FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Author Message
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 09-05-2005, 22:50   Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]

Sceny W TRAOD sa bardzo udane, ja mam osobiście ich pare a więc :
1. Spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze (te spowolnienia sa super)
2. Rozmowa z Cavier (Podoba mi się jaka Lara z nią rozmawia)
3. Scenka z wydostaniem się proto Nephilim ( Ach te spowolnienia niczym z Matriksa;d;d)
4. Rozmowa z Buhardem W Pradze ( Lara mocny Cios !;d;d)

Wpisujcie się, jestem ciekawy waszych opinii :)
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 09-05-2005, 23:01   

O.k.a.j więc, maine ulubione żeś wypisał w swim poście Pilgrim :wink: .
Poza nimi lubie początkową scenę jak Lara ucieka przed helikopterem i skacze z dachu (upadek do kontenera wymiata), fajny jest również filmik po wyjściu z Vault Of Tropies oraz filmik przed misją w Pradze.
To chyba tyle... :mrgreen:
 
 
Akagi 
Praktykant



Joined: 19 Dec 2004
Posts: 138
Location: Biała Podlaska
Posted: 10-05-2005, 15:33   

Mnie też bardzo podoba się spotkanie Lary z Kurtisem. To chyba moja ulubiona scena. Podobały mi się jeszcze scenki na początek i koniec gry. Fajna jeszcze była po Maximum Containment Area tylko tam wkradł mi się bug co troche zniszczyło filmik. Kurtis nie ma swojej grzywki :mrgreen:
_________________
(...)Don't try to live so wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Cuz you will hate yourself in the end(...)
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 10-05-2005, 18:50   

Można powiedzieć że wszystkie są Super :D szkoda tylko że jest ich tak mało :( Generalnie moje ulubione sceny to te z Kurtem i Larą. Jedną z nich moja internetowa koleżanka nawet zatytułowała "Orgazm wisi w powietrzu" - ale pomińmy to. Scena która do której do tej pory mam sentyment to ta przed zabiciem Eckharta kiedy Lara rozmawia z Alchemikiem.

Scary HUH?? For You?? :wink:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 10-05-2005, 20:26   

Hehe, fanfan, chyba "sarkazm", huh? :P

Ja lubię wszystkie scenki, bo w TAOD one są super. Ale najlepsze, to ta przed walką z Eckhardtem i przed Aqua Research Facility.
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 10-05-2005, 21:11   

:oops: :oops: :oops: No tak...... Mały błąd ale to takie podobne słowa :P :mrgreen: Mniejsza o nazwę wkarzdym razie ta scenka jest najlepsza. :)
 
 
ArVen086 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2005
Posts: 306
Location: z Ziemi :P
Posted: 10-05-2005, 22:23   

Ulubione scenki? hmm.......A więc.........na pewno rozmowa Lary z Von Croy'em i ucieczka przed policją...... spotkanie Lary z Kurtisem w Luwrze......scenka przed walką z Boaz...... i podobała mi się (a raczej wzruszyła) jak Kutris po starciu zostaje poważnie ranny ( nie mówie śmiertelnie.....bo tego nikt z nas nie wie :> :P ) ...........
_________________
"My Love Is Not Your Toy, You'd Better Be Careful Boy!"
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 10-05-2005, 22:46   

Jqa kocham chyba wszystkie scenki w Luwrze. A szczególnie ta z Kurtisem. Ona jest super, żwawa akcja, nawalanka na psitolety. Takie filmiki to powinna być stałość !!! Ogólnie full wypas na maxa jest ta scenka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 11-05-2005, 12:53   

Mi sie też luwrowe filmiki podobały i te filmiki w Von Croy Apartaments :> a pamiętacie to jak lara odebrałą telefon,wziełą kluczyki i wizytówke a i ten samochód się otwarł.Pokazali to w taki sposób w jaki w innych grach pokazują ludzie by oznaczyć że coś mamy z tym zrobić...sądze że twórcy planowali jakieśdojscie do auta albo jazde nim ale zrezygnowali ;/
_________________
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 11-05-2005, 14:23   

Mnie się podoba najbardziej w Luwrze z Kurtisem!A jeszcze jedno pisze się Bouchardem a nie Buhardem!
 
 
Ariadna 
Student


Joined: 14 Jul 2005
Posts: 32
Posted: 14-07-2005, 16:25   

Myślę że większości jednak podoba się scenka z Larą i Kurtem;) Mi się osobiście podobało...mmm...gdzie to było... :P no co kurt zamknął Larę w takiej jakby windzie a potem po nią przyszedł i sobie gadali :D
_________________
Niech moc będzie z tobą......Frodo_hobbitek !
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 14-07-2005, 17:30   

Moją ulubioną scenką, jest ta, gdy Lara ginie podczas rozmowy z Bouchardem (trzeba wybrać odpowiednie opcje w rozmowie) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: W końcu można obejrzeć jej śmierć w filmiku :P
_________________
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 14-07-2005, 21:48   

Cinek wrote:
W końcu można obejrzeć jej śmierć w filmiku :P


Po raz drugi bo pierwszy raz to była "śmierć" w piramidzie. Ale kwestia gustu bo wtedy Lara nie umarła :P Nie mam TR6 (narazie :> ) i nie widziąłem tej sceny ale musi być fajna... :P

P.S Ale Lara dała się takiemu lalusiowi...?! :mrgreen: :D :P
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 14-07-2005, 22:06   

Frik wrote:

P.S Ale Lara dała się takiemu lalusiowi...?! :mrgreen: :D :P


Jeśli pod pojęciem "dała się" rozumiemy "dała się zabić", to owszem :mrgreen:
_________________
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 14-07-2005, 23:55   

lol,TRAOD czasami ma scenki jak dobry film sensacyjny,np. scena w luwrze...boże...normalnie co chwila ładowałem save i ją ogladałem :P TRAOD RULZ XDDD
_________________
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 17-07-2005, 19:50   

Heh no ucieczka z luwru rulez. Alew sam poziom jest cool. A najnudniejsza scena ?? Według mnie te w strahovcie bądź w bio research co ś tam ...
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 17-07-2005, 19:59   

cały strachow jest dla mnie w ogóle nudny tzn ta plansza jedna ten magazyn bo dalej jest fajnie :) Ja uwielbiam scenki końcowe najpierw przed walką z Eckhartem potem po zabiciu i prze walką z nephilimem one są świetne bo w tedy wszystko się okazuje i w ogle :) a scenka w luwrze mnie troche denerwuje raz bo ją widziałem już bite 40 razy :] dwa bo nikt nie wie o co w niej na końcu chodzi :] :twisted: a ja wiem :mrgreen:
 
 
Ariadna 
Student


Joined: 14 Jul 2005
Posts: 32
Posted: 19-07-2005, 12:11   

Oświeć nas :twisted: Mi tam się ten cały strachow podobał jednak nic nie zastąpi łazenia uliczkami Pragi albo Paryża :wink: Np ja miałam niezły ubaw z kolegą przy Bio Reserch Facility (nie wiem czy dobrze napisałam ale nie chce mi się sprawdzać) bo tam w laboratorium gonił cię taki jeden gostek tzn no taki chudy zmutowany :roll: No i niezła akcja była bo darliśmy sie w niebogłosy :lol: Co odwróciłam Larą to on stał za nami a jak go zabiliśmy to wyskoczyły jakieś zmutowane karaluchy, to była zabawa :wink:
_________________
Niech moc będzie z tobą......Frodo_hobbitek !
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 19-07-2005, 14:27   

Fajna akcja byla tez jak Larze sie udalo uciec z mieszkania Von Croya i zadzwonil telefon... :P
Albo pod koniec jaką oni zrobili schize z tym Karelem... Wlasciwie to do teraz nie wiem o co chodzilo.
Ogolnie filmiki byly w wiekszosci na poziomie,
a ten "szkielet" co ciagnal te zwloki, albo jak Proto wyskoczyl i przebiegl obok Kurtisa - przerazajace,
Mimo bledow gra ma swoj poziom i cutscenki tez.
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
Ariadna 
Student


Joined: 14 Jul 2005
Posts: 32
Posted: 20-07-2005, 12:22   

No to było niesamowite :roll: Chodzić po tych zakamarkach i znienacka wyskakuje ci jakiś ludź w bandażach, potem akcja z Proto. Ale niezła scenka była też jak Lara wyszła z wody a tu :twisted: < ---- Eckhardt trzyma Kurtisa a potem go zrzuca z platformy i włazi :619: ----- Kristina Boaz! Kurt ratuje Larę i daje wycisk Boaz :wpale:
_________________
Niech moc będzie z tobą......Frodo_hobbitek !
 
 
Cizkens 
Student



Joined: 31 May 2005
Posts: 94
Location: Gdansk
Posted: 20-07-2005, 18:52   

P{rzyznam szczerze ze kilka razy wystraszylem sie jak grajac Kurtisem -wyskakiwaliy te zabandazowane mutanty! Albo jak szedlem sobie powoli a tuz zamna dzga mnie mutant bez ostrzezenia heheheh (ale musze powiedziec ze w TAOD gralem jedynie nocami bo w dzien bylem zajety)..... :mrgreen:
_________________
7 9 3 to nie 10?
 
 
 
Ariadna 
Student


Joined: 14 Jul 2005
Posts: 32
Posted: 20-07-2005, 20:27   

W dzień byłeś zajety bo odsypiałeś noce tak? :? Nie no ja zwykle grałam po szkole i nie odrabiałam lekcji a potem miałam wpadki z ocenkami ale jak przeszłam TAOD wszystko wróciło do normy :roll:
_________________
Niech moc będzie z tobą......Frodo_hobbitek !
 
 
Cizkens 
Student



Joined: 31 May 2005
Posts: 94
Location: Gdansk
Posted: 20-07-2005, 20:29   

Musialem zakuwac w dzien! :| Levele w Luwrze byly bardzo ekscytujace! Czulem sie jak bym ogladal film a nie gral....
_________________
7 9 3 to nie 10?
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-02-2006, 22:22   

Jak lubie sekwencje przedstawiające atak na Luwr,spotkanie Lary i Kurtisa oraz finałowa scene kończaca grę...
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 28-02-2006, 19:22   

A u mnie to samo co inni: SPOTKANIE LARY I KURTA, jeszcze ta scena jak sie zaczyna nowa gre i ostatnia w TRAOD,jak Sleeper ginie, tylko mi sie nudzic zaczyna, bo mozna to obejrzec w folderku z filmami
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo