FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mirror's Edge
Author Message
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 10-12-2009, 15:09   

Kiba wrote:
Przychodzę więc z dobrymi wiadomościami że ME2 został oficjalnie napisany fabularnie. Fabuła podobno przeniesie nas przez chwile do ciała koleżanki Faith, która zdradziła sprinterów. Następnie zobaczymy wstawkę kilka miesięcy po wydarzeniach z ME. Prawdopodobnie do nazwy Mirrors Edge zostanie dodany jakiś mały podtytuł oznakujący drugą część. wadomo jeszcze informację, że wszyscy sprinterzy zostali schwytani przez niebieskich i zatrzymani. Zostałą tylko Faith która została zepchnięta na margines społecznośći.. teraz będzie poruszać się głównie nocą, a to z powodu, super technologi.


Bardzo by mi się to podobało :) Chociaż na początku myślałem że to Faith zdradza sprinterów ale to ja źle przeczytałem. Wszyscy sprinterzy zostali zatrzymani... hmm... a Faith pewnie ma ich uratować. Noc... to będzie cudowna gra jeśli to wszystko będzie prawdą. Ciekawe co wy o tym myślicie?
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 27-03-2010, 21:02   

Mam problem. Jestem posiadaczem Windows 7 x64 i Mirror's Edge mi nie chodzi. Próbowałem trybu zgodności, uruchamiania jako administrator, sztuczki z usunięciem czegoś z rejestru wykorzystując wiersz polecenia i patchy ale nic nie działa. Wiem że niektórym chodzi ME bez problemu na x64 ale nie mi. Ma ktoś jakieś rozwiązanie? :(
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 27-03-2010, 22:14   

Polo_Gard wrote:
Mirror's Edge mi nie chodzi.

Nie instaluje się, instaluje się, ale sama gra się nie włącza czy co? Napisz dokładniej co nie chodzi. :p
Polo_Gard wrote:
sztuczki z usunięciem czegoś z rejestru wykorzystując wiersz polecenia

Czegoś? :D Jeżeli nie znasz się na rejestrach to lepiej w nich nie grzeb bo więcej możesz popsuć niż naprawić. Powiedz co usuwałeś z rejestru i co robiłeś z wierszem poleceń.
Próbowałeś odinstalować, usunąć pozostałe śmieci po grze i zainstalować jeszcze raz?
A i jaką masz kartę graficzną?
Czy z innymi grami także masz taki problem?
I nasuwa mi się jeszcze jedno dość istotne pytanie:
Czy gra jest oryginalna?
Bo jeżeli tak to w zasadzie nie powinno być problemów z tym, że masz Win7 x64, a jeżeli gra nie jest ściągnięta z pułki sklepowej to... no cóż, nie mam więcej pytań. :)
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 28-03-2010, 09:41   

Na Viście i XP x86 działało wszystko normalnie. To na pewno nie wina sprzętu, a po usunięciu czegoś z rejestru nic się nie stało, wszystko zachowywyało się tak samo. Jeden koleś mi pisał że chodzi mu ME na Win7 x64 ale coś mi się wierzyć nie chce... no ale on ma ATI Radeona a ja mam GeForce'a 9600 GSO. No ale to 64-bitowy system więc wszystkiego można się spodziewać. Czytałem na zagranicznych forach że na komputerach z ATI i WIn7 x64 wszystko grało, a problemy mieli ci, co mieli Win7 x64 i GeForce'a :(
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 02-04-2010, 12:52   

Jakby kogoś interesowało to tworzę taką polską wersję "Let's Play" z Mirror's Edge. A właściwie już jest skończony ten projekt. Zapewne niektóre osoby już wiedzą co to jest, bo ta moda dość szybko się rozprzestrzenia.
Tak więc, jeśli komuś się nudzi i lubi ME to zapraszam ;)
http://www.youtube.com/user/Niezapominajka666
_________________

 
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 17-01-2013, 18:56   

Muszę się pochwalić ,że zaczołem ostatnio pogrywać w ME :mrgreen2: na PS3 muszę powiedzieć że gra się przyjemnie jestem już w 3 rozdziale i jak do tej pory 20% trophy :> Jeśli ktoś wbił platynke to mógłby mi tu , na tym forum napisać czy jest to jakieś strasznie trudne :??: :pozdro:
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 20-06-2013, 10:11   

Nie wytrzymam ! :evil: Nowe ME to prequel , nie mają nowych pomysłów tylko powrót do przeszłości :/ Powstający Hitman - to samo . Wracając do ME to gra jest epicka , mimo przewidywalnej fabuły . Jeśli chodzi o ten krótki trailer z E3 to było lepiej niż się spodziewałem :p
 
 
Dee Jay 
Nowicjusz



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 21
Posted: 19-11-2013, 13:43   

Nowe ME to nie prequel a reboot serii. Mimo że również nie lubię restartów i bardzo lubię ME i Faith to nie dziwi mnie wcale ta decyzja i nie razi zbyt bardzo. ME miał świetną muzykę, gameplay i wykreowany świat, ale fabularnie to była jedna wielka porażka. Historia była płytka, nijaka, przewidywalna do bólu i wiele razy już wałkowana. Bohaterowie byli tak strasznie płascy emocjonalnie i nijacy że żadnego z nich nie byłem w stanie polubić albo znienawidzić. Pratchettowa położyła te elementy i może lepiej że spróbują jeszcze raz jak należy i dopiero wtedy gdy się uda pomyślą o prawdziwym sequelu.
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 16-12-2013, 03:56   

Graficznie i dźwiękowo - arcydzieło. Naprawdę, widać, że pod tym względem ta gra nie powstała bez powodu. Świetny pomysł na mechanikę rozgrywki, szkoda jednak, że ograniczony do biegu z punktu A do B, bez możliwości eksploracji (z drugiej strony jestem sobie w stanie wyobrazić, jakie gabaryty miałaby wówczas taka gra z otwartym światem). Podoba mi się, że nie jest to prosta bieganka, gdzie wszystko za gracza robi automat. Tu naprawdę trzeba się starać i być perfekcyjnym przy opanowywaniu klawiszy, bo wciskanie bez opamiętania wszystkiego na nic tu się nie zda. Bardzo to pochwalam.

Fabuła niestety słabo, o czym już zresztą wszyscy wspomnieli - prosta historyjka, uwita najprawdopodobniej na kolanie, gdzie od razu wiadomo, co się stanie za kilka scen. Cieszy mnie wizja rebootu, przy którym, mam nadzieję, pani Pratchett nie będzie miała ani słowa do powiedzenia. Obyśmy dostali produkt nieco pod tym względem podreperowany, nadal jednak utrzymujący tak intensywny i ciekawy gameplay. Z pewnością będzie na co czekać. :D
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 16-12-2013, 08:38   

Quote:
Fabuła niestety słabo, o czym już zresztą wszyscy wspomnieli


Zapewniam, NIE zapomnieli :p .
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo