FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Blog WoTR

Jak myślisz, czy TRUBlog będzie fajny?
Może, nie wiem
17%
 17%  [ 9 ]
Napewno!
28%
 28%  [ 15 ]
Eee... tam, po co komu jakiś blog? WoTR i forum w zupełności wystarczą!
53%
 53%  [ 28 ]
Voted : 52
Total Votes: 52

Author Message
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 23-04-2009, 20:18   

Nie sposób nie pogratulować WoTR' owi tak pięknego rozkwitu na wiosnę :D Kanał UT to kapitalny pomysł co do bloga to się nie wypowiadam bo na żadnym nie przebywam i nawet nie wiem o czym się tam pisze :p ale z pewnością na naszego bloga zaglądnę kiedy juz wystartuje.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 23-04-2009, 20:42   

Polo_gard, czy ty w ogóle czytasz posty, czy po prostu zostawiasz swojego posta, który nic wnosi i czekasz na odpowiedź, która padła kilka linijek wcześniej?
Przeczytaj całą pierwszą stronę to się dowiesz czemu "niusy" nie tyczą się tylko TRU.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-04-2009, 21:02   

Zgodzę się ten kanał na Youtube to świetna rzecz, tylko jakby tak przetłumaczyć teksty z poszczególnych filmików. Przyznam się, ogół po angielsku zrozumiem, skolei szczegóły mi umykają , a to one są zazwyczaj najciekawsze.

Już wcześniej wyraziłem swoje zdanie na temat bloga więc dodam tylko to:
Komentarze na blogu są zbędne, dla mnie mogłyby nie istnieć.
Nie odczuwam z reguły silnej potrzeby skomnetowania jakiegoś newsu, po prostu przyjmuję do wiadomości i tyle. Zdarzają sie wyjątki, ale na omawianie nurtujących kwesti znajdzie się miejsce w odpowiednim temacie na forum WoTR.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 05-06-2009, 15:47   

TRUblog jest świetny. Cieszę się, że coś takiego powstało na wotr. Gratuluję tym co wpadli na ten pomysł :) Tylko trochę to trzeba wzbogacić ;) Te dwa trailery na blogu są naprawdę super. Mam nadzieję, że będzie dodanych trochę więcej rzeczy. Wtedy blog będzie bardzo oficjalny :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 05-06-2009, 15:52   

Da ktoś linka do muzyczki która jest w traileru bloga WoTR? Sorry za krótki post.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 05-06-2009, 23:19   

Jest to main theme The Amazing Race 14.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 06-06-2009, 09:26   

Dzięki kluz_kaa, czasami sobie myślę: "Szkoda, że nie można wstawiać plusów na tym forum"

EDIT:
Niech to, da ktoś linka do tej muzyczki tylko nie takiej jak ta:
http://www.televisiontunes.com/Amazing_Race.html
tylko ta:
http://www.youtube.com/watch?v=yFcEyjZJ_1c
Bo ta druga jest taka bardziej... eeemmm... no, nie wiem. Ale poproszę linka do tej co jest wykorzystany w tym spocie i w tym filmiku z YT

POŁĄCZONE------------------------------------------------------------------------------------

Już sobie poradziłem. Kiedy chciałem ściągnąć to intro z YT przez stronę downtube.eu to zapisałem jako plik .mp3 A ja isę tyyyle męczyłem... :(
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 06-06-2009, 23:02   

Coś ten TRUblog słabo działa.
Wpisów mało, w dodatku te same co na WOTR, a ostatni z 2 maja.
Chyba projekt nie wypalił.
Wygląda na to, że laracroft.pl & forum zupełnie wystarzczą.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 01-07-2009, 10:33   

Wy specjalnie zaniedbujecie obowiązki? Jest to 'blog' oficjalnej polskiej strony o TR! Musicie go aktualizować na bieżąco. Mniej więcej tak jak WoTR. Nie ma tam informacji nawet o TRU. Są tylko zwyczajne newsy o TR. Wiem że to nie miał być 'zwyczajny' blog, ale to nie znaczy że trzeba go zaniedbywać. Ostatni news 7 czerwca to początek miesiąca. A dziś jest 1 lipca. Że też Cenega się zgodziła się pomagać w tym projekcie :nietak: Tylko nie wiem jak ma pomagać skoro nic się tu nie dzieje :nietak:
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 01-07-2009, 19:53   

Quote:
Że też Cenega się zgodziła się pomagać w tym projekcie


Jak nie wiesz o czym mówisz, to nie mów nic. I lepiej to zapamiętaj. No ale w sumie czego się spodziewać po kimś, kto nie rozumie stwierdzenia "jedynie z adresu podanego przy rejestracji"...
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
marta19900 
Nowicjusz



Joined: 15 Nov 2008
Posts: 20
Posted: 10-10-2009, 13:28   

Świetny pomysł z kanałem YouTube ;) Wszystko jest na bieżąco aktualizowane, dobre jest też to,że nie trzeba ściągać filmików na dysk tylko można je zobaczyć w internecie.
Propozycja stworzenia bloga TRU też jest ciekawa, mam nadzieję, że będzie się rozwijał. :)
_________________

Tworzenie Chomika
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 01-08-2010, 21:26   

Ka-boom, bloga nie ma. Dlaczego?
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 03-08-2010, 22:25   

Adamaru wrote:
Ka-boom, bloga nie ma. Dlaczego?


Najprawdopodobniej dlatego że się nie sprawdził i sama strona główna ze swoimi newsami jest zupełnie wystarczająca. Właściwie od początku zastanawiało mnie po kiego grzyba ten blog :P , aczkolwiek życzyłam mu jak najlepiej :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo