FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
CROFT MANOR
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 16:21   CROFT MANOR

Aaah, jak ja kocham Lary domek :mrgreen:

Odpaliłam sobie jakiś czas temu trening w TR1 i trochę się zdziwiłam. Stoi tam pełno skrzyń i zdaje się, że nie można wbiec za nie (?). Nie można też wyjść na dwór, tak?
_________________
Miow.
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 20-02-2005, 16:23   

Ja osobiście nie przepadam za domem Lary.
Srasznie tam nudno.
Fajnie jakby był w 7 i żeby można było się kąpać... :D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 16:28   

Dlaczego? Ja bardzo go lubię, jest super! A czy nudno? No może trochę, ale myślę, że gdyby pojawił się w TR7, to byłby bardziej rozbudowany, byłoby więcej do roboty, basen też na pewno by się pojawił. W końcu był też w TR2 i TR3. W TR1 nie robiło się praktycznie nic w Croft Manor, w TR2 cośtam więcej, a już w TR3 było naprawdę dużo rzeczy do obejrzenia.
_________________
Miow.
 
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 20-02-2005, 16:48   

Kasia Trent wrote:
Dlaczego? Ja bardzo go lubię, jest super! A czy nudno? No może trochę, ale myślę, że gdyby pojawił się w TR7, to byłby bardziej rozbudowany, byłoby więcej do roboty, basen też na pewno by się pojawił. W końcu był też w TR2 i TR3. W TR1 nie robiło się praktycznie nic w Croft Manor, w TR2 cośtam więcej, a już w TR3 było naprawdę dużo rzeczy do obejrzenia.


Podobno w 3 były jakieś sekrety ?! :)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-02-2005, 17:39   

Quote:
zdaje się, że nie można wbiec za nie


mozna mozna..

te skrzynie to element przemeblowania podczas przeprowadzki Lary... lara odziedziczyła ten domek i postanowiła urządzic na swój sposób

nie mozna wybiec na zewnątrz.. niby jak? przeciez w TR1 (prócz TR1 gold ) nie ma nieba... są same zamkniete lokacje.. niby jak to mieli zrobic? :)

Quote:
Srasznie tam nudno


moze i nudno ale ile mozemy sie dowiedziec o Larze :P

Jesli dom w Surrey pojawi sie równiez w TR7 ( na co licze) to mam nadzieje, że nagle nie zmienia układu pomieszczeń... to by było bez sensu.. Dwór musi wyglądac mniej wiecej tak samo.. oczywiscie w lepszej grafice.
_________________
 
 
TiNeX 
Podróżnik



Joined: 25 Apr 2004
Posts: 245
Location: Zabrze
Posted: 20-02-2005, 17:42   

Quote:
moze i nudno ale ile mozemy sie dowiedziec o Larze :P


A co masz na myśli ?? :>
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 20-02-2005, 17:47   

Tinex >> NIE piszemy 1-zdaniowych postów!

jak to co mam na mysli? dowiadujemy sie, ze lara to nie jakas tam komandoska, dla której frajdą jest postrzelanie do facetów.. dowiadujemy sie, ze ma dwór, ze jest szlachetnie urodzona itd.. wiem.. o tym informuje oficjlany zyciorys. Ale własnie w dworze w Surrey mozemy sie o tym przekonac na własne oczy.
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 17:57   

Co do sekretów. Są tam ukryte miejsca, które niekoniecznie łatwo odnaleźć. Ale trochę szukania, kombinowania i tajemnicze zakątki Croft Manor stoją przed Tobą otworem ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 20-02-2005, 19:55   

Kasia Trent wrote:
Co do sekretów. Są tam ukryte miejsca, które niekoniecznie łatwo odnaleźć. Ale trochę szukania, kombinowania i tajemnicze zakątki Croft Manor stoją przed Tobą otworem ;)


Albo dobra solucja ;) Ostatnio z jej pomocą zaliczyłem wszystkie sekrety w posiadłości Lary w TR3, w TR2 też był sekret (skarbiec). No i pobiegałem sobie po dachu, chociaż akurat tam nic ciekawego nie było.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 19:59   

Też muszę spróbowac z tym dachem :) To jest ten corner bug, tak?

A ja kiedyś stanęłam sobie w oknie i patrzyłam na rozciągający się las czy pole czy nie wiem co, za murami Croft Manor :D
_________________
Miow.
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 20-02-2005, 20:13   

Tak oczywiście to corner bug. Po prostu taka ciekawostka i odrobina satysfakcji :)
Tutaj u Stelli jest to wszystko dokładnie opisane ze screenami. Tych bugów jest znacznie więcej. Jak jeszcze kiedyś będę grał w TR1:UB to wypróbuję ten bug z przeskoczeniem przez płot, widziałem że jest tam jakaś amunicja ale nigdy nie wiedziałem jak tam się dostać.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 20:42   

Trzeba będzie spróbować :)

Napewno większość próbowała już zamykania Winstona w chłodni, ja zawsze to robię :D Biedaczek, musi mu być zimno :D Ale mnie często gość denerwuje. Czasem można się go nawet przestraszyć, jak tak wleci na nas nagle z herbatą :wink:
_________________
Miow.
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 20-02-2005, 21:11   

Ale najbardziej mi się podobał motyw jak nasz poczciwy staruszek przebrał się za komandosa i osłaniał się tacą przed naszymi pociskami. :) Myślałem, że padnę jak to zobaczyłem.
Mam nadzieję, że Croft Manor będzie w TR7, oczywiście bardziej rozbudowany i szczegółowy. Przydałaby się np. strzelnica, arsenał, małpi gaj, pojazdy, garderoba (coby można Larze zmienić ciuszki :) )... A nawet jakaś mała misja, tak jak na koniec TR2 było.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-02-2005, 21:24   

"małpi gaj" - co masz na myśli?

A ja bym chciała, żeby zrobiono skarbiec, w którym Lara trzymałaby WSZYSTKIE artefakty i trofea, jakie zdobyła :) I żeby można było zdewastować ogródek Streetfighter'em :D
_________________
Miow.
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 20-02-2005, 23:48   

Małpi gaj - mały lasek jako namiastka dżungli, coby sobie poskakać po drzewach (koło mojego bloku było coś takiego, to było jedno z naszych ulubionych miejsc zabaw w dzieciństwie, zaliczyłem tam niemało guzów i skaleczeń). Tam Lara mogłaby ćwiczyć nowe ruchy.

Skarbce już były w TR2 i 3, dlatego koniecznie muszą się znaleźć w nowym Manor (o ile będzie w TR7), oczywiście lista trofeów uaktualniona :)
No i na przykład w jednym pokoju galeria zdjęć z wypraw. A w sali ćwiczeń manekin do trenowania ciosów. A może tak jeszcze pole golfowe, na którym można by się powyżywać melexem? :)
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 17-04-2005, 20:32   

no jak by zrobili teraz domek, to by sie przydalo sejvowanie, bo juz w 3 troche trzeba bylo sobie pograc, w domku nie moze byc za duzo, bo jak bedzie za duzo rzeczy, bronie, pojazdy to sie nam odechce grac w glowna czesc gry :)
wedlug mnie uklad pomieszczen musi zostac taki sam....
ale dopuszczam remont nawet dosc ostry, ewentualnie przesuniecie scianek dzialowych :P
po prostu, zeby sie roznil ,ale zeby od razu bylo widac ze to dom LAry,
no bo chyba jej nie przeprowadza??? [do Polski np :P ]
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
BlackAlchemist 
Nowicjusz



Joined: 07 Apr 2005
Posts: 22
Location: Częstochowa
Posted: 17-04-2005, 22:34   

Code:
Napewno większość próbowała już zamykania Winstona w chłodni, ja zawsze to robię  Biedaczek, musi mu być zimno  Ale mnie często gość denerwuje. Czasem można się go nawet przestraszyć, jak tak wleci na nas nagle z herbatą

Grając w level treningowy TRIII, kombinowałem jakby go tu ustrzelić na dobre :lol: - szukałem jakiegoś buga, który umożliwiłby to :lol: .W końcu znalazłem na miego sposób zostawiając go w chłodni, samemu opuszczając level :mrgreen: - kto to widzał, żeby lokaj bąki puszczał, a to atrakcja do gry :lol: :lol: :lol:
_________________
Bez komentarza...
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 18-04-2005, 07:58   

Quote:
kto to widzał, żeby lokaj bąki puszczał, a to atrakcja do gry


A jednak :lol: Słyszałam już parę razy ten 'dźwięk' i zastanawiałam się czy to to, czy nie to :lol: Bo wydało mi się głupie, żeby służący Lary sobie... smrodził... :? :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 18-04-2005, 08:32   

stary czlowiek trzeba mu wybaczyc.
A moze to Lara :> w koncu u siebie w domu jest
Kurde o czym my gadamy? :gupek:
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Cizkens 
Student



Joined: 31 May 2005
Posts: 94
Location: Gdansk
Posted: 31-05-2005, 20:28   

Pamietacie te toalety w domu Lary? Jak male baseniki! :mrgreen:
_________________
7 9 3 to nie 10?
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 31-05-2005, 20:30   

eeee.....w której cześci TR były te toalety-baseniki? Bo ja albo nie eksprolowałam zbyt dobrze całego domu, albo po prostu mi się nei chcialo domu przechodzić :oops:
 
 
Cizkens 
Student



Joined: 31 May 2005
Posts: 94
Location: Gdansk
Posted: 31-05-2005, 20:35   

W Tr3 jak dobrze pamietam!
_________________
7 9 3 to nie 10?
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 31-05-2005, 21:38   

Ja bym chciał by TRL w domu (jak on będzie) możnabyło budować własne tory przeszkód np. w piwnicy. Wtedy domek tak szybko by się nie nudził... No i możnaby było także rozwiązywać sekrety domciu... :> :P

A co do służącego. W TR2 przez niego musiałem resetować kompa. :| :P Głupek wlazł mi na pochylnię jak zjezdżałem Larą i mnie zablokował. Ani ja ni on nie mógliśmy się ruszyć... No cóż w końcu dorwał Larę i wciśnie jej to jedzonko... :P
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 31-05-2005, 21:51   

Quote:
Bo ja albo nie eksprolowałam zbyt dobrze całego domu, albo po prostu mi się nei chcialo domu przechodzić


No wiesz co - kogo jak kogo ale Ciebie bym o to nieposądzał :P To jedna z najfajniejszych rzeczy w TR ( DOMEK JEST COOL). I tyle fajnych rzeczy. Ale kibelki mi nie przypominały baseników :?: :!:

Quote:

Ja bym chciał by TRL w domu (jak on będzie)

Będzie przecież :!:
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 31-05-2005, 22:08   

Ucieszyłbym się jakby w posiadłości Lary w TRL można byłoby przechodzić różne rodzaje treningu (akrobatyczno-gimnastyczne, strzelanie, pływanie, wspinanie, huśtanie na linach...i na końcu ostateczne sprawdzenie umiejętności - walka z robotem a'la TR Movie :mrgreen: ) Chciałbym żeby była osobna sala gimnastyczna (bo wykorzystanie do tego salonu było nieco dziwnym pomysłem). Ponadto mógłby być także i jakiś "normalny" ogród...nie tylko tor przeszkód...
Jak do tąd najlepszym domkiem Lary była rezydencja z TR3 of course :wink: Kupa sekretów, trening na całego i w ogóle...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo