FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Blog WoTR

Jak myślisz, czy TRUBlog będzie fajny?
Może, nie wiem
17%
 17%  [ 9 ]
Napewno!
28%
 28%  [ 15 ]
Eee... tam, po co komu jakiś blog? WoTR i forum w zupełności wystarczą!
53%
 53%  [ 28 ]
Voted : 52
Total Votes: 52

Author Message
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 20-04-2009, 21:05   Blog WoTR

Witam. Co sądzicie o TRUblog? Co waszym zdaniem jest okej a co nie? Piszcie. To może ja pierwszy :p
WoTR mi wystarczył całkowicie nie wiem po co druga stronka. Może będzie trochę ciekawsza po jakimś czasie ale narazie podobał mi się tylko trailer. A czy może mi ktoś powiedzieć jak się nazywa utwór użyty do trailera? Albo linka żeby go pobrać. Jak wchodzę w kategorie wpisów i tam daję Wszystkie (2) to mi się wyświetla coś takiego:
symbol cenegi i napis: 404 Nie znaleziono pliku. O co chodzi? Ten blog to chyba już... nie wiem jak to skomentować. Piszcie swoje opinie. Chcę coś wiedzieć więcej na ten temat.
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 20-04-2009, 21:22   

Mnie się bardzo podoba :) Trailer zachęcający, cieszy mnie też kanał na youtubie .
Pewnie często będę tam zaglądać . Mam dobre przeczucia i ciekawią mnie dalsze losy bloga :)
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 20-04-2009, 21:39   

Hmm trailer wydaje się być zachęcający, ale i tak to pytanie ciśnie mi się na usta:
Po kiego grzyba?

Jeśli newsy z wotr miałyby być powielane na bloga to nie widzę sensu, ale jeśli nie i masz jakiś solidny pomysł na jego treść (prócz zdawkowych haseł) to jestem za.


Ja nie mam dobrych przeczuć, wszystko zależy od autora.

No i adres mnie nie przekonuje, jest ukierunkowany tylko na jedną część TR.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 20-04-2009, 22:17   

Ja to chciałem tylko zauważyć, że to nie jest "blog WoTR". Pomysł czegoś takiego jak blog WoTR istnieje od wieków, ale to nie jest to. To jest TRUblog, wsparty przez nasz serwis. Jeszcze :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 20-04-2009, 22:21   

Ej lepiej reanimujcie/reaktywujcie tygryska! :D Terefere :P .
A na bloga chyba nie będę wchodził zbyt często, bo to samo chyba będzie na WoTR nieprawdaż?
Pomysł z kanałem na jutub świetny, i to pochwalam ;) .
A co do designu strony blogowej to bardzo schludnie, ładnie i Underworldowo...ale czemu nazwa wskazuje na TRU, skoro będzie mowa też o nowym TR?
Kto jest administratorem czy właścicielem bloga?
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 20-04-2009, 22:50   

venturio wrote:
A na bloga chyba nie będę wchodził zbyt często, bo to samo chyba będzie na WoTR nieprawdaż?

Niekoniecznie. Przyjrzyj się uważnie hasłom zawartym w spocie.

venturio wrote:
ale czemu nazwa wskazuje na TRU, skoro będzie mowa też o nowym TR?

Skąd wiesz, co przyniesie przyszłość. Pewnie wszystko zależy od tego, jak blog będzie się rozwijał i czy będzie przyciągał do siebie internautów.

venturio wrote:
Kto jest administratorem czy właścicielem bloga?

O to pytaj się już Macphista.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 21-04-2009, 07:07   

Jak dla mnie - dobry pomysł, nawet gdyby newsy były podobne do tych z WoTR. Nigdy za wiele propagowania Tomb Raidera. Gdyby tylko można było komentować...Anyway, będę zaglądać i życzę powodzenia. Dobrze że WoTR angażuje się w takie projekty, to może wyjść tylko na dobre. :p
_________________
Unholy
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 21-04-2009, 15:50   

Mi się pomysł podoba głównie dlatego, że powstał kanał na jutubie... ;) teraz nie będę musiał tego wszystkiego ściągać, żeby nie musieć szukać na youtube między masą innych filmików. A gdyby miał powstać WoTRblog to już bez sensu... i tak pewnie tylko "nasza" redakcja bedzie się zajmowała blogiem TRU, bo większość osób z TRPL podobno rozwiało...
_________________

 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 21-04-2009, 15:56   

Wtajemniczony wrote:
i tak pewnie tylko "nasza" redakcja bedzie się zajmowała blogiem TRU, bo większość osób z TRPL podobno rozwiało...


SZOK :gupek: TRUblog jest inicjatywą WoTR i CENEGI, nie WoTR i TRPL. Wątpię, by Cenega nie przykładała się do roboty.

Wniosek: czytanie ze zrozumieniem nie boli.
_________________
Unholy
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 21-04-2009, 18:41   

Jestem za aby WoTR się rozwijał ale niekoniecznie w tym kierunku. Pierwszą moją myślą było powielanie się informacji, drugie tak jakby forum... mam jednak nadzieję, że blog zostanie wykorzystany w jakiś ciekawy sposób. Dobrze, że Cenega współpracuje z WoTR będzie większa reklama. Pochwalam także kanał na youtube, jednak do samego blogu podchodzę raczej sceptycznie, no ale czas pokaże mam nadzieję :)
_________________
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 22-04-2009, 18:12   

Mr Macphisto, napisz coś żebyśmy wiedzieli więcej o tym blogu. Chyba nie płaczesz tylko dlatego że większość osób twierdzi że to niepotrzebne. A dlaczego ten blog się nie rozwija? Dlaczego nie ma nowych wpisów? To wszystko przez nas??
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 22-04-2009, 21:55   

Wyluzuj stary. Nie pojawiła się tam notka przez jeden dzień, a Ty już wyjeżdżasz z tym, że blog się nie rozwija :p

I nie wiem co mam pisać więcej. Już napisałem coś w tym temacie, a do tego jest news na WoTR i na samym blogu. W sumie dość sporo tekstu.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 22-04-2009, 22:28   

Mr Macphisto, a będą jakieś banery, albo obrazki, które będziemy mogli dać sobie do podpisów na innych forach? Pewnie pomogło by to rozreklamować ten blog, tym bardziej, że Cenega ani nic o tym nie napisała, ani nie dała go do "polecanych stron".
_________________

 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 22-04-2009, 22:39   

Nie sądzę. To WoTR jest tutaj główną stroną. To się nie zmieniło i nie zmieni.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 23-04-2009, 09:08   

Mr Macphisto wrote:
Wyluzuj stary. Nie pojawiła się tam notka przez jeden dzień, a Ty już wyjeżdżasz z tym, że blog się nie rozwija :p

I nie wiem co mam pisać więcej. Już napisałem coś w tym temacie, a do tego jest news na WoTR i na samym blogu. W sumie dość sporo tekstu.


Już przez sporo czasu tam nikt nic nie pisze. Nawet nie da się komentować wpisów. Choćby tego trailera. I co takiego tam będzie? Przecież każdy może wejść na WoTR i sprawdzić coś albo zapytać na forum.
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 23-04-2009, 10:56   

Polo_Gard, właśnie jest tam jedna informacja, której od wczoraj nie ma na WoTR.
Sorry za krótkiego posta.
PS:Ale z tymi cenami to jednak przesadzili... 400zł za jakieś obrazki? ;(
_________________

 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 23-04-2009, 11:12   

Wtajemniczony, racja 400 zł za obrazki to trochę za dużo. A ta informacja, wielka mi rzecz. Wyciągnęli z archiwum WoTR-u i dali na bloga. Nic nadzwyczajnego. Dawajcie jakieś nowości!!!Nie wyciągajcie żadnych newsów z archiwum WoTR. Chyba że obydwa newsy będą nowe...
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 23-04-2009, 12:35   

Polo_Gard, ty chyba na prawdę jesteś nienormalny. Nie wiem czy wiesz, ale nowości, jak to nazwałeś, nie pojawiają się na zamówienie, nie zauważyłeś? A no tak, miałeś prawo, bo jesteś tu od 4 miesięcy. Tym bardziej, przestań gadać i zajmij się czymś bardziej pożytecznym, niż szukanie problemu na siłę.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 23-04-2009, 16:27   

Dla mnie ta strona nie musi istnieć. Może być, a może jej wcale nie być. Ona do szczęścia mi nie potrzebna.
sądzę że ten blog nie jest potrzeby, w zupełności WoTR wystarczał.
Na tego bloga weszłam na razie dwa razy ale czuję, że nie będe wchodziła na niego często.
Wolę czytać newsy na tej stronie, WoTR i tak jest lepszy od tego bloga. :P
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 23-04-2009, 19:25   

Oj ten blog to nie jest taki zły pomysł, szkoda tylko że ciągle funkcja dodawania komentarzy nie działa.
Zawsze brakowało mi tego że na WoTR'ze nie można komentować newsów tak jak kiedyś (bardzo bardzo bardzo bardzo...bardzo) dawno temu można było to robić na TR.PL
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 23-04-2009, 19:39   

Ależ można! Na forum :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 23-04-2009, 19:46   

No ja zazwyczaj komentuje newsy w sb :p .
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 23-04-2009, 19:58   

Mr Macphisto wrote:
Ależ można! Na forum


Ale to nie to samo :p Kurcze, na innych stronkach ten patent sprawdza się naprawdę dobrze. Nie trzeba wchodzić na forum tylko na głównej stronie rach ciach i komentarz gotowy.
Co do blogu, to poczekam "troszku" niech się bardziej rozwinie dopiero wtedy będzie można coś ocenić.
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 23-04-2009, 20:04   

No dobra, jest jakiś tam potencjał w tym blogu, rzeczywiście nie ma co się podniecać teraz, tylko poczekać troszkę, aż coś zacznie się na blogu dziać.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 23-04-2009, 20:08   

Co do tego trzeciego wpisu, to on się nawet nie tyczy TRU. A w końcu blog właśnie o tym jest. Może te niektóre rysunki i są z TRU ale nawet o tym tam nie pisze! Ze wszystkich Tomb Raiderów a blog jest tylko o Tomb Raider Underworld...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo