FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Voted : 185
Total Votes: 185

Author Message
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 09-10-2009, 21:48   

Przyznam zdecydowaną rację, Karima jest z twarzy zdecydowanie bardziej podobna to Lary niż Alison. Tylko że mam tu kompromis :P , Karima jest podoba z twarzy a Alison ma te swoje wygibasy. Lecz jako modelka mimo wszystko lepsza jest Karima, bo w tym zawodzie nie chodzi o wygibasy tylko o podobieństwo z wyglądu. Lecz jak juz wiadomo Karima sama zrezygnowała z tej fuchy( a może już to pisałam) Mniejsza.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 09-10-2009, 21:49   

Quote:
Lecz jak juz wiadomo Karima sama zrezygnowała z tej fuchy


Taaaaa... a skąd takie informacje niby? Po prostu skończył jej się kontrakt. Tak finiszuje każda modelka Lary :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 09-10-2009, 21:57   

Mr Macphisto wrote:
Taaaaa... a skąd takie informacje niby? Po prostu skończył jej się kontrakt. Tak finiszuje każda modelka Lary :p

Niestety tak, smutna prawda.
Z drugiej strony ciekawe ile ich jeszcze będzie?? Czy seria Tomb Raider będzie ponadczasowa??
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 09-10-2009, 22:00   

marta19900 wrote:
Czy seria Tomb Raider będzie ponadczasowa??

Raczej tak, pewnie bd to podobna sytuacja jak z Indianą Jonesem. Modelek się pewnie jeszcze trochę przewinie, to jest coś czego jestem na 100% pewna. Mr Macphisto, jakoś tak mi się zdawało ale cóż pewnie masz racje ;P .
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
MissHistory 
Nowicjusz


Joined: 17 Oct 2009
Posts: 5
Posted: 18-10-2009, 20:52   

Każda modelka ma problem. A mianowicie z tym że jak ja jeżdżę konno, strzelam z broni palnej, kocham historię, przygody wspinaczkę górską, a o akrobatyce marzę, mój tata jest archeologiem to przypominam Larę? Ja uważam, że nie a kolega, że tak. Ja w Alison widzę coś z Lady Croft. Uważam że każdej modelce czegoś brakuje a i tak będą miały coś z Lary Croft. :pozdro: :wotr: Ale znajdą super modelkę ubiorom ją i pojawi się na promocji gry i wszyscy będą pytać kto to..bo do Lary nie podobna. A wystarczy kobieta o krągłościach Lary brązowe włosy, ładne żeby, duże wydatne usta, trójkątna twarz, kocie oczy. I najlepiej bez za przeproszeniem kupy makijażu.
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 19-10-2009, 16:03   

MissHistory wrote:
Uważam że każdej modelce czegoś brakuje a i tak będą miały coś z Lary Croft.
Święta racja, chyba nie znajda idealnej modelki której niczego nie bd brakowało, choć mogę się mylić. No ale znalezienie modelki idealnej było by bardzo trudne i czasochłonne, no ale po co się męczyć skoro i tak jej się za 2 lata skończy kontrakt nie?
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
MissHistory 
Nowicjusz


Joined: 17 Oct 2009
Posts: 5
Posted: 20-10-2009, 20:40   

Po prostu Lara jest niepowtarzalna :) Cała praca by poszła na marne.
Ale dotychczasowe modelki były wcale nie najgorsze.
Może jest na świecie kobieta albo dziewczyna taka jak Lara ale zapewne świat jej nie zobaczy :( :pozdro:
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 04-11-2009, 16:56   

MissHistory wrote:
Po prostu Lara jest niepowtarzalna :) Cała praca by poszła na marne.
Ale dotychczasowe modelki były wcale nie najgorsze.
Może jest na świecie kobieta albo dziewczyna taka jak Lara ale zapewne świat jej nie zobaczy :( :pozdro:
Chyba to jest niemożliwe, może istnieć kobieta bardzo podobna do Croft pod względem fizycznym lub psychicznym, ale to i to jednocześnie, to nie realne. Ciężko jest znaleźć dwóch ludzi podobnych do siebie, a co dopiero znaleźć człowieka podobnego do wirtualnej postaci.
Tak, Lara jest niepowtarzalna :)
PS Poza tym Panna Croft prawie w każdej odsłonie gry wygląda inaczej, ciężko by za tym nadążyć ;)
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
MissHistory 
Nowicjusz


Joined: 17 Oct 2009
Posts: 5
Posted: 06-11-2009, 18:07   

Właśnie rodzice mi mówią, że jestem bardzo podobna i jestem po części. Bo wiadomo, że każdy jest inny. A z wyglądu jak napisałaś to w każdej części jest inna to nie ma co bagatelizować wyglądu byle miał brązowe oczy włosy, długie i kształty jak Lara.
:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 06-11-2009, 20:56 ]
Ale o co chosi?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo