FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Południowy Meksyk
Author Message
Hiroko8431 
Student



Joined: 10 Jan 2010
Posts: 44
Posted: 25-01-2010, 23:16   

angel6667, trzeba pokicać, pobujać się po drążkach, poodbijać od ścian, trafisz na ruchomą platformę, skoczysz na nią, podest się podwyższy, i możesz jechać dalej.
_________________
,,Cieniu, nie próbuj działać jak słońce''

(Stare, egipskie przysłowie)
 
 
Migang 
Nowicjusz


Joined: 10 Feb 2010
Posts: 2
Posted: 10-02-2010, 17:48   

witam, mam problem w Land of the Dead,
http://www.youtube.com/watch?v=9tSsE8pifYI koles w 6:24 minucie wsadza glowe jagurara w posag, a ja tej glowy nie mam;/ kto wie gdzie ona jest?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 10-02-2010, 18:01   

Migang, o ile mnie pamięć nie myli to głowa która otwiera wyjście z tego levelu znajduje się w miejscu w którym trzeba było zostawić motocykl. Tam gdzie skały blokowały dalszą drogę. Przyjrzyj się podłodze w zaraz obok motocykla. :D
Na filmiku to jest miejsce w okolicy 3:35 min.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Migang 
Nowicjusz


Joined: 10 Feb 2010
Posts: 2
Posted: 10-02-2010, 22:24   

Dzieki za pomoc :)
 
 
kiciajoanna 
Nowicjusz


Joined: 23 Aug 2010
Posts: 3
Posted: 23-08-2010, 15:52   

Mam mały problem gram na PS 3 w TR jestem w meksyku układam dwa koła,otwiera się przejście wjeżdżam tam motorem i włącza się filmik gdzie ona nie wpada w przepaść itd.Po filmiku jest dźwignia z prawej strony która jest zablokowana,mój problem dotyczy głównie tego że jak jadę na lewo jest pierwszy zerwany most który nie mogę przeskoczyć ponieważ nie jest pochylony ku górze a na filmikach na you tube widziałam że on jest uniesiony trochę w górę,a u mnie centralnie jest przepaść i nie wiem co zrobić proszę pomóżcie bo nie wiem czy to wina gry
_________________
wiewióra
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 23-08-2010, 16:17   

kiciajoanna, Jest to wina gry, nawet w tym temacie było o tym kilka razy wspominane.
Dość popularny błąd w TRU. Wczytaj jeszcze raz poprzedni save i spróbuj ponowie. Problem powinien zniknąć.
 
 
 
kiciajoanna 
Nowicjusz


Joined: 23 Aug 2010
Posts: 3
Posted: 23-08-2010, 16:21   

Wczytywałam i to nic nie dało mam działać do bólu aż się uda??
_________________
wiewióra
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 23-08-2010, 17:00   

Skoro wczytywanie poprzedniego save'a nie pomaga to wczytaj ostatni save z poprzedniego poziomu a potem graj od nowa cały Południowy Meksyk. Kilka osób pisało że po ponowym rozpoczęciu Meksyku już było ok. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
kiciajoanna 
Nowicjusz


Joined: 23 Aug 2010
Posts: 3
Posted: 23-08-2010, 23:10   

Dzięki spróbuje mam nadzieję że się uda :)
_________________
wiewióra
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 16-12-2010, 13:47   

Mam kłopot w Meksyku. Znalazłem już głowę jaguara, umieściłem ją i przesunąłem to koło. Coś się zrobiło na dole i nie wiem co mam teraz zrobić. Chodzi o sam początek gry

[ Komentarz dodany przez: Cez: 16-12-2010, 13:55 ]
http://www.laracroft.pl/tr8/sol4.htm
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 10-01-2012, 17:43   

O kurna! A ja pamiętam że zawsze grałem (a było to dosyć dawno) na poziomie "Mistrz Przetrwania" czy jakoś tak to było. I jak byłem w Meksyku to oj... dużo się najeździć musiałem tym motorkiem, bo się okazywało, że dwa razy trza było te kalendarze nastawiać, pieroństwa jedne, haha :hehe:
 
 
SPIRULINKA 
Nowicjusz


Joined: 23 Jan 2010
Posts: 10
Posted: 25-02-2012, 10:04   Motor nie działa

Gram na Laptopie Toshiba, wszystko było pięknie do tego levela - motor nie działa - gdy na niego wsiądę nie mam gazu anie wstecznego ani też hamulców - obojętnie czy gram z wykorzystaniem klawiatury czy joya.
Gdy zsiądę - wszystko ok i przy joyu i przy klawiaturze.
Może coś mam nieustawione jak trzeba , albo to błąd na płycie?
Czy ktoś ma jakąś radę?
:)
_________________
Zawsze do przodu
 
 
emis1369 
Nowicjusz


Joined: 19 Nov 2013
Posts: 4
Posted: 19-11-2013, 13:45   moje rekawice nie swieca sie po wyjsciu z komnaty z lawa

Witam. Jestem tu nowa i Mam powazny problem w grze.otoz udalo mi Sie, po wielu probach, dotrzec do schodow ktore prowadza do wyjscia xibalba Ale kolo tych schodow znajduje Sie skala ktora Musze przesunac By zabrac artefakt Ale nie Moge.rowniez gdy wyjezdzam motorem napotykam wysoka skale ktora Musze przesunac Ale ona tez ani drgnie .czy Moge jakos wlaczyc te rekawice zeby Sie swiecily czy po prostu zrobilam Cos Zle.byc moze To wina tego Ze trzy razy schodzilam do Thora spuszczajac i na powrot wlewajac lawe,bo nie wiedzialam jak wyjsc...Proszę o pomoc.pozdrawiam p.s gran na ps3
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 19-11-2013, 15:59   

Żeby przesunąć ten głaz(?) musisz zdobyć najpierw Pas Thora. Po prostu wróć tutaj jak już będziesz opuszczała tą lokację.
_________________
 
 
emis1369 
Nowicjusz


Joined: 19 Nov 2013
Posts: 4
Posted: 19-11-2013, 16:09   

Zdobylam pas thora ktory znajdowal sie w brzuchu posagu Thora Tak? No wiec mam Go i nic Sie nie dzieje z tymi glazami nie Moge ich przesunac za chiny
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 19-11-2013, 18:00   

Spróbuj załadować level jeszcze raz, albo opuść lokację (wróć do pokoju z zagadkami schodami w górę) - tam zapisz. Wsiadaj na motor i zjedź w dół. Ogólnie gdy zbliżysz się do głazu ten powinien zacząć błyszczeć podobnie jak twoje rękawice i pas. Śmierdzi mi tutaj jakimś glitchem.
_________________
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 08:11   

Hy hy meksyk hy hy :) jak o nim słyszę i go widzę to mi się śmiać chce ^^ kalendarze he he to dopiero była mordęga :) denerwowała mnie ta deszczowa pogoda :) tak było ponuro :) od tej lokacji do końca gry było ponuro :) fajna była ta sala z ogniem i ostrzami :) tak tombraiderowo :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo