FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
sroka
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 09-01-2009, 21:15   sroka

:510: SROKA - PRACE

:510: SROKA - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 09-01-2009, 21:37   

Mr Macphisto, Dziękuje Ci bardzo za założenie mojego własnego Fanartu....Mam nadzieje że wszystkim spodobają się moje pracę. :pozdro:


Przepraszam za krótki post, ale chciałem konkretnie podziękować...
_________________

 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 09-01-2009, 22:06   

sroka fajna historyjka też planowałem ( jeszcze planuję :mrgreen2: a nawet jedną mam tj Lara grająca w TRU z Zipem z laptopem za plecami :> ) taką zrobić tj taki ala komiks naprawdę zajebista pracka :pozdro:
_________________

 
 
 
fragleso92 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3
Location: Starachowice
Posted: 09-01-2009, 23:03   

Świetny jest ten komiks, mogbyś więcej takich dać.
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 10-01-2009, 09:33   

Dzięki wam, o zamierzam dać więcej takich prac z historyjką. Też zamierzam zaprojektować kilka ubranek dla Lary...Ale wszystko w swoim czasie.
_________________

 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 10-01-2009, 11:31   

Bardzo świetna praca Sroka, widać że masz swój wyrobiony styl i umiesz rysować na równi z wyobraźnią. Chodzi mi oto że Lara z TRU nie jest w całości przerysowana, jest oddana twoimi oczyma nie kogoś innego!
 
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 10-01-2009, 13:09   

No wiesz dzięki...Aktualnie rysuje własny komiks "the dream" gdzie występuje Lara... Mam nadzieje, że nikt się nie przyczepi do praw autorskich... W końcu to tylko mój własny komiks :D
_________________

 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 10-01-2009, 16:33   

sroka wrote:
Mam nadzieje, że nikt się nie przyczepi do praw autorskich...

A kopiujesz czyjś komiks że się pytasz głupio? Ktoś się może przyczepić jak zerżniesz wszystko od kogoś innego, lub wstawisz czyjeś prace :) wiesz?
 
 
 
Ayu2Hami 
Nowicjusz



Joined: 13 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 10-01-2009, 19:31   

Ja tez mialam zamiar zrobic komiks ale pomyslalam ze jezeli ma fajnie wygladac oprawa graficzna to sobie odpuscilam. A co do pracy SROKI to swietna ^_^
_________________
Chcesz zobaczyc więcej moich prac? Wejdz tutaj http://ayu2hami.deviantart.com/
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 10-01-2009, 22:19   

Oh Dzięki Ayu2Hami, masz świetne prace na Devie....jak chcesz to oto link gdzie znajdują się moje prace:
www.adamlara.deviantart.com
_________________

 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 11-01-2009, 03:21   

no są bardzo ciekawe naprawde jeśli chcesz to zajrzyj na moje pracki ale uprzedzam nie któóre mają chyba po 3 lata ( to nie wszystkie moje prace) :) www.lukasz1.cba.pl :narka:
_________________

 
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 22-01-2009, 15:46   

Nie no też fajne...Ciekawe jest w twoich pracach ten blask-oświetlenie.
_________________

 
 
 
Pysia35 
Nowicjusz



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 20
Location: Paryskie Getto
Posted: 27-01-2009, 20:41   

Hahaha świetny komiks :)
_________________
Bez opisu
 
 
 
Carolyn 
Student



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 30
Location: D. G.
Posted: 28-01-2009, 08:33   

Ale fajne! Suuuper! Też chciałam kiedyś narysować komiks, ale nie miałam pomysłu. trzymaj tak dalej, czekam na twoje następne prace. I teraz przypomniała mi się Anglia z TRL, jak była walka ze smokami, zawsze mnie zjadały, a potem się skapłam o co chodzi :) Ale jakoś trudno mi się z tymi smokami walczyło (może dlatego, że pierwszy raz przechodziłam i grałam na poziomie trudnym, a zawsze jak pierwszy raz przechodzę biorę średni) :pozdro:
 
 
 
nasty929
[Deleted]

Posted: 30-07-2009, 16:47   

Łał, super są te szkice :d Mogę się tylko przyczepić, że z bliska wyglądają lepiej niż z daleka, bo za lekko przyciaskany było ołówek ;/ Ale bardzo ładne ;) dałabym 9/10 :D
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 31-07-2009, 09:44   

Wina skanera, ale dzięki . Cieszę się ,że się podoba.Te szkice to są okładki do komiksów LAry. Na bodajże drugim, tam gdzie Lara ma sukienkę, możecie zobaczyć twarz kurtisa ( wymyśliłem, że powróci, po tym jak "zginął".
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 04-08-2009, 13:42   

Przeglądnąłem twoje prace. Najlepszy jest drugi komiks i powiem, że aż trudno uwierzyć, że to jest twoje dzieło :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 04-08-2009, 17:07   

Komiksy ciekawe ładne i śmieszne ;-) . Te 3 nowe prace z przybliżenia są całkiem ładne, jak dla mnie to jest tylko zarys postaci nic nie wycieniowane mało szczegółów. W oczach źrenice i tęczówka nie zrobione jest sam zarys, mówię ci jak byś popracował wycieniował to dobrze zaostrzonym ołówkiem zrobił drobne szczegóły byłoby o niebo lepiej ;-) czekam na kolejne prace.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 02-09-2009, 19:12   

Twoje prace bardzo mi się podobają. Szczególnie komiksy ;) Pierwsza praca jest moim zdaniem najlepsza. Mam tylko małą uwagę do piątej bodajże pracy. (Niezbyt pamiętam a wiadomo, lenistwo nie pozwala mi na przewinięcie strony do góry i kliknięcie znów twojej galerii xD ) W każdym razie, tej na której Lara wisi nad przepaścią. Widzę, że praca byłaby bardzo ładna, gdyby nie to, że Lara na niej przypomina mi faceta po zmianie płci, biorącego udział w Turnieju Wagi Ciężkiej. Ale po za tym, twoje prace są bardzo ładne ;)
_________________

 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-09-2009, 12:51   

Jezu jakie schizowe komiksy :D In plus oczywiście.

Co do szkicy, są świetne, jedyne uchybienie to nierówne piersi Lary na drugim szkicu (tym z profilem Kurtisa). Kalkowane, czy z pamięci? Oszczędność kreski wskazuje na dość wyrobioną rękę, z drugiej strony Lara na komiksach miewa otyłe i niezgrabne momenty.
_________________
; p ; >>
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 11-09-2009, 20:51   

Heh historyjki super :D Masz talent. Najbardziej podoba mi się sposób w jaki je zakańczasz xd Ale jesli chodzi o zdolności plastyczne to trzeba pogratulować ;] :pozdro:
_________________
Bring Me To Life
 
 
nasty929
[Deleted]

Posted: 09-01-2010, 14:52   

Moim zdaniem ta najnowsza praca ma coś dziwnego w korpusie Lary (jakieś zniekształcenie). Niemniej poza i tak bardzo trudna do uchwycenia, wiec jestem pod ogromnym wrażeniem. Straszliwie podoba mi się rozłożenie kolorów!
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 09-01-2010, 15:18   

Postaci na rysunku Larą bym nie nazwała, ale rysunek bardzo mi się podoba. Ładnie uchwycona poza, fajny zarys postaci, cienie kolory. Można wiedzieć czym rysunek był kolorowany? Farby czy Pastele? Ogólnie nie mam nic do zarzucenia poza brakiem tła, choć jego brak może być planowany,nie mniej powinno jednak tło na rysunku się znaleźć.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 20-06-2010, 17:08   

Jesli mówisz o mojej najnowszej pracy, to malowana ona było, kolorowana, na komputzerze w photoshopie :D
Praca wykonana na tebletcie :D I jeżeli chodzi o to iż lara jest niepodobna, to wiem, jednkaże, nie wiem jak wyglądała będąc bardzo młoda , tak tez trudno bło uchwycić naszą sexowną pani archeolog ;Ddizekuje również za wsyztskei MIŁE komentarze, za te niemiłe mniej. Żart, za te nie miłe, to traktuje je jako motywacje do tworzenia coraz nowsyzch i piekniejszych prac, tak by mogły zaspokoić wszelkie potrzeby widzów :D Jetsem osobą która bardzo mile znosi krytykę i uczy się na błedach tak wię cdizękuje :D
_________________

 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 20-06-2010, 20:39   

No i pozytywnie :D , tak więc czekam dalej na jakieś ciekawe prace.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo