FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR8 - wrażenia z gry
Author Message
Sizzla 
Nowicjusz


Joined: 27 Dec 2010
Posts: 3
Location: Tarnowskie Góry
Posted: 30-12-2010, 13:55   

Kupiłam TR:U na PS2,bo ciekawa byłam jak to wszystko wygląda.
Wydaje mi się że najgorszym minusem jest to że nie ma prawie wcale żadnych przeciwników.
W tej wersji ograniczenia ruchów Lary są bardzo duże.Nie ma takich wspinaczek jak w wersji na PC czy innych.Lara nie potrafi biegać sprintem.Jednak kiedy naciśniesz L2 na powierzchni wody lara zaczyna dziwnie się ruszać ale płynie szybciej,tak jak jest w wodzie Lara się dziwnie wygina(jakaś niedopracowana animacja :??: ) ale szybciej płynie.
Nie ma takich samych broni jak na innych platformach.
Nie wiem czemu ale finałowa cutscenka nie powinna być taka jaką tam umieścili.
Amanda w ostatnim poziomie(cutscenki) jest ubrana tak samo jak na statku lecz gdy wyjmną już miecz Amanda w Nepalu ma na sobie kurtkę.
Czasami autorzy nie dali pograć w duży kawał poziomu np. kiedy zanużymy się w Morzu Arktycznym Lara sama płynie przez otoczenie z tymi wielkimi posągami i już jesteśmy w świątyni.Ale na wyspie Jan Mayen sami musimy dojechać do tych drzwi otwieranych mocą Thora,lecz to nie to samo co wycięcie na Morzu Arktycznym.
To wszystko,ale muszę przyznać że więcej czasu spędziłam na grze na PS2 niż na PC.
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 30-12-2010, 21:03   

Sizzla TRU na PS2 prezentuje się gorzej, bo to nie jest konsola next-Generation. Gra jest rzeczywiście dłuższa, jednak Lara ma faktycznie mniej możliwości ( no i jest trochę brzydsza :) ).
A finałowa cutscenka jest wyciągnięta żywcem z konsoli PS3 dlatego Amanda ma kurtkę
No i jeszcze dziwne jest to, ze TRU jest gorsze na tej konsoli od TRL :shock: , no, ale to pewnie dla tego, że TRU zostało docelowo stworzone na xboxa360
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 05-01-2011, 13:50   

:spoiler: :spoiler: :!!:

Właśnie skończyłem Underworld... Jestem pod wielkim wrażeniem, zakończenie było świetne!
Sama gra też mi się spodobała, autorzy naprawdę się postarali. Teraz mi szkoda, że śmierć Alistera, zgoda z Amandą itd. odejdą w zapomnienie przez restart serii w TR9, no ale cóż...

Teraz pozostaje mi odnaleźć wszystkie sekrety.
 
 
Podróżnk:) 
Nowicjusz



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 21
Location: Tajne :)
Posted: 14-06-2011, 21:21   

A ja mam takie wrażenie, że trylogia crystalsów nie przypadła do gustu starszym fanom. Pytanie dlaczego? Myślę, że pomimo różnych wyglądów Lary odwalili kawał dobrej roboty.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 17-06-2011, 12:07   

Podróżnk:), jeśli grałeś w klasyki, na pewno zauważyłeś różnicę w samej rozgrywce. Kwestia gustu i tego, kto do czego jest przyzwyczajony ;) .

Oczywiście są też inne powody. Ogólnie jednak "dzisiaj gry robi się inaczej", dzisiejsze i starsze Tomb Raidery to już nie to samo, nawet jeśli obiektywnie patrząc nie są to złe gry.
_________________
; p ; >>
 
 
Podróżnk:) 
Nowicjusz



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 21
Location: Tajne :)
Posted: 22-06-2011, 12:21   

Oczywiście, różnica jest. Brakuje dużo pochłaniających czasu bieganinach za kluczami, ale jak powiedziałaś:
Integral wrote:
jeśli obiektywnie patrząc nie są to złe gry.
 
 
 
Conan 
Nowicjusz



Joined: 04 Jan 2009
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Posted: 15-07-2011, 14:00   

Gra bardzo ładnie wygląda graficznie niestety trochę mało strojów i broni do wyboru a także brak Bossów co jest karygodne ogólnie gra na 8 nie jest zlę ale mogło być dużo lepiej.
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 18-07-2011, 14:46   

Podróżnk:) wrote:
A ja mam takie wrażenie, że trylogia crystalsów nie przypadła do gustu starszym fanom. Pytanie dlaczego? Myślę, że pomimo różnych wyglądów Lary odwalili kawał dobrej roboty.
Mi tylko Underworld się za bardzo nie spodobał tzn. jest ok, tylko ciągle mam wrażenie, że tej grze zabrakło czegoś ważnego. Do dwóch innych części kryształków nie mam większych zastrzeżeń.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-08-2011, 17:01   

Według mnie Underworld jest świetny. Grafika piękna, znacznie lepsza niż w Anniversary i Legendzie (także tej z NG), Lara bardzo ładna. Fajnie, że jest tak dużo skarbów do zebrania, jest trochę myszkowania po okolicy :) . Nie wiem, czy to mi się tylko tak wydaje, ale Lara szybciej traci życie niż w poprzednich częściach robionych przez Crystalsów. Dla mnie to spory plus, bo dzięki temu gra jest bardziej realistyczna - jeśli rozumiecie, o co mi chodzi.

Conan wrote:
brak Bossów co jest karygodne


Hmmm, mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza :) chociaż kiedy pojawił się ten kraken, pomyślałam sobie "O, kurczę, początek gry a tu już boss, robi się ciekawie..." :P ale cóż, walki z krakenem nie było :( .
No i jeszcze jeden plus - jest Amanda, moja ulubiona zła postać... :) A Natla w końcu ma... hmmm... normalną twarz (w Anniversary za piękna nie była)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Pierre 
Nowicjusz


Joined: 25 Jul 2011
Posts: 4
Posted: 23-08-2011, 09:09   

Według mnie, gra jest bardzo fajna. Trochę krótka, bo przeszedłem w parę dni, ale za to wciągająca. No zgoda, trochę błędów jest (ta kamera... Uhhh!), ale mimo to i tak jest super.

Nie mam ulubionego, ani znienawidzonego poziomu.
To już chyba wszystko więc :narka: :pozdro: .
 
 
Niezapominajka* 
Nowicjusz



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 8
Posted: 23-08-2011, 10:47   

Według mnie gra prezentuje się naprawdę świetnie. Grafika jest o niebo lepsza niż w TRL i TRA,a i sama Lara jest śliczniejsza :D . Oczywiście bez bugów się nie obyło,ale co tam,gra i tak robi wrażenie :) .

Co do bossów,cieszę się,że ich nie ma. Tryb walki jak dla mnie jest... cóż... średni ;) . Nie wyobrażam sobie walki z bossem,z takim trybem walki. No,ale gra i tak jest świetna :D :pozdro:
 
 
 
hugok 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2006
Posts: 22
Posted: 29-09-2011, 22:36   

Właśnie skończyłam grać, trochę to trwało, bo jakoś tak nie miałam czasu, ale jak się ostatnie 3 dni zawzięłam (mam L4 ;) ) to dziś doszłam do finału.
Gra super, tylko trochę za krótka... ale cóż - nic nie jest doskonałe :)
pozdrawiam Wszystkich
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 30-09-2011, 18:51   

Niezapominajka* wrote:
Co do bossów,cieszę się,że ich nie ma. Tryb walki jak dla mnie jest... cóż... średni . Nie wyobrażam sobie walki z bossem,z takim trybem walki.


A czy ktokolwiek sobie wyobraża? :D niby to nic złego, że Larcia szybciej traci życie niż w TRL i TRA, ale ja, choć już sporo razy TRU przechodziłam, nie mogę ogarnąć robienia uników tak, żeby mnie nie trafili... Dziwne, we wcześniejszych częściach nie miałam problemu :|

hugok wrote:
Gra super, tylko trochę za krótka...


No to racja, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest już dłuższa niż TRL, a to już coś... Crystalsi robią postępy :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo