FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Fabuła TR8
Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 14-01-2009, 13:16   

W tej części cała fabuła jest trochę poklepana. Niektórych rzeczy nierozumiem. Fakt, że nieraz są ciekawe zdarzenie jak Lara coś poszukuje itp. ale większość zdarzeń jest takich, że wogóle nie wiadomo o co chodzi :( Jeżeli chcecie się oświecić co do tej gry radzę zajrzeć tu :arrow: http://www.laracroft.pl/tr8/index.html
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 14-01-2009, 13:38   

Łukasz wrote:
Fakt, że nieraz są ciekawe zdarzenie jak Lara coś poszukuje itp. ale większość zdarzeń jest takich, że wogóle nie wiadomo o co chodzi :(


Jak dla mnie wszystko jest jasne i klarowne , Lara tłumaczy nam wszystko podczas cut scenek , wiemy dlaczego znaleźliśmy się w danej lokacji itd. Nie wiem czy grasz w polską wersję gry czy w angielską i może dlatego masz problem ze zrozumieniem, ja grałem w obydwie i jakoś fabuła jest dla mnie zrozumiała. W końcu nie jest to jakaś zawiła historia z tysiącem zwrotów akcji tylko TR :D
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 14-01-2009, 13:54   

Oczywiście, że mam polską wersję tyle, że z napisami :D Można je włączyć w ustawieniach. Chodzi mi o to, że nie zawsze zrozumiem każdą akcję jaka mnie w tej grze spotka. Jednak staram się jak najwięcej rozumieć żeby wiedzieć o co chodzi ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 08-08-2012, 08:46   

Wyjaśnijcie mi, skoro rękawice Thora pasowały tylko na Larę, dlaczego Natla i Amanda nie włożyły ich na doppelgangera?

Intryguje mnie którędy Amanda dostała się do Hellheimu?

Oraz to skąd matka Lary wzięła się na górze skoro rzekomo zginęła wpadając do eitru, który płynął na dole? Początkowo myślałem, że to Natla zorganizowała to przedstawienie z matką Lary, ale przecież Lara jako pierwsza weszła do Hellheimu ..

Co do portali rozumiem, że sprawny musi być tylko portal wlotowy (ten gdzie się wkłada miecz) Każdy portal wylotowy był uszkodzony ..
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 08-08-2012, 09:47   

Rękawice "dostosowały się" do Lary po tym, gdy założyła je po raz pierwszy. Mogły mieć tylko jednego właściciela w danej chwili i dlatego nie pasowały już na nikogo innego.


Quote:
Oraz to skąd matka Lary wzięła się na górze skoro rzekomo zginęła wpadając do eitru, który płynął na dole?

Pewnie w takim sam sposób, jak wszystkie inne Thralle ;-) Nie doszukiwałbym się tu logiki, podobnie jak w wypadku Amandy nurkującej na dno morza arktycznego.
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-11-2012, 19:36   

Ostatnio zastanawiałem się nad jedną rzeczą. Mianowicie chodzi mi o kryptę w Posiadłości Croftów. Wiem, że twórcy chcieli urozmaicić trochę grę, ale po co Lara wogóle do niej wchodzi. Tak naprawdę wchodzi do tej krypty, eksploruje ją, a potem wychodzi z niej w innym miejscu i nagle powstaje pożar. To zdarzenie nastąpiło również w prologu i dalszy przebieg akcji toczy się dokładnie jak na początku gry, czyli do momentu jak Zip zaczyna strzelać do Lary. A wracając do krypty to Lara chyba o niej nie wiedziała. Z tego co pamiętam Winston Smith pokazał Larze tą kryptę i mówił jej coś o swoich przypuszczeniach :roll: Oczywiście dla mnie wątek z kryptą był fajny i rzeczywiście urozmaiciło tą grę, jednak Lara nic tam nie znajduje. Mogli w tym miejscu wyjaśnić zagadkę, której nikt nie mógł rozwikłać przez lata. Byłoby bardziej ciekawie. ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-11-2012, 19:51   

Ktoś tu chyba nie uważał dostatecznie.

Lara znalazła w Tajlandii wskazówkę zostawioną przez ojca, z której wywnioskowała, że kolejny fragment pancerza ukryty jest w grobie jej dziadka.
_________________
 
 
Magda 
Student



Joined: 07 Dec 2010
Posts: 51
Location: Poznań
Posted: 23-03-2013, 12:36   

Wg mnie to był bardzo fajny zwrot akcji, gdzie przechodzimy cały poziom w Tajlandii, wlasciwie najbardziej barwny, najmniej straszny. A tu sie okazuje, ze nie ma tego, czego szukamy, bo zabrał to i schował ojciec Lary...
_________________
Przydatne, konkretne informacje o produktach spożywczych i zawartych w nich substancjach odżywczych. Zapraszam: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo