FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 12:50   Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty

Czołem!
Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu - mam nadzieję, ze tak - ale nie widziałem tematu w którym mógłbym zapytać Was o to o co chcę zapytać, mianowicie

Co daje ukończenie time trial? Wiem że zebranie Reliktu odblokowuje ubrania,
Co daje znalezienie wszystkich artefaktów na danym poziomie? Znalazłem wszystko w croft manor i Peru - i nie wiem co dostałem w zamian (niby pojawił się lista odblokowanych rzeczy, ale nie wiem, które z nich odblokowały się z okazji ukończenia poziomu, a które z okazji skompletowania wszystkich artefaktów)

Czy tak jak w TR1 po zebraniu wszystkich artefaktów w grze po finałowej misji jest bonusowy poziom?

Co z time trials? Ukończyłem je w Croft Manor i dwóch poziomach z Peru, jakie są bonusy za ukończenie tych prób i czy żeby się aktywowały muszę zrobić próby na wszystkich poziomach danej lokacji (np. całe Peru, cała Grecja itd...)

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 03-06-2007, 13:04   

To w Croft Manor jest Time Trial :638: ... a to dobre :hehe:
_________________
:)
 
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 13:08   

The Eye Of Isis wrote:
To w Croft Manor jest Time Trial :638: ... a to dobre :hehe:


Jest - zegar tyka od 19:00 w dół.
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 03-06-2007, 13:14   

jts wrote:
Jest - zegar tyka od 19:00 w dół.


I co w tym czasie trzeba zrobić? Czy to ma coś wspólnego z tym placem z rzymskimi liczbami w ogrodzie? Rany, będzie jeszcze lepiej niż myślałem :)
_________________
:)
 
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 13:19   

The Eye Of Isis wrote:
jts wrote:
Jest - zegar tyka od 19:00 w dół.


I co w tym czasie trzeba zrobić? Czy to ma coś wspólnego z tym placem z rzymskimi liczbami w ogrodzie? Rany, będzie jeszcze lepiej niż myślałem :)

Trzeba przejść cały Croft Manor - dotrzeć do pokoju muzycznego - tam gdzie jest harfa, pianino i inne instrumenty?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-06-2007, 13:30   

Quote:
Czy tak jak w TR1 po zebraniu wszystkich artefaktów w grze po finałowej misji jest bonusowy poziom?


W TR1 nie ma bonusowego poziomu. w TRA tez nie.
_________________
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 13:36   

Cez wrote:
Quote:
Czy tak jak w TR1 po zebraniu wszystkich artefaktów w grze po finałowej misji jest bonusowy poziom?


W TR1 nie ma bonusowego poziomu. w TRA tez nie.

To co było za zebranie wszystkich sekretów? Bo mam wrażenie ze byl bonusowy poziom - ale mogło mi się pomylić z TR2 lub TR3 w sumie...
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 03-06-2007, 13:40   

pomyliło Ci się z TR3... tam za zebranie wszystkich secretów był bonus level :) tak samo też było w TR2 GOLD
_________________
:)
 
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 13:45   

To co daje zebranie wszystkich artefaktów? Skoro nie ma żadnego bonusowego poziomu?
_________________
Tu jestem

 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-06-2007, 13:47   

Odblokowuje sie wszystko co jest w dodatkach... tak samo przeciez było w TR7.
_________________
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 03-06-2007, 13:52   

Cez wrote:
Odblokowuje sie wszystko co jest w dodatkach... tak samo przeciez było w TR7.

Nie grałem w TR7 - moja przygoda z Larą skończyła się na TR3.

Skoro po sekretach odblokowuje się wszystko, to co dają time trials?
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 03-06-2007, 14:04   

dokładnie to samo... też bonusy i dodatki, typu ubrania, arty i rózne inne
_________________
:)
 
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 04-06-2007, 19:17   

Wracajac do Croft Manor. To jest na czas? Bo kots tam pisal ze czas leci od 19 w dol! ;(
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 07-06-2007, 17:37   

Darkness wrote:
Wracajac do Croft Manor. To jest na czas? Bo kots tam pisal ze czas leci od 19 w dol! ;(

Jak zaliczysz Croft Manor, to potem możesz przejść time trial (jak w każdym levelu -> Menu- Play-> Replay level i w poziom trudności ustawiasz Time trial.). I na timer trial jest dokładnie 19 minut.
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 08-06-2007, 10:35   

Gdzie jest relikt w the grat pyramid?
 
 
malykrzys 
Student



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 61
Location: z Biedronki
Posted: 08-06-2007, 20:40   

Właśnie ukończyłem TRA i szukam artefaktu w Natla's Mines i sekretu w St Francis Folly, który właściwie wiem gdzie jest, ale niestety nie wiem jak go dostać. Chodzi o to miejsce gdzie strzela się w te dziurki z rysunkiem gościa z tarczą. Zawsze wiadomo jaka ma być kombinacja bo świecą się poszczególne punkciki i strzelamy. Ale przy nim nie ma świecących punkcików i za Chiny nie wiem jakie ustrzelić. Jest 7 dziurek co daje 128 kombinacji. Nie chce mi się wszystkich sprawdzać i nie mam pomysłu gdzie znaleźć rozwiązanie. Pomóżcie xD

Brakuje mi jeszcze 5 sekretów w croft manor, ale to spróbuję na razie sam poszukać :) .
 
 
 
jts 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 25
Posted: 08-06-2007, 20:43   

malykrzys wrote:
Chodzi o to miejsce gdzie strzela się w te dziurki z rysunkiem gościa z tarczą. Zawsze wiadomo jaka ma być kombinacja bo świecą się poszczególne punkciki i strzelamy. Ale przy nim nie ma świecących punkcików i za Chiny nie wiem jakie ustrzelić. Jest 7 dziurek co daje 128 kombinacji. Nie chce mi się wszystkich sprawdzać i nie mam pomysłu gdzie znaleźć rozwiązanie. Pomóżcie xD


W miejscu gdzie toczysz wielką kulę, by otworzyć bramę do nastepnego pomieszczenia (na samym początku) - to potem jak wejdziesz do tego pomieszczenia na ścianie lub suficie (nie pamiętam) jest mozaika z zaznaczonymi miejscami . (Stopa, oko odciętej głowy, miecz, głoń, dolna część pleców i ręka trzymająca miecz - chyba kolano jeszcze - nie pamiętam dokładnie)
_________________
Tu jestem

 
 
groza 
Student



Joined: 07 Jun 2007
Posts: 40
Posted: 08-06-2007, 21:02   

malykrzyś - relikt w natla mines jest, gdy zdobędziesz pistolety, to wróć sie do początku levelu, gdzie jest ponton na wodzie. A pod sufitem są skrzynie na sznurkach - zestrzel je ze sznurków, w jednej jest relikt.
Artefakt w st francis folly: strzel w: dłoń, miecz, dół pleców, kolano, obie stopy i oko głowy. Podpowiedź tam jest: jak zepchnąłeś kulę z balkonu, wepchnałeś na okrągłe coś w podłodze i otworzyłeś bramę na balkonie pod sufitem - jak tam pójdziesz i wejdziesz do tego drugiego ciemniejszego pomieszczenia: tam jest dźwignia. Stań niedaleko niej i spójrz w górę: tam jest obrazek-podpowiedź.
 
 
 
malykrzys 
Student



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 61
Location: z Biedronki
Posted: 08-06-2007, 21:22   

OK wielkie dzięki. Co do tych kombinacji to nie wiem czemu mi się z 7 skojarzyło. Było ich 10 to ponad 1000 kombinacji :aaa: . Co do tej Natli to rzeczywiście nie znalazłem trochę z lenistwa. Bo pontonem dopłynąłem do sekretu a na górę już mi się wchodzić nie chciało a na początku myślałem, że sekret będzie się krył za takim wiatraczkiem który będzie trzeba przestrzelić. Na szczęście w planszy Natla zostawiłem sobie save'a po zdobyciu pistoletów, więc długo nie trwało zdobycie artefaktu. Mam teraz wszystkie ubranka :matrix: . Tylko nie wiem po co są te sekrety w croft manor ale mniejsza z tym.
 
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 09-06-2007, 08:30   

Powiem mi ktos gdzie jest ten relikt w the great pyramid?? Prosze :pozdro:
 
 
polskibond 
Nowicjusz


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 14
Posted: 09-06-2007, 08:46   

Czy coś się dostaje w anniversal za zrobienie time triala bo jak ja zrobiłem w pierwszym poziomie time triala to nic nie dostałem więc nie wiem czy mam robić dalej te time traily bo chyba nie ma sensu robić jak się nic nie dostanie. Więc pytam się czy można coś za nie dostać?
 
 
malykrzys 
Student



Joined: 08 Nov 2006
Posts: 61
Location: z Biedronki
Posted: 10-06-2007, 02:25   

Natalia wrote:
Powiem mi ktos gdzie jest ten relikt w the great pyramid?? Prosze :pozdro:


Na końcu planszy jak już przesuniesz ten most zauważ, że możesz powyżej ustrzelić sznur czy coś tam, który zrobi dziurę w podłodze. Zjedziesz i za pomocą grapple przeskoczysz na drugą stronę nad lawą i dalej znajdziesz relikt.

Co do time triali to też się zastanawiam. Podejrzewam, że trzeba zaliczyć cały kraj by dostać jakiś bonus. Ja narazie zaliczyłem 3 plansze i nic nie dostałem.
 
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 10-06-2007, 10:35   

Czy za time triale sa jakies procenty?? Bo mi pozostalo w sumie 3 sekrety do zdobycia poza tym mam wszystkie i wszystkie relikty a procenty tylko 93, problem polega na tym ze jak powracalam do jakiejkolwiek planszy aby zdobyc relikt ktorego nie posiadalam wczesniej nie rosly procenty ukonczonej gry tylko po sekrretach zostalo mi 3 i 93 procent jesli kazdy po jednym procencie wzrosnie to gdzi epozostale 3?
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 10-06-2007, 11:35   

ja nie zaliczyłem w domu nic. a w normalnej grze nie miałem 2 sekretów i miałem 100%.jak masz 93% to ci brakuje wiecej niż 3 sekrety
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 10-06-2007, 11:50   

No wlasnie nie patrzalam jeszcze raz brakuje mi 2 w jednej plnszy i w kolejnej jednego, dlatego sie martwie ze cos jest nie tak, a malo tego mam 93 procent i odkryla sie dodatkowa plansza, nie wiem co jest grane moz ejakis bug
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo