FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor w Legend
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 11:57   Croft Manor w Legend

Stwierdziłam, że warto założyć o tym nowy topic. Mamy już pierwsze screeny i pierwsze dyskusje. Tak więc może zacznę od początku...

Jak narazie mamy jeden malutki obrazek z Croft Manor.



Czy ktoś z Was zauważył na tym obrazku widać czapkę mikołaja? Święta w Croft Manor? WOW, chciałabym to zobaczyć :mrgreen:

Dzięki larci mamy też parę powiększeń :)





Na poniższym obrazku (by Perico) możemy zobaczyć porównanie filmowego Crom Manor z tym z Legend:



Obie wersje praktycznie niczym się nie różnią.

Filmowe Croft Manor, to Hatfield House. Czy myślicie, że cała posiadłość (i ogród) będzie skonstruowana właśnie tak? Popatrzcie chociażby na zdjęcia z powyższej strony, to wszystko jest przeogromne. Może nawet lepiej, że przerobili CM na filmowe? Mi się bardzo podoba! Ale chciałabym, żeby pewne elementy z gry (jak np. chłodnia, czy basen) też zostały tam ujęte. Ogólnie taka mieszanka byłaby miła dla oka :)



A Zip jest chyba pomieszaniem filmowego Bryce'a z Zip'em z TR5. Czy w takim razie będzie spał w przyczepie na ogródku? :|

I jak już wszyscy wiemy, Croft Manor zostało przeniesione do Kornwalii, a przesiadujący tam Zip, Alister i Hillary (tu zmiana imienia na filmowe) będą nam pomagać podczas przygód ;)
_________________
Miow.
 
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 04-03-2006, 12:03   

Ładne. Ja tam chyba spędzę pierwszy miesiąc gry. Zatem rozgrywka 9-godzinna już mnie nie przeraża. Mam tylko nadzieję, że będzie można pobiegać po CAŁYM domu. I kompas się przyda :P
_________________
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 12:07   

Ale ładny jest ten Pałacyk gdzie był kręcony film :550: :546:
Ja chyba nie będę w tą gre grać a łazić po Croft Manor :placz: ;)
To jest porzepiękne i za mało o tym wiemy o Croft Manor ;)
Czekam na więcej ;)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 12:11   

Quote:
Mam tylko nadzieję, że będzie można pobiegać po CAŁYM domu.


Ja też mam taką nadzieję, ale raczej się o to nie martwię. Czytaliście tekst na obrazku? ;)

"Croft Manor to osobny poziom, pełny w sekrety, rzeczy do odblokowania*, i w zagadkę, lub dwie (albo sto)."

*unlockables - jakieś extra pierdółki ;) Może np. ciuszki :)
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 12:13   

Kasia Trent wrote:
*unlockables - jakieś extra pierdółki ;) Może np. ciuszki :)


Bo to mają być min. ciuszki ;)
Nie Pamiętacie ?? ;)
Gdzieś było napisane,że ma być tam pełno nowych ciuszków a także dostęp do *innych leveli ;)

Tzn. do tych, które przeszliśmy ;)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 12:17   

Tak, ale to podczas poziomów, nie mówiono nic o Croft Manor ;) Jednak nie wykluczone (a myślę, że tak będzie), że w posiadłości też znajdziemy jakieś wdzianka :)
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 12:20   

Kasia Trent wrote:
Tak, ale to podczas poziomów, nie mówiono nic o Croft Manor ;) Jednak nie wykluczone (a myślę, że tak będzie), że w posiadłości też znajdziemy jakieś wdzianka :)


Kasiu -> na 100 % będą jakieś fajne ciuszki :D
Mogliby dać demo TR Legend wraz z jakimś levelem no i oczywiście z Croft Manor!
To bym ich normalnie ... kochała :P

Croft Manor jest przepiękny ;)
Czekam na screeny z basenu i z sali treningowej i z poza domu ;P
Mam nadzieję,że wszędzie będzie można wejść nie tak jak na TR1-TR3 bo to klapa :P
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-03-2006, 12:31   

Uważam że skopiowanie filmowego Croft Manor do gry to całkiem niezły pomysł, dobrze by było gdyby wyjasniono w grze co stało sie z tym dworem w Surrey.
Znalazłem zdjęcia dwóch pomieszczeń w Hatfield Hause w których kręcono zdjęcia do TR2M ... Pierwsza fota to wielka galeria gdzie widzimy pojedynek Lary i Hilarego oraz po jezdzie konno Lara idzie w stronę biblioteki i oddaje Hilaremu broń...
Drugie zdjęcie przedstawia bibliotekę gdzie Lara rozmawia z agentami przedstawiając historię Pandory... i zarys jej podrózy by powstrzymac Reissa.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 12:34   

Quote:
Uważam że skopiowanie filmowego Croft Manor do gry to całkiem niezły pomysł, dobrze by było gdyby wyjasniono w grze co stało sie z tym dworem w Surrey.


Tego raczej nie wyjaśnią, bo oni to właśnie tak ze sobą połączyli, aby pogodzić filmową wersję z tą gry. W Legend chcą wszystko sprostować i ustalić jedną wersję dotyczącą wszystkiego. Więc czeka nas wiele niespodzianek...
_________________
Miow.
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 12:38   

Kasia Trent wrote:
Quote:
Uważam że skopiowanie filmowego Croft Manor do gry to całkiem niezły pomysł, dobrze by było gdyby wyjasniono w grze co stało sie z tym dworem w Surrey.


Tego raczej nie wyjaśnią, bo oni to właśnie tak ze sobą połączyli, aby pogodzić filmową wersję z tą gry. W Legend chcą wszystko sprostować i ustalić jedną wersję dotyczącą wszystkiego. Więc czeka nas wiele niespodzianek...


Ale przecież to jest Legenda a Legenda jest przed TR1-TR6!
A możliwe,że Croft Manor to w częściach od 1-6 jest nowa posiadloscia a ta w Kornwalii jest wcześniej Lara się przeprowadziła i może najpierw tu mieszkała ale odzoedziczyła tamten drugi dom :P
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 04-03-2006, 12:40   

Croft Manor w TRL to świetny pomysł. :) A to, że stworzyli go na wzór filmowej posiadłości jest jeszcze lepszym pomysłem. :P Ogólnie ludzie trafili w 10. ;)
Quote:
Kasiu n na 100 % będą jakieś fajne ciuszki :D

Też mam nadzieję, że będzie można pogrzebać w szafie Lary. :twisted: :P
Quote:
"Croft Manor to osobny poziom, pełny w sekrety, rzeczy do odblokowania*, i w zagadkę, lub dwie (albo sto)."

Byłoby świentie gdyby w domu można było też walczyć z przeciwnikami itp. Ale nie tak jak w TR 1-3, że strzelasz do czegoś a to stoi i ani myśli nawet drgnąć. :P Fanie byłoby żeby rzeczy mogły się tłuc, przewracać i takie różne pierdoły... :D
Ze screena który dostaliśmy wczoraj widać, że twórcy odwalili kawał świetnej roboty i napewno nie obijali się przez ten czas tworzenia gry. :P Jak powiedział xald ->napewno większość z nas większą część czasu grania w TRL spędzi w domku. :mrgreen: :P
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 12:48   

Jezus!
Czy wy widzieliście salę treningową w Croft Manor ??
O boże to przepiękne jest!!!!!!!
I ten dom ;)
Super ;)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 12:55   

Na tym filmiku pokazali kilka pomieszczeń w nowym Croft Manor, oglądać koniecznie!!! :546: :mrgreen:

Update: Screeny z Croft Manor!!! (z powyższego filmiku)



_________________
Miow.
  
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 04-03-2006, 16:54   

no no :D fajne screeny :D chyba sciagnełas z forum tombraidera :P bo tez takie tam są :P Croft Manor widac ze bedzie boskie :D :pozdro:
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 16:56   

Nie, to ja robiłam sama :evil: :P Jeszcze się śpieszyłam, żeby Wam szybko pokazać, a Wy mi tu... że ściągnęłam! :P
_________________
Miow.
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 04-03-2006, 17:01   

nieobrazaj sie :P to fajnie ze sama :D tzn. ze ktos Twoje screeny sciagnoł i wlepił na tombraidera :P bo tam sa takie same :P (albo podobne:/):pozdro:
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 04-03-2006, 17:01   

Moim zdaniem skopiowanie posiadłości filmowej to genialne pomysł.
Mi bardzo podobał się filmowy wystrój domu ja k i sam dom. Caly ten "salon" czy hol był owiany taką "tajemniczą" aurą np to strumienie światła wpadające przez to wielkie okno mm :roll: Nowe Croft Manor będzie SUPER WYPAŚNE :!: :!:
A jeszcze grafika na PC i Xbox'sa 360 podkreśli charekter posiadłości :wink:
Już nie moge się doczekać, gdy będe zwiedzać wszystkie pokoje :D
Moim zdaniem to będzie najlepsza wersja Croft Manor jaka kiedykolwiek była :!: :wink:
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 04-03-2006, 17:16   

Zastanawiałam się czemu Lara biega po domu w bojowym ubraniu, myślałam, że tam jakaś walka będzie. Ale w pewnym momencie widać na dole w rogu jak jej lokaj sobie stoi najspokojniej w świecie, więc się nic nie dzieje :p No więc po co takie ciuchy? :551:

Screena nie dam, bo nie mam czasu i nerwów, żeby zrobić :p
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 04-03-2006, 19:11   

Mi się podoba Croft Manor. Podobały mi się oba filmy TR, ale bardziej TRM i nie mam nic przeciwko takiemu bydynkowi. Rzeczywiście, tylko zamiast Zipa, pasowałby tu Bryce wraz ze swoimi `mini-kumplami` oraz Simonem (>> sala treningowa). Co ciekawe na obrazku Lara ma przy sobie pistole, więc może się to sprawdzić.... A jeszcze fajniej by było, gdyby na koniec etapu w Croft Manor, rezydencja w środku stałaby trochę zrujnowana, podjeżdża nagle listonosz* (zdziwiony, of course), a nasza Lara_Legend mu odpala z tekstem:
//I woke up this morning, and I just hated everything.// :D
Może dlatego też ma ona na sobie ten strój...


Poza tym pamiętajmy, że Croft Manor zostało przeniesione do Kornwalii (która znana jest z Legendy o Królu Arturze, a wieści o poszukiwaniu Excalibura były głośne), więc i dom jest inny.

_________________
* Lara dostaje od niego informacje o nowym niebezpieznym artefakcie. ;) Wiecie to byłyby tu (w tym levelu) takie dodatkowe informacje na temat artefaktu, i stąd Lara by wiedziała, gdzie go szukać ;)
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 04-03-2006, 20:11   

Quote:
Rzeczywiście, tylko zamiast Zipa, pasowałby tu Bryce wraz ze swoimi `mini-kumplami` oraz Simonem (>> sala treningowa).


OO, trening z robotem to by byl wypas :mrgreen: Mnie też sie podoba "filmowy" CM, mam nadzieje, że będzie mozna wyjść na dwór i pobiegać po labiryncie.

Fajny byłby też pomysł (to by była co prawda kalka z TRM, ale co tam) ataku na dom Lary- i żeby mozna bylo robic takie akcje jak w filmie (np. Lara jadąc na motorze, zachamowa ła ostro i walnęła gościa tylnym kołem- strasznie mi sie ta scena podobała).
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 04-03-2006, 20:16   

No to wtedy zrobi się z tego film, a nie gra :/ a to ma byc gra, podobna do poprzednich części ;/
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 04-03-2006, 20:47   

Tom Raider wrote:
Fajny byłby też pomysł (to by była co prawda kalka z TRM, ale co tam) ataku na dom Lary- i żeby mozna bylo robic takie akcje jak w filmie (np. Lara jadąc na motorze, zachamowa ła ostro i walnęła gościa tylnym kołem- strasznie mi sie ta scena podobała).

Nie no mi nie chodzilo o to. Miałem na myśli to, że po treningu mogłoby się okazać, że zrujnowała haupkę :P i nagle.... ble ble ble... powyżej napisałem, nie będę się powtarzał...

Poresztą, Max ma rację :P
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 21:39   

Barbie wrote:
Ale w pewnym momencie widać na dole w rogu jak jej lokaj sobie stoi najspokojniej w świecie, więc się nic nie dzieje :p


Tutaj macie tego screena o którym mówiła Brabie :P
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 04-03-2006, 21:39   

Wreszcie doczekaliśmy się Croft Manor, i to jeszcze jakiego :) W sumie to dobrze zrobili Crystaliczni, że wzorowali się na domu z filmu - bo i po co po raz 4 pokazywać tę samą posiadłość? (co nie znaczy jednak, że byłoby to złe :P ) Mam nadzieję, że nabiją ją mnóstwem sekretów, taka jak w TR3 :D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 21:47   

Myślę, że ta z filmu prezentuję się o wiele lepiej i można wręcz napakować ją w różne sekrety, zagadki i inne tego typu smaczki. Ta z poprzednich części TR była bardzo prosta. Poza tym sala treningowa i basen bardzo przypominają te z gry, więc nie jest tak do końca "filmowo" ;) Ciekawe jaki będzie treasure room! :mrgreen: Mam nadzieję, że zobaczymy w nim wszystkie znane nam z poprzednich części artefakty :)
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo