FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor w Legend
Author Message
CoralinaAmelia 
Nowicjusz



Joined: 22 Mar 2010
Posts: 16
Location: W-ch
Posted: 01-04-2010, 16:24   

dla mnie jedno w CM jest dziwne, mianowicie: nad schodam jest taki duży witraż (no jakby go ktoś nie zauważył :D ) , a to okno było nad drzwiami wejściowymi. jakoś to mi przestrzennie nie pasuje a wam? :pozdro:
_________________
"Jack? Jack is dead, my friend. You can call me JOKER! And as you can see, I'm lot happier!"
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-04-2010, 16:29   

Rezydencja Lary z TRL to zupełnie inny dom niż ten z klasyków. Zresztą teraz w tym miejscu nie ma drzwi, znajdują się po lewej stronie patrząc od schodów :) Wszystko jak najbardziej gra.
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 03-04-2010, 18:39   

Odnośnie domów Lary.
Gdzieś czytałem że Lara ma 3 dwory, pierwszy poznajemy w TR 1-5, Drugi TR:L-TR:U.
A trzeci jest, pod patronatem jakiegoś muzeum czy coś. To jest prawda?
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 04-04-2010, 10:54   

Częściowo to prawda - De Facto rezydencja Croft Manor inspirowana filmami wcale nie została określona jako DRUGA rezydencja. Co węcej, jej założenie do filmu było wzorowane częściowo na podstawie pierwszych części gry, więc można uznać że to ta sama posiadłość, tylko inaczej sportretowana.

Inną rzeczą jest to, że według oryginalnej biografii Lary, jej rodzice czują się całkiem dobrze i mieszkają sobie w jednej z własnych posiadłości - więc prawdopodobnie tej drugiej - podczas gdy trzecia zarabia na siebie oraz częściowo na pozostałe będąc pod najem muzeum - to fakt.

Ale wszystkie te biografie - filmowa, Core Design, a w końcu Crystal Dynamics namieszały i już nie wiadomo czego się trzymać i do którego momentu. Bo z jednej strony Legend zaczyna się scenką z Zipem, którego postać powstała za czasów starej oryginalnej Core D. biografii, po czym okazuje się że jej rodzice nie żyją, co jest tego absolutnym zaprzeczeniem... Jak dla mnie wprowadzono zbyt duży chaos i to mi się nie podoba....
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 27-12-2010, 21:17   

Croft Manor w Legendzie to najlepsza rzecz na świecie! :D
Uwielbiam zwiedzać pałacyk panny Croft, ale szkoda trochę, że nie można wyjść na zewnątrz! :nie:
Ah, małe pytanko - to w filmie jej domek jest na podstawie gry czy na odwrót?
 
 
Pennywise 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2011
Posts: 12
Location: Polska A
Posted: 21-02-2011, 18:52   

Jak otworzyć kanał pomiędzy basenami w croft manor?
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 23-06-2011, 20:37   

Ja się w Croft Manor z Legendy po prostu zakochałam :love: wyjątkowo się z domkiem Lary postarali... Brakuje mi tylko możliwości wyjścia do ogródka, kto by chciał przez cały czas siedzieć w domu, choćby i takim ładnym? :nana:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 04-08-2011, 21:15   

Rzeczywiście, Croft Manor jest troche za mały, po za tym, że zdecydowanie ciekawiej by było wyjść na dwór. Najlepsza była ta zagadka zε złotą odznaką, potem było już nudno. Jeśli chodzi o całe wykonanie, to jest bardzo podobne do tej posiαdłości z filmu. Odpowiadając na czyjeś pytanie wcześniej, to posiadłość w grze była wzorowana na fimie, dlatego, że film był z 2002 roku, a gra z 2006. :papa:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 05-08-2011, 08:40   

GeBeT wrote:
Najlepsza była ta zagadka zε złotą odznaką

Według mnie ta zagadka była leciutko zbyt łatwa :) jak się już z całą posiadłością zapoznałam i wiedziałam, gdzie co jest, to problemu nie było. Dodałabym tej zagadce jeszcze kilka etapów :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Stjarna 
Student



Joined: 25 Jun 2011
Posts: 30
Posted: 29-08-2011, 22:12   

Uwielbiam Croft Manor, a szczególnie lubię wywijać szpagaty na siłowni :D Jedyne, co mnie denerwuje to to, że połowa drzwi jest zamknięta :(
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 30-08-2011, 16:28   

A ja zapomniałam wcześniej dodać, że w Croft Manor z zamiłowaniem wskakiwałam Zipowi na głowę (dosłownie!) i na własne oczy przekonywałam się, że Winstona ani trochę nie wzruszają lecące na niego kule z pistoletów :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 05-01-2012, 13:10   

I ja również uwielbiam Croft Manor z legendy. Muzyczka i cała ta atmosferka naprawdę mnie relaksuje. Haha! Co ten Zip gada?! CzarNyga! Jak do niego podchodzę w stroju wieczorowym to słyszę: "You should go to Alistair, he hates a good act". Dobrze to usłyszałem?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo