FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
sroka
Author Message
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 28-06-2010, 20:45   

Mnie również prace bardzo się podobają. Ciekawy pomysł z komiksami. Ten wykonany kredkami bardziej mi się podoba, ale wiem jak trudno jest rysować na komputerze. Może jak najdzie mnie wena to wrzucę coś swojego. Reszta rysunków bardzo ładna. Masz swój styl. Coś mi nie pasuje w twarzy "wspinaczkowej" Lary, ale ogólnie nie mam większych zastrzeżeń. Czekam na więcej prac i weny twórczej życzę ;) .
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 10-04-2011, 09:14   

Sroka -> Twój rysunek z Larą na koniu jest conajmniej dźiwny. Koń spokojnie skubie sobie trawę a Lara jest w takiej pozie, jakby ten koń conajmniej galopował :p .

Druga praca całkiem fajna :) .
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 10-04-2011, 13:17   

Dziękuję, Ten pierwszy rysunek nie miał na celu przedstawienia jakiejś jazdy na koniu czy coś. Prędzej jest to karykaturalne przedstawienie sytuacji, gdzie Lara jest żądna przygód, a koń widocznie przeciwnie :D

Dziękuję :D
_________________

 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-05-2011, 09:06   

Całkiem ciekawe pracki, a co najważniejsze, ostatnie lepsze od poprzednich ;) .

Podoba mi się zwłaszcza Lara spadająca do przepaści, chociaż lasy pod nią mogłyby być ciekawsze, bo mało się "dzieje" w tej części rysunku w porównaniu z rewelacyjnym niebem chociażby.

Samej Larci nie mam nic do zarzucenia, chociaż jej figura robi wrażenie trochę dojrzalszej niż to wygląda w grze :D . Ale to nie minus, tylko zauważam.
_________________
; p ; >>
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 26-06-2011, 20:03   

Według mnie te prace są świetne :) . Dwa pierwsze komiksy mają oryginalne zakończenia, w ogóle wszystkie rysunki prezentują się kapitalnie, ładnie zrobione i z pomysłem :tak: . Według mnie obrazek z koniem też jest oryginalny - Lara gotowa do akcji, a konik zajęty obiadem :bullshit: . Bardzo mi się też podoba Lara z łukiem, żeby w grze taki miała, byłoby genialnie :krol:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Stjarna 
Student



Joined: 25 Jun 2011
Posts: 30
Posted: 27-06-2011, 23:56   

Jestem pod OGROMNYM wrażeniem :spoko: I komiksy, i szkice są świetne!
 
 
Viekas 
Nowicjusz



Joined: 27 May 2011
Posts: 27
Posted: 28-06-2011, 22:09   

Bardzo ekspresyjne, żeby nie powiedzieć dramatyczne komiksy :P
Bardzo podobają mi się szkice, masz zdecydowaną linię. Jako artysta zapowiadasz się pomyślnie, tak trzymaj. :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-05-2012, 22:12   

Ja tylko chcę pochwalić ostatnią pracę sroki - komiks cudowny jak zawsze, czekam na kolejne :mrgreen2:
_________________
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 04-06-2012, 21:11   

dobre prace, sroka! Czy mi się wydaje, czy brałeś udział w art contest na oficjalnym board'zie Eidos? Taka jakaś znajoma kreska...:) jeśli tak, trzymam kciuki najmocniej i czekam z niecierpliwością na nowe arty!
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 09-06-2012, 14:51   

Wow! Śliczne prace i to bez wyjątku :D
Hmm.. troche dziwi mnie dlaczego w każdym komiksie Lara ginie xd no cóż muszę przyznać że bardzo oryginalnie rozplanowane :P
Dla mnie bardzo podobne do Lary :)
_________________
LadyCroft
 
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 02-07-2012, 19:25   

K@t wrote:
Ja tylko chcę pochwalić ostatnią pracę sroki - komiks cudowny jak zawsze, czekam na kolejne :mrgreen2:



Jakże prześlicznie dziękuje, bardzo podnosi na duchu taki komentarz, który motywuję do kolejnych prac ! :D Na poczte wysyłam kolejne Bazgroły :D

chinese_bomb wrote:
dobre prace, sroka! Czy mi się wydaje, czy brałeś udział w art contest na oficjalnym board'zie Eidos? Taka jakaś znajoma kreska...:) jeśli tak, trzymam kciuki najmocniej i czekam z niecierpliwością na nowe arty!


Tak, prawdopodobnie to mnie zauważyłaś na tym forum. Wyniki były niedawno, sądziłem ze będę oryginalny pokazując 4 stronicowy komiks, z racji ze nie było żadnego komiksu spośród 360 prac. Niestety nie udało mi się nic dostać, ale końca świata nie ma. Fajny konkurs, niezła zabawa a no i przy okazji , new art powstał !
_________________

 
 
 
mLari 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2016
Posts: 3
Posted: 29-06-2016, 17:34   

Wow, masz naprawdę świetne prace ! Najbardziej podoba mi się ta z tygrysami, naprawdę pomysłowa. Chciałabym mieć taki obraz na ścianie :D
_________________
-Are you armed?
-after a fashion, yes. :)
 
 
grzyb_atomowy 
Nowicjusz



Joined: 18 Jan 2017
Posts: 6
Posted: 19-03-2017, 09:13   

Najbardziej podoba mi się w Twoich pracach umiejętność tworzenia tła i krajobrazu, gdzie mi sprawia to często wiele trudności, więc jestem zachwycona, zwłaszcza rysunkiem, gdzie Lara idzie dróżką wokół skał, jakby wracała ze świątyni widocznej na ostatnim planie, naprawdę wygląda to jak jakiś concept art :D No i ostatnia dodana praca z 18 września... Zarąbiste :jumper: Czuć klimat klasycznego Tomb Raidera a światłocień bardzo dobrze wykonany. Brawo :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo