dla 10-latków :mrgreen: A ich gra aktorska...Moim zdaniem grały zbyt sztucznie, ale to sa tylko moej odczucia, inni moga sądzić inaczej :lol:
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 14-05-2005, 23:00   

Moja młodsza siostra to ogląda...jej się serial podoba... :| Zaczynam sie o nią bać.
Oglądałem pare odcinków...padaka całkowita. Wole jush "Na Wspólnej"... :mrgreen:
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 14-05-2005, 23:03   

Ja "Na wspólnej" oglądałam kilka odcinków i nawet mi się podobały, a jesli mam sie przyznac, jaki serial oglądam dość czesto, to napisze to :oops: Otóż.....oglądam....."Plebanię" :lol: Możecie śię ze mnie śmiać,a le mi się ten serial naprawde podoba :mrgreen:


MACPHISTO
Offtopic...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo