FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wyspa Jan Mayen
Author Message
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 31-12-2008, 16:02   Re: Dotyczy łańcucha

remi451 wrote:
Łańcuch porusza się w przeciwnym kierunku.Przejść go zawieszony na rękach ,czy po łańcuchu ? Poruszanie Laury przyspieszyć klawiszem W ,czy shift ? U mnie jakoś nie działa.Dzięki za każdą podpowiedź.


Przyśpiesza się wciskając rytmicznie klawisz ,,e'' . Ten temat poruszony był kilka postów wcześniej.
 
 
remi451 
Nowicjusz


Joined: 03 Dec 2008
Posts: 5
Posted: 31-12-2008, 16:22   Lara a Laura

janek04 wrote:
Mozesz go przejsc na zawieszonych rekach ale musisz uzyc przyspieszacza bo bez niego ani rusz a i nie Laura tylko Lara :fire:

Dzięki za podpowiedź.Ale dla innych nie mogących przejść po ruchomym łańcuchu podpowiadam: klawisz "E" pulsacyjnie i po kłopocie.
janek04 nie obruszaj się.Przeszukaj internet a znajdziesz też imię które użyłem.
 
 
bboytasman 
Nowicjusz


Joined: 04 Jan 2009
Posts: 2
Posted: 04-01-2009, 21:45   

zabiłem jakiegoś wyrosnietego ogra i nie mam pojecia gdzie mam isc dalej . do góry jeżdzą 2 windy ale na nie sie nie da wskoczyć ;/
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-01-2009, 21:51   

bboytasman, musisz podejść do kamienia po lewej stronie i stań przy ścianie tuż obok tyłem do niego. Kiedy zjedzie na dół użyj odbicia i wskocz na niego. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Cola 
Nowicjusz



Joined: 12 Jun 2007
Posts: 27
Location: Tomb of .......
Posted: 15-01-2009, 19:54   

Ej takie mam pytanko gdzie jest relikwia (jak a lubię te małe kulk :mrgreen2: i ^^ ) ?????? :??: :??: :mrgreen2:
_________________
Miło mi Cola jestem !!!
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 15-01-2009, 20:31   

Cola, odpowiedź na to pytanie została udzielona już na poprzedniej stronie tematu (z resztą istnieje oddzielny temat o relikwiach). Może warto by było zerknąć na poprzednie posty?

Luthien wrote:
Na Wyspie Jan Mayen relikwia znajduje się za jedną z kamiennych ścian. Na pewno w czasie błądzenia po tym labiryncie zauważyłeś dwie, przypominające wrota kamiennie ściany. Za jedną z nich znajduje się artefakt, a za drugą relikwia. Aby się do nich dostać musisz użyć drążka leżącego na ziemi pod koniec labiryntu i umieścić go w ścianie, co z kolei uruchomi czasówkę Powodzenia.
 
 
karolinake 
Student



Joined: 02 Aug 2008
Posts: 49
Location: Belgia/Anglia
Posted: 27-01-2009, 19:04   

ja mam problem maly jestemw sali z tymi mlotami i...no wlasnie tutaj zaczyna sie klopot,skacze na te pierwsza kolumne co czas zwalnia a potem na druga i ta druga sie nie zawala a pod lara jest taki dlugi srebrny kijek ...hmm moje pytanie co DALEJ?????? nie wiem gdzie skoczyc...probowalam wlasnie na koniec tego srebrnego kijka i zjechalam na dol ale tam nic nie ma;/
_________________
>>LaRa CrOfT<<
http://www.laracroft.pl/fanart/karolinake.htm
 
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 27-01-2009, 20:41   

karolinake, http://pl.youtube.com/watch?v=q5Z7a5TMZOc <- - moze to pomoze. Chwila w You Tube :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Sam juz dokaldnie nie pamietam tego lvl (najgorszy w calej grze) wiec odwoluje sie do filmiku.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 27-01-2009, 20:45   

Jak czas zwalnia i Lara zaczyna się zsuwać, to trzeba skoczyć przed siebie. Potem przesunąć na lewo i opuścić niżej na metalowy drążek. Przesuwamy Larę na koniec tego drążka i znów opuszczamy się niżej, tym razem na pochylnię. Z pochylni skok na równoważnię i dalej przed siebie, a potem po gzymsach na górę :)
Mam nadzieję, że niczego nie namieszałam ;)

EDIT:
Matteusz, uprzedziłeś mnie :P
 
 
 
karolinake 
Student



Joined: 02 Aug 2008
Posts: 49
Location: Belgia/Anglia
Posted: 28-01-2009, 18:59   

no dzieki hehe PRZESZLAM CALUTKA GRE DZISIAJ!!! To jest zarabisty minus......strasznie krotko trwala :(

No ale nic........trudno sie mowi.....moze kiedys przejde raz jeszcze jak zapomne co i jak :P

Z drugiej strony nawet mi sie zakonczenie podobalo :mrgreen2:

JUZ CHCE NASTEPNA CZESC :D
Tylko tym razem moglaby byc o wiele dluzsza .............

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 29-01-2009, 11:34 ]
a Twoje n-kropki trochę krótsze. Normalniej proszę pisać.
_________________
>>LaRa CrOfT<<
http://www.laracroft.pl/fanart/karolinake.htm
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 27-02-2009, 16:36   

A ja jeszcze gry nie mam i pewnie przez kilka miesięcy będe zmuszona przechodzić Lare jedynie na Youtube. :P (spokojnie, nie jestem az tak głupia, zeby zepsuć sobie taką wspaniałą zabawę jak TRU). Walhala jest na wyspie Jan Mayen? Oglądałam filmik i trochę się zawiodłam, bo w mojej potężnej mitologii nordyckiej Walhala jest przedstawiona jako raj i wnętrza w ogóle nie pasują do tych przedstawionych na trailerze. No, ale nic. Jak dostane grę i coś na czym będe mogła ją uruchomić to będę mogła pewniej się wypowiadać :) .
_________________
:O
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 09-03-2009, 19:25   

Ja chyba jestem najgłupsza z was wszystkich :( Doszłam do tych młotów, przeszłam to co opisuje Madziula 3 posty wyżej, no i dalej klapa. Jestem na jakimś tam kawałku pogłogi, mogę z niej doskoczyć po kolejnego kawałka, tam gdzie jest pomieszczenie z niebieskim płynem. Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi :) Aha, linki na YT nic mi nie dadzą coś mi się zacina, nic nie można oglądać. :pozdro:
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 06-04-2009, 22:06   

w razie co, jakby ktoś chciał to mogę wysłać na maila gotową solucję - autorską - do TRU z Wyspy Jan Mayen - wszystkie sekrety itp ;D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Sharpay 
Nowicjusz



Joined: 14 Apr 2009
Posts: 9
Location: katowice
Posted: 01-06-2009, 19:50   

hej pomocy mam problem!jestem aktualnie na tym kawałku podłogi gdzie zabiłam białego pająka, w tej komnacie co się kołysają te wielkie młoty. i nie wiem gdzie mam przeskoczyć. pomuszcie!!!!!!!prpszę ;( ;(
_________________
larcia
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 01-06-2009, 19:57   

Załącz screena bo w tym levelu jest wiele miejsc w których mało kto wie gdzie przeskoczyć.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 01-06-2009, 20:16   

http://www.youtube.com/wa...e=related&pos=0
http://www.youtube.com/wa...e=related&pos=0
http://www.youtube.com/wa...e=related&pos=0

Tu masz dokładnie cały poziom, spokojnie możesz znaleźć moment w którym się znajdujesz i iść tak jak w filmikach. :)

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam
 
 
 
ikaxx 
Nowicjusz


Joined: 06 Aug 2009
Posts: 1
Location: świdnik
Posted: 06-09-2009, 10:51   

Cześć ;) )
Przeszłam grę do Jan Malen do młotów, ale odinstalował mi się system i wszystko się usunęło...
Czy istnieje możliwość pobrania sav'ów i grać od tego momentu, w którym przestałam ?
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-09-2009, 11:10   

ikaxx, zajrzyj do tego tematu: http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1786
save'y są też na tej stronie: http://www.tombraiders.ne...e/TR8saves.html :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
bodzia333 
Nowicjusz



Joined: 06 Sep 2009
Posts: 1
Location: Trójmiasto
Posted: 06-09-2009, 19:26   

Ja przeszłam grę 4 razy, ale dopiero za trzecim razem zaczęłam szukać reliktów. Zebrałam 6 sztuk , tylko nie wiem gdzie szukać sekretów. W jednej części zebrałam wszystkie, a w pozostałych brakuje mi po kilka sztuk.
 
 
Go_To_Sleep 
Nowicjusz


Joined: 12 Sep 2009
Posts: 3
Posted: 12-09-2009, 15:54   

Witam. W związku z problemem z zakończeniem poprzedniej części (brak dzwigni ustawiającej trzecią wyskocznie w drodze powrotnej, po zdobyciu pasa thora) poszukuje save'a z samego początku części wyspa jan mayen, lub z samego końca poprzedniej części.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-09-2009, 16:00 ]
Następnym razem proponuję szukać rozwiązania jednego problemu w jednym temacie :)

Witaj na forum!

POŁĄCZONE

Napisałem w dwóch tematach, tylko ze względu na to, że istniały dwa możliwe rozwiązania :)
 
 
emis1369 
Nowicjusz


Joined: 19 Nov 2013
Posts: 4
Posted: 22-11-2013, 12:34   

Witajcie.Mam rowniez ten problemas z tymi lancuchami poruszajacymi Sie w odwrotna strone...i moje pytanie brzmi: ktory przycisk na padzie ps3 odpowiada klawiszowi "E"
 
 
emis1369 
Nowicjusz


Joined: 19 Nov 2013
Posts: 4
Posted: 22-11-2013, 12:39   

Ok Juz wiem trojkat.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo