FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 16-02-2007, 18:36   

O tak :) Kocham levele zaczynające czyli od Parisian Back Streets do Parisian Ghetto

O co chodzi z tym demem? A czy w demie AoD były ucięte levele z początku gry?(samouczku dziś a niegdyś ganianką policji)

A co do scenki to kocham tą w Luwrze z Kurtisem i Larą :> oraz tą z tym SWATEM(ŚWIATEM xP )

:>
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 16-02-2007, 19:21   

ja jeśli chodzi o levele w Paryżu to tak średnio. Zdecydowanie wolę te Luwrze, ale też ten filmik po Paryżu gdy Lara ucieka z wybuchającego Lombarrdu.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 16-02-2007, 19:48   

Pozwoliłam sobie "pociąć" sceny z AoDa (moje ulubione). Tak mi się skojarzyło i mam dylemat czy wrzucać na youtube.com
Jak myślicie?
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Naducha_Rider 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 11
Location: A bu!
Posted: 18-02-2007, 23:03   

Lara13, Lara13 Naducha to nie jest tylko mój nick mam tak na imię.Moje imionko: Nadula,Naducha,Dulciua.To wszystko odmiana mojego imienia Nadia.Pozdrawiam

CEZ:
ale offtopicowac to juz nie musiałas.... Pamietaj nastepnym razem :>
_________________
EPULS: wol5aka
 
 
 
Sumiregusa 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 41
Location: Warszawa
Posted: 22-02-2007, 15:29   

Ulubiona scena...? Louvr oczywiście :D Hmm...Parisian Ghetto i wszystkie te uliczki, rany jaki niesamowity klimat... :)
Bedzie mi brakowalo grania w AOD ;(
_________________
"VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS"
 
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 24-02-2007, 18:31   

No, moja ulubiona scena to jak Lara czyta na tym grobowcu przed walką z Czerwonym Duchem. Taki fajny klimacik... :) :) :) :) Fajowe jest też w Luwrze, a zwłaszcza gdy Lara i Kurtis się spotykają . Też mi się podoba, jak Lara ucieka przed policją i psami. A super jest to, jak Lara wypada z okna i później jak te psy "jedzą" jej plecaczek...hehe i jak Lara spotyka "czarnego alchemika" w sklepie (niewiem dokładnie jak pisze się jego imię :P ) Ten "czarny alchemik" ma fajną fryzurkę xD xD xD xD xD xD xD
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 24-02-2007, 18:48   

Popieram wszystkich, którzy mówią, że najfajniejsza jest scenka, kiedy Lara spotyka Kurtisa w Luwrze xD xD I pytanie, które już tu padło: Czemu się nie pocałowali :638: :640: ;) hehe. Uwielbiam TRAoD :D .... szkoda mi tylko, że... no właśnie co się stało z Kurtisem?? <lol> :609:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Sumiregusa 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 41
Location: Warszawa
Posted: 24-02-2007, 20:08   

Czemu się nie pocałowali? Może Kurtis jej nie chciał :gupek: Moze jest innej orientacji...nie wiadomo czemu ją wtedy odepchnął, normalny facet by tego nie zrobil wiec można wysnuwać różne wnioski ;)

Serpent Rouge- osz, tam to był klimacik...
_________________
"VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS"
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 25-02-2007, 09:13   

Litwo ojczyzno moja... A więc tu się rodzą te nowee poglądy... Po pierwsze Lara z Kurtisem przed tą scenką nie rozmawiała, a właściwie go nie znala (co prawda widziała go w Cafe metro, ale czy jakbyście w restauracji zobaczyli jakiegoś faceta to juz byście go znali??)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 03-03-2007, 19:36   

No tak.... moze i się nie znali, ale to nie zmieni faktu, że scenke w Luwrze uważam za najlepszą :D Fajna jest tez jak gadaja w tej windzie czy co tam jest.... (wiecie o czym mowie)
P.S. Szymon, po co cytowałeś tu ksiązkę "Pan Tadeusz" :609: :638: :638: ;) :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Eckhard 
Student



Joined: 04 Mar 2007
Posts: 78
Location: Wimbledon
Posted: 17-03-2007, 09:15   

Mi się podobało jak Lara została zamknięta w tym czymśb jak prądu zabrakło tylko że miałem jakoś ochotę zabić wtedy Kurtisa....Nie wiem dlaczego...... :>
_________________
So tell me everything must always equal two,
Or nothing else is true,
And I'll believe you,
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 17-03-2007, 09:55   

Air-lock, drugi raz to powtarzam :P

Tak, ten sarkazm wiszący w powietrzu... :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 17-03-2007, 21:20   

W tej scence co Kurtis w końcu raczył Larę uwolnić z tego czegoś winodpodobnego to myślałam na samym, że ona do niego strzeliła, ale jakoś wątpię w to, żeby go ona chciała zabić mimo wszystko ;) fajna jest jeszcze scenka jak Eckhard uwalnia Boaz i tam na dole stoi Lara z Kurtisem, bo wtedy oni się tak razem obrócili jakby normalnie to sobie dawno zaplanowali. Fajna jest mina Lary jak widzi tego potworka :-P ale jej się nie dziwie
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
doma 
Student



Joined: 05 Apr 2007
Posts: 40
Location: Toruń
Posted: 15-04-2007, 08:20   

Amy, ona go nie zabiła(jeśli widziałaś cały filmik to tam widać co ona zrobiła).Zgadzam się, przed walką z Boaz Lara miała dziwną minkę :-P a tak w ogóle to gdzie Kurtis się nauczył żucać(Larą)??? :-P :-P
_________________
"W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła"
Wener Von Croy
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 15-04-2007, 10:39   

rzucać ;)

Jakoś się nauczył... kto wie co oni robili poza cutscenkami.
To z Boaz najlepiej podsumował ten komiks z garfieldem na smola.kuzniki.net(poszukajcie!)
Ale Lara fakt, ma fajna mine i to cos wiszace w powietrzu co tym razem sarkazmem nie jest ;)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 15-04-2007, 11:35   

Nie grałam w AoD, a jak próbowałam znależć jakieś filmiki na YouTube niezbyt wiele ich tam było... ale widziałam fragmenty niektórych filmików i akcję z Larą i Kurtisem w Luwrze i muszę przyznać, bardzo mi się spodobała ta scenka, jak Lara biega za nim po całym muzeum :matrix: . Widziałam też fragment jak Kurtis zamknął ją w tym windopodobnym czymś. Normalnie Lara wyglądała jakby go chciała zabić. Niestety był podkład muzyczny i nie słyszałam co mówią :( . :pozdro:
_________________
World is Mine
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 15-04-2007, 15:36   

Mai - proponuje sciagac z http://tombraidercommunity.com tam masz cutscenki i inne tego typu rzeczy zwiazane z AoD :)
A ze scenami zaczęła mi się podobac to "give me a boost" takie dramatyczne :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 15-04-2007, 22:16   

doma wrote:
Amy, ona go nie zabiła

Wiem, że go nie zabiła, ale napisałam , że myslałam na samym początku, że ona do niego strzeliła bo tak to wyglądało. Ale strzeliła przecież do tego potworka za Kurtisem... :) Fajna jest jeszcze scenak końcowa AoD, jak Lara wkracza do pomieszczenia gdzie Kurtis walczył z potworkiem i widzi tylko Chirugai i plamę krwi a potem ta zabawka Kurtisa pokazuje drogę do, sama nie wiem czego.... Jest w tym dużo zagadki. To przez te właśnie scenkę rodzą się rożne pomysły w zwiąku z dalszymi zdarzeniami.... Jak np. te filmiki http://video.google.pl/vi...s+london+affair
Ps. jak ktoś zechce obejrzeć to dziwne coś to radzę oglądać po kolei 1,2,3
Ps2. 3rd is cool!! buhahaha :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 16-04-2007, 22:29   

a co sadzicie o scence w ktorej Lara wybiega sprintem z tego tunelu w ktorym byl wybuch?? co Kurtis ja zobaczyl??
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 17-04-2007, 07:59   

Och, oczywiście ze ja zobaczył ale nie to jest najważniejsze!
Mamy nowe oblicze Kurtisa Trenta który, ech, zanieczyszcza rzeki petami :P
No dobra, bez zartow na pewno ja zobaczyl, upewnil sie ze nic jej nie jest i zwiał :P
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
navo87 
Praktykant



Joined: 26 Jan 2007
Posts: 128
Posted: 17-04-2007, 21:29   

Alisasi wrote:
upewnil sie ze nic jej nie jest i zwiał


Moze wcale sie jej tam nie spodziewal?? Przeciez podobnie jak Lara miał ten sam cel i szukał po zakamarkach.. myslał, myslał ( i palił przy okazji, zanieczyszczajac rzeki :-P ) A tu nagle taka Lara mu wyskoczyła, to sie zmyl ... bo stwierdził ze sie tloczno robi, i tyle ;)
_________________
Bajka o porze i selerze: Jest właśnie pora i se leże ;P
 
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 17-04-2007, 21:33   

navo87 wrote:
Moze wcale sie jej tam nie spodziewal??

Hmmm... jakoś trudno w to uwierzyć, że się jej nie spodziewał, wiedząc, że słyszał w barze rozmowę Lary i Pierre'a.... Musiał sie jej tam spodziewać sprawdził czy jej sie nic nie stało, uśmiechnął się jak ja zobaczył całą i zdrową i poszedł rzucając papierosem do wody... Tak swoją drogą trochę mnie rozśmieszyło, że się Kurtis uśmiechnął jak zobaczył całą Larę a nie jej kawałki :D :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Aleksandra 
Student



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 44
Location: Stolica
Posted: 20-06-2007, 18:38   

Według mnie to nie był Kurtis tylko Karel, w tym momencie. W jednej z końcowych scen zamieniał się we wszystkie postacie w które się przemieniał w przeszłości i wtedy właśnie pokazał się też Kurtis. Myślę, że Karel śledził ruchy Lary w ciele Kurtisa by nie wzbudzić podejrzeń ^^
_________________
"I only trust my instincts."

Lara Croft
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 20-06-2007, 18:43   

Najbardziej przypadła mi do gustu chyba scena w Luwrze: Lara i Kurtis, moce Kurta ujawniają się...Zresztą każda scena, w której moce Kurta się ujawniają mi się podoba i należy do ulubionych.
Ogólnie sceny w AoD są niezłe, przyznaję bez bicia.
_________________
Unholy
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 22-06-2007, 14:26   

Łatwiej mi wyliczyć, które sceny mi się nie podobają niż te, które są zajefajne,bo jest ich tak wiele! :-P Mam je wszystkie pościągane Frapsem z gry i ponagrywane na DVD, żebym w każdej chwili mogła sobie obejrzeć te 50 minut roz(g)rywki xD . Moje ulubione [nie w kolejności, bo nie potrafię :-P ]:
-pościg za Larą [kiedy śmigłowiec ją ściga jest taka ładna]
-jak Kurt zamknął Larę w kapsule [takie kapitalne teksty... xD ]
-jak Lara wyskakuje z rury [takiego klimatu to gdzie indziej ze świecą szukać]
-ta scena kiedy Lara i Kurt stoją do siebie plecami i mają tak bajerancko na celowniku spadającego Mullera- KAPITALNA!!!! [reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]
-ostatnia rozmowa Lary z Eckhardtem [znowu texty!!]
-i, chyba oczywista :-P cały Louvre [razem z atakiem The Agency]
_________________
....
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo