FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zip i Alister

Czy chcielibyście Zip'a i Alistera w TR8?
Jasne! Bardzo bym chciał/a
42%
 42%  [ 54 ]
Tak, ale tylko jeżeli mogę ich wyłączyć kiedy chcę!
28%
 28%  [ 36 ]
Nie, tylko psują rozgrywkę.
28%
 28%  [ 36 ]
Voted : 126
Total Votes: 126

Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 24-11-2012, 17:33   

Ja lubię Zipa i Alistera, bo zawsze dadzą jakieś wskazówki Larze i nieraz potrafią też walnąć jakimiś śmiesznymi tekstami :mrgreen2: Uważam, że fajnie jest porozumiewać się z nimi przez laptopa w różnych miejscach ;) Uatrakcyjniało to rozgrywkę i było o wiele ciekawiej. Skoda tylko, że [spoiler:80270cbbd5]Alister został zabity przez sobowtóra ;( [/spoiler:80270cbbd5]
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 31-01-2014, 22:19   

No cóż, w Legendzie bardzo, ale to bardzo mi się podobała rozmowa z Zip'em i Alister'em, było to lepsze niż co chwila sprawdzanie solucji czy też jej "dzienniczka". Alister, no cóż, został zabity w prawdzie przez Larę, gdyż Lara myślała, że tak jak sobowtór z tra, sobowtór w tru będzie zachowywał dokładnie jak ona, dlatego także dop, miejąc na uwadze co uważa Lara, "przeciwstawia" się jej i pokazuje co potrafi.. Sama myślę że
[spoiler:2759633d2f]zipa nie będzie w następnych częściach, ponieważ będzie zbyt zasmucony śmiercią przyjaciela, który zawsze mu pomagał, kiedy Zip pomagał Larze[/spoiler:2759633d2f]
Ale gra i tak w końcu kiedyś musi się skończyć.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-02-2014, 14:01   

O jakich kolejnych częściach piszesz? Skoro nastąpił restart serii wraz z TR2013. Na dzień dzisiejszy nowa Lara nie zna kogoś takiego jak Zip czy Allister.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 01-02-2014, 18:37   

Asyenna wrote:
O jakich kolejnych częściach piszesz? Skoro nastąpił restart serii wraz z TR2013. Na dzień dzisiejszy nowa Lara nie zna kogoś takiego jak Zip czy Allister.

Ale to tylko jeszcze Jedna lub dwie części a potem co? Koniec?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-02-2014, 18:40   

O czym Ty mówisz? :p
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 01-02-2014, 18:56   

Pewnie o tym, że sukcesywnie każdy kolejny TR będzie dążył do wydarzeń z "jedynki", co w dalszej perspektywie przywróci postać Zipa :)

Ale on i tak zginie.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-02-2014, 18:58   

Na to bym nie wpadł :p

W takim razie nie, Truzk_kawka, "nowa" seria nie dąży ani do wydarzeń z TR1, ani do żadnej kolejnej części. To zupełnie nowa historia, budowana od początku, bez bagażu i naleciałości z innych Tombów. Wątpię, czy pojawiają się tu jakiekolwiek postaci znane z poprzednich części, a nawet jeśli, to też pewnie w odmienionej formie - podobnie jak Lara.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-02-2014, 19:29   

Menkaure wrote:
Pewnie o tym, że sukcesywnie każdy kolejny TR będzie dążył do wydarzeń z "jedynki", co w dalszej perspektywie przywróci postać Zipa



Ale on i tak zginie

Hhehe no tak, toż to przecież bardzo logiczne. :D Tyle, że w co my będziemy grać potem gdy dotrzemy znów do TR1? :P
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 01-02-2014, 21:32   

K@t wrote:
W takim razie nie, Truzk_kawka, "nowa" seria nie dąży ani do wydarzeń z TR1, ani do żadnej kolejnej części.

Aysenna mówiła, że Zipa i Alistera nie ma na dzień dzisiejszy w tych częściach. Natomiast ja mówiłam o częściach które będą po tomb raiderach na temat pierwszych "krokach" Lary.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-02-2014, 21:54   

Ja widzę, że pojęcie "rebootu", czy "restartu" naprawdę nie jest do końca jasne. Nowy Tomb Raider nie przedstawia historii Lary, która miała miejsce przed poprzednimi grami. To zupełnie nowa Lara, z nowym życiorysem, tworzonym teraz od podstaw i z zupełnie nowymi przygodami.


Asy napisała "na dzień dzisiejszy", ale pewnie miała na myśli to samo - to już raczej czepianie się słówek chyba ;) .
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 01-02-2014, 22:03   

Tak najprościej rzecz ujmując. Fabularnie - poprzednie Tomb Raidery nie istnieją. Żaden. Ani trochę. Zip i Alister pracują w Chinatown i kręcą kluski ;)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-02-2014, 10:41   

No dokładnie o to mi chodziło. Nie chciałam tylko walić tak prosto z jak to ujął Macphisto. :)
Ja tam się cieszę, że tych dwóch papli już nie ma. Nigdy ich specjalnie nie lubiłam.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 02-02-2014, 13:14   

Mr Macphisto wrote:
Tak najprościej rzecz ujmując. Fabularnie - poprzednie Tomb Raidery nie istnieją. Żaden. Ani trochę. Zip i Alister pracują w Chinatown i kręcą kluski ;)

Czyli teraz, nie ma Anayi, Amandy, Winstona, Von Croya, nigdy nie było Kurtisa, wypadku Lary i jej Matki, nie ma Natli, a jak nie ma Natli to oznacza że jej Ojciec nie umarł? Sama teraz nie wiem co o tym myśleć :<
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-02-2014, 14:22   

No dokładnie tak. :) Aktualny życiorys Lary możesz przeczytać sobie tu:KLIKNIJ TU!
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-02-2014, 14:48   

Truz_kawka wrote:

Czyli teraz, nie ma Anayi, Amandy, Winstona, Von Croya, nigdy nie było Kurtisa, wypadku Lary i jej Matki, nie ma Natli, a jak nie ma Natli to oznacza że jej Ojciec nie umarł? Sama teraz nie wiem co o tym myśleć :<

Spoko, udam, że nie otłumaczyłem się tego w trzech ostatnich postach.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 02-02-2014, 15:19   

Mr Macphisto wrote:
Tak najprościej rzecz ujmując. Fabularnie - poprzednie Tomb Raidery nie istnieją. Żaden. Ani trochę. Zip i Alister pracują w Chinatown i kręcą kluski ;)

Tych dwóch tylko do tego się nadaje, ale starego wujka Von Croya będzie mi brakować. Roth mu do pięt nie dorasta.
_________________
; p ; >>
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-02-2014, 15:31   

K@t wrote:
Spoko, udam, że nie otłumaczyłem się tego w trzech ostatnich postach.

Nie czuj się niedoceniany Kaci. Ja myślę, że Truz_kawka przeżyła szok bo ją sprowadziliśmy na ziemię i dlatego nie dociera to do niej. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 02-02-2014, 19:36   

Asyenna wrote:
K@t wrote:
Spoko, udam, że nie otłumaczyłem się tego w trzech ostatnich postach.

Nie czuj się niedoceniany Kaci. Ja myślę, że Truz_kawka przeżyła szok bo ją sprowadziliśmy na ziemię i dlatego nie dociera to do niej. :D

Ooo, tak :p nie dociera do mnie że aż tak bardzo źle dobrałam słowa c: a tak btw. Dzięki za link kilka postów wcześniej
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo