FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Megan Fox jako Lara Croft?

Kto jako Lara w TR Movie 3?
Angelina Jolie
77%
 77%  [ 38 ]
Megan Fox
22%
 22%  [ 11 ]
Voted : 49
Total Votes: 49

Author Message
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 30-01-2009, 20:39   

Hrithik_Roshan wrote:
Ja również się dołączę do ogólnej radości z tego, że ta pindzia nie zagra Croft.
Już napisałem w temacie "TR movie 3?" :

Angelina to jest TO! Croft musi być piękna, kobieca i drapieżna, a nie jak rozciapciane, ciepłe kluchy z migdałowym spojrzeniem.
SŚwietnie to opisałeś/aś ;)
Megan to zwykły klusek nadziewany pieprzem,Croft musi być sexy(Megan może jest ale...),drapieżna,wyjątkowa,niebojąca się niczego,zdecydowana na każdą chwile ,a przedewszystkim zachwycająca swych fanów :)
Świetnie że (może)Joli zagra :)
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 30-01-2009, 21:28   

Anissa wrote:
jej, nie moge się doczekać tego filmu... chciałabym aby był już w kinach chociaż nawet nie zaczęli go jeszcze robić. cóż...
Nikt Angelinie nie dorówna,
dołączam się do tej niecierpliwości, radości z nowego fil;mu itp, itd A co do talentu Angie, to jest on niepowtarzalny, i niekwestionowany, no i ma wszystko to co Lara mieć powinna :mrgreen2:
_________________

 
 
 
Ramzes 
Nowicjusz


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 4
Posted: 31-01-2009, 00:26   

skoro facet z eidosu bedzie zameszany w prace nad filmem to możliwe, że bedzie mial jakis wpływ na wybór głównej roli, czyli możliwe że nie bedzie dziwnych kwasów. W nowej roli z chęcią zobaczyłbym, kogoś z umiejętnościami akrobatycznymi a nie jeden backflip na caly film ... może Alison ?
_________________
Ja lubie hardcore
 
 
Kaya 
Nowicjusz


Joined: 31 Jan 2009
Posts: 1
Posted: 31-01-2009, 12:24   

Angelina Jolie signs on for Third Tomb Raider movie!
Angelina Jolie will be reprising her role as Lara Croft in "Tomb Raider III" reports Britain's The Daily Express.

Jolie will start training for the new movie almost immediately after her new child's birth. She is currently in Nambia with Brad Pitt and their two adopted children (Madox and Zahara) awaiting the birth of their child.

The creator of the game and character, Ian Livingstone told the newspaper that "Paramount has optioned it and Angelina has agreed to star in the third", whilst a source added "Angelina is already in training to make sure she gets rid of her post-pregnancy bulge. She wants to be in tip-top shape and look better in Lara's outfit than ever".

http://www.tombnews.com/movie/tombraider3/ :D
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 31-01-2009, 12:33   

Jakieś stare informacje. Kontrakt z Paramount już wygasł. Teraz filmem zajmuje się Warner Bros. A tak poza tym, to Angelina już urodziła... DAWNO. I z tego co mi wiadomo, nie jest znowu w ciąży :P
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 31-01-2009, 13:19   

Ale Angelina powiedziała , że chce się poświęcić dzieciom i przestać z aktorstwem . O ile pamiętam to ostatnio miała 12 dzieci . :) Miejmy nadzieję , że Angelina zatrudni nianię i zagra w TR .
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 31-01-2009, 15:24   

Angelina ma do każdego dziecka osobną nanię :)
Wydaje mi się że zagra w Tomb Raider Movie i to tak samo jak w kolebdze życia i innych :)

:croft: :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 31-01-2009, 22:30   

Powinna być też opcja "wszystko jedno", bo ja tak uważam.
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 01-02-2009, 12:53   

Zresztą już wiadomo i jest to pewne, że Lary Croft nie zagra Megan Fox. Na razie zostaje tylko Angelina Jolie.
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 01-02-2009, 13:18   

Hmmm...:)Jeszcze nie wiadomo czy Megan Fox nie będzie grała Croftki bo oni tylko napisali że tylko fani jej nie chcą !
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 01-02-2009, 14:17   

WoTR wrote:
W związku z całym zamieszaniem skontaktowano się z osobami bezpośrednio związanymi z aktorką, które potwierdziły mediom informację jakoby Megan Fox nie była obecnie związana w żaden sposób z zapowiadaną produkcją.

Czytanie ze zrozumieniem Saku192. Poza tym Angelina w żaden sposób nie dała jasno do zrozumienia, że ponownemu wcieleniu się w rolę panny Croft, mówi stanowcze nie, więc poczekajmy do jakiś oficjalnych informacji, które może wkrótce się pojawią.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 01-02-2009, 15:39   

Miejmy nadzieję,że jednak Angelinę Jolie zobaczymy w trzeciej części. Osobiście nie widzę następczyni,której udałoby się dorównać odtwórczyni panny Croft z dwóch poprzednich filmów. Pozostaje tylko czekać...:/
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Vanita 
Nowicjusz



Joined: 03 Feb 2009
Posts: 17
Location: Lubaczów
Posted: 03-02-2009, 17:14   

Mnie się najbardziej widzi Angie. Już dwukrotnie grała postać Lary, świetnie sobie z tym poradziła i ma doświadczenie. Poza tym, podobno Megan odmówiła zagrania Lary o_O
_________________
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 04-02-2009, 12:57   

Vanita, nie podobno, ale NA PEWNO Megan Fox nie zagra Lary Croft :!!:

Mam nadzieję że niedługo dowiemy się jak w końcu mają się sparwy z rolą Lary Croft... :pozdro:
 
 
Vanita 
Nowicjusz



Joined: 03 Feb 2009
Posts: 17
Location: Lubaczów
Posted: 04-02-2009, 13:23   

No, na pewno. Czasem przydaje sie czytanie newsów na filmwebie i pudelku :hehe:
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-02-2009, 14:41   

Vanita wrote:
No, na pewno. Czasem przydaje sie czytanie newsów na filmwebie i pudelku :hehe:


...i przede wszystkim na stronie, której częścią jest to forum :roll:
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-02-2009, 14:58   

K@t wrote:
...i przede wszystkim na stronie, której częścią jest to forum

K@t, zacznijmy od tego że sporo osób nawet nie wie, że to jest forum WoTR. :P A żeby coś poczytać o Tomb Raiderze to wolą inne strony. ;)

Co do Megan to całe szczęście że to jednak nie ona zagra w TRM3. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 04-02-2009, 16:17   

Asyenna wrote:
sporo osób nawet nie wie, że to jest forum WoTR.

Rzeczywiście, sporo osób jest tak upośledzonymi, że nei widzi napisu na pasku i logo wielkości drzwi od kamaza :) Ale nimi się nie martwię, ci zazwyczaj szybko kolekcjonują czerwoną wstążkę.
 
 
 
blond 
Nowicjusz


Joined: 04 Feb 2009
Posts: 5
Posted: 04-02-2009, 20:28   

Megan Fox? Fajna laska , ale na Larę się nie nadaję. Trzeba miec to coś ,czego nie ma Megan a za to Angelina ma aż w nadmiarze. W Tomb raiderze kluczowa bohaterka powinna byc silna i twarda a Fox wygląda na taką co martwi się o paznokiec. No ale całe szczęście, że Megan nie wystapi w TR3. Ja tam dalej liczę na Angie ;p . No może jeszcze dobra by była Lucy,modelka wystepujaca w roli Lary w grze :D
_________________
Gdzie Skarb Wasz, Tam i Serce Wasze ...
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 05-02-2009, 14:53   

Igi^MBE wrote:

Rzeczywiście, sporo osób jest tak upośledzonymi, że nei widzi napisu na pasku i logo wielkości drzwi od kamaza :)


NIedługo forum stanie się bardziej popularne niż strona, szczerze - na stronkę zaglądam przeciętnie raz na 2 dni :d na forum - kilka razy dziennie.

Swoją drogą to proponuję zamknąć temat, skoro wiadomo że Megi Larciom nie będzie. Po co siać zamęt i w kółko niezorientowanym ludziom powtarzać ze to była tylko plotka. Pozatym widze że temat idzie w kierunku "fajnie ze Megan jednak Lary nie zagra" :P

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 05-02-2009, 14:59 ]
Rzeczywiście Nintju, trafne spostrzeżenie :)
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo