FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 27-06-2009, 15:47   

Ja Time Trialu w żadnym poziomie nie wykonałem. Uważam, że jest to zbyt trudne. W przechodzeniu poziomów jak najszybciej nie jestem expertem :P Artefakty starałem się zbierać. To, że nie wszystkie udało mi się zebrać to i tak większość z nich mam. Relikwie też zbierałem i tylko jednej nie zebrałem na całą grę ;( A mianowicie był to zmumifikowany kot w Egipcie. Chciałem pozbierać trochę kryształów, ale nie mogę, gdyż po ukończeniu posiadłości Croftów nadal ich nie widać :( Może coś przeoczyłem.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Remek333 
Student


Joined: 27 Feb 2010
Posts: 60
Location: Skątowni
Posted: 08-09-2010, 15:16   

No przed chwilą zakończyłem ostatnią próbę czasu w Tomb Raider Anniversary (Sanktuarium Dziecięcia). Powiem tak próby czasu wcale nie są takie trudne. Arefakty wszystkie zebrałem, ralikwie też. Wszystkie bonusy odplokowałem.
Według mnie Tomb Raider Anniversry nie był taki trudny, komuś mogły sprawić problemy próby czsu, ale ja przeszedłem ostateczne starcie 7 min. przed końcem. :jumper:
 
 
inesce 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2011
Posts: 20
Location: wwa
Posted: 02-04-2011, 01:00   

a co dają te kryształy ?
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 08-04-2011, 15:19   

inesce wrote:
a co dają te kryształy ?

"Te" kryształy? Mniemam, że chodzi Ci o niebieskie kryształy komentarzy? Pozwolę sobie bezczelnie zacytować żywcem artykuł z WoTRa:

Quote:
Kryształy – gdy pierwszy raz grasz w dany level, nie zobaczysz ich. Kiedy weźmiesz taki kryształ, usłyszysz najróżniejszego typu komentarze twórców na temat miejsca w którym się znajdujesz (komentują Toby Gard – projektant i główny twórca Tomb Raider 1, oraz Jason Botta, główny projektant Tomb Raider Anniversary).
-> Trick, by zobaczyć kryształy w każdym levelu, nie odblokowując ich: na ekranie startowym gry wybierz: Rozpocznij grę -> Powtórz poziom (jeśli tu już odblokowałeś jakieś levele) i włącz jakikolwiek level. Teraz wybierz: Opcje -> Grafika -> Znaczniki komentarzy i włącz je. Wyjdź do ekranu startowego i wgraj dowolny save – odtąd będziesz widział kryształy.
-> Aby odblokować kryształy normalnie, należy skończyć dany level oraz znaleźć wszystkie artefakty.
_________________

 
 
inesce 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2011
Posts: 20
Location: wwa
Posted: 12-04-2011, 22:51   

dzięki, bo myślałam że to coś pokroju artefaktów i relikwi
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 13-07-2011, 22:00   

Ja na początku za żadne skarby świata nie umiałam przejść time triali i... teraz wstydzę się przyznać, ale ściągnęłam save'a ;( nie śmiejcie się ;( . Na szczęście potem uznałam, że to nie ma sensu, bo muszę sama dojść na szczyt :P a w tym savie i tak nie było wszystkich kodów, ( a bo po co!) ale i tak... Skasowałam save'a i wzięłam się za te próby. Nie były wcale takie trudne, chociaż większość przeszłam dopiero na którymś razem. Najgorzej było z Obeliskiem i Piramidką :P . Piramidka była ostatnia jeśli chodzi o moją kolejność przechodzenia TT. Zaginioną wyspę warto przejść na czas, bo dostaje się złotego shotguna i srebrne uzi, naprawdę świetne :P . Z artefaktami i relikwiami poszło łatwo, chyba, że droga do nich miała limit czasu, to było gorzej. Z dodatków najbardziej mi się podobały porównania TR1 z TRA i szkice :)

Remek333 wrote:
ja przeszedłem ostateczne starcie 7 min. przed końcem.


No, Ostateczne Starcie przechodzi się błyskawicznie :jumper:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 16-08-2012, 15:09   

Mam problem i to duży ;( .Otóż przeszłem wszystkie time trials , zebrałem każdy relikt i artefakt , mam wszystkie bonusy oprócz jednej grafiki tej pod Doppelganger . Gram na ps2 :help:
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 02-12-2013, 09:27   

Cez wrote:
Quote:
Czy tak jak w TR1 po zebraniu wszystkich artefaktów w grze po finałowej misji jest bonusowy poziom?


W TR1 nie ma bonusowego poziomu. w TRA tez nie.


Wiem, że to stary post ale muszę stwierdzić, że bonus jest- Konkretniej jednostki stylu ;)
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo