FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor w Legend
Author Message
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 21:48   

Kasia Trent wrote:
Mam nadzieję, że zobaczymy w nim wszystkie znane nam z poprzednich części artefakty :)


Ja w to wątpię!
Bo przecież TR Legend to wydarzenia przed TR1 !!
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 04-03-2006, 21:50   

Faktycznie, mogliby umiejscowić gdzieś w domu taki pokój, chociaż wszystkich zdobyczy Lary chyba nie ujrzymy, bo akcja toczy się w ciągu paru lat (dobrze mówię?? - jeśli nie, poprawcie mnie), więc nie wszystkie artefakty zdążyła panna uzbierać :P
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-03-2006, 21:51   

Wydarzenia przed TR1? Larcia skąd to wiesz? Ja czytałem w CD-Action że to ma byc własnie kontynuałacja TR1 ...
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 21:52   

Boone wrote:
Wydarzenia przed TR1? Larcia skąd to wiesz? Ja czytałem w CD-Action że to ma byc własnie kontynuałacja TR1 ...


A ja słyszałam,że to jest przed TR1 ;)
A przecież CD-Action to się tylko myli :P
  
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-03-2006, 21:53   

Hmm, no tak, zapomniałam. To może jakieś nam nie znane... Chociaż nie wiadomo, kiedy działy się przygody z Chronicles, może chociaż Kamień Filozoficzny, Włócznię Przeznaczenia...

larcia -> To nie jest przed TR1, tylko po! :nietak:
_________________
Miow.
 
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 04-03-2006, 21:54   

Albo znajdziemy w domu Lary Arkę Przymierza :P
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-03-2006, 21:55   

Kasia Trent wrote:
larcia -> To nie jest przed TR1, tylko po! :nietak:

Po??
Acha ale to i tak przed TR2 ;)
Więc mogą być te z TR1 artefakty i te,które nie znamy mogą być te z TR5 bo nie jest wiadome dokładnie kiedy Tr5 jest pokazane wiemy,że to dawno wspomnienia ;)
Zależy jak CD to poukładają :P
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-03-2006, 11:40   

Ja kna razie zapowiada się super :!: Co do połączenia CM z Movie i CM z gry to byłoby to rzeczywiście ciekawe ! Mnie isę bardziej podoba posiadłość z Movie :D
Quote:
I jak już wszyscy wiemy, Croft Manor zostało przeniesione do Kornwalii, a przesiadujący tam Zip, Alister i Hillary (tu zmiana imienia na filmowe) będą nam pomagać podczas przygód
Alister iHillary :? O co kaman ? Trzy postacie inne będą mieszkać w CM ?

TRL przed TR1 :O ja myślałem że po AOD ! I tak powinno być wg mnie :/
Quote:
Albo znajdziemy w domu Lary Arkę Przymierza
A taki artefakt chyba był u Lary w CM w TR1, tam stoi przy drzwiach wejściowych takie słote pudło przypominające arkę ;)

A ogólnie po filmach apetyt wzrósł i wiem że CM raczej crystalsi nie spieprzyli :D
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 05-03-2006, 12:09   

CM z filmu i CM z gry, to byłoby całkiem fajne połączenie - zgadzam się. Pamiętajmy jednak, że to może być wątpliwe, ponieważ CM znajduje się w Kornwalii, a nie w Surrey, więc nie dziwi mnie zmiana jego wyglądu.

Poza tym ciekawe, czy będzie można skorzystać z prysznincu :P - chociaż go włączyć, albo napić się czegoś od lokaja ;) Nie no żartowałem, ale śmiesznie by było.
Ciekawe też czy nasz lokaj puszcza 'bączki'? :P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-03-2006, 12:32   

Quote:
Alister iHillary O co kaman ? Trzy postacie inne będą mieszkać w CM ?


Dokładnie :)

Hillary -> Lokaj. Tyle że zmieniono mu imię na filmowe ;)

Zip -> Odpowidnik Bryce'a. Spec od spraw technicznych ;)

Alister -> Następny spec, tym razem od rzeczy w dziedzinie archeologii. Także pomocny ;)

Wszyscy trzej będą pomagali Larze w jej przygodzie :)

Quote:
TRL przed TR1 :O ja myślałem że po AOD ! I tak powinno być wg mnie


A to dlaczego? :) Chronicles też było porozrzucane na osi czasu. Poza tym, jeśli TR Legend dzieje się dopiero po TR1, to nasza Lara może nadal zachować młodość, bez gadania, że ma już przecież 37 lat ;)

Quote:
Poza tym ciekawe, czy będzie można skorzystać z prysznincu


Lara wyjmie shotguna i wyceluje w kamerę, hehe, TR2 się kłania :D

Quote:
albo napić się czegoś od lokaja


W jednym z magazynów, w opisie Hillary'ego było napisane, że nie jest zbyt przydatny, ale zawsze służy drinkiem, więc kto wie... ;)

Quote:
Ciekawe też czy nasz lokaj puszcza 'bączki'?


Nie wydaje mi się, Hillary wygląda na bardzo szykownego i kulturalnego dżentelmena :P
_________________
Miow.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-03-2006, 12:54   

Ah Alister, no ten koleś ok już pamiętam, ale nie wiedziałem że tu będzie mieszkał :) Ja cały czas wolałbym żeby TRL było po AOD, no ale trudno :/ Dzięki za wyjasnienia, a od Hillaryego z chęcią bym wziął drinasa :D
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 05-03-2006, 13:02   

Sądze że po TRL będzie kontynuacja AOD...bo ponieważ AOD był genialny moim zdaniem pod względem fabuły, i aż wymaga by był kontynuowany...
_________________
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 05-03-2006, 13:15   

E_G ja również lubię "Angel of Darkness" ale Legenda skoro sie dzieje przed TR6 to jakim cudem miała by być jego kontynuałacją? :?: :lol: Twórcy mówili że zamiast kontynować historię przedstawianą w ostatniej grze to storzyli nową która nie ma z tą nic wspólnego pod żadnym względem pomijając fakt oczywiście że główna bohaterka jest ponownie Lara Croft... Pamiętam jak pewien czas temu na forum pisano że niby akcja fabuły ma dziać sie pięć lat po TR1 i być jego sequelem a od nie dawna piszą tu że akcja ma dziać sie zaraz po TR1 i przed TR2. Czy ktoś mógłby mnie oświecić?
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 05-03-2006, 13:28   

"kontynuałacją?" -> kontynuacją sie pisze,ale przecież w sadze TR są różne przeskocznie czasowe..TRL to moim zdaniem taki wypełniacz seriowy,nie ważne że sie dzieje przed czy tam po TR1,chodzi o to że TR8 będzie kontynuacja angel of darkness (moim zdaniem)...po porażce core eidos musiał szybko coś zrobic by seria nie upadła i dali robotę crystalsom by zrobili TRL...a tak naprawde może być planowana już 8 część...
_________________
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 05-03-2006, 13:29   

Żal mi tylko biednego lokaja z klasycznych TR, któremu zmieniono imię i wygląd. Wolę starego Winstona i te jego bąki :P . Ciapowaty był i mocno sędziwy, ale za to przesympatyczny. Hillary w TRM zupełnie nie pasował mi na lokaja Lary i umieszczenie go w TRL jest, przynajmniej w moim odczuciu, dużym minusem. A co do pozostałych kompanów miss Croft póki co nie mam zdania.
_________________

 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-03-2006, 15:02   

Jaunty -> W grze jednak nie tak do końca umieścili tego filmowego lokaja. Może Legendowy służący ma takie samo imię, ale wygląda na o wiele starszego. Tyle tylko, że nie jest już przygarbiony ;) A o tym jaki jest, narazie nic nie wiemy. Może być równie sympatyczny, jak te z poprzednich cześci ;)

e_g -> Kontynuacji TAOD nie będzie, zapomnij :P To miała być trylogia, jeszcze wcześniej "książka", której epizody miało się ściągać z netu, ale nic z tego nie wyszło, więc myślę, że lepiej to zostawić tak, jak jest i nie tworzyć kontynuacji. Zresztą to nie temat do tego topicu, więc tutaj już o tym nie mówimy.
_________________
Miow.
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 05-03-2006, 15:07   

Mnie czas akcji w TRL szczerze mówiąc niewiele interesuje... :P Chodzi głównie o to żebyśmy mieli frajdę z gry, żebyśmy się przy niej nie nudzili i żeby było fajnie. :D A czas? No c to za różnica czy przed czy po TR1 i tak by to wiele nie zmieniło. ;) Chociaż gdyby TR7 toczyło się po AoD to by było fajnie. :mrgreen: :D
Co do Hillary'ego -> niezły pomysł... Chociaż wolałabym Winstona z gry, to ten z filmu też zły nie będzie... :)
I zastanawia mnie gdzie ta ekipa pomagająca Larze z posiadłości będzie mieć 'centrum dowodzenia'. :P Czy to będzie jakieś specjalne pomieszczenie czy poprostu rozłożą się w salonie czy gdzieś... :D :P
Quote:
e_g n Kontynuacji TAOD nie będzie, zapomnij :P

Chamstwo... ;(
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-03-2006, 16:37   

Quote:
I zastanawia mnie gdzie ta ekipa pomagająca Larze z posiadłości będzie mieć 'centrum dowodzenia'. Czy to będzie jakieś specjalne pomieszczenie czy poprostu rozłożą się w salonie czy gdzieś...


A ja tak sobie myślałem o tym centrum dowodzenia oglądając filmik z CM - pamiętacie to miejscce gdzie Lara za pomocą linki "rozłożyła" sobie drążki po których przedostała się na drugą stronę pokoju - te drążki były na jak mi się wydawało szsklanej ścianie i tak sobie mślałem że za tą szyba jest "centrum dowodzenia" :P

Quote:
Cytat:
Quote:
e_g n Kontynuacji TAOD nie będzie, zapomnij


Chamstwo...


Dokładnie ;(
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-03-2006, 17:03   

Za tą szklaną ścianą jest, o ile pamiętam, miejsce przeznaczone do ćwiczeń, etc. Nie pamiętam dokładnie. Anyway, dzisiaj o 20.15 na TVN7 bedzie mozna sprawdzić :p
_________________
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 05-03-2006, 20:44   

K@t wrote:
Za tą szklaną ścianą jest, o ile pamiętam, miejsce przeznaczone do ćwiczeń, etc. Nie pamiętam dokładnie. Anyway, dzisiaj o 20.15 na TVN7 bedzie mozna sprawdzić :p


Tak, tam był cały kącik elektroniczny ZIP'a - czyli centrum dowodzenia. :)
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 05-03-2006, 20:51   

Kącik dowodzenia i wejście na sale treningową z egipskim wystrojem. Może i w grze taką stworzą? Simona też by mogli, zresztą założe sie, że tak będzie ;)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 07-03-2006, 18:35   

Następne porównania domku Lary w Legend z tym filmowym :)











_________________
Miow.
 
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 07-03-2006, 18:39   

Bez wątpienia widać tu nie inspirację prawdziwym Croft Manor, lecz jego wierne odwzorowanie :P
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 07-03-2006, 18:43   

Podobieństwo jest wielkie ;)
Jednak i tak tęsknić będę za satym domem Lar ;(
Ale ten jest większy i chyba ładniejszy :P
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 07-03-2006, 18:44   

WOW KAsiu!! No to mamy dowód na to, że CM jest wzorowane na filmowym :!: I dobrze, XD bo mi się ono bardzo podoba! Ciekaw jestem nadal, czy będziemy mogli zobaczyć prysznic Lary (pamiętacie jej kąpiel w TRM? Może będziemy mieli wtedy zastosowanę superakcję i jeżeli zdążymy naciśnąć dany klawisz, to Lara 'zarzuci' glową /mokrymi włosami/ do tyłu, albo pod koniec, zrzuci z siebie ręcznik ze słowami na ustach "Lady should be modest" :P /... XD

Kasia Trent
Yes. A LADY should be modest :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo