FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Voted : 185
Total Votes: 185

Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-02-2006, 17:58   Karima Adebibe nową modelką Lary

Myslę, że trzeba założyć nowy topic, ponieważ ostatnie dni zostały niemalże "zmiażdzone" poprzez pojawienie się nowej modelki Lary. Zmiażdzone może i też w sensie dosłownym, bo nasza nowa żywa Lara jest - trzeba przyznać - za puszysta jak na naszą kochaną bohaterkę. Ale każdy może mieć własne zdanie, dlatego też zapraszam do dyskusji.

Tutaj poprzednio toczyła się dyskusja na ten temat.

Update: A co powiedzie o tym? Całkiem podobna, jednak ten brzuch...

Tutaj znajdziecie tapetę na pulpit. A tu jeszcze jedną.

Artykuł na Yahoo.
_________________
Miow.
 
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 15-02-2006, 18:53   

Może i jest za "puszysta", ale i tak wg mnie nie jest zła, by nie powiedzieć, że całkiem fajna (może nie całkiem 'larowata', ale... to ładna kobieta bądź co bądź) :)
mogło być gorzej (vide modelka-amatorka z E3 2005 :P :P)
 
 
 
Scarletee 
Nowicjusz



Joined: 18 Dec 2005
Posts: 7
Posted: 15-02-2006, 19:01   

Beznadziejna jest :/ Nie dośc że za gruba to wogóle do Lary nie podobna :/
Omijając jej strój -.- Wdł. mnie jest obrzydliwa!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-02-2006, 19:07   

Ktoś tu wspominał, że fryzurę ma brzydką. Mi się bardzo podoba, tylko kitka mogłaby być wyżej i jeszcze jedno pasemko włosów z boku by się przydało ;) Czytałam, że owa pani ma być w UK, ciekawe co to będzie za okazja; jeśli coś ciekawego, to postaram się wybrać :) Oczywiście nie dla niej, zdjęcia mi wystarczą, aby stwierdzić, że na Larę nie pasuje. I do tego niezdarna jest, motor rozwaliła... :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 15-02-2006, 19:19   

Dzieki Kasia!
Tapety nie będę ściągał, bo wolę popatrzeć na Angel_inę jako Larę :P
A powtarzał się nie będę, więc powiem tylko tyle: Ona nie pasi mi na Larę_Legend, ale ładna jest, przyznam ;)
 
 
Scarletee 
Nowicjusz



Joined: 18 Dec 2005
Posts: 7
Posted: 15-02-2006, 19:57   

Mam tylko pytanie kto ją wybrał? TRAOD modelka była lepszą modelką :D
 
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 15-02-2006, 20:34   

Ja nie chcę prowokować pewnych torów tej dyskusji, ale Karima ma większe piersi niż Lara :P
_________________
 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 15-02-2006, 20:48   

Toteż mówię,że powinna pokazywac inne części ciała,wszystko jedno jakie,ale biust to już nie domena Lary LEgend
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 15-02-2006, 20:55   

Xald: To chyba zauważyła cała społeczność forum WoTR, która widziała Karimę Adebibe. Ale przecież nam, graczom, nie chodzi o to, żeby Lara była (przepraszam za wyrażenie) 'dupiasta' i 'cycasta', tylko o to, aby plądrowała grobowce, szukała niesamowitych, zaginionych artefaktów i tym samym ocalała świat, a my mamy jej w tym pomagać, czyż nie?
Wracając do tematu modleki, to już się do niej przyzwyczailem chyba, więc nie mam zdania. Jak dal mnie, to na chłopczycę ona nie wygląda, a i nie jestem pewien, czy to co mówiła o jej grabiu w TR, to do końca prawda (każdy może tak powiedzieć, jak dostanie taką 'fuchę'). Szczególnie mam wątpliwości patrząc na jej zdjęcia, na których wychodzi dość sztywno i w pewien sposób 'sztucznie', a przecież skoro lubi Larę i grała w TR, to powinna wiedzieć i dobrze wczuć się w rolę. Ja kazałbym modelce ruszać się stale i w tym czasie robiłbym zdjęcia, co dałoby wg mnie o wiele lepszy efekt. No ale można to 'spięcie' wytłumaczyć tym, że to dopiero pierwsze foty naszej nowej modelki i tylko liczyć, że będzie lepiej ;)
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 15-02-2006, 22:46   

Quote:
Xald: To chyba zauważyła cała społeczność forum WoTR, która widziała Karimę Adebibe. Ale przecież nam, graczom, nie chodzi o to, żeby Lara była (przepraszam za wyrażenie) 'dupiasta' i 'cycasta', tylko o to, aby plądrowała grobowce, szukała niesamowitych, zaginionych artefaktów i tym samym ocalała świat, a my mamy jej w tym pomagać, czyż nie?

nie no wiesz..ja akurat szkarłatnym wampirem bym niegrał :P
a jesli chodzi o ta modelke to powiem: Okropny przeznt na Walentynki :/ mozna zwymiotowac :/ zeby tytlko nam takliego prezentu niezrobili na premiere TR:L ze gra bedzie niedopracowana :/ no ale modleka moim zdaniem tylko na jednym zdjeciu wygladała jak Lara (najbardzie podobna do niej:P)..a na resztach byłowidac jej brzydki ryj :P i wogole było widac jej brzydki brzuch (i ona lubi sport??!! :/ ).. Lara ma wysportowany brzuszek :D a nie taki jak Karima :/ i ma ładniejsze wciecie w tali :P
to na tyle :P

Kasia Trent
Wiesz... szachy też uznawane są za sport :P
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-02-2006, 22:55   

Baaardzo duże zdjęcie Karimy -> http://www.bit-tech.net/c.../lara-large.jpg
_________________
Miow.
 
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 15-02-2006, 23:04   

Zdjęcie świetne!! Co się czepiacie tłuszczyku?? Przynajmniej nie jest wieszakiem, jak większość modelek.
_________________
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-02-2006, 23:13   

Ale Lara nie jest ani wieszakiem, ani też nie jest puszysta. Ma ładną, wysportowaną figurę, czego po Karimie powiedzieć nie można. No i pozy przyjmuje jakieś takie sztuczne, niepewne. Mam co do niej mieszane uczucia.
_________________
Miow.
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 16-02-2006, 00:21   

Kasia Trent wrote:
Ale Lara nie jest ani wieszakiem, ani też nie jest puszysta. Ma ładną, wysportowaną figurę, czego po Karimie powiedzieć nie można. No i pozy przyjmuje jakieś takie sztuczne, niepewne. Mam co do niej mieszane uczucia.


Popieram Cię :!: Ja nie przepadam za tą modelką.
Jeszcze co innego by było gdyby miała wysportowaną sylwetke... inne modelki wyglądały 1000o razy lepiej od Karimy.
Było by fajnie gdyby się przez najblizsze 2 miechy wzieła za siebie i doprowadziła do "normalnego" stanu. Bo jeśli nie to ja dziękuje za taką reklame TRL.
Podobno TRL ma być super ale jakoś po wyglądzie modelki tego nie widać... a mogą być tacy co jak zobaczą modelke to się zniechęcą do gry (ja już znam takich 5 osob) :roll:
Na szczęście ja do nich nienaleze :D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 16-02-2006, 00:31   

Następne bardzo duże zdjęcia Karimy -> http://www.tombraiderforu...ead.php?t=52557

Jak jej kiczowato zamazali tatuaż, i dziurę od kolczyka w pępku widać :P

Teraz możecie jeszcze lepiej zobaczyć, że biust jest wypychany, bo coś babce wystaje i to dokładnie widać :? -> http://img131.imagevenue....a_Adebibe_5.jpg
_________________
Miow.
 
 
 
anka 
Student



Joined: 04 Jan 2006
Posts: 71
Location: chicago
Posted: 16-02-2006, 02:59   

Nie, ona jest naprawde sliczna. Ma jasne oczy, myslalam, ze ciemniejsze. Gdzie ten tatuaz, nigdzie nie widac, a dziura po kolczyku...myslalam, ze chodzi Ci o pepek :lol: :lol: :lol:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 16-02-2006, 07:38   

Na zdjęciach w bikini jest widać ten tatuaż. Ma go na ręce.

->

_________________
Miow.
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 16-02-2006, 08:40   

anka wrote:
Nie, ona jest naprawde sliczna. Ma jasne oczy, myslalam, ze ciemniejsze. Gdzie ten tatuaz, nigdzie nie widac, a dziura po kolczyku...myslalam, ze chodzi Ci o pepek :lol: :lol: :lol:


Ma tatuaz i jest zamazany jakimś pudrem. Dla mnie ta modelka to jest totalna poraszka :?
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 16-02-2006, 09:27   

Kurcze ale rzeczywiście ten tatuaż to mogli lepiej zatuszować chociaż to wygląda jak takie jkaby się przejechało po wapniu :P
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 16-02-2006, 09:57   

I dogodź tu takim...
Modelka jest w porządku.
Na zdjęciu, gdzie rzekomo sobie coś wypycha (czy to nie stanik??) widać kawałek piersi nowe panny Croft :D
_________________
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 16-02-2006, 11:21   

xald wrote:
I dogodź tu takim...
Modelka jest w porządku.
Na zdjęciu, gdzie rzekomo sobie coś wypycha (czy to nie stanik??) widać kawałek piersi nowe panny Croft :D


Tak Xald to jest stanik, a te zazwięte ataki na tą modelkę, która według mnie jest bardzo dobra na miejscem panny Croft przeradzają się powoli w mała hipokryzję. :P

Tłuszczyku nie widze tylko ładna zaokrągloną figurę (przynajmniej nie kolejna anorektyczka). A pozatym Angie, która uosabiana jest za wzór cnót jako wierny obraz Lary, w scenie pierwszego filmu ładnie widać jej odrobinę tłuszczyku na nogach (dokładnie udach gdzie jest uciśnięta paskiem do splów). U Lary czegoś takiego nie ma miejsca ale jakoś Angie nie została przez was rzucona na pastwę słownych tortur. A pozatym Angie też ma tatuaże, a to wam jakoś nie przeszkadzało.

Quote:
Jak jej kiczowato zamazali tatuaż, i dziurę od kolczyka w pępku widać :P


No właśnie, to jej wina czy raczej charakteryzatorów?... :roll:

Nie wiem czemu aż tak uwzieliście sie na ta biedna modelkę, która według mnie jest dobra no ale cóż :P
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 16-02-2006, 11:24   

jak zwykła modelka jest cool :) ale jako modelka ktora ma przedstawiac Lare Croft to kompletnie sie nienadaje... Lara jest wysportowana :D A Karima nie :P Karima uprawia sprot podobno :) jak to powiedziała Kasia to pewnie:
Quote:
szachy też uznawane są za sport

<lol> Mmam nadzieje ze jakos sie upodobni do Lary..bo ona wogole niejest podobna do Lary Croft..ja niewiem jakie podobienstwo widzicie w Karimie do Lary :/ Napewno było jeszce sporo inneych moedlek ktore mogły sie nadawac o wiele lepiej na Lare Croft niz taka łamaga jak ona :/ no coz... mowi sie trudno i zyje sie dalej :/
P.S.
Nie no..niemoge patrzec na zdejcia w ktorych widac ten jej spasły brzuch :lol:
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 16-02-2006, 11:27   

Trudno mi powiedzieć co o niej myślę. Na części zdjęć wygląda całkiem ładnie, na innych nieco gorzej. A na innych z kolei wygląda jak czternastolatka :) . Nie jest też znowu aż taka gruba jak niektórzy twierdzą. Fakt, że mogłaby odrobinkę więcej pracować nad tężyzną brzuszka (wszak pannie Croft nie wypada nie być w formie ;) ), ale i tak nie jest tragicznie. No ale po co robili sesję przy ściance wspinaczkowej :D ? Chyba lepiej było się przejść do zoo, odwiedzić wybieg dla pawianów i mieliby lepsze skały :P .

UPDATE: Znak zodiaku: Lew... 20 lat... moja rówieśniczka :P !
_________________

 
 
 
Maxwell 
Podróżnik



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 670
Location: Kielce
Posted: 16-02-2006, 11:40   

Quote:
Nie wiem czemu aż tak uwzieliście sie na ta biedna modelkę, która według mnie jest dobra no ale cóż

No właśnie,komuś się podoba, a komuś nie :p
Ja mam jeszcze zastrzeżenie odnośnie tego błszczyku :/
_________________
Slowly walking down the hall, faster than the canon ball.
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 16-02-2006, 11:46   

Ja już się do niej przyzwyczaiłem, zaakceptowałem ją i nie mam do niej nic. Frik ma rację mówiąc o zakrytym tatuażu. To nie jej wina. A co do dziury w pępku, to przecież nikt nie musi sobie oglądać tak powiększonych zdjęć.
slawciun wrote:
jak zwykła modelka jest cool :) ale jako modelka ktora ma przedstawiac Lare Croft to kompletnie sie nienadaje... Lara jest wysportowana :D A Karima nie :P Karima uprawia sprot podobno :)

Hej, no a czy poprzednie modelki były wysportowane? No raczej nie za bardzo, a i nie wyglądały wcale szczupło.
Lara się zmieniła, to i modelka też się zmieniła i jest inna. Przecież to normalne. Już nie mam do niej nic. Ale nie na miejscu jest wg mnie porównywanie aktorki do modelki.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo