FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Megan Fox jako Lara Croft?

Kto jako Lara w TR Movie 3?
Angelina Jolie
77%
 77%  [ 38 ]
Megan Fox
22%
 22%  [ 11 ]
Voted : 49
Total Votes: 49

Author Message
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 28-01-2009, 12:19   Megan Fox jako Lara Croft?

Założyłam ten temat po to żeby porozmawiać o nowy filmie Tomb Raider z Megan Fox w roli głównej.Jako nowa Lara Croft ma zagrać zamiast Angeliny Jolie,ale wydaje mi się że Angelina bardziej jest podobna do Lary Croft :-)
Info. z laracroft.pl
W ostatnim czasie sieć została zalana falą plotek na temat kolejnej odsłony filmu Tomb Raider. Trzecia z kolei ekranizacja przygód Lary Croft jest w planach od dawna, o czym świadczy chociażby fakt wynajęcia przez wytwórnię Paramount scenarzysty. Przedmiotem dyskusji jest jednak odtwórczyni roli głównej bohaterki. Angelina Jolie, która zagrała w dotychczasowych dwóch odsłonach, nie sprawia wrażenia zainteresowanej projektem mimo, że jakiś czas temu przyznała, iż nie widzi przeszkód w ponownym wcieleniu się w postać sławnej pani archeolog. Jej kolejne ciąże i dość ambitne plany w kwestii poszerzania rodziny sprawiły jednak, że fani poważnie zaczęli się zastanawiać nad ewentualną następczynią aktorki. Na języki wszystkich trafiła Megan Fox, 23 letnia Amerykanka znana głównie z roli w filmie Transformers. Informacja o jej udziale w kolejnym filmie, pomimo braku jakiegokolwiek potwierdzenia, wywołała burzę - dla jednych Fox to idealna następczyni Angeliny Jolie, dla drugich zdecydowanie zbyt młoda i mało doświadczona aktorka, która nijak pasuje do silnej osobowości Lary Croft.

Należy jednak pamiętać, że nikt oficjalnie Jolie nie skreślił, a ona sama także nie zajęła jasnego stanowiska w sprawie kolejnego filmu. Sam obraz nie został nawet zapowiedziany i pozostaje jedynie w sferze odległych planów.

O wszystkich potwierdzonych faktach będziemy informować na bieżąco.
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-01-2009, 12:54   

Ok, niech temat bedzie... Cos mi sie zdaje, ze ta informacja to byl wyciek i bedzie potwierdzona. Choc osobiscie wole by sie okazalo to plotką, bo Jolie musi znow stanac do boju!!!

Saku192 wrote:
Info. z laracroft.pl


A Ty wiesz, ze to jest forum storny laracroft.pl? :p
_________________
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 28-01-2009, 13:03   

Ja wolę Angie do roli Lary. Jet bardziej Tombowa! A Meg jest za młoda, w końcu
Lara ma czterdzieści lat. Z resztą Meg jest taka, hmmmm... nie pasująca. Chociaż do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ważne jest to, żeby film powstał i był fajny!
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2009, 13:05   

Jeśli film rzeczywiście miałby opowiadać o młodości Lary, to wybór młodszej aktorki jest jak najbardziej oczywisty.
Mimo wszystko szkoda Jolie, bo wykreowała ona naprawdę świetny i charakterystyczny wizerunek filmowej Croft i może być ciężko ją przebić.
Należy również pamiętać, że to dzięki Angelinie poprzednie filmy budziły takie zainteresowanie - scenariuszowo przecież były co najwyżej przeciętne.
_________________
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 28-01-2009, 13:21   

Megan (tak jak mówicie) jest młoda i niedoświatczona ,ale na tym zdjęciu co podałam wyżej wogóle się nierówna z Angeliną ;)
Co jeszcze do Megan to do młodej Croftówny może być jak najbardziej .Tylko szkoda że Joli sama zrezygnowała z tej roli :(

:croft: :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-01-2009, 14:23   

http://film.wp.pl/id,9412...,wiadomosc.html

Moze Was to zaciekawi... :p
_________________
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 28-01-2009, 14:46   

Cez wrote:
http://film.wp.pl/id,94127,title,Megan-Fox-transwestyta,wiadomosc.html

Moze Was to zaciekawi... :p


Ale osohozi? :O

Cez wrote:
Cos mi sie zdaje, ze ta informacja to byl wyciek i bedzie potwierdzona.


Nie, nie, ja się do niej cały czas nie mogę przekonać. Oj tam młodsza, terefere, nie działa to na mnie. Nie będę się jak głupia upierać przy Angelinie, ale Fox nie widzę w roli jej następczyni. No i tak jak mówi K@t - nie wiem czy Tomb Raider jako tytuł mógłby się sam obronić, gdyby nie jakieś znane nawisko w obsadzie.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 28-01-2009, 14:47   

K@t wrote:
Należy również pamiętać, że to dzięki Angelinie poprzednie filmy budziły takie zainteresowanie - scenariuszowo przecież były co najwyżej przeciętne.


Dlatego też trochę się obawiam o ten nowy film TR, nowa postać filmowej Lary może już nie budzić takiego zainteresowania, co gorsza przy wyborze słabej aktorki może się okazać, że ludzi już zupełnie odtrąci nowa postać Lary zamiast Angeliny. Mimo to fabuła może okazać się bardzo ciekawa, mi się ten pomysł podoba.
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 28-01-2009, 15:42   

Angie wręcz idealnie zagrała Larę Croft. Nie chcę, żeby Fox zajęła jej miejsce, bo wtedy film na pewno będzie... klapą. Już Karima byłaby lepsza :) Chyba, że...
K@t wrote:
Jeśli film rzeczywiście miałby opowiadać o młodości Lary, to wybór młodszej aktorki jest jak najbardziej oczywisty.

W takim przypadku to co innego, ale przecież TR film bez Angeliny Jolie to już nie będzie to samo :(
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 28-01-2009, 15:58   

A co z tym że Megan jest transwestytą ? Przecież to by mogło zgorszyć film (i samą główną postać), lepsza by już była Alison której tak kamera nie kocha...
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-01-2009, 17:13   

BeBe44 wrote:
A co z tym że Megan jest transwestytą ?


oj nico :p dalem jako ciekawostke bysmy zobaczyli kto jakze ciekawy moze zagra Larę xD
_________________
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 28-01-2009, 17:29   

Jeśli tak jak w newsie na stronie głównej, że ta część filmu ma opowiadać historię młodej Lary, to oczywiście, że trzeba znaleźć kogoś młodszego od Angie, ale czy Megan Fox jest aby na pewno odpowiednia do tej roli? Jakoś mi się nie wydaje... Poczytałam trochę o niej na necie i nie przypadła mi do gustu. A poza tym tytuł ,,Tomb Raider'' nie jest tak znany (przynajmniej w moim mieście), więc wydaje mi się, że do zagrania głównej roli powinno się wybrać kogoś sławnego, jak Angelina Jolie (muszę przyznać, że ostatnio ją nawet polubiłam i z chęcią zobaczyłabym ją w kolejnej filmowej odsłonie TR) ;)
 
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 28-01-2009, 17:34   

Ale czy pasuje żeby Larę zagrał transwestyta ? Jakoś mi to nie odpowiada...
Znalazłam coś dotyczącego Megan i TRM 3 http://www.slashfilm.com/...ent/#more-19117

[ Komentarz dodany przez: Cez: 28-01-2009, 18:00 ]
to z transwestyta to przeciez zart :p
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 29-01-2009, 01:02   

Hehe XD

Co do Meguś, to na tym zdjęciu wygląda jak młoda Angelina, czyli młoda Lara
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 29-01-2009, 03:15   

Cez wrote:
Moze Was to zaciekawi...
Cez zaciekawiło i moja opinia tego zdjęcia jest taka: Megan na tym foto wygląda jak styrana życiem kobiecina, po prostu staro

a co do tego zdjęcia Artiego, może jest młoda, ładna i nawet pasowałaby do tej roli, gdyby nie Angelina, ponieważ Angie jest idealnym wcieleniem miss Croft i nikt temu nie zaprzeczy... chociaż możnaby spróbować z młodszymi aktorami. Ale Jolie i tak nikt nie przebije w tej roli :)
_________________

 
 
 
Pietras 
Praktykant


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 190
Location: Wawa
Posted: 29-01-2009, 03:24   

Porównywanie beztalencia Fox z Jolie to dla mnie jakaś kpina. Fox wie tyle o aktorstwie co Eidos o zarządzaniu finansami. Tymczasem Jolie ma na koncie 3 Złote Globy oraz Oskara do którego w tym roku jest znowu nominowana. Rozumiem iż aktorka mająca się wcielić w rolę Lary powinna mieć odpowiedni wygląd, ale czemu jest to praktycznie jedyny aspekt dyskutowany wśród fanów? Utalentowana Jolie uratowała dwa pierwsze filmy przed byciem kompletnym dnem. Fox tylko by je dobiła. Sory, ale dla mnie nowa aktorka (jeżeli takowa będzie) musi być przede wszystkim utalentowana i to bardzo bo Angelinę po prostu trudno trudno będzie zastąpić. Optowałbym też za znalezieniem aktorki która nie jest do niej podobna. Imitacja to zła droga. Rola Ledgera w The Dark Knight zdołała dorównać (a według wielu przebić) tą samą rolę Jacka Nickolsona dlatego iż była inna, a także ze względu na brak oczywistych zewnętrznych podobieństw które rzuciły by cień już na samym początku oceny występu aktora "przejmującego" postać. Fox jest po prostu zbyt podobna do Angeliny (co jest jednym z powodów dla których wogóle o niej się mówi). O braku talentu nie wspominając.
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 29-01-2009, 09:21   

Proponuje głosowanie! Kto jest za Angeliną nogi w górę! Ja popieram Angeline! Już pisałam, że lepiej pasuje! TRM bez Angie to już nie TRM. Jolie pasuje idealnie, jakby była stworzona do tej roli! A Meg faktycznie wygląda staro jakoś jak na swój wiek... Jak ma być nowa Lara to żeby to była lepsza aktorka niż Meg, bez urazy. Moja przyjaciółka (też fanka) powiedziała, że jak Angelina nie zagra w TRM3 to ona do kina nie idzie. Ja tam pójdę, obojętnie kto by nie zagrał, ale bez Angie będzie głupio ;(
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-01-2009, 10:00   

Carolyn wrote:
Proponuje głosowanie! Kto jest za Angeliną nogi w górę!


Podpiałem ankiete do tematu :p
_________________
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 29-01-2009, 11:39   

Ja popieram Megan Fox. Coś świeżego by się przydało bo Angelina jest już za stara.
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 29-01-2009, 12:59   

Ja zagłosowałem na Angie.
Oglądałem już TRM i TRM2 kilka razy i stwierdzam ,że te filmy są bardzo dobre.Jolie dobrze się spisała.
Angie czy Megan w TRM3:
Możemy też stwierdzić "Angie to stara dupa" ,ale jej grono fanów i doświadczenie w aktorstwie bije na głowę.Nie wiadomo czy Megan jest lepsza, zobaczymy ją w akcji to będzie ok. Zresztą i tak nawet jeśli Megan będzie cool to większość przejdzie jej stronę, będą nowe nicki na forum (:=Megan=: , <....:::::'Megan Fox'::::::...> itd) powstaną fancluby a Angie zostanie spłuknięta w kiblu :p .Jeśli się okaże że Ciocia Żeremia ma racje to wiecie.Może przekonamy się do Megan tak jak do Alison.Nic, czekajmy.Angie też może być w filmie tak samo jak Megan ale ja wole Jolie :pozdro:
_________________

 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 29-01-2009, 13:23   

Quote:
Ja popieram Megan Fox. Coś świeżego by się przydało bo Angelina jest już za stara.


Popieram :) Kto wie jak wpłynie nowa Lara na końcowy efekt filmu, ale musi być jakaś świeżość. Sama Angelina do młodych nie należy, a i trochę się już mi przejadła.

Pietras wrote:
Utalentowana Jolie uratowała dwa pierwsze filmy przed byciem kompletnym dnem. Fox tylko by je dobiła.


Hmm ? A skąd ta pewność ? A jak to było w przypadku Jolie, czy wszyscy od razu zaczeli mówić: ona jest idealna, uzdolniona, wybita itp. bo jakoś sobie nie przypominam. Dlaczego nie dać szansy komuś młodszemu, może właśnie dzięki temu filmowi narodzi się nowa lepsza gwiazda Angeliny Jolie....
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 29-01-2009, 14:45   

Jerrem_Y wrote:
Ja popieram Megan Fox. Coś świeżego by się przydało bo Angelina jest już za stara.
no i poza tym, że urodziła niedawno bliźnięta, zresztą Jolie podjęła decyzję o graniu w jednym filmie rocznie... może Fox trafiała nie w te role w jakie chciałaby się wcielić, może nas by zaskoczyła jako Lara
_________________

 
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 29-01-2009, 16:10   

Ar2r wrote:
Quote:
Ja popieram Megan Fox. Coś świeżego by się przydało bo Angelina jest już za stara.


Popieram :) Kto wie jak wpłynie nowa Lara na końcowy efekt filmu, ale musi być jakaś świeżość. Sama Angelina do młodych nie należy, a i trochę się już mi przejadła.

Pietras wrote:
Utalentowana Jolie uratowała dwa pierwsze filmy przed byciem kompletnym dnem. Fox tylko by je dobiła.


Hmm ? A skąd ta pewność ? A jak to było w przypadku Jolie, czy wszyscy od razu zaczeli mówić: ona jest idealna, uzdolniona, wybita itp. bo jakoś sobie nie przypominam. Dlaczego nie dać szansy komuś młodszemu, może właśnie dzięki temu filmowi narodzi się nowa lepsza gwiazda Angeliny Jolie....


Popieram, dla większości (nie tylko moich znajomych) Kolepka Życia z Angelinom była denna, poprostu totalny kataklizm :!!:
Megan jest młotrza, a jak młotrza to ładniejsza :P
Ciekawe jak to się ułoży ...


Quote:
Minika204? Minika204's dead! What the hell you know about Paraiso?!


Napewno więcej od ciebie ... :P
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 29-01-2009, 16:18   

A mnie tam wszystko jedno kto zagra. Najważniejsze żeby był dobry i wciągający film. Moim zdaniem ważniejszy jest dobry scenariusz. Bo nawet najlepsza aktorka nie obroni totalnego gniota.
Poza tym jak narazie nie ma stuprocentowej pewności że Megan zagra Larę. Już nie takie plotki chodziły. :)

Minika204 wrote:
Popieram, dla większości (nie tylko moich znajomych) Kolepka Życia z Angelinom była denna, poprostu totalny kataklizm
Megan jest młotrza, a jak młotrza to ładniejsza

Minika, aż mnie oczy bolą od czytania twoich postów. Słyszałaś o czymś takim jak ortografia? Jak można w tak prostym wyrazie jak młodsza zrobić aż dwa błędy? Że o innych już nie wspomnę.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 29-01-2009, 16:33   

mateusz12 wrote:
powstaną fancluby a Angie zostanie spłuknięta w kiblu

No bez przesadyzmu. Ja lubię Angie bo lubię bo jest fajną kobietą, nie tylko dlatego że zagrała w TRM.
Pietras wrote:
Utalentowana Jolie uratowała dwa pierwsze filmy przed byciem kompletnym dnem. Fox tylko by je dobiła.

Jeśli kolejny film z cyklu TR ma być dnem to ja już wolę aby ich w ogóle nie robili, bez względu na to czy zagra w nich Angie, Megan czy ktokolwiek inny.

Ja się podpinam pod grupę osób która chętnie zobaczy kogoś nowego w filmie :)

Asyenna wrote:
Minika204 napisał/a:
Popieram, dla większości (nie tylko moich znajomych) Kolepka Życia z Angelinom była denna, poprostu totalny kataklizm
Megan jest młotrza, a jak młotrza to ładniejsza

Minika, aż mnie oczy bolą od czytania twoich postów. Słyszałaś o czymś takim jak ortografia? Jak można w tak prostym wyrazie jak młodsza zrobić aż dwa błędy? Że o innych już nie wspomnę.

Może ma dysgrafię czy inne ch*jodziejstwo :P . Chociaz w sumie to nic nie usprawiedliwia, mozzila ma słownik :P
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo