FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
SYBERIA
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-09-2004, 21:28   SYBERIA

czy ktoś prócz mnie gra w tę cudowną grę? Właśnie skończyłem jedynkę i wołam "więcej" :P . Na szczęście jest jeszcze dwójeczka. W tej grze podoba mi sie przede wszytskim intrygująca fabuła, prześliczna grafika, polski dubbing ;p . Szkoda tylko, że za malo jest dzwięków w tle.. jakies za ciche to jest ;) ale grafika wszystko rekompensuje.. i fabuła

Graliscie w to?
Grzeko, proszę.. napisz coś o tym.. :P

P.S. To jest przygodówka, a nie gra TPP :)
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 30-09-2004, 21:37   

Cez, o tym co napisałeś w P.S. wszyscy wiedzą :P Nie wiem co mam o tym pisać, świetna gra - najlepsza przygodówka ostatnich lat, jedna z lepszych gier w latach w których się ukazywała. Tyle.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-09-2004, 21:41   

napisałem to dla takich osób jak ja :P czyli dla tych, kórzy pierwszy raz o tym słyszą.. bo ja jeszcze miesiąc temu myslałem, że to jest jakąś gra TPP ;p ale nic nie szkodzi.. Formuła przygodówki także mi sie podoba. I to bardzo. Jestem ciekawy jak sie potoczą dalsze losy kate Walker i Hansa... Słyszałem, że trójki nie będzie? autor przewidział tylko dwie częsci.. szkoda.
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-09-2004, 21:45   

Chyba każdy wie, że to przygodówka :P Ja grałam tylko w demko i bardzo mi się spodobała gierka. Grafika - zgodze się - śliczna, a Kate nawet nie jest zła, tylko zdaje mi się trochę flegmatyczna, no ale wiadomo, że to nie Lara, tylko zwykła prawniczka. Zazwyczaj nie gram w przygodówki, bo to wciąga i się oderwać nie można. Pamiętam jak kiedyś grałam dniami i nocami w Shivers - tak, to była dopiero gra :D Niektóre zagadki, były nie na mój mózg :wink: , więc nie przeszłam tej gry do samego końca, a szkoda... Później wpadł mi w ręce Zegarmistrz. Gra kiczna, fabuła marna, ale jak każda przygodówka - wciąga :D Niepamiętam co mi się tam jeszcze z przygodówek przewinęło przez ręce, ale cośtam było :P To już daaaawno temu... :> Aha, no i chciałam sobie zagrać w Post Mortem, ale grałam jedynie w demko. Jak się nie ma odpowiednich znajomosci, to tak jest, a nie będę kasy marnować...
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 30-09-2004, 21:47   

Nah.... przygodówki dla mnie troche nie ten tego :> FPP rulez :P Taaak... uwielbiam połączenie FPP i RPG np. Deus ex. Jeśli masz cierpliwość i dobrze umiesz anglika to ta gierka napewno Ci się spodoba :> A w Sybierę nie grałem... i nie mam zamiaru :P
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-10-2004, 10:57   

no to szkoda, że nie grałes, bo gra jest IMHO i nie tylko IMHO :p REWELACYJNA. Z lupą szukać takich hiciorów jak ten... a właśnie >> FPP ja nie znoszę.. kompletnie mi sie nie podoba taki widok... gdy kiedys włączyłem sobie Jedi Knights, to pierwsze co zrobiłem to przełączyłem FPP na TPP. TPP rulez ;p i RTS także ;)

co do syberii >> jestem w romansburgu, na początku dwójki, zdobyłem juz cukierka dla dziewczynki :P ;)
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 05-10-2004, 21:51   

Ach, Syberia :mrgreen: Znów mi, Cez, przypomniałeś o fajnej grze :wink: Mimo, że przygodówek do końca nie trawię, przeszłam obie części. Pierwszą nie tak dawno i całkiem niedawno drugą. Fabuła jest według mnie wspaniała :) Grafika i miejsca, które podczas gry zwiedzamy... I bardzo dobrze, że trzeciej części nie będzie :P

PS Romansburg jest super! :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 05-10-2004, 22:49   

mi sie bardzo podobałą stacja kolejowa z uniwersytetem i ptaszarnia z jedynki :) przeszedłem wczoraj drugą czesc i w sumie żałuję, że nie powiedzieli do końca.. czy Kate została czy nie.. szkoda. Oby zrobili jakąs inna grę z panną kate Walker. Dziwne jest to, że nie ma żadnej polskiej strony fanowskiej o tej serii....
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 06-10-2004, 19:24   

Jedna jest, ale ostatnio coś nie działała... http://syberia0.republika.pl/wywiad2.htm
 
 
Catwoman 
Student



Joined: 08 Oct 2004
Posts: 65
Location: Piła
Posted: 10-10-2004, 21:23   

Jak zwykle do tyłu z info :P
Cez, jest już druga część Syberii? Ile toto kosztuje?
_________________
huh?
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 10-10-2004, 21:46   

Quote:
Jak zwykle do tyłu z info
Cez, jest już druga część Syberii? Ile toto kosztuje?


Jest juz druga częsc, kosztuje mało w porównaniu do innych gier, około 70 zł.

POLECAM!
_________________
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 11-12-2004, 18:20   

Grałem w demka obu części i płaczę, że nie mam czasu na zagranie w pełne wersje :518: . Wystarczyło mi tylko zobaczyć dwie prezentacje, aby zakochać się w Syberii. Mam wrażenie, że jest dużo lepsza od "The Longest Journey" (która swoją drogą była doskonała).
_________________

 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 11-12-2004, 18:37   

No ja też po pierwszej sesji z demkiem zacząłem polowanie na Syberię :) Kilka miechów musiałem czekać, ale... "naprawdę warto" ;)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-12-2004, 21:45   

Ja dzisiaj byłam w Empiku, Syberia 2 kosztuje już 29 zyla, więc w przyszłym tygodniu zapierniczam po to, bo już od paru dni mam cholerną ochotę zagrać :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 12-12-2004, 23:38   

Ile kosztuje??????!!!!!! Ja znalazlam za 129 akurat :p A poza tym to chcialam wreszcie od kogos to pozyczyc i zobaczyc, jak to wyglada (bo Cez mnie w swoim czasie namawial), ale nie mam od kogo :/ A kupowac za ta cene, to pierdziele :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-12-2004, 13:21   

to prawda, sam bylem w Empiku i widzialem, Jedynie 29 zł :)
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-12-2004, 14:05   

Derdonka, ściągnij sobie demko i zobacz czy gra warta uwagi :)
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 13-12-2004, 14:23   

No właśnie ściągam, ale obawiam się, że na służbowym kompie nie pójdzie :D
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 13-12-2004, 16:00   

129? :shock: To ty jakieś ekskluzywne salony ze złotymi posadzkami chyba odwiedzasz bo tyle to nawet jako nówka nie kosztowała :?
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-12-2004, 16:11   

A może się przewidziała ta jedyneczka na poczatku? :p
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 13-12-2004, 17:29   

Boze, no nie rob ze mnie slepoty, Kasiu :p Zdecydowanie nie bylo to 29, bo zapewne kupilabym ja bez zastanowienia :D
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-12-2004, 17:36   

A gdzie to widziałaś? :gupek:
_________________
Miow.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 15-12-2004, 09:10   

No i wczoraj kupiłam tę cudowną grę :D I nie poszłam dzisiaj dla niej do szkoły ;) Co dziwne... w Empiku kosztowała 30 zyla, a w Starym Browcu 80 :shock: Ale cóż, korzysta się z okazji :lol:

Wszystko w tej grze jest piękne, a Juki poprostu słodziak, ja chce takiego mieć :)
Romansburg - może troche ponure miasteczko, ale swój urok ma :D Klasztor jest poprostu przepiękny, bardzo mnie zaskoczyli ci wredni mnisi, nie spodziewałam się tego :shock: Ale ta gra jest nieprzewidywalna, jest genialna :!: :D
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 16-12-2004, 15:11   

No dobra, sprawdzilam. Auchan Wola Park, 79 zł (czyli jak dla mnie też sporo). Ide do Empiku, bo zagralam w demko i troche mi dech zaparlo :D
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 16-12-2004, 15:19   

W Auchanach, Carrefourach i innych Geantach gry są drogie. Tam jak jakaś gra jest wporowadzona w danej cenie to tak już zostaje na zawsze... jakby jeszcze jakiś czas temu poszukać to mogłabyś kupić TR4 za 160 zeta :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo