FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Subkultury
Author Message
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 27-08-2009, 10:08   

Koncerty i imprezy to głównie pogo i muzyka.
Narya wrote:
Są inne sposoby. Intelektualne
Tak tyle że ja najpierw spokojnie gadam nie przeklinam czasem się głupkowato uśmiecham jak słyszę jakiś tekst deseń " :censored: ci w dup. ty :censored: ", bawi mnie to i nie klnę w ten sposób bo wydaje mi się to zwyczajnie głupie, zgnieść kogoś tekstem można nawet takim bez wulgaryzmów i praktykuję ten sposób (;. Moim zdaniem w postach nie używam wulgaryzmów aż tak często, co 5 słowo to przesada na poziomie dresa albo kogoś naprutego. Przeklinanie co słowo to nie jest moja zasada, fakt że w moich postach można przyuważyć jakieś nie takie słowo ale chyba nie tak często. Kolejna sprawa wcale nie myślę taka kategorią "jaka ja dorosła i pr00 bo wciągam tabakę", tak się składa ze połowę rodziny mam na kaszubach a tam by nikogo nie zdziwiło ze wciagtam tabakę. Z reszta uważam że używkami nie powinno się lansić tylko rozkoszować, dla mnie nie ma jak to miły tytoniowy aromacik w zimie przy mocnej herbacie cytryna i modem, czy latem ostry miętowy powiew świeżości, czasem jak jest około czy ponad 30 stopni to nie marzę o niczym innym jakby tu też zatabaczyć a potem wskoczyć do zimnej wody :D . Temat o tabace zaczęłam przez przypadek bo się rozpędziłam, ze znajomymi głównie piszemy o tabace itd., cóż bywa nie zawsze myślę nad tym co piszę. Skończmy ten temat. Omińcie moje posty jakby ich wcale nie było i będzie chyba git.
 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 27-08-2009, 16:35   

Sas_ wrote:
Temat o tabace zaczęłam przez przypadek bo się rozpędziłam, ze znajomymi głównie piszemy o tabace itd.

Jak ktoś się tym nie chce lansować to nie gada o tym jakby znalazł Graala tylko pali, albo wciąga tabakę...
_________________
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 27-08-2009, 20:24   

rozpędziłam się jeny w tym nie ma nic do szpanowania po prostu taki mój sposób na relaks wielkie mecyje, dobra jestem za wielkim gówniarzem na takie tematy jak ten oto np więc zamilkne i udajcie że moich postów tu nie było ok?
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 27-08-2009, 21:10   

nie ma to jak z siebie robić kozła ofiarnego. a udawać, że nie ma postów? e-e. nie tędy droga, konsekwencje swoich działań trzeba znać i umieć je znosić :)

wracając do kobiecości. nie musi to wcale wyglądać jak 10 ton pudru na twarzy z kapiącym tuszem do rzęs, jak te przysłowione "blachary". to nie jest kobiecość, a dziecinada. nie sztuką jest nałożyć tonę różowego błyszczyku. sztuką jest wyzwolić z siebie kobietę nie używając do tego celu wielu środków. a zaczyna się od "wnętrza". a więc od szacunku dla samej siebie, jakiejś skromności. prawdę powiedziawszy od niedawna powoli zaczynam się tego "uczyć" i tak jak fanshit powiem, że satysfakcja jest wielka z tych choćby małych kroczków. więc myk tkwi w tym kto co uważa za bycie kobietą. atuty "blachar", karykatura kobiety czy jej przeciwieństwo - naturalność i szyk.
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 27-08-2009, 21:23   

Myslisz ze o tym nie wiem? Nie do mnie po prostu nie pasuje wzorzec zadbanej dziewczyny u której jest wszystko ładnie równo elegancko. Jakbym sie pomalowała i ubrało jakoś to i tak mnie to nie czyni tak bardzo kobieca bo zostały mi jeszcze moje maniery a raczej ich brak. Niby chce zacząć o siebie dbać ale to jakoś mi nie wychodzi. Nie dla mnie malowanie się bo przy moim dzikim trybie zycia utrzymanie makijażu nawet tuszu do rzęs graniczy jednoznacznie z cudem, jedyne co chyba potrafię o poprawić sobie brwi kredką grunt, że skubać nie muszę...
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Narya 
Podróżnik



Joined: 09 May 2008
Posts: 224
Location: że znowu? xD
Posted: 28-08-2009, 08:32   

Swoją drogą, kto powiedział, że kobiecość = szpilki i makijaż? Nawet wśród metali czy innych da się wyróżnić bardziej i mniej kobiece dziewczyny. Kwestia uważnego przypatrzenia się i - w przypadku męskiego oka - gustu ;) Bo chyba tylko kobieta będzie przeszukiwać pół Polski, żeby znaleźć sznurówki do glanów pasujące kolorem do jej kostki :P
_________________
Death, come near me, be the one for me...
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 28-08-2009, 12:48   

Też prawda ale ja i tak narzie jestem pospolitym sasquatchem noszącym trampki w stanie rozkładu i skarpetki nie do pary, czasem zdarza mi sie ubrać jakiś bardziej kobiecy łach ale to chyba tylko za względu na wysoka temperaturę. Kostkę mi plastiki zatopiły w morzu, nie obyło się bez "spuszczenia łomotu" XD mają za swoje, na razie używam chlebaka i jest git.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo