FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-04-2012, 20:29   

Asha Greyjoy wrote:
Ja lubię zabijać ludzi, bo to marna rasa i zasługuje jedynie na strzał prosto w głowę

Asha Greyjoy wrote:
jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką

Ciekawe zestawienie. Dość popularne zresztą, niemniej nie przestaje mnie zadziwiać.
_________________
; p ; >>
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 24-05-2012, 15:42   

Szczerze mówiąc lubiłem zabijać bossy w TRA, a poza tym ogólnie to ludzi. To fajne, no i zwierzątka nie cierpią. O!

[ Komentarz dodany przez: K@t: 24-05-2012, 16:11 ]
"CLASSIC Tomb Raider" ;-)
 
 
 
Gosia-chan 
Nowicjusz



Joined: 26 May 2012
Posts: 8
Location: z Polski
Posted: 26-05-2012, 18:44   

Ja tam zabijałam wszystko co popadnie, można powiedzieć, wszystko co dycha i się rusza. Najbardziej to zaginioną faunę czyli T-Rex i te mniejsze z TR 96'. Oczywiście też lubię te mniejsze stworki jak nietoperze czy szczurki, jednak najlepsze to są bossy jak ten z TRII z Tybetu. Jedynie loveforever.
_________________
http://www.photoblog.pl/gosiam98/
Watashi-wa Gosza desu ~~
 
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 01-08-2012, 16:22   

Jeśli o mnie chodzi, to ja uwielbiam tłuc strażników londyńskich w TR3 :) Nie wiem czy to dlatego że tłucze się ich łatwo i przyjemnie :P , czy dlatego że bardzo lubie levele w Londynie... W każdym razie chodzenie koło zbiorników w Thames Wharf i zabijanie tychże strażników jednym strzałem z shotguna sprawia mi ogromną przyjemnosc :> :D
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Klawiszize 
Nowicjusz


Joined: 01 Aug 2012
Posts: 6
Posted: 01-08-2012, 19:02   

Najlepiej się walczy z osobami i głupini stworamai :guns: . Ale jeśli chodzi o satyswakcje to BOSSY tu rządzą. :evilbat:
_________________
Klawiszize
 
 
nicki21 
Nowicjusz



Joined: 28 Apr 2013
Posts: 1
Posted: 28-04-2013, 17:05   

Ja najbardziej nie lubie zabijać jaguarów (czy tam panter) w TR legend, a najbardziej lubie zabijac rekiny w underworld. :D
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 28-04-2013, 18:38   

Ja najbardziej lubię zabijać Kamiennych wojowników z Dżungli z TR3. A na przykład przy zabijaniu mumii z TR1 to masakra jest bo one są takie szybkie i się rzucają, że uników się nie da robić i dlatego nie pie*rze się z nimi i od razu wyciągam shotguna. ;)
_________________

 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 28-04-2013, 20:21   

nicki21, nie wiem czy toważne, ale tu chodzi o Klasyczne Tomb Raidery czyli te stworzone przez Core Design - a Ty tutaj o kryształkowej trylogii prawisz...

Co do pytania nigdy się nie zastanawiałem nad tym... Najbardziej chyba mechanicznych rycerzy z TR4 bo zwykłe naparzanie się nie pomaga i trzeba centralnie w klatę im strzelać. Najlepszy jest shotgun :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-05-2013, 07:23   

Ja to tam lubię zabijać... Pieski ;) w 2 i w 5 . Są wkurzające xD
_________________
alphabet boy
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 11:30   

Kucharz w tr 5 i strzelanie do larsona :) uwielbiam też szkielety w Aod i tych żołnierzy :) he he mam też ulubieńców w tych nowszych ale to nie ten temat niestety :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Esina 
Nowicjusz


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 25
Posted: 21-02-2014, 11:27   

A ja w klasykach lubię zabijać wszystkich :3 Tylko psy w TR2 mnie doprowadzają do szału... Takie małe a tyle życia zżera :c
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 15-08-2014, 11:57   

Mumie w TR4... gdy byłam mała bardzo się ich wystraszyłam... :( lecz gdy zdobyłam kuszę z eksplodującymi strzałami mogłam dokonać zemsty. :>
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo