FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony poziom w każdym z krajów
Author Message
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 31-07-2007, 16:30   Ulubiony poziom w każdym z krajów

Mnie w Peru najbardziej podobał się poziom Górskie Jaskinie. Był prosty, miły, artefakty były łatwe do zebrania i solucję otworzyłam jedynie, żeby zobaczyć gdzie jest relikwia, a zdobycie jej też nie było trudne.

Anniversary mam dopiero od 4 dni, a gram nie spiesząc się, podziwiając widoczki i robiąc screeny w ładnych lokacjach, dlatego Grecji jeszcze nie przeszłam (utknęłam przy wysuwających się kolcach w jednej z sal), ale Świątynia św.Franciszka bardzo mi się podoba (zwłaszcza gościu na ścianie, co trzeba było strzelać w jego różne cześci ciała i te cztery sale).

Piszcie o swoim ulubionym levelu w każdym kraju, ulubionym z całej gry i ulubionym kraju

Ps. Teorię do wysuwających się kolców znam, więc darujcie sobie wykłady ;)
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 31-07-2007, 18:17   

Peru - The Lost Valley
Greece - St. Francis Folly
Egypt - All levels
Antlantis - Chyba żaden

:pozdro:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 01-08-2007, 14:14   

Peru - the lost valley:
w/g mnie najlepszy z peru bo nie dosc, ze byly dinozaury to jeszcze maszyneria ktora sie bardzo fajnie uruchamialo. Zreszta wszystkie lvl'e w peru mi sie podobaly ale ten przed ostani najbardziej.

Grecja - colloseum i midas:
nie wiem co bardziej ale chyba colloseum ale napisze 2 :-P . Tak wiec colloseum bylo ladne i sie fajnie wspinalo szczegulnie podobalo mi sie jak to przeskakiwanie na lince i to ze w tym poziomie sa ukryte magnum.
Posag midasa mi sie podobal i to, ze mozna bylo po nim sobie polazic. fajne byly zagadki bo trudne i fajnie, ze sa 2 relikwie (udalo mi sie narazie znalezc tylko jedna). wogule czadowy poziom i ladny.

Egipt - napisze o jednym, Temple of Khamoon:
Super poziom i super zagadki i do tego dlugi. Pozatym na razie jestem w obelisku i moge napisac tylko o pierwszym.Ale fajna byla droga do okola placu. i to jak z gory sypal sie piasek. Fajne sa sciany w egipcie i takie wszystko jakby zbudowane z piasku. szkoda, ze naprawde w egipcie nie ma takiego miejsca.

Atlantyda - jeszcze tam nie doszlam ale mam nadzieje, ze bedzie swieta jak reszta gry xD !



______________________________________
:pozdro: Ω
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 01-08-2007, 14:40   

To ja również się wypowiem ;-)

PERU: Zdecydowanie Zaginiona Dolina. Ten poziom mnie po prostu urzekł :)
GRECJA: Świątynia Św. Franciszka. Był to mój ulubiony poziom za czasów TRI. Świątynia prezentuje się wspaniale. Cieszę się również, że Crystasi pozmieniali imiona niektórym bóstwom ;)
EGIPT: Jestem zachwycona każdym z tych trzech poziomów. Teraz już po ukończeniu gry, najczęściej bywam właśnie w Egipcie :P
ATLANTYDA/ZAGINIONA WYSPA: Może i wyda się to Wam dziwne, ale dzięki czasówkom uważam Wielką Piramidę za najciekawszy poziom w tej lokacji :) . Nie znienawidziłam ich jak co poniektórzy, gdyż nie miałam z nimi problemów (no może tylko celowanie czasami troszkę irytowało ;) )
_________________
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 01-08-2007, 15:09   

Peru, Zaginiona Dolina
Grecja, Świątnynia Świętego Franciszka i Grobowiec Tihocana (Tak zwaną cysternę lubię od samego początku, szkoda, że tak skrócili ten poziom).
Egipt, Obelisk Khamoon
Atlantyda, Kopalnie Natly, poniekąd Wielka Piramida. Luthien ma rację te czasówki trochę ożywiły ten poziom i na początku miałam problemy z przejściem, ale chyba bardziej wkurzały mnie te latające mutanty.

Luthien wrote:
Cieszę się również, że Crystasi pozmieniali imiona niektórym bóstwom ;)

Ja wolałam jednak "Młot Thora", niż "Hefajstosa".
_________________


 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 01-08-2007, 15:19   

Peru - Zdecydowanie Zaginiona dolina(ahh te widoczki)

Grecja - Wszystkie poziomy, a najbardziej stara(w TR1) Cysterna

Egipt - Świątynia Khamoon. Kocham Egipt, a w tym levelu najbardziej odwzorowano jego realny klimat.

Atlantyda vel Zaginiona Wyspa - Zgadzam się z Luthien i Jasmine, mimo tego, że level bardzo krótki te czasówki ożywiają go.

:pozdro: :wotr: :narka:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Erunno 
Nowicjusz


Joined: 27 Jul 2007
Posts: 9
Posted: 02-08-2007, 20:50   

Peru: Zaginiona Dolina [najlepszy i najładniejszy poziom w Peru]
Grecja: Koloseum [fajny pomysł na poziom] i Pałac Midasa
Egipt: Świątynia świętego Franciszka [początek] Świątynia Khamoon [Tak jak pisał Scion SUPER]
Zaginiona Wyspa: Tu chyba żaden poziom mi się nie podobał... Brzydko i w ogóle :p
_________________
 
 
Meg_Ann 
Nowicjusz


Joined: 19 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 03-08-2007, 19:37   

A wg mnie:

Peru - City of Voc (świetny klimat, zaginione miasto coś w stylu Machu Pichu - chciałabym kiedyś tam pojechać, szkoda tylko, że level tak strasznie krótki!!!!)

Grecja - Koloseum oczywiście :)

Egipt to chyba Sanktuarium Sciona, temple of Khamoon, też fajny i klimatyczny, ale w sanktuarium jest jedyna w całej grze zagadka z prawdziwego zdarzenia (można ją rozwiązać w dwóch ruchach lub dłuższą chwilę poszarpać bezmyślnie :) )

Atlantyda hmm chyba Natla's mines, ze względu na super filmiki :) ) i brak wkurzających czasówek
_________________

 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-08-2007, 10:52   

Podobnie jak w TR1 tak i w Anniversary Peru jest lokacja którą lubię i często odwiedzam... Panuje tam dziwna aura tajemniczości, Crystal Dynamics stworzyli interesujące lokacje oddające ducha dawnej świetności inkaskiej cywilizacji wzorując się na oryginalnych zabytkach... Najpiękniejszym levelm jest "Lost Valley" z uwagi na krajobrazy i zieleń. Jednak moim ulubionych levelem w Peru jest "Grobowiec Qualopeca",budowa lokacji widać że została lepiej przemyślana,podobnie jak mechanizmy... Do tego jeszcze ta niesamowita muzyka xD

c.d.n. :pozdro:
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 04-08-2007, 15:24   

Erunno wrote:
Peru: Zaginiona Dolina [najlepszy i najładniejszy poziom w Peru]
Grecja: Koloseum [fajny pomysł na poziom] i Pałac Midasa
Egipt: Świątynia świętego Franciszka [początek] Świątynia Khamoon [Tak jak pisał Scion SUPER]
Zaginiona Wyspa: Tu chyba żaden poziom mi się nie podobał... Brzydko i w ogóle :p


Świątynia Św. Franciszka była w Grecji a nie w Egipcie xD

A teraz moje levele :

Peru - Zaginiona Dolina (Fajne widoczki, dinozaury i ta maszyna xD )
Grecja - Świątynia Św. Franciszka ( Na początku chciałem normalnie zabić ten level, ale jak drugi raz przechodziłem to strasznie mi się spodobał!)
Egipt - Zdecydowanie Świątynia Kahamoon ( Ten klimat i w ogóle )
Atlantyda - Wielka Piramida ( Głównie dlatego, że były te trudne czasówki na tych ścianach )
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 04-08-2007, 15:25   

Peru - Zaginiona Dolina, może dlatego, że polubiłem ten poziom za sprawą dema. W każdym razie jest świetny, maszyneria z zębatkami, wodospad, dinozaury, wszystko super

Grecja - Świątynia Świętego Franciszka, ogólnie świetny poziom, piękne lokacje (szczególnie wysoka sala z konstrukcją po środku oraz sala Posejdona)

Egipt - Obelisk Khamoon, jeden z moich ulubionych poziomów, piękne sale, zmyślne pułapki...

Atlantyda - Kopalnie Natli, nigdy nie lubiłem tego poziomu, nawet w samym TRA, dopiero po jakimś czasie zobaczyłem jego urok. Początkowa przygoda bez broni, potem akcja z panem Conway'em niby zbliżająca do siebie jego i Larę, lecz ostatecznie kończąca się śmiercią Larsona.... i na końcu skoki po słupkach, by otworzyć wejście do piramidy.
_________________

 
 
Yuna 
Student



Joined: 27 Jul 2007
Posts: 92
Posted: 04-08-2007, 16:32   

U mnie rzecz ma się tak^^:

Peru - zdecydowanie Lost Valley (T-Rex^^!, no i ten klimat...)

Grecja - St. Francis Folly (to był jeden z moich ulubionych poziomów w pierwszym Tomb Raiderze, więc i tutaj nie mogło być inaczej. No i sam wygląd tej konstrukcji jest o wiele bardziej porażający;). Podoba mi się także, że twórcy pozmieniali nazwy niektórych pomieszczeń - wreszcie wszystko pasuje do greckiej mitologii^^)

Egipt - Temple of Khamoon (głównie za klimat, fajne zagadki, design pomieszczeń... Coś wspaniałego^^. Kocham Egipt!)

Atlantyda - Ogólnie uważam, że te levele są słabsze od całej reszty, jednak jeśli miałabym wybierać, to postawiłabym na The Great Pyramid (czasówki są całkiem, całkiem^^).

P.S: Nazwy leveli piszę w języku angielskim, ponieważ posiadam wersję na PS2, a ta, jak wiadomo, pozostała w oryginalnym języku^^. Nie wiem, jak to wszystko przetłumaczono na nasz ojczysty język, więc wolę pozostać przy tym, co wiem;).
 
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 04-08-2007, 18:53   

Yuna wrote:
P.S: Nazwy leveli piszę w języku angielskim, ponieważ posiadam wersję na PS2, a ta, jak wiadomo, pozostała w oryginalnym języku^^. Nie wiem, jak to wszystko przetłumaczono na nasz ojczysty język, więc wolę pozostać przy tym, co wiem;).

Nasi nie musieli się zbytnio wysilać. Przetłumaczyli dosłownie z angielskiego. To dobrze, bo mogli wymyślić coś własnego.
_________________


 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-08-2007, 19:53   

Peru:
Caves - za klimat i świetne, sentymentalne otwarcie
Vilcabamba - za klimatyczną wioskę, ale strasznie KRÓTKO !
Lost Valley - po prostu sentyment, po za tym świetnie zaprojektowany level

Grecja:

St Franciss Folly - ża odświeżenia wielopiętrowej lokacji bez specjalnych przycięć
Tomb of Tihocan - za Centaury. I tyle, bo Cysterny zostały wykastrowane brutalnie. Tak jak Koloseum i Pałac Midasa

Egipt:

Wszystkie levele - za klimat, desing, przestrzeń. Imo najlepsza część gry.

Atlantyda:

Ostatni level, bo najbardziej pokręcony i ciekawy ze względu na bossów.
_________________
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 07-09-2007, 17:14   

PERU:Zaginiona Dolina
GRECJA:Grobowiec Tichocana
EGIPTObelisk Khamoon
ATLANTYDA:jescze nie przeszłam :)
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 07-09-2007, 18:39   

Peru:
-Vilcabamba
-Zaginiona dolina

Grecja:
-Świątynia św. Franciszka
-Grobowiec Tihocan'a

Egipt:
Wszystkie levele

Atlantyda:
Wszystkie levele
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 08-09-2007, 10:53   

Peru:
Zaginiona Dolina

Grecja:
Pałac Midasa

Egipt:
Świątynia Khamoon
Obelisk Khamoon
Sanktuarium Scion'a

Atlantyda:
Wielka piramida
Ostateczne starcie
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 08-09-2007, 20:12   

Peru-The lost Valley
Grecja-Midas's Palace
Egipt-Sanctuary of the Scion
Atlantyda-The final Conflict
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 12-09-2007, 17:42   

już mogę stwierdzić: grecja-koloseum oraz świątynia św. franciszka
wiem, że strasznie długo to wszystko przechodzę :-P
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 13-09-2007, 16:46   

Juz doszlam do ostatniego lvl egiptu i moge powiedziec, ze jest fajny i szczegolnie podobal mi sie moment gdzie podnosilo sie kolumny by rozszczepic swiatlo. Zrobilam nawet calkiem ladnego skreena mozecie go zobaczyc w temacie "skreeny z TRA".
_________________
:O
 
 
Cola 
Nowicjusz



Joined: 12 Jun 2007
Posts: 27
Location: Tomb of .......
Posted: 25-09-2007, 17:27   

Moje lvl to:
Peru :matrix:
-Grobowiec Qualopeka(no po prostu git)
Grecja
-Grobowiec Tihocana :matrix:
Egipt
-Sanktuarium Dziecięcia :matrix:
Atlantyda
-Ostateczne starcie :matrix:
_________________
Miło mi Cola jestem !!!
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 25-09-2007, 22:26   

Peru: The Lost Valley
Grecja: St. Francis Folly
Egipt: Sanctuary of the Scion
Atlantyda: Final Conflict :matrix: :matrix: :690:
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 19-10-2007, 18:20   

Peru: Lost Valley
Grecja: St. Francis Folly
Egipt: Obelisk Khamoon
Atlantyda: The Great Pyramid
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 07-12-2007, 19:33   

Egipt-Obelisk Khamoon
strasznie długo to wszystko przechodzę xD ale wcalę nie żałuję
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-12-2007, 01:05   

U mnie sprawa ygląda tak:

Peru - zdecydowanie Zaginiona Dolina. To chyba najbardziej charakterystyczny etam z TR1. Pamietam jak dziś oko w oko w T-Reksiem. Czekałem chyba najbardziej na ten poziom i będąc za granicą ściągnąłem demo w którym dzięki Bogu była właśnie Zaginiona Dolina ;)

Grecja - Nie mam ulubionego poziomu. Świątynia Franciszka strasznie mnie denerwuje, Pałac Midasa jest zbyt prosty a Grobowiec Tihocana strasznie okrojony. Jednak mogę powiedzieć, że najbardziej podoba mi się ten ostatni.

Egipt - w zasadzie każdy poziom jest dla mnie rewelacyjny. To chyba taka rekompensata po Grecji. Uwielbiam wszystkie poziomy, ale jeśli muszę wybierać to chyba level rozpoczynający ;)

Atlantis - Kopalnie Natli są bardzo uproszczone. Mało zagadek - wszystko na zasadzie skacz i włóż bezpiecznik. W TR1 trzeba się było troszkę nagłowić :) ale jednak wybrałbym chyba Wielką Piramidę, jako że przysporzyła mnóstwo nerwów - szczególnie skakanie po ścianach w głownym kominie ;)
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo