FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
fan TR ? czy maniak TR?

Czy uważasz się za fana czy fanatyka TR ?
za fana
65%
 65%  [ 121 ]
za fanatyka
28%
 28%  [ 52 ]
ani za tego ani za tego
5%
 5%  [ 11 ]
Voted : 184
Total Votes: 184

Author Message
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 20-08-2005, 22:24   

Jestem franatykiem Tomb raidera , uwielbiam wszystko od bohaterki Lary po teksury elementy, sawiat wszystko, za..super,,łął hahahha uwielbiam ta gre.plakaty ikony tapety muzyka gry, dzwieki ona jest super naprawde naiach;d;d; sorka ale jestem fantaykiem tej gry, interesuje sie tez Lary osobowoscia nalizuje ja po przez czeci jak sie zmienia, jak sie pzrestaicza emocjonalnie, to jest super!
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 20-08-2005, 23:37   

Podpisuje sie pod tym co napisal Pilgrim. Ja gram w Tomba od stycznia 1997 roku (od TR1). Fanem jestem od TR2. Od tamtego czasu zbierałem wiele rzeczów (:D) związanych z Larą i TR. Pisałem opowiadania, rysowałem (i robie to nadal), także komiksy..Brałem udział w kilku konkursach. Tworzyłem levele. Dwa lata temu zacząłem ćwiczyć akrobatyke, wykorzystując niektóre tricki, które "potrafi" nasza archeolog...jednak po krótkim czasie doszedłem do wniosku, że Larcia z niestety ma nieco za mało "takich" ruchów w grze.. bo co to jest salto tyl i pare innych.. Zresztą nie tylko mnie, także innych moich znajomych napadła mania Tomb Raiderowania. Można wiec powiedzieć, że w pewnym sensie jestem nadal fanatyko-maniakiem Lary Croft i owa postawa wzrasta wraz ze zbliżającą się premierą TRL. :mrgreen:

Spasiba :roll:
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 21-08-2005, 12:02   

Ja raczej fanatykiem nie jestem. Gram odkąd pojawił sie TR2 i potem juz nic mnie ni omineło. Lubie ta gre bo jest inna niz wiekszosc dzisiejszych gier. Sama postac Lary jakos nie specjalnie mnie urzekła.....(feminstka z cyckami wiekszymi od głowy to nie dla mnie ) Dopiero w Legend zapowida sie jakas fajniejsza Lara. Filmu nie nawidze :mrgreen:
Komiksa zadnego nigdy w reku nie miałem. Rysować nie umiem nie wspominając juz o
saltach...

Wogule to kiepski ze mnie fan...
_________________
 
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 21-08-2005, 13:03   

Mnie najbardziej urzekła Lara z AOD jest po prostru boska -> avatarek :P :P:P Teraz jestem maniakiem lary z AOD .... :P :P:P
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 21-08-2005, 23:30   

BTw,to zdaje mi się, że po pewnym czasie, staniemy się jednak rasowymi tombmaniakami, a szczególnie ci, którzy pisza na tym forum , ale piszą naprawdę dużo :P Bo po wczuciu iuę w klimat forum zaczyna się nam śnić jakas nowa, ciekawa przygoda Lary :P
 
 
młoda_wika 
Nowicjusz



Joined: 08 Jan 2007
Posts: 18
Location: Mazowieckie
Posted: 14-01-2007, 17:35   

http://tombraidergirl.com...chloe/pic04.jpg
http://tombraidergirl.com...chloe/pic01.jpg
Taki jest fan TR (fan z małej litery)??!! Zgadzam się z Wami wszystkimi, to - co piszecie - jest tak mądre, że nie potrzebny jest jeszcze jeden komentarz ;)
_________________
Tomb Raider... Always in our mind...
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-01-2007, 17:41   

Hmm.. trochę czasu minęło.

Jam jest kompletny fanatyk oszołom. Nie ma miejsca w moim pokoju, gdzie by się Lara nie wcisnęła. Croft jest dla mnie niemalże autorytetem. Jednak nie przebieram się za nią, ani nie próbuję nią być, bo jestem po prostu sobą :P Ale rolę w moim życiu odgrywa wielką :) Zamęczam ludzi opowiadaniami o TR. Odpływam w zaświaty jak gram. Po prostu kocham TR :)
_________________
Miow.
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 14-01-2007, 17:52   

ja kiedys bylam mała fanatyczka (mialam wtedy 8-9 lat) - zbieralam wszystkie plakaty jakie tylko byly w gazetach, chodzilam po znajomych czy czasem nie maja czegos zwiazanego z TR - tak mi sie uzbieralo troche plakatow. Nawet w szkole na lekcjach plastyki w podstawowce rysowalam Lare - mam nawet taki obrazek z poczatkow mojego fanatyzmu do Lary - z napisem "Lara CroWt" :hehe :D
Kupilam sobie nawet takie same spodenki jak ma Lara (szkoda tylko ze wyroslam), koszule z napisem Lara croft, buty podobne, okulary i nosilam wlosy spiete w kok :D
Teraz to juz w duzym stopniu zmalalo i praktycznie nie zbieram juz nic larowego (procz rzeczy w kompie) :)
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-01-2007, 12:50   

Dobra, wyjdzie szydlo z worka. Bylo to pare lat temu. Nudzilam sie na lekcji biologii. A ze ja zawsze miewam glupie pomysly (i ogolnie jestem nieprzewidywalna), to podczas zabawy cyrklem.. wyrylam sobie na rece napis LARA. Tak wiem, padlo na leb. Blizna zostala przez kilka miesiecy, ale na szczescie zniknela :P

Co jeszcze z serii 'Kasia ma bzika'.. hmm.. ah! Piszac wypracowanie o radarze, zrobilam z filmowego napisu TOMB RAIDER napis RADAR :690: Sprobujcie to sobie wyobrazic.... >>



A na konkurs plakatu na dzien brytyjski oddalam oczywiscie olbrzmi plakat o Larze :P

Oczywiscie bylo wiecej tego typu zbzikowan z mojej strony, ale opisze je przy innej okazji, bo musze spadac na lunch! :P

:narka:
_________________
Miow.
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 17-01-2007, 13:09   

Ja jestem wielki fanem TR. Według mnie każdy TR jest wyjatkowy i każdego dażę miłoscią. Heh. właściwie jestem jego fanatykiem. W telewizji na kanale Planete był kiedyś program dokumentalny o Tomb Raider (Właściwie o Larze Croft). Zacytuje tu co tam powiedziano ,,... w Tomb Raider możemy kontrolować Lare za pomocą wielu przyciskow i to ludzi pociaga. Ta pełna kontrola nad postacią. Ale czy to My kontrolujemy Lare, czy to ona nas.... No i co. Pewien bramkarz kiedyś całą noc grał właśnie w tą grę i co... Następnego dnia zaspany spuścił wszystkie bramki. Inny człowiek gdy trener zadzwonił do niego i się spytał ,,Czy trenujesz" on odpowiedział ,,Tak właśnie skończyłem i siedzę w jaskini i szukam złota - Muszę zadzwonić do (kogośtam) bo ona przeszła ten poziom. :matrix:

Integral
Ten post zostawiam, ale jeszcze jeden równie sensowny i kosa pójdzie w ruch. A całego forum jeszcze nie przejrzałam :p
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 22-01-2007, 15:11   

Mi się wydaje, że jestem fanką. Nie ześwirowałam na punkcie Tr lub Lary. Zbieram części TR, różne związane z tym gadżety, ale bez przesady.Nie zabiłabym się dla Lary, nie udaję jej i jest okej... :matrix: :wotr: A fanatykiem nie byłam, nie jestem i nie będę :D
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
lara93 
Student



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 51
Posted: 22-01-2007, 16:48   

Hmm, a ja? Uważam się za fana. Chociaz bez przerwy widzę we wszysktim Tomb raider, a bardziej Larę Croft. Co usłyszę to se myśle: "hmm, Lara Croft zrobiła by tak, albo tak" albo "gdybym była Larą Croft to bym zrobiła tak albo tak". Ale jak przychodzi co do czego to wcale sie nie zachowuję się jak ona. W wieku trzech lat grałam w Tomb Raider. Miałam na to wtedy taką fazę ze aż wstyd gadać. Ale fanatykiem nie byłam bo co taki gówniarz moze... . Potem już tylko od czasu do czasu o tym gadałam. No i w trzeciej klasie kupiłam gazetę z TR3 i powróciła "mania" i trwa do dzis. :matrix:

Znów się rozpisałam :)

Update
Poprawka, nie miałam trzech lat, więcej troche.
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 22-01-2007, 21:40   

Jeżeli 14 luty kojarzy mi się tylko z urodzinami Lary, kupuję colę w puszcę i z upodobaniem otwieram ją na szkolnym korytarzu a Wenecja kojarzy mi się tylko z motorówką to zaliczam się do maniaczki, prawda? ;)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 22-01-2007, 21:45   

Zdecydowanie :D Witaj wsrod swoich :690:
Ja juz nawet nie pamietam co zaznaczylam w ankiecie :690:
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 31-01-2007, 16:20   

Widze że głosowanie idzie dobrze.. Już 11 osób uznało się za fanatyka. Ja uważam że pierwsze Tomb Raidery tak jak whiskas dla kotów zawierały uzależniaczę i dlatego ludzię bez przerwy kupują nowę i zachwycają się nimi... :690: :690:
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 31-01-2007, 17:09   

Nie próbowałam whiskasa, więc trafność metafory pozostaje dla mnie zagadką (wielce intrygującą wtrącając).

Sama z tego co pamiętam wybrałam ostatnią opcję. Lubię TRy, ale nie posiadam wszystkich na składzie, nie ubóstwiam Lary (kiedyś mi się zdarzało), nie przeszłam wszystkich części. Ogółem nie poczuwam się, choć gra jest jedną z moich ulubionych ;)
_________________
; p ; >>
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 11-02-2008, 17:23   

Jestem fanką, czyli zaznaczyłam pierwszą odpowiedź. Lubię Larę i jej przygody. Od jakiegoś czasu, prawie codziennie gram w customy. Ale oczywiście znam swój umiar i wiem, że należy potem przerwać zabawę. Tak więc nie jestem uzależniona od Tomb Raidera.
 
 
Rayne14 
Nowicjusz



Joined: 04 Sep 2007
Posts: 22
Location: Londyn
Posted: 05-03-2008, 02:08   

Jestem fanką. Lepiej być fanem zamiast fanatykiem. Kiedyś byłam fanatyczką i ciągle gadałam o TR i tak w kółko ale już koniec nie jest już tak bo takie wieczne gadanie się musi w końcu znudzić ;) Trzeba kiedyś przestać chociaż na chwile myśleć o Tomb Raiderze...

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 05-03-2008, 11:45 ]
Zobaczymy jak wyjdzie TRU ;) .
_________________
- Wie heißt du?
- Ich heiße Krzysztof Kononowicz!
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 05-03-2008, 16:06   

Hmmm... mi ciężko powiedzieć, czy jestem fanem, czy fanatykiem. Faktem jest, że na WoTR zaglądam codziennie, szperam w necie na temat Lary również każdego dnia. Coprawda gram jedynie w Tomb Raidery (na inne gry jestem chyba za stary :D ), ale "fanatyk" źle mi się kojarzy... To brzmi jak jakaś obsesja podchodząca pod chorobę psychiczną...ja chyba jestem po prostu zagorzałym fanem.
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 05-03-2008, 21:21   

Fan. Nie zwracam uwagi na małe bugi w grze itd. Uważam, że do fanatyka dużo mi brakuje.
PS: Mój 100 post.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-03-2008, 21:44 ]
Skoro kasuje posta to znaczy, ze nastepny ma byc dluzszy?
_________________

 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 08-03-2008, 20:34   

Zdecydowanie jestem maniakiem :) Powiedziałabym raczej że to moja obsesja ;( Ale nie ma takiego wariantu w sondzie hehehehe :p
 
 
Ocieks 
Nowicjusz



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 19
Location: Croft Manor
Posted: 25-03-2008, 18:07   

Ja rowniez jestem maniakiem :D Gram teraz i przechodze na 100% Anniversary & Legend i zniecierpliwoscia czekam na Underworld, codziennnie zagladam na WoTR. I siedze w necie na youtube ogladajac tytuly o Larze oraz szperam w necie :D
_________________
for
 
 
 
Piterek 
Praktykant


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 126
Posted: 25-03-2008, 21:23   

Ja też jestem maniakiem, ale tylko części wydanych przez Crystalsów, bo jakoś te starsze nie przypadły mi do gustu, być może to wina niewygodnego dla mnie sterowania na PC-ty. :fire: A teraz nie mogę się doczekać Tomb Raidera Underworld :!!: oby szybko pojawił się chociaż filmik nie mówiąc już o demie. :jumper:
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-03-2008, 21:32   

Ja jestem ciekawa, jak "nowi" miłośnicy zareagują, gdy Crystalsi jakimś cudem poziomem trudności dorównają klasykom 1-4.
...
Czuję, że budzi się we mnie sadysta :muhaha:
_________________
; p ; >>
 
 
oreiller 
Praktykant



Joined: 19 May 2007
Posts: 107
Location: Z Metasequoia
Posted: 25-03-2008, 22:29   

Quote:
Ja jestem ciekawa, jak "nowi" miłośnicy zareagują, gdy Crystalsi jakimś cudem poziomem trudności dorównają klasykom 1-4.
...
Czuję, że budzi się we mnie sadysta


Sadysta, powiadasz? Napisz list do Crystalsów z taką prośbą, a będę Cię wielbił :p .

Ja raczej jestem typowym fanem, chociaż, jak byłem o kilka lat młodszy, to... :>

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 25-03-2008, 22:31 ]
... to co - ch*jów 100 ? Mniej pieprzenia, więcej treści!
_________________
NO MORE WOTR!!! Żegnam wszystkich :nana: !!!
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo