FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wyspa Jan Mayen
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-11-2008, 12:05   Wyspa Jan Mayen

W tym miejscu możecie dyskutowac na temat leveli na Wyspie Jan Mayen. Masz problem z przejsciem jakiegos fragmentu gry? Zapytaj, podajac nazwe konkretnego levelu i opis problemu. Spoilery odpowiednio oznaczaj!
_________________
 
 
Lady Niobe 
Nowicjusz



Joined: 25 Nov 2008
Posts: 3
Posted: 25-11-2008, 14:46   

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu ale nie znalazlam bardziej odpowiedniego :P

Przeszłam juz poludniowy meksyk gdzie roi sie od gigantycznych pajakow (zaznacze ze mam potworna arachnofobie) i odetchnełam z ulgą gdy przeszłam do Jan Mayen. Ale niestety... zeby było wesolo tam tez sa pająki, i moje pytanie: czy do konca gry bede zmuszona zabijac te potworki, czy dalej ich juz nie ma?
A moze ma ktos save po pajkach? :)

Ma ktos podobny problem do mojego? I czy ktos sobie z nim poradzil?

Pozdrawiam
Niobe
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 25-11-2008, 15:18   

Tak, pająki to integralna część gry - tam powinno być ostrzeżenie "niezalecane dla cierpiących na arachnofobie".
 
 
 
Saskacz 
Nowicjusz



Joined: 24 May 2008
Posts: 9
Location: Chełm
Posted: 27-11-2008, 09:20   

pomyśl sobie tak że się wyżywasz na pająkach za to że istnieją (ja sobie tak myślę :D )
 
 
 
Dabronik 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 21
Posted: 29-11-2008, 14:40   

Witam mam prośbę jestem na początku wyspy Jan i mam problem ponieważ mam buga (chyba) i nie mogę zjechać na dół bo nie mam Motoru proszę o save z początku misji
_________________

 
 
fet_jue 
Nowicjusz


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 3
Posted: 29-11-2008, 18:47   

Witam. Mam taki problem. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mianowicie jestem w momencie gdzie są te wielkie młoty i trzeba przeskoczyć na drugi koniec tego rozwalonego mostu. Jestem już przy ostatnim młocie ale nie wiem jak wejść na górę na ten koniec mostu. Jeżeli ktoś wie jak przejść proszę o info. Dziękuje. Już mam dość tej misji ;)
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 29-11-2008, 19:08   

fet_jue wrote:
Witam. Mam taki problem. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mianowicie jestem w momencie gdzie są te wielkie młoty i trzeba przeskoczyć na drugi koniec tego rozwalonego mostu. Jestem już przy ostatnim młocie ale nie wiem jak wejść na górę na ten koniec mostu. Jeżeli ktoś wie jak przejść proszę o info. Dziękuje. Już mam dość tej misji ;)


Ja kocham ten level :p

Też miałem z tym problem. Ale znalazłem rozwiązanie. W momencie gdy się łapiesz młotu on odchyla się do tyłu. W połowie drogi "bujania" się młota jest droga na której należy stanąć. I właśnie gdy ten młot się "odchyla" trzeba się puścić. Kiedy każesz Larze opuścić się niżej, gdy młot buja się w drugą stronę, to ją zepchnie.

Chyba o ten moment chodzi. Wiem, że niejasno ale nie umiem inaczej.
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
fet_jue 
Nowicjusz


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 3
Posted: 29-11-2008, 22:53   

Tylko jak się dostać na ten ostatni młot?
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 30-11-2008, 00:54   

Ja mam problem z znalezieniem relica (o magiczna kule, ktora dodaje Larze zycie o nia mi chodzi). Nie wiem gdzie on jest moze ktos by dal screena z miejscem w ktorym sie on znajduje. :)
_________________
 
 
mariuszo1981 
Nowicjusz


Joined: 01 Dec 2008
Posts: 2
Posted: 01-12-2008, 01:08   

fet_jue wrote:
Witam. Mam taki problem. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Mianowicie jestem w momencie gdzie są te wielkie młoty i trzeba przeskoczyć na drugi koniec tego rozwalonego mostu. Jestem już przy ostatnim młocie ale nie wiem jak wejść na górę na ten koniec mostu. Jeżeli ktoś wie jak przejść proszę o info. Dziękuje. Już mam dość tej misji ;)


Podobnie jak kolega nie moge dostać sie na ostatni "młot". Zabiłem jakiegoś wielkiego stwora. W tej samej komnacie próbuję wspiąć sie za pomocą kamieni na łancuchach na górna pólkę aby dostać sie do ostatniego "młota". Jednakże Lańcuch który prowadzi dalej na tą półkę skalną niestety porusza sie w odwrotnym kierunku. Siedze już nad tym kilka godzin i nie mam pomysłu. Może ktoś podpowie jak dostać sie na ostatni "młot"
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-12-2008, 05:45   

Quote:
Jednakże Lańcuch który prowadzi dalej na tą półkę skalną niestety porusza sie w odwrotnym kierunku.


Trzeba szybciutko (wciskając klawisz akcji, domyślnie E) przesuwać się po tym łańcuchu na druga stronę.
 
 
mariuszo1981 
Nowicjusz


Joined: 01 Dec 2008
Posts: 2
Posted: 01-12-2008, 10:29   

K@t wrote:
Quote:
Jednakże Lańcuch który prowadzi dalej na tą półkę skalną niestety porusza sie w odwrotnym kierunku.


Trzeba szybciutko (wciskając klawisz akcji, domyślnie E) przesuwać się po tym łańcuchu na druga stronę.


Wielkie dzięki kolego. W końcu się udało.
 
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 03-12-2008, 21:16   

Dabronik - jak to nie masz motoru? a gdzie go masz? Wjeżdzasz w poziom z motorem, więc powinien być. Jeśli zginąłeś to lara pojawia się bez motoru, ale on powinien stać gdzieś niedaleko.
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-12-2008, 22:23   

Jak raz zacząłem powtarzać Meksyk w celu poszukiwania sekretów, to po wczytaniu sejwa motor zniknął :p
_________________
 
 
Dabronik 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 21
Posted: 08-12-2008, 17:47   

Ale właśnie nie ma go nigdzie i nie mogę zejść na dół
_________________

 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 22-12-2008, 00:35   

Dabronik, zawsze można w ostateczności sprawdzić na mapie sonarowej, jeśli go nigdzie nie będzie to raczej "przepadł" i trzeba zacząć level od nowa. :p
 
 
dj tayfun 
Nowicjusz


Joined: 30 Nov 2008
Posts: 11
Posted: 26-12-2008, 11:18   

witam mam pytanie jeste przed mostem z mlotami znalazlem pal ktory trzeba umiescic w dziuze obok jest glaz mozna skoczyc do drugiego pala ktory jest juz w otworze i otwieraja sie kamienne wrota ale jak tam dotrzec lara pusci pal i dzwi juz sa zamkniete :pozdro:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-12-2008, 11:33   

Ustaw motor w wygodnej dla ciebie pozycji; skocz na pal i jak tylko kamera pokaże, że drzwi się podnoszą, to puszczaj drążek, wskakuj na jednoślad i pędź do drzwi. Nie czekaj, aż podniosą się całkiem - zrobią to niezależnie od tego, czy wisisz na drążku.
_________________
 
 
dj tayfun 
Nowicjusz


Joined: 30 Nov 2008
Posts: 11
Posted: 26-12-2008, 12:46   

kurcze nie wiem czy to wazne ale zona poszla dalej pominela te kamienne wrota przeszla juz cztery mloty i jestesmy w sytuacji jak kolega z forum troszke wczesniej mial taki proble z lancuchami ktore ida w druga strone tylko ze ja gram na x360
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-12-2008, 12:59   

No to z tego miejsca już powrotu nie ma, sekrety uzupełnicie po ukończeniu gry.
Łańcuch z kolei to żaden problem, wyjaśnienie podałem pod postem "kolegi" ;)
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 26-12-2008, 17:05   

Własnie zbierałem brakujące skarby gdy wszedłem ostrożnie do sali z trolem thralem i... nie powstał :) Szedłem przy scianie i najwidoczniej pominąłem triggera uaktywującego scenke. Wszedłem na góre i wisiałem sobie na łańcuchach nad leżącym trolem :)

edit: sam trigger aktywujący scenke znajduje się na jednym polu na wprost od drzwi.
 
 
remi451 
Nowicjusz


Joined: 03 Dec 2008
Posts: 5
Posted: 30-12-2008, 23:59   Dotyczy łańcucha

Łańcuch porusza się w przeciwnym kierunku.Przejść go zawieszony na rękach ,czy po łańcuchu ? Poruszanie Laury przyspieszyć klawiszem W ,czy shift ? U mnie jakoś nie działa.Dzięki za każdą podpowiedź.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 31-12-2008, 00:33   

Mozesz go przejsc na zawieszonych rekach ale musisz uzyc przyspieszacza bo bez niego ani rusz a i nie Laura tylko Lara :fire:
_________________
 
 
jack 
Nowicjusz


Joined: 30 Dec 2008
Posts: 2
Posted: 31-12-2008, 08:05   

gdzie znależć relikt na tej wyspie :(
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 31-12-2008, 15:59   

jack, czy tak naprawdę ciężko jest poszukać? Przecież jest w tym dziale (Tomb Raider Underworld) temat o skarbach i reliktach :arrow: KLIKNIJ :|
Byś nie musiał się przemęczać poszukując odpowiedzi na swoje pytanie, zamieszczam ją poniżej:
Luthien w temacie o Skarbach i Reliktach wrote:
Na Wyspie Jan Mayen relikwia znajduje się za jedną z kamiennych ścian. Na pewno w czasie błądzenia po tym labiryncie zauważyłeś dwie, przypominające wrota kamiennie ściany. Za jedną z nich znajduje się artefakt, a za drugą relikwia. Aby się do nich dostać musisz użyć drążka leżącego na ziemi pod koniec labiryntu i umieścić go w ścianie, co z kolei uruchomi czasówkę Powodzenia.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo