FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pierwszy kontakt z TR
Author Message
Sky_lark 
Nowicjusz



Joined: 07 Jun 2011
Posts: 9
Location: Ruda Śląska
Posted: 07-06-2011, 19:27   

Hej. To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich :D

Moja przygoda z Tomb Raider i Larą Croft zaczęła się właściwie od filmu "Kolebka życia'', miałam wtedy 12 lat i patrząc na film pomyślałam - rety, ta babka jest super, też chciałabym byc taka :mrgreen2: Jakiś czas później koleżanka pożyczyła mi TR4, pamiętam jak w pierwszym levelu w Kambodży wystraszyłam się tego guźca :hehe: . Jednak gra nie zachwyciła mnie i odłożyłam ją na bok. Później kupiłam TR6 i zakochałam się od ''pierwszego zagrania'' :love: następnie był TRL, TRA i TR5 i z każdą następną grą staję się coraz większą fanką Lary Croft i jej przygód :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 17-06-2011, 12:13 ]
Witaj :)
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 11-06-2011, 13:47   

Mam słabą pamięć, więc mogę pomieszać tu i tam :) Z tego co pamiętam moim pierwszym Tomb Raiderem była dwójka - chyba jedyna klasyczna cześć, którą (z pomocą brata) przeszłam w całości. Pamięta, że bardzo lubiłam level gdzie Lara biegała w szlafroku :D Pamiętam też, że miałam czwartą część, ale zazwyczaj nie szłam dalej niż poza levele w Kambodży. W międzyczasie raz zagrałam u kuzyna w trójkę i parę razy u wujka w jedynkę, ale zazwyczaj nigdy nie przechodziłam więcej niż pierwszy level. Z perspektywy czasu żałuję, zwłaszcza tego, że w jedynce nie doszłam do Lost Valley. To musiało być uczucie kiedy sobie biegniesz przez dolinę, a tu nagle znikąd nadbiega T-Rex i zabija Larę jednym kłapnięciem paszczy :D No i jeszcze miałam TRC, ale też nigdy tego nie przeszłam, poza tym była piracka i wywaliłam ją.
O dziwo, przez ten cały czas Tomb Raider nie wciągnął mnie na tyle żebym się stała fanką. Dopiero Legend mi przypomniało o Larze (tak, jestem LegĘdowym dziecięciem :P ).

P.S. Sorry za nie podanie żadnych dat, ani ile miałam lat, ale jak już mówiłam mam słabą pamięć.
 
 
Liczi 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2011
Posts: 26
Posted: 27-07-2011, 14:46   

Pierwszy kontakt z Tomb Raiderem miałam w czasach AoD. A dokładniej chodzi o tą reklamę: http://www.youtube.com/watch?v=K_4LmUFWc_c . Pamiętam że podziwiałam te skoki między laserami. :D

A o samej grze usłyszałam w lutym 2009. Wtedy poszłam z tatą do znajomych, a oni dali mi różne płyty z grami z gazet do wyboru. Na jednej była jakaś gra wyścigowa, więc ją wzięłam. W domu okazało się że jest tam demo TRA. Screeny wyglądały ciekawie, ale jak zobaczyłam ile klawiszy odpowiada za sterownie, przeraziłam się (kto by to zapamiętał!). I tak leżała, aż zachciało mi się pościgać z przyjaciółką. Odwiedziłam ją, a wychodząc zapomniałam o płycie. Ona tomba wgrała i przypomniało jej się, że kiedy była mała, bardzo tą grę lubiła. Zadzwoniła i kazała mi ją zainstalować i zagrać. Z oporami włączyłam. Wilki oczywiście od razu mnie zabijały. Wkurzyłam się i gra poszła w zapomnienie. Po dwóch tygodniach ponownie zaczęłam grać (znowu dzięki koleżance, która chciała z kim się dzielić przeżyciami jakimi było odkrycie co się robi z kołem zębatym ;) ). Wtedy jakimś cudem zabiłam te wilki. I po kilkunastu krokach byłam zachwycona grą. Zaczęły się godzinne (tak, tyle przechodziłyśmy demo) grania połączone z rozmowami przez skypa stylu:
- Ty, tu jest niedźwiedź!
- Co?! Gdzie??
Albo zastanawianie się do czego jest to "oko w metalowym kółku" (chodzi o haczyk na linkę). I ta radość gdy dotarłam do dinozaurów.
Potem zachwyciłyśmy się Aodem i godzinami gadałyśmy o tym jak dobra mogłaby być ta gra gdyby eidos tak nie poganiał core, a samo core trochę bardziej by się przyłożyło. Ale i tak uważałyśmy, że jest fajna.

Potem zaczęłam czytać o Tomb Raiderze, ściągać dema, a pod koniec 2009 namówiłam rodziców na TRUE. Zaczęłam od Anniversary. Tata siedział i patrzył jak gram, a mama gdy zobaczyła Larę powiedziała: Co to za pajac z plecakiem i z paskami na tyłku? Wygoniłam ich z pokoju, a tata przyszedł jeszcze gdy chciałam zabić T-Rexa (pewnie przez moje okrzyki: -Strzelaj! -No zabij go!) i krzyczał razem ze mną. :gupek:

Przyjaciółce już dawno przeszło. Dziwi się teraz, że mi nie. A TR Angel of darkness dalej jest moją ulubioną grą z serii.

Koniec mojej historii. :pozdro:
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 02-08-2011, 22:31   

Mój pierwszy Tomb Raider, jaki zobaczyłem, to Tomb Raider I, wtedy miałem pięć lat i rozwalałem się na każdej przepaści i wrogu, ale pierwszy poziom udało mi się przejść. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 02-08-2011, 22:34   

Pytanie roku. Czemu w innym topicu (konkretniej: Tomb Raider 2) napisałeś:

GeBeT wrote:
Dwójka to pierwszy Tomb Raider, jakiego widziałem


?? :)

Lubię to!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-08-2011, 10:23   

Pewnie jako pierwsze zobaczył Ultimate Edition :mrgreen2:
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 10:54   

Tak dokładnie nie pamiętam, którego pierwszego widziałem. Wiem, że chyba były zainstalowane dwa w jednym czasie, więc grałem w obydwa, dlatego, napisałem, że były to pierwsze Tomb Raidery w, jakie grałem.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 03-08-2011, 10:55   

A ja pierwszy kontakt z Tomb Raiderem miałem jakieś 3 lata temu, był nim TR-A. Pograłem trochę, cały czas się bałem, że coś mnie zaraz za rogiem zje... doszedłem do Egiptu, cały czas ginąłem, więc gra poszła w odstawkę. Za jakiś czas znów spróbowałem i gra mnie zachwyciła, więc pojechałem do Tesco chyba (nie było nigdzie w pobliżu Empiku xd) i kupiłem TR-L. Gra okazała się bardzo bardzo prosta, i krótka... więc ten TR mi nie wystarczył. Kuzyn pożyczył mi kilka gier z jakichś gazet... był tam TR-AoD. Oczywiście zainstalowałem... włączam grę i patrze... i mówię sam do siebie czemu nie mogę myszką obracać i chodzić WASD. Spróbowałem strzałkami i zadziałało... a potem się zastanawiam z pięć minut jak tu skoczyć, naciskałem wszystko co się da i w końcu Lara skoczyła... pograłem kilkanaście minut i gra poszła do kosza. Potem starzy założyli neta i zacząłem czytać o TR. Dowiedziałem się, że TR-A to tak na prawdę remake pierwszej części... stwierdziłem, że muszę zgrać. A, że gra stara to nie było gdzie kupić. Potem wyszedł TR-U wraz z wszystkimi innymi częściami, musiałem to mieć, Underworld bardzo mi się spodobał mimo, że też nie był specjalnie trudny oprócz jednego momentu, a mianowicie Meksyku, a konkretniej tych kalendarzy, kręciłem tym z pół godziny i nic. Męczyłem się z tym kilka dni. W końcu się udało i znalazłem czaszkę do drugiego kalendarza. W końcu doczekałem się końca gry.
Potem był klasyk TR1, wgl. nie umiałem sterować Larą, choć gra mi się bardzo podobała. Potem zasięgnąłem po TR5. Jak na razie jest to mój ulubiony klasyk, mimo, że niezbyt długi.
Taka moja nudna historia, nudziło mi się, więc napisałem :D
Za TR2 i 3 nawet się chyba nie biorę, bo wiem, że nie przejdę xd W TR4 grałem, przeszedłem ponad 1/3 gry :P
To tyle, narka :]
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-08-2011, 10:57   

Skoro z TR4 wytrzymałeś do 1/3, to z TR2 i TR3 nie powinno być problemu. A warto się za nie zabrać, bo pierwsze cztery gry to zdecydowanie najlepsze odsłony serii, ever :p
_________________
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 04-08-2011, 01:04   

Ja pierwszy kontakt z TR miałam w około 2003 roku, dokładniej to filmy. Potem dostałam od wujka demo bodajże The Last Revelation, następnie Chronicles. Bardzo mi się spodobały, byłam wręcz oczarowana :) . Na tym jednak zacięło się na kilka lat, jako że nie miałam dostępu do internetu i ogólnie byłam dzieckiem raczej ,,szkoła, dom, podwórko". Aż kiedyś tam u kuzyna dorwałam się do komputera, wklepałam ,,tomb raider" w google, akurat przed premierą Underworlda. Coś we mnie się ruszyło, że kiedyś grałam i od razu zainteresowałam się tematem. Chciałam kupić Underworlda, ale niestety miałam zbyt słabego komputerka na to cudo :( .
Na początku tego roku znów jakoś przypomniałam sobie o Tomb Raiderze i wstyd przyznać, ale ściągnęłam Anniversary z sieci. Jako że to był mój pierwszy Tomb Raider w pełnej wersji, przechodziłam grę bardzo wolno. Strasznie się z powrotem wciągnęłam w ten niepowtarzalny klimat. Niedawno na urodziny dostałam Ultimate Edition, z czego jestem bardzo szczęśliwa. Teraz powoli, powolutku przechodzę TR1 i TR2 z dodatkami, a potem zamierzam następne.
Nie ma co, Lara Croft jest najfantastyczniejszą panią archeolog pod słońcem ;p .

[ Komentarz dodany przez: K@t: 04-08-2011, 09:48 ]
To dobrze, że zaopatrzyłaś się w oryginały, ale na przyszłość - na forum nie chwalimy się piratami.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
lennox 
Nowicjusz


Joined: 16 May 2010
Posts: 6
Posted: 30-12-2011, 20:56   

Ja z TR zetknąłem się w 1999 roku ;) troszkę nie po kolei bo kolega dał mi zagrać w TR3 - tak się zakochałem że nie grałem prawie w nic innego :) potem TR2, TR1 i wreszcie TR4 który uważam za najlepszy ze wszystkich :) Potem były gold`y no i następne które sie kolejno ukazywały :) Jako konkluzję napiszę iż jako gry dla mnie liczą się tylko seria TR i Red Dead Redemption z PS3 ;)
 
 
misiek08 
Nowicjusz


Joined: 17 Nov 2009
Posts: 9
Posted: 30-12-2011, 21:11   

Moje pierwsze spotkanie z TR odbyło się w sumie przez przypadek. Kupiłem kumplowi TRAODa na urodziny, ale okazało się że już go posiada. Zainstalowałem więc grę u siebie i jakoś się wkręciłem :) Z racji jednak, że moje umiejętności były mierne, poddałem się przy Boaz (co i tak uważam za dobry wynik ;) ). Potem w CDA kupiłem Chronicles, tam jednak nie ukończyłem chyba pierwszego poziomu. Jakoś mi gra nie podchodziła. Potem już tylko trylogia: Legenda (ukończona), Annviersary (za pierwszym razem nie pokonałem Natli, nie umiałem po prosu robić tych uników, jednak dosłownie tydzień temu wreszcie ukończyłem z wszystkimi sekretami, ale bez czasówek) i Underworld (ukończona, ale teraz będę pewnie przechodził 2 raz z odnalezieniem wszystkich sekretów). Aż wstyd się przyznać, ale klasyków więc poza Chronicles nawet nie tknąłem. Mam jednak nadzieję, że Niedawno kupione Ultimate Edition (2009) coś zmieni w tej kwestii :P
 
 
Birdy 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2011
Posts: 11
Posted: 31-12-2011, 23:05   

Pomimo mojego wieku, z Tomb Raider spotkałam się bardzo dawno temu. Nie wiem, ile mogłam mieć lat. Ta gra towarzyszy mi odkąd pamiętam.

Nie znam dokładnie moich początków z Tomb Raider. Po prostu skądś moja rodzina wytrzasnęła trzecią część. Na początku grały starsze siostry, podobnie jak kuzyni, ale tylko w... domu Lary ^^ Nigdy nie zapomnę, jak starałyśmy się podejrzeć, co jest za bramą zamkniętą na klucz. Starsza siostra wmawiała mi, że klucz znajduje się na czubku posągu - konia. Ile razy próbowałam tak wskoczyć... A pamiętacie drzwi w holu głównym? Jak odkryłyśmy ten przycisk na basenie to całymi dniami próbowałyśmy tam dobiec. Oczywiście, chyba nie muszę mówić, że nasze umiejętności ograniczały się do nagłego odwrócenia się (strzałka w górę i dół). Nie wiedziałyśmy nic o sprincie, o wślizgu nie było mowy. Tak więc biegłyśmy i przed drzwiami kucałyśmy. Jak komuś się udało to było wielkie WOW i żal było gry wyłączać. Bałyśmy się Winstona, dlatego zamykałyśmy go razem z mięsem. Były też drzwi w jadalni, na sali gimnastycznej, piętrze i kuchni, które się nie otwierały. Wiele wysiłku włożyłyśmy, żeby się odblokowały. Myślałyśmy, że jak przejdziemy tor na zewnątrz w jakimś krótkim czasie to odblokują się drzwi w kuchni, a jak przejdziemy tor w sali - odblokują się tam drzwi. Chyba nie muszę mówić, że wszystko na nic. Bleh...

W sumie to ja jako pierwsza odważyłam się włączyć karierę. Zabiłam małpkę, przeszłam przez te takie poruszające się kolce i dałam sobie spokój. Po kolejnych miesiącach, wróciłam do tego. Tym razem pokonałam nawet tygrysa. Ale piranie mnie wkurzyły. Znowu przestałam grać. Swoją drogą, myślałyśmy, że finałowym bossem jest małpa... Po dłuższym czasie zagrałam ja i siostra, na dwóch oddzielnych komputerach. Dlaczego? Chwilowy brak Internetu dawał się we znaki... No właśnie, niby chwilowy, a jednak grałyśmy dłużej niż "chwilę". Przeszłyśmy Indie, Nevadę, doszłyśmy do South Pacificu, gdzie byłyśmy jakoś w połowie Madubu Gorge. Niestety, siostrze się odwidziało i przestała grać. Ja sama nie miałam zamiaru. Dlatego także przestałam. I już nie wróciłyśmy.

Oczywiście, Tomb Raider 3 to nie jedyna część, w którą grałam. Na przykład, zanim spróbowałam kariery, najstarsza siostra pożyczyła od kolegi Tomb Raider 2. Tutaj w ogóle nie skosztowałam kariery. Tylko dom Lary.

Widziałam, jak najstarsza siostra grała w Tomb Raider 5. Potem też trochę grałam. Właściwie pamiętam tylko tyle, że była jakaś lina. Nic więcej. To było bardzo dawno temu.

Kuzyni wytrzasnęli Tomb Raider 4, więc, siłą rzeczy, także zagrałam. Wymiękłam w Dolinie Królów. Za bardzo się bałam.

Już całkowicie sama grałam w Tomb Raider the Angel od Darkness. Myślałam, że Londyn mnie wykończy. A ile czasu upłynęło, zanim Lara ubrała typowe dla siebie ubrania... Tej gry, oczywiście, także nie przeszłam. Wszystko przez szkielety. Nie lubię przeciwników, których nie da się zabić.

Kuzyn ma na PS2 Tomb Raider Legend. Grałam i bardzo mi się spodobało. Niestety, nie dostałam tej gry na urodziny, choć prosiłam rodziców. Stanęło na tym, że przeszłam demo i kilka poziomów.

W Tomb Raider Anniversary zaczęłam Grecję, kolejna seria, w którą grałam z siostrą, z powodu braku Internetu. Pamiętam drzwi, a nad nimi imiona bogów greckich. Chyba to przeszłam, ale już sama. Po jakimś czasie przestałam, a potem znowu naszła mnie ochota, która natychmiastowo przeszła, kiedy nie mogłam znaleźć starego save'a.

Na święta dostałam Tomb Raider Underworld i jestem w trakcie przechodzenia.

Właściwie to trochę zboczyłam z tematu, bo powinnam skończyć pisać na trzeciej części. Cóż... Dobry offtopic nie jest zły. Tylko pytanie - czy ten jest dobry...
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 15-03-2012, 05:42   

O... Ludzie, tutaj się jeszcze nie wypowiadałem :D

A to ciekawe, bo mam pewną ważną wątpliwość. Otóż pierwszy raz miałem okazję sterować Larą u kolegi może w 98/99 roku. I teraz cholera jasna - pamiętam że pomieszczenie było takie ciemniejsze nieco, Lara kręciła tym takim kołem podobnym do steru, a zbliżał się do niej chyba jakiś kościotrup. Z której części może być ta scena? Nie grałem jedynie w 1kę i golda do jedynki, bo graficznie kiepsko chodzi na moim kompie, ale przecież kościotrupów chyba nie było w 1ce. Powtarzam - ster do kręcenia w podłodze i zbliżający się kościotrup (albo rycerz jakiś...)
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 15-03-2012, 06:37   

Gwoli ścisłości... z dźwignią w kształcie steru spotkałem się jedynie 2 razy: w Last Revelation w levelu "Guardian of Semerhet" i oczywiście w Chronicles w levelu "Old mill". W obu przypadkach koło było usytuowane na jakimś wzniesieniu bądź piętrze i w pobliżu nie było nikogo prócz Lary, a gdy grałem pierwszy raz w Tomba koło było na równej płaszczyźnie (w jakiejś przyciemnionej sali) i do Lary zbliżał się z prawej strony jakiś typ... czyżby to było All Hollows z trójki którego nie odblokowałem? A może grałem w jakiś bliżej nie określony dodatek?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-03-2012, 10:22   

Demo TR4 - przeróbka levelu The Lost Library.
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 15-03-2012, 11:42   

aaa... takie buty.

Pamiętam tę chwilę jak dziś:

mały alFa: no ale jak się tu steruje?
Kuba M.: przyciskasz ctrl i już.
mały alFa: no ale on tu idzie!
Kuba M.: to się pośpiesz!
mały alFa: no ale ona nie chce nic robić! Kuba, on mnie zabije!
Kuba M.: dobra, zagramy w Quake'a
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-03-2012, 12:52   

K@t, biję czołem w pokłonie dla Twojej wiedzy o TR. Ciągle mnie zaskakujesz :D .

A Ty Alf idź grać w All Hallows, jeden z moich absolutnie najulubieńszych leveli :) Kościół <3
_________________
; p ; >>
 
 
nextdoortohell 
Nowicjusz



Joined: 15 Mar 2012
Posts: 6
Location: Trójmiasto
Posted: 16-03-2012, 14:06   

Moje pierwsze spotkanie z TR było daaaawno temu. Byłam w sklepie z mamą przed jej urodzinami i zobaczyła grę z panią archeolog (legend) i powiedziała coś w stylu "łoo Jezu.. ile ja się w Tomb Raidera nagrałam. Wtedy była inna grafika...blablabla", więc jej kupiłam na urodziny... Napiszę tylko, że nie tknęła tej gry dopóki jej nie skończyłam D:. Tradycje rodzinne muszą być kontynuowane.
_________________
Don't damn me
When I speak a piece of my mind
'Cause silence isn't golden
When I'm holding it inside
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 17-03-2012, 09:30   

Mama jest na forum?

Pozdrawiamy!!! :D
_________________
; p ; >>
 
 
nextdoortohell 
Nowicjusz



Joined: 15 Mar 2012
Posts: 6
Location: Trójmiasto
Posted: 17-03-2012, 13:58   

Integral wrote:
Mama jest na forum?

Pozdrawiamy!!! :D

Mama pozdrowiona i pozdrawia :D , niestety nie posiada tutaj konta.
_________________
Don't damn me
When I speak a piece of my mind
'Cause silence isn't golden
When I'm holding it inside
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 19-03-2012, 15:15   

Integral wrote:
K@t, biję czołem w pokłonie dla Twojej wiedzy o TR. Ciągle mnie zaskakujesz :D .


Hah, akurat ja też dobrze pamiętam to demo, również jedno z moich wcześniejszych spotkań z TR, na starym PS1 razem z kuzynką. :D Jak tylko przeczytałam o tych kościotrupach to wiedziałam że to o to chodzi.

Nie umniejszając Kaciemu oczywiście ^^

[ Komentarz dodany przez: Integral: 19-03-2012, 17:00 ]
Ale dodając Tobie, tak, tak, rozumiem :D
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-03-2012, 18:21   

Quote:
Hah, akurat ja też dobrze pamiętam to demo

No raczy! To demo było przecież miejscami lepsze (tzn bardziej klimatyczne) niż level w pełnej wersji :mrgreen: Do tej pory chyba gdzieś poniewiera mi się jakaś płyta z demami z PSX, w tym z demem czwórki właśnie.
_________________
 
 
MaRas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 1
Posted: 01-04-2012, 13:09   

Na początku liceum kuzyn przytargał od kogoś starego PSXa i starał się mnie przekonać do zrzutki na nową konsolę. Pokazywał różne gry i demka a ja tylko wzruszałem ramionami. Zniechęcony zostawił mi konsolkę na noc i wtedy właśnie dotarłem do demka pierwszego TRa.

Efekt był tak piorunujący że już parę dni później miałem nie wspólnego a swojego Pleja na chacie.

A teraz to już PS3 i wszystkie TRy z PSXa, oraz składanka trzech ostatnich gierek. Plus kolekcja na PC.

Lara już na zawsze zostanie dla mnie synonimem gier wideo i wspaniałej wirtualnej przygody. :-)
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 04-04-2012, 09:10   

Po raz pierwszy o TR usłyszałąm na kilka miesięcy przed premierą Last Revelation. Tak więc, kiedy gra miała wyjść, siedziałam jak na szpilkach. Kiedy już dostałam w swe piękne rączki grę, nie miałam pojęcia, jak sterować Larą. Nie byłam starym wyjadaczem gier i jedyne co mi wychodziło to Tetris i Saper :mrgreen2: Ale zawzięłam się, wezwałam kilku kolegów-graczy, pomogli mi z samouczkiem, a potem sama już odkrywałam tajemnice Last Revelation.

Trzeba dodać, że za każdym razem gdy Lara mi umierała, wydawałam z siebie przerażone "aahhh!".
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo