FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mirror's Edge
Author Message
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 11-04-2009, 22:59   Mirror's Edge

Witam. Zakładam ten temat, bo takiego jeszcze nie ma. Mirror's Edge to gra z pierwszej osoby. Chodzimy piękną azjatką Faith i przemierzamy dachy miasta czasami biegając wewnątrz budynków.

Screeny dla tych co jeszcze tej gry nie widzieli:
http://www.mirrors-edge.eu/screeny-z-gry.htm

Chcę jeszcze dodać że po screenach i po obejrzeniu wszystkich filmików jakie tylko są, można myśleć że gra jest nudna i nieciekawa. Właśnie jest inaczej. Jak się dopiero w to gra, wtedy czuje się prawdziwą wartość tej gry. Ja osobiście dodam że przeszedłem tą grę, i czuję wielką satysfakcję. Ciekawa fabuła, i nawet na najmniejszych detalach gra jest piękna. Wykorzystuje ona też technologię PhysX. Poprawia ona grafikę, i można ściągnąć to STĄD Przypominam, że PhysX działa tylko pod kartami graficznymi NVidia.

Minimalne wymagania sprzętowe:
System: Windows XP albo Vista
CPU: Pentium 4 2.4 GHz albo Athlon 64 2800+
RAM: 1GB
Karta graficzna: seria GeForce 6 z 256MB VRAM-u lub lepsza; ATI X1650 (lub HD2400)
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-04-2009, 12:16   

Słyszałem, że gra bardzo fajna. Oglądałem kilka gameplayów i screenów, i sądzę, że taka grafika to miód i bóstwo na te wymagania. Będę sobie właśnie kołować nowy komputer (:jumper:) i zakupię grę [bo na pc raczej jest]. podoba mi się to, że słychać nawet oddech bohaterki podczas widoku pierwszej osoby... myślę, że Lara vs. Faith.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 12-04-2009, 12:33   

Piękna grafika na tych screenach. Muszę w to kiedyś zagrać! Gra jest niewątpliwie interesująca, choć podobno do łatwych nie należy :p
_________________
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 12-04-2009, 13:43   

Z początku myślałem, że w tej grze biega się jedynie po dachach budynków i ew. ucieka przed policją. Takie cuś z pewnością by mi odpowiadało, jednak po jakimś czasie dowiedziałem się, ze są tam też elementy strzelankowe. Nienawidzę FPSów i ten fakt skreśla tę grę z mojej listy życzeń. Ech, szkoda, bo gameplaye z leveli typowo zręcznościowych wyglądają naprawdę imponująco.
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 12-04-2009, 13:56   

bobonton, w ME to sa elementy OMIJANIA strzelanek a nie uczestniczenia w ich. Jest nawet osobny achievement dla tych co w ciagu gry ani razu nie postrzela przeciwnika. W sumie uczestniczenie w "elementach strzelankowych" w ME to pojscie na latwizne :)
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 12-04-2009, 14:17   

ME jest grą całkiem niezłą, elementy zręcznościowe są fenomenalne (O wiele lepsze niż w TRU śmiem twierdzić), oczywiście czasami te same ruchy często się powtarzają, nie ma miejsca na wykonanie lepszych "combosów", które Faith jest w stanie zrobić (dopiero później w time trialach do ściągnięcia można odstawić niezłe wiązanki), gra jest świetna graficznie, sterowanie również bardzo intuicyjne (przynajmniej na padzie od Xboxa), ale ME ma jedną wielką wadę:
Beznadziejna fabuła :p Przykro mi, ale tego kawałka mięcha nic nie da uratować, dziurawa jak sito, bezsensowna jak wypowiedzi Anii i wstawiona na chama. Ale gdy przymknie się oko na ten mankament dostajemy dobrą grę zręcznościową, z świetnym replay value (kupiłem ją w lutym a gram do dziś robiąc time triale i speedruny! ). Szczerze mówiąc polecam, zwłaszcza, że można dostać ją bardzo tanio.
_________________
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 14-04-2009, 08:18   

Cieszę się że Wam się podoba. Mi się właśnie bardzo podobają krótkie walki. Uwielbiam wciskać ten prawy przycisk myszy kiedy broń będzie czerwona a wtedy JA powalam na ziemię przeciwnika i zabiijam resztę w dwie sekundy bronią, którą on mi dał. I dodam jeszcze parę rzeczy.

1.Wszystko jest OK a przynajmniej tak się wydaje. Słyszymy jej oddech, widzimy nogi jak opuścimy głowę w dół, i parę innych realistycznych rzeczy. Oprócz jednej. Na szczęście rzadko kto ją zauważa i można na nią przymknąć oko bo czasami mogłaby ona nam przeszkadzać. Mianowicie chodzi mi o mruganie oczami. Pomyślcie o tym... Może twórcy dodadzą tą opcję do ME2 jeśli będzie?
2.Niektórzy napewno to wiecie, ale w ME można grać w widoku z trzeciej osoby! Tak, to możliwe! Video możecie obejrzeć TU Prawdziwa gratka zaczyna się od 1:18. Chcecie sami wypróbować? Wejdźcie w Moje Dokumenty\EA Games\Mirror's Edge\TdGame\Config\ i otwórzcie plik TdInput. I tam gdzie są same linijki co na początku mają Bindings, dopiszcie w byle jakim miejscu (najlepiej na początku, ja tak zrobiłem) linijkę:
Bindings=(Name="F4",Command="FreeFlightCamera",Control=False,Shift=False,Alt=False)
Włączając jakiś roździał, SpeedRuna, lub Time Triala, wciśnijcie (najlepiej 5 razy) klawisz F4. Gotowe!
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 14-04-2009, 14:33   

Weź teraz usiądź w cichym oraz spokojnym miejscu i siedź tak przez chwilę. Gdy już posiedzisz to zastanów się, czy zauważyłeś, że mrugałeś przez ten czas co najmniej kilkanaście razy. Nie zauważyłeś? No proszę! Tak samo byłoby w ME, a jeśli już by chcieli koniecznie dać taką bzdurę, to były by to dosłownie setnosekundowe zaciemnienia obrazu, co utrudniało by niepotrzebnie rozgrywkę.

Bardziej mi przeszkadza fakt, że nie widzimy odbicia Faith na szklanych powierzchniach. Fakt, pod koniec prologu, wisząc na helikopterze widzimy ją, ale normalnie w grze nie. Podejrzewam, że to z powodu tego, iż w widoku TPP ruchy Faith wyglądają koszmarnie, więc w odbicia nie byłyby urodziwe.

Aha, jeszcze psikus :mrgreen2:

OD TERAZ MRUGASZ SAMODZIELNIE!
_________________
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 14-04-2009, 19:03   

Cieszę się, że ktoś w końcu założył taki temat :D .
Ja kocham Mirror's Edge i to jest miłość od pierwszego wejrzenia. Dowiedziałam się o niej tu na forum - trochę czasu przed premierą tej gry na PC. Napisał o niej jeden z użytkowników (niestety nie pamiętam już kto) w jakimś temacie o grach. Widząc ciekawą nazwę postanowiłam ruszyć tropem poszukiwacza i dowiedzieć się o co w tej grze chodzi :P . Gdy przeczytałam opis od razu wiedziałam, że mi się spodoba. Od dawna uwielbiałam patrzeć na filmy (głównie na youtubie) jak ludzie uprawiają parkour. Wydawało mi się to takie niesamowite! I teraz tworzą grę opartą na tym sporcie :) . Bardzo mnie to ucieszyło, bo chociaż nie mogę tego robić w rzeczywistości to chociaż wcielę się w kogoś w grze :) .
Z każdym trailerem i screenem oczekiwałam tej gry z niesłabnącym zapałem.
Jedyne co mnie martwiło to pojawiające się w recenzjach narzekania na fabułę i pseudo-mangowe filmiki. Ale to mnie nie zniechęciło do zakupienia gry.

Kiedy zagrałam pomyślałam, że to jest niesamowite... Niesamowite wrażenie... Jakbym sama stała na szczycie wieżowca i patrzyła w dół. To pewnie przez kamerę, której ustawienie (znaczy, z oczu bohaterki) bardzo mi się podoba. Można się wczuć w nią i w jej historię. Z każdym biegiem, przeskokiem przez płot, wyważeniem drzwi miałam wrażenie, że męczę się razem z Faith :P . Gdy ona zaczynała dyszeć... ja niezauważenie też. Potem dopiero się skapnęłam co robię :P . W żadnej grze tak się nie wczuwałam jak przy ME.
Co do fabuły... Bo widzę, że i tutaj co poniektórzy narzekają. Zgadzam się, że fabuła jest prosta... może i przewidywalna (chociaż dla mnie niezbyt), ale nie jest najgorsza. Jak na grę tego typu - mi w zupełności wystarczy :) . Jestem skłonna w nią uwierzyć.
Filmy... Na to też narzekali w recenzjach i na początku przyznam, że też nie bardzo mi się podobał taki pomysł. Tymbardziej, że gry stoją dziś na naprawdę wysokim poziomie - i to co zrobili w ME jest po prostu brzydkie.
Jednak moja miłość do ME jest ślepa. Po połowie pierwszego przejścia gry - polubiłam filmiki i nie wyobrażam sobie by mogły wyglądać inaczej.

Przeszłam ME chyba z 10 razy i jeszcze mi się nie znudziło. Nie przechodzę poziomów na czas - bo bardzo tego nie lubię... Po prostu zawsze zaczynam grę od nowa... Czasem przechodzę tylko wybrane poziomy...
Z tego co słyszałam to ma powstać druga część jeśli ta dobrze się sprzeda... zwłaszcza na PC. I mam nadzieję, że powstanie. Bo tak oryginalnej i fantastycznej gry dawno nie widziałam :D .
_________________

 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 14-04-2009, 19:35   

Sam pomysł scenek w 2D nie był zły, ale szkoda, że nie postarali się i zostawili je główne jako umilacz czasu loadingu pomiędzy poziomami (tak jak te wstrętne windy, jakby nie można dać na kilka minut obrazka LOADING a nie męczyć nas tą windą :| ).
Imo gdyby postawili na prawdziwy MANGOWY styl, a nie takie amerykańskozachodnieniewiadomoco, to wizualnie scenki były by super wpasowane w klimat (Faith jest Azjatką, no i nie zastanawiały nikogo japońskie napisy przy wielu rzeczach codziennego użytku w ME?), ale jeszcze pozostaje fakt, że scenki same w sobie były kiepsko wyreżyserowane (Dialogi też beznadziejne, Jacknife i "I just go there for pretzels" :nietak: Ironia jak u Amandy).
Nad fabułą i stroną merytoryczną ME nie ma się co rozczulać, jest słaba i tak dalej, sprawę ratują jedynie easter eggi i takie poboczne rzeczy konstruujące cały świat, który, co jak co, jest ciekawy.

Btw. zawsze mnie zastanawiało jak ludzie mogą się "wczuwać" w tą grę. Czytałem o recenzentach zwracających obiad w toaletach po zagraniu w grę (Nie dlatego, że jest kiepska :D :D ), wszystko z powodu całego wczucia się, lęku wysokości i jakichś tam problemów z percepcją. Popukałem się w głowę i tyle, sam po zagraniu nic takiego nie odczuwałem. Gra jak gra, sheesh.
_________________
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 15-04-2009, 12:31   

e_g wrote:
Btw. zawsze mnie zastanawiało jak ludzie mogą się "wczuwać" w tą grę. Czytałem o recenzentach zwracających obiad w toaletach po zagraniu w grę


Tak, też o tym czytałam :P . Ja AŻ tak się nie wczułam. W rzeczywistości mam lęk wysokości - nie jakiś straszny... walczę z nim od dzieciństwa. Tak w grze w ogóle nie odczułam tego patrząc w dół na ulicę. Nie bałam się - wcale. Natomiast gdy Faith spadała w dół - i to dość często - to miałam takie nieprzyjemne wrażenie... No i odgłos łamanych kości... To aż bolało :P .
Widzę, e_g, że mamy trochę odmienne zdanie na temat tej gry. Jesteś wobec niej bardziej krytyczny. Ja natomiast jestem niepoprawną marzycielką ( zbytnio naiwną chyba ), ale u mnie bardzo się liczy oryginalność. Zwłaszcza w świecie gier.
Widziałam już sporo tego na rynku... Wciąż pojawiają się nowe tytuły, które tak naprawdę nie są nowe tylko bazują na przyjętych już standardach. Owszem, twórcy dodadzą coś od siebie, ale nie jest to tak porywające jak właśnie taka oryginalność.

Takie gry jak Mirror's edge to perełki w dzisiejszym świecie.
_________________

 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 15-04-2009, 14:54   

JA jestem krytyczny? :p (zaraz wpadnie Kika i zacznie jęczeć, że ja zawsze jęczę, jak Bóg mi świadkiem) Jestem wyjątkowo łagodny jeśli chodzi o ogólną ocenę ME, tą grę ratuje jedynie magnetyczny gameplay :P

IMO gry, u których nie ma porządnej fabuły i konstrukcji, a jest tylko jakaś tam rozgrywka, to bubel marketingowy, który grą się nazywać nie powinien. Okej, znajdą się psioczący obrońcy, którzy twierdzą, iż dawniej wystarczył tetris by wywołać uśmiechy na twarzach ludzi. No tak, DAWNIEJ, dziś to inna kategoria, gry muszą mieć porządną fabułę!

ME to jedynie zlepek motywów, pełen dziur, niedomówień oraz cliche bzdurek (PEWNIE NIKT SIĘ NIE ZORIENTOWAŁ O CO CHODZI Z CELES PO PIERWSZYM SPOTKANIU Z NIĄ, YHYYYM :tak: ), sorry, ale dla mnie to tragicznie mało :p

Z drugiej strony jednak ME ma kosmiczny gameplay, po prostu to bieganie, skakanie i robienie tego wszystkiego w perspektywie pierwszej osoby działa jak magnes :D Naprawdę świetna rzecz, w sumie ta gra była by lepsza gdyby spłycili fabułę, wypełnili ją ładnie i zapodali z większą ilością poziomów i ruchów.
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-04-2009, 15:38   

e_g wrote:
No tak, DAWNIEJ, dziś to inna kategoria, gry muszą mieć porządną fabułę!


To samo powiesz o symulatorach, "wyścigówkach" i całej masie gier sportowych? :p
Dobra, ja wiem, że ME to inny typ gry ale w niej fabuła naprawdę nie jest najważniejsza. Jest pretekstowa, bo ma być jedynie pretekstem do przegonienia gracza po masie dachów, magazynów etc.
Podczas gry nie myślałem specjalnie o historii. Nie narzekałbym, gdyby była ciekawsza i bardziej rozbudowana ale i w obecnej formie mi po prostu wisiała i powiewała.
Nie dla niej grałem w ME :p
_________________
 
 
Yans 
Podróżnik



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 288
Location: Z ziemi
Posted: 15-04-2009, 15:54   

Niezapominajka wrote:
Dowiedziałam się o niej tu na forum - trochę czasu przed premierą tej gry na PC. Napisał o niej jeden z użytkowników (niestety nie pamiętam już kto) w jakimś temacie o grach


To bylem ja ?? Tak to ja ! :D

Hrithik_Roshan wrote:
gry muszą mieć porządną fabułę!


Nie musza :p

Hrithik_Roshan wrote:
ME to jedynie zlepek motywów, pełen dziur, niedomówień oraz cliche


Narzekasz na fabule ME . Ale to nie przeszkadza swietnie sie bawic przy tej grze .
Skoro tylu ludzi sie w nia zagrywa mimo slabej fabuly .

Przy okazji , amerykanska wrsja Faith (oczywiscie skopana ) :

http://archiwum.polygamia...dla-japonczykow

I mam dwa utwory z ME ^^ :

http://www.youtube.com/wa...re=channel_page

http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
_________________

 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-04-2009, 16:10   

Dosc! Dosc tych bluznierstw! egu, ty placzaca wierzbo! Fabula w grach akcji NIE JEST wymogiem i nie ma takiego samego statusu jak w grach RPG czy przygodowkach, i tyle. Jest milym bonusem jesli jest dobra, jesli nie to ma sluzyc jako pretekst do przetransportowania gracza z jednego punktu w nastepny. Przyznam jednak racje w tym sensie, ze jesli tylu ludzi psioczy na fabule ME (bo egu jeczydusza nie pierwszy i nie ostatni) mimo ze to tylko action adventure to faktycznie cos z nia jest nie tak :p Mogli przynajmniej glowna bohaterke zrobic lubialna, bo tak tylko dobrze wyglada i brzmi.

Ale tak to rozgrywka jest kluczowym elementem tego gatunku i tu ME to maly klejnot w mojej kolekcji. Jest na wiele fundamentalnych sposobow tak oldschoolowa ze bardziej mi przypomina stare TRy niz TRU. Przedwczoraj zaczelam grzebac w tajm trajalach i dopiero przez ten pryzmat rozgrywka naprawde lsni, bo wymaga coraz to wiekszej zrecznosci, pamieci, zdolnosci przewidywania i spostrzegawczosci, i naprawde motywuje do doskonalenia swojego sposobu gry. Wczoraj znowu siedzialam do trzeciej rano :[ Ale satysfakcja po znalezieniu nastepnego malego skrotu naprawde duza.

Nie zeby to byl taki miesiac miodowy. Czy ja jestem jedyna frajerka ktora, bedac ledwie dwie sekundy od nastepnej rangi, siedzi dwadziescia minut na jednej planszy, kombinuje, szuka coraz to cwanszych skrotow, trenuje wall runy, skupia sie jak mala soczewka, i w rezultacie konczy, zamiast dwoch sekund, z 80 setnymi do nastepnej rangi? Historia mojego zycia. Pfft.
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 15-04-2009, 17:16   

K@ci - ale symulatory itd. to one z zasady nie mają fabuły, tu się czepiasz zbytnio tego, że uogólniłem swoją wypowiedź :p

Yans - Ha, ha, ha, bardzo śmieszne z tym nickiem :[

Kika - a do ciebie nic nie napisze w ramach złośliwości, hihi.


Powinienem zupełnie inaczej sformułować swoją wypowiedź - GRY MUSZĄ MIEĆ PORZĄDNĄ FABUŁĘ, jeśli już decydują się jakąś mieć :p Przez porządna nie mam na myśli tysiąca wątków, nieliniowości, romansu, zdrady, śmierci ulubionego bohatera Kiki, tylko to, że całość trzyma się kupy.
W przypadku ME cały plot kompletnie psuje grę, tak jak napisałem W OSTATNICH SŁOWACH, KTÓRYCH NIKT NIE DOCZYTAŁ :[ - ME wypadł by lepiej z bardziej podstawową, a jednak solidną fabułą, która ma jakiś sens.
(A w ME biegamy po dachach w większości przypadków bez sensu :( )

Ani razu nie twierdzę, że ME to zła gra, rozgrywka jest świetna, co zresztą pieczętuje fakt, że mam wszystkie speedruny oraz 57 gwiazdek w time trialach zaliczone (a te nie należą do najłatwiejszych)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 15-04-2009, 17:41 ]
Tylko 57?! Romans musi być, bo inaczej nie ma co grać :(
_________________
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 17-04-2009, 00:34   

Kika wrote:
Czy ja jestem jedyna frajerka ktora, bedac ledwie dwie sekundy od nastepnej rangi, siedzi dwadziescia minut na jednej planszy, kombinuje, szuka coraz to cwanszych skrotow, trenuje wall runy, skupia sie jak mala soczewka, i w rezultacie konczy, zamiast dwoch sekund, z 80 setnymi do nastepnej rangi? Historia mojego zycia. Pfft.


Nie jesteś jedyna. 80 setnych do kolejnej rangi to jeszcze nic. Jak przeszedłem w końcu po 2 dniach speedruna w drugiej planszy (licząc bez prologu), to w momencie kiedy mój wynik miał zostać zapisany na serwerze wylogowało mnie z PSNa (co zdarzyło mi się 1szy raz). Nie będę opisywać uczuć, które mi towarzyszyły, ale pad latał dosłownie latał po pokoju :D Pal licho wynik na serwerze, ale musiałem znów to przechodzić, żeby dostać trophy :P

[ Komentarz dodany przez: e_g: 17-04-2009, 16:12 ]
spidruny to wiesz, prff :kawa: :p
_________________
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 25-05-2009, 20:39   

Cóż, zaraz potem jak przeszedłem ME to się dowiedziałem od kolegi że ma ME po polsku. To było coś! odrazu pożyczyłem, i nie narzekam! Odrazu głębiej poznałem fabułe. A dlaczego Wy narzekacie na niedobrane głosy Faith i innych? Dobre są te głosy chociaż tylko głos Merca jest taki... eee... nieMercowy xD
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 02-06-2009, 19:42   

Emm...no muszę powiedzieć że ME to naprawdę innowacyjna gra. Bardzo mi sie podoba, przeszłam połówkę bo dalej komp mi sie zawiesza ;( ;( ;( ;( ;( ;( ale przygody Faith przypadły mi do gustu. Akurat wymieniałam komputer do TRU, a pogrywam też w Mirror's Edge..
Polecam, adije :jumper:
_________________

 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 04-08-2009, 18:05   

Niedawno kupiłem Mirror's Edge na PC i niestety mam z nią problem. Zaraz na pierwszej cutscence gra zacina się lub jest takie powtarzanie kolejno każdej litery. Musiałem ściągnąć save'a 100 % i kolejno grać w każdy poziom. Gdy chcę włączyć poziom nie wyświetlają się te odjechane ekrany loadingu a poziom włącza się po około minucie. Dodam że mam polską wersję. Próbowałem ustawić grafikę i jakość dźwięku na minimum ale to też nic nie dało. A gra moim zdaniem jest świetna! Polecam i proszę o pomoc!

POŁĄCZONE

Sory za 2 posty pod rząd ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy Mirror's Edge powinno uruchamiać się bez płyty?
 
 
Sharpay 
Nowicjusz



Joined: 14 Apr 2009
Posts: 9
Location: katowice
Posted: 09-09-2009, 15:09   

hej mam pytanie co to są punkty ukrycia?
bo wałęsam się po całej grze i nie wiem cego mam szukać!?
pomocy! :pozdro: ;(
_________________
larcia
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 09-09-2009, 16:31   

Zawsze na początku levelu masz filmik który mniej więcej wyjaśnia o co chodzi w danym poziomie. Dostawanie się do celu jest głównym urokiem tej gry, musisz szukać czerwonych elementów i myśleć jak tam się dostać. Pamiętaj że Faith jest bardzo zdolna :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 06-12-2009, 20:44   

Ja mirror's edge mam od niedawna, ale zjadłem całą gierkę w mig... po prostu cudowna... kupuję wszystko... a to bieganie jest naprawdę takie, że mam wrażenie iż naprawdę tam skaczę jak sarna po szczytach wieżowców... Miodzio... grafika no cud miód i orzeszki - mam ją na XBOX 360... początkowo bałem się że nie zdzierżę biegania w stylu Assassins Creed z widoku pierwszej perspektywy, ale jest zupełnie odwrotnie... to jest genialne i sterowanie rozwiązano po prostu genialnie... śmieszne są te kreskówkowe wstawki, ale reszta jest ok... fabuła - jest dodatkiem i nie jest do końca głupia, ale na niektóre gry trzeba spojrzeć przez pryzmat ich konwencji... ja daję 10/10
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 07-12-2009, 23:40   

cieszy mnie to że dużo osób z forum zachwyca się ME. Gra Naprawdę warta poświęceniu uwagi, i trochę pieniędzy. Przychodzę więc z dobrymi wiadomościami że ME2 został oficjalnie napisany fabularnie. Fabuła podobno przeniesie nas przez chwile do ciała koleżanki Faith, która zdradziła sprinterów. Następnie zobaczymy wstawkę kilka miesięcy po wydarzeniach z ME. Prawdopodobnie do nazwy Mirrors Edge zostanie dodany jakiś mały podtytuł oznakujący drugą część. wadomo jeszcze informację, że wszyscy sprinterzy zostali schwytani przez niebieskich i zatrzymani. Zostałą tylko Faith która została zepchnięta na margines społecznośći.. teraz będzie poruszać się głównie nocą, a to z powodu, super technologi.
twórcy więc zagrarantowali nam więcej rozgrywki w nocy, o co bardzo prosili gracze. a więc tylko czekać.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 08-12-2009, 15:34 ]
Są to potwierdzone informacje? Bo przejrzałem kilka serwisów newsowych o grach i nie ma żadnej wzmianki.
 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 09-12-2009, 23:14   

Nie wiem czy dodałem ale potwierdzone zostało tylko napisanie wersji fabularnej i przebiegu gry. Reszta to nie sprawdzony przeciek z DICE.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 10-12-2009, 09:33 ]
Nie wiesz czy dodałeś ;p ? wystarczy przeczytać swojego posta i sprawdzić!
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo