FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Underworld - rozmowy, spostrzeżenia, uwagi, pomoc
Author Message
Nightbringer 
Nowicjusz



Joined: 10 Dec 2012
Posts: 3
Posted: 15-12-2012, 13:44   

Wielkie dzięki TheZaack500 :D ale problem rozwiązany ! :D . Wczoraj za dużo było emocji i nie pomyślałem o oczywistym rozwiązaniu a tu dzisiaj po pięciu min. wszystko na swoim miejscu.

Jeszcze raz dziękuję TheZaack500.
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 04-02-2013, 15:07   

Mam problem , a że niesposub przeczytać wysztkich postów to zapytam teraz :) Miałem zainstalowane TRU na laptopie odintalowałem grę , a dziś przyszła pora zainstalować z powrotem a jest to nie możliwe gdyż - gra jest zainstalowana ? To raczej nie możliwe ponieważ katalogi są puste , mało tego wogóle nie istnieją ! Usunełem nawet pliki z rejestru , a problem nadal istnieje ;) Zebrzę o pomoc :)
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 04-02-2013, 17:08   

To ten błąd biegle na PL tłumacząc - "Instalator wykrył istniejącą instalację. Przed ponownym uruchomieniem programu instalacyjnego należy usunąć istniejącą instalację gry." Mam wersje ANG :D
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 04-02-2013, 18:34   

próbowałeś usunąć pozostałości po starej grze w rejestrze? nie am żadnych plików gry w jakiś folderach itp.?
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-02-2013, 18:37   

Napisał przecież, że usunął zarówno wpisy z rejestru, jak i pliki :p Warto sprawdzić jeszcze przez panel sterowania (dodaj/usuń) czy nie ma jakichś pozostałości. Masz tylko jedną partycję na kompie?
_________________
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 04-02-2013, 18:45   

K@t, Partycje mam dwie :p C i E . TRU był na E .
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-02-2013, 19:33   

Próbowałeś instalować na C, czy nadal to samo? Usunąłeś jeszcze plik z sejwami z dokumentów?
_________________
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 04-02-2013, 20:24   

Pliki z sejwami usunięte , ale na C zainstalwać nie mogą ponieważ : włącza się autorun tam jest opcja play i setup są dostępne ,ale nic się nie dzieje opcja Install jest niedostępna ;) Więc postanowiłem wejść na płytkę i uruchomić przez plik Setup po włączeniu tej opcji ukazuje się zdjęcie Lary walczącej z rekinem i komunikat który w PL podałm wyżej :) Co zmierza do tego że nie mam możliwości wyboru partycji a nawet dalszego postępu w instalacji która kończy się na wspomnianym komunikacie .
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 05-02-2013, 14:05   

Problem rozwiazany instalacją na innym pc i przeniesieniem plików na laptopa :) :offtopic:
 
 
BeBetka22 
Nowicjusz


Joined: 05 Apr 2013
Posts: 13
Location: gdzieś daleko
Posted: 07-04-2013, 22:26   

Mam problem z przejściem gry ( mam nadzieje, że dobry temat wybrałam :/ ) . tóż jestem [spoiler:627da5a148] praktycznie po tym jak ostatni raz widzi Amande i skacze się po jakiś głazach, czy coś, w każdym razie w pomocy pisze, że trzeba rozwalić coś[/spoiler:627da5a148] i tu nie wiem gdzie wejść na dole nic nie ma tylko kościotrupy, a na samą góre wejść nie mogę, może ktoś wie jak przejść, choć nie pamiętam jak to wejście się nazywa bo ostatnio w to nie grałam...
_________________
Maja
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 07-04-2013, 22:31   

To jest ten moment gdzie Natla uderza w Amande jakąś kula ognia,fragment o nazwie "Brak czasu"? Bo szczerze to nic nie kojarze a Underworlda skończyłam po raz kolejny wczoraj ;) Moze jakis screen?
_________________

Freedom is life's greatest lie...
 
 
BeBetka22 
Nowicjusz


Joined: 05 Apr 2013
Posts: 13
Location: gdzieś daleko
Posted: 09-04-2013, 19:16   

nie wiem nie pamiętam w weekend spojrze jeszcze raz na gre i napisze jakie to miejsce, no chyba, że wpadne na pomysł jak to przejść
_________________
Maja
 
 
luki12131993 
Nowicjusz


Joined: 26 Feb 2014
Posts: 1
Posted: 26-02-2014, 17:32   

Witam mam problem z odpaleniem TRU.. gra włącza się normalnie do momentu kiedy mamy wybrać czy chcemy ztworzyć plik zapisu i gdy to robię wywala mnie do pulpitu i koniec.. nie wiem co zrobić... PC spełnia wymagania.. nowe stery wgrane oraz directx.. prosze o pomoc !!!!!!!!
 
 
Raptor 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2015
Posts: 1
Posted: 11-10-2015, 13:53   

Witam mam pewien problem z pozostałościami po grze Tomb Raider Underworld i nie można zainstalować gry. Ktoś wie co z tym zrobić :) ?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo