FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony poziom w każdym z krajów
Author Message
kotowata12
[Deleted]

Posted: 26-08-2010, 10:21   

Magdzia co ci się pomieszało? W TRA nie ma Rzymu, mumie były w Egipcie.
Moje ulubione poziomy w TRA:
Peru: Zaginiona Dolina
Grecja: Koloseum
Egipt: wszystkie poziomy
Atlantyda: Ostateczne starcie :guns:
A teraz idę pograć :komp: :narka:
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 06-02-2011, 14:50   

Peru - tu chyba najbardziej podoba mi się ten ostatni poziom, ale wybrać ciężko bo wszystkie mi się podobają :)

Grecja - najbardziej spodobało mi się Koloseum pod względem klimatycznym, ale nic nie przebije chyba Pałacu Midasa. Co do Św. Franciszka tylko trochę. Czyli wychodzi, że najlepszy to Pałac, ale ogólnie to samo co z Peru - wszystkie są dobre.

Egipt - wiele osób zachwyca się Egiptem, ale ja czuję pewien niedosyt. Może dla tego, że przesadzili z czasówkami - czasem miałem ochotę ściągnąć save, bo nie dawałem rady.
Później wrócę jeszcze do tego - jak przejdę grę.

Atlantyda - już wkrótce :)
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 08-06-2011, 12:51   

Peru- Zaginiona Dolina, jak większość. Wodospady zrobiły na mnie wrażenie, a T-Rex... no co tu dużo mówić, idziesz sobie idziesz, a tu nagle wyskakuje potworek. Byłam w szoku :) .
Grecja- Koloseum. Bardzo podobał mi się widok z góry, promienie słoneczne sączące się na arenę.
Egipt- Świątynia Khamoona. Te hieroglify, malunki na ścianach... coś wspaniałego.
Atlantyda- Kopalnie Natli, ze względu na Larsona, Kida i Kolda...
Strasznie mi było żal pana Conwaya, nie chciałam go zabijać... w tym poziomie po prostu czarne na białym widać, że Lara się waha, tak ludzko jest niezdecydowana.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 23-06-2011, 20:10   

Peru: Zaginiona Dolina :tak: bardzo podobały mi się widoki, szczególnie wodospad na samym początku, ogólnie poziom mnie wciągnął. T-rex był niezły... szczególnie, że kiedy z nim po raz pierwszy walczyłam, nie mogłam jeszcze zrozumieć headshotów :guns: ach, to były czasy, na szczęście szybko się nauczyłam :jumper:

Grecja: Grobowiec Tihocana. Uwielbiam sobie od czasu do czasu popływać, a poza tym ta wielka sala - wyjątkowo przypadła mi do gustu. No, i były jeszcze centaury, to jak walka z dwoma bossami na raz, ale coś za łatwo mi z nimi poszło :komp:

Egipt: Sanktuarium. Ten sfinks, a potem sala z wielkimi posągami - to zrobiło na mnie duże wrażenie, szczególnie rozmiar tych posągów i ten widok, kiedy oglądałam to pod wodą :hehe:

Zaginiona Wyspa: Zastanawiam się, czy wolę Kopalnie Natli czy Ostateczne Starcie (Piramida miała za trudne czasówki :niewiem: ) i zgadzam się, ermitrudefay123 - mi też było szkoda Larsona... Rzeczywiście było widać, że Lara go nie chce zabijać... :nie:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 04-08-2011, 21:38   

Invicta wrote:

Zaginiona Wyspa: Zastanawiam się, czy wolę Kopalnie Natli czy Ostateczne Starcie (Piramida miała za trudne czasówki :niewiem: ) i zgadzam się, ermitrudefay123 - mi też było szkoda Larsona... Rzeczywiście było widać, że Lara go nie chce zabijać... :nie:


I nawet odnoszę wrażenie, że gdzieś czytałam, że to był pierwszy zabity przez nią człowiek, ale ręki sobie uciąć nie dam.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 14-04-2012, 12:17   

ermitrudefay123 wrote:
I nawet odnoszę wrażenie, że gdzieś czytałam, że to był pierwszy zabity przez nią człowiek, ale ręki sobie uciąć nie dam.


Tak Ermi ^^ To był pierwszy człowiek jakiego zabiła :) Ja tam Larsona nie lubiłam i nie będę lubieć :P Taka chodząca kupa mięcha i kompletny idiota... żadnego porównania z Kurtem :mrgreen2:

A co do ulubionych poziomów to:

Peru: Zaginiona dolina
Zdecydowanie najpiękniejsza w tym poziomie była muzyka przy uruchamianiu pierwszej części wodospadu *-* Kiedyś nawet widziałam wspaniały cover wykonany na pianinie i o mało się nie rozpłakałam :( Jedyne co mnie :censored: to te cholerne wilki które ni stąd ni zowąd teleportowały się prawie za każdym razem przy skałach, jak Lara wychodziła z wody xd

Grecja: Grobowiec Tihocana
Wyjebisty poziom! :D Motyw z cenaturami i cutscenka podobała mi się najbardziej :mrgreen2: Ten basen przed walką też był niczego sobie, chociaż wkurzało mnie monotonne lanie wody :P

Egipt: Sanktuarium dziecięcia
Ujrzenie Sfinksa pewnie każdego wgniotło w fotel! *-* A poza tym lubię łazić po jego łbie zgarniając w tym czasie uziki! ^^

Zaginiona wyspa: Kopalnie Natli
Lubię motyw bez broni chociaż cholernie trudno się odzwyczaić od nie wyciągania ich ^_^ Do tego poziomu chyba najczęściej powracałam :P
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
dr LOU BITCH 
Nowicjusz


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 13
Posted: 15-09-2012, 21:41   

Peru - Zaginiona Dolina i Grobowiec Qualopeca
Grecja - Koloseum bo na szczęście krótki i Pałac Midasa
Egipt - żaden
Atlantyda - jeszcze nie dotarłem.
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 05-06-2013, 16:56   

Peru - Zaginiona Dolina. Przepiękne widoki, i ten moment, kiedy wyszedł T-Rex... Aż podskoczyłam, kiedy zobaczyłam go pierwszy raz ;)
Grecja - Grobowiec Tihocana, przede wszystkim za ciekawą walkę z centaurami.
Egipt - Sanktuarium Dziecięcia. Sfinks był niesamowity, a potem jeszcze ta ogromna sala z posągami. Niesamowite :love:
Zaginiona wyspa - Ostateczne starcie albo Wielka Piramida... Tak, Piramidę też wzięłam pod uwagę, bo pomimo koszmarnych czasówek poziom spodobał mi się, a do tego to uczucie, kiedy w końcu poradziłam sobie z najgorszymi momentami... Ostateczne starcie lubię za bossów (chociaż walki z nimi były dosyć proste). Wygląd tych dwóch poziomów też zdecydowanie przypadł mi do gustu.
Co do Larsona, o którym była tu mowa... Mnie jakoś nie było go szkoda. Może to dlatego, że za każdym razem, kiedy się pojawiał, wywoływał we mnie ogromną chęć uderzenia głową o najbliższy twardy przedmiot...
_________________
See you in Hell.
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 06-06-2013, 23:53   

Peru - Zaginiona Dolina, było tam tak zielono i ładnie. :>
Grecja - Nie pamiętam gdzie to było, ale chyba w Klasztorze św. Franciszka, podobało mi się tam to wysokie pomieszczenie z salami które miały nazwy bogów greckich.
Egipt - Obelisk Khamoon, zbieranie tych "figurek?" i cała horda mumii, które tylko czekają na chwile mojej nieuwagi. :D
Atlantyda - Wielka Piramida, tu natomiast mutanty, wielką przyjemnąścią było zabijanie ich. ;d
_________________

 
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 09-06-2013, 08:39   

Peru- Zaginiona Dolina. Uwielbiam Bossy , a T-Rex przypominał mi trofeum z TR III ;)

Grecja- Tu rzecz jasna, centaury były super, lecz początek tego poziomu jest znienawidzony. :) Pałac Midasa wygrywa.

Egipt- Grafika cudowna,realny wygląd, no po prostu świetnie. Ale poziom gry - Bardzo trudny. Sanktuarium było wspaniałe i... łatwe. 50 pkt. Czyli Sanktuarium dziecięcia wygrywa z Slytherinem ! xD

Atlantyda- Dwa bossy... Jeden pewnie za Egipt. Ostateczne starcie- I miejsce.
_________________
alphabet boy
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 20-12-2013, 14:53   

Peru-wszystkie, jednak chyba najbardziej polubiłam The Lost Valley, Ta atmosfera opuszczonej, starożytnej wioski...
Grecja-St. Francis Folly i The Coliseum. W pierwszym te sale z bogami bardzo mi się podobały, aczkolwiek przy przechodzeniu Damoclesa miałam ochotę wywalić grę do kosza :P . The Coliseum było fajniejsze niż to z TR1 (wreszcie było okrągłe :hehe: ), ale Grecja nie urzekła mnie aż tak jak Peru.
Egipt- hmm... żaden level mi się nie podobał, ale gdybym musiała wybrać, to wybrałabym Temple of Khamoon. Jest najłatwiejszy spośród tych trzech i w sumie najciekawszy.
Atlantyda-Natla's Mines i Final Conflict. W Mines podobało mi się to uproszczenie całej budowy i poszukiwanie bezpieczników. Final Confict to wiadomo-ciekawi bossowie i ucieczka z Atlantydy :mrgreen2:
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 03-01-2014, 22:22   

Peru - Cała lokacja jest świetna lecz najbardziej przypadły mi do gustu Zaginiona Dolina i Grobowiec Qualopeca.
Grecja - Grecja jest kompletnie świetna. :) Wszystkie lvl . Koloseum <3
Egipt - Piękne widoki i najlepsze Sanktuarium
Atlantyda - Kopalnie Natli i ta wielka piramida :3 Ostateczne starcie też pozytywne.
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 16-08-2014, 19:03   

Peru - tu zastanawiałam się nad Vilcabambą a Zaginioną Doliną, ale wybrałam Zaginioną Dolinę, ponieważ motyw z prehistoryczną fauną ( nawet florą! ) mnie zainteresował, gdy ten level się kończył byłam rozczarowana :fire: , bo wydawał mi się za krótki. :(
Grecja - Grobowiec Tihocana był piękny i tajemniczy ( ciekawa walka z Centaurami... ), lecz nie odmówię sobie wyróżnienia Pałacu Midasa ( to ten król, któremu wyrosły ośle uszy ), ponieważ był zaskakujący ( te goryle... ), a architektura... no cóż... nic dodać nic ująć! ( Ciekawy motyw z ręką zmieniającą wszystko w złoto. ) Mitologia grecka? Jak najbardziej tak! :papryczka:
Egipt - Cały, lecz Obelisk of Khamoon miał tyle wyrazistych i ciekawych elementów architektonicznych, że aż miło popatrzeć...
Atlantyda - Kopalnie Natli miały klimat podobny do Peru w TRL ( aż ciarki po plecach przechodzą ), a potem nagroda - Wielka Piramida. Lawa, dużo lawy i dziwne kokony. Zabrakło mi tu więcej krwi i "łobleśności"... :wymiot2: ( TR1? ) :tak:
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
Kaczmarek35 
Student


Joined: 10 Mar 2018
Posts: 41
Posted: 19-03-2018, 10:49   

Tomb Raider I i II to chyba jedyne części, gdzie wręcz wszystkie poziomy się świetne.
W TR III już było ciut gorzej, bo niektóre levele w Londynie i Nevadzie były słabsze.

Wybiorę więc te najlepsze.

Peru - The Lost valley, ale sentyment mam też do Caves i City of Vilcabamba

Grecja - St. Francis Folly, Colloseum i Palace Midas

Egipt - City of Khamoon, Obelisk of Khamoon, Sanctuary of Scion

Atlantyda - The Great Pyramid
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo