FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bugi w grze
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 05-10-2011, 18:04   

To ja już nie wiem, o co chodzi :( niby to to samo, co u mnie, ale o wiele gorsze, jak ci tak po prostu sam lata, to naprawdę nie mam pojęcia, co z tym robić. Chyba że jeszcze jedno - jak celujesz, kiedy rzucasz tymi kamieniami? Ustawiasz Larę w tamtym kierunku czy kamerą?
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Owieczka12 
Nowicjusz



Joined: 12 Feb 2011
Posts: 11
Location: ByDgOsZcZ 4Don
Posted: 05-10-2011, 20:58   

Quote:
Lara wisząc na krawędzi gdy strzela z jednego pistoletu i przeładowuje to wypadają dwa magazynki
Yyyyyy... xD ? Mi tez się często dzieje. ;-)
_________________
"Dragowicz, Krawczenko, Steiner... All must die.." xD
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 05-10-2011, 21:46   

Tylko, że to się nie dzieje często... tylko zawsze xd.
W ogóle Gdy Lara ma jakąś inną broń i gdy mamy koniec magazynka i strzelimy ostatni nabój i schowamy broń, to jest dźwięk przeładowania a animacji brak xd.
Często gdy mamy coś podnieść np. apteczkę... to zanim Lara zrobi krok to potrafi się z dwa razy obróć w okół własnej osi... WTF? :D
No i ten bug w Tajlandii... taki co Lara przenika przez ścianę i się teleportuje od razu na ten taki słupek... masakra :)
Bugów można by znaleźć bardzo dużo, ale na siłe nie ma co ich wyciągać :P
 
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 05-10-2011, 22:05   

Co do strzelania, to mam jeszcze taki dziwny i upierdliwy bug. Mianowicie, kiedy Lara strzela, biegnąc tyłem natrafia na przepaść i chwyta się krawędzi cały czas strzelając. Nie byłoby w tym nic złego, bo lara potrafi strzelać wisząc na półce .Tylko, że u mnie często strzela obiema rękoma magicznie unosząc się w powietrzu. Wygląda to śmiesznie, ale jest wkurzające. Często zdarza mi się też, że Lara zastyga w bezruchu i tylko przewraca oczyma... :)
 
 
Elle 
Nowicjusz



Joined: 01 May 2012
Posts: 3
Posted: 01-05-2012, 16:34   

U mnie, pewnego razu zdarzył się taki bug:

Ukończyłam grę i włączyłam tryb poszukiwania skarbów. Jako level wybrałam sobie Morze Arktyczne. Przechodziłam sobie level, w końcu dotarłam do sali z Eitrem, gdzie znajdował się relikt. Przeszłam ją i doszłam do bram Helheimu. O ile pamiętałam, brama w trybie poszukiwania skarbów była zawalona kamieniami. Tutaj właśnie wystąpił bug tego typu że brama taka nie była. Szczęśliwa więc poszłam na przód. Przeszłam korytarz i dotarłam do sali, w której Lara spotkała się ze swoją matką. Później znowu zagłębiłam się w pewien korytarz, prowadzący tym razem do pomieszczenia, gdzie Natla chciała rozpocząć siódmą erę. Niestety, w tym momencie nie mogłam iść dalej, gdyż kiedy przechodziłam przez korytarz gra automatycznie się wyłączała. To wszystko było dziwne :gupek: Włączyłam więc sobie inny level, później jednak znowu powróciłam do Morza Arktycznego. Niestety, brama była już zawalona, a dalsze zwiedzanie niemożliwe ;( :P
 
 
czarny246 
Nowicjusz


Joined: 17 May 2012
Posts: 3
Posted: 20-10-2012, 17:26   

W Morzu Śródziemnym na jachcie gdy chce się przejść do kabiny sterowniczej to jest niewidzialna ściana :(
A na jakimś filmiku widziałem, że jacht był pod wodą :P

Pozdrawiam
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 20-10-2012, 21:48   

Quote:
W Morzu Śródziemnym na jachcie gdy chce się przejść do kabiny sterowniczej to jest niewidzialna ściana


To akurat nie jest bug, to twórcy zablokowali możliwość wejścia tam :p
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 14-06-2013, 20:15   

U mnie dosyć często zdarza się drobny, mało irytujący bug... Czasami przy ścianach, progach czy w innych tego typu miejscach Lara nagle przestaje się przemieszczać w jakąkolwiek stronę, a zamiast tego tak jakoś dziwnie się zachowuje, jakby stepowała. Ale wystarczy ruszyć kamerką, żeby wynormalniała :)
_________________
See you in Hell.
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 16-06-2013, 15:54   

Właśnie byłam świadkiem dziwnej sytuacji... To się stało, kiedy chciałam zeskoczyć z tej, hmmm... kamiennej deski? W każdym razie stałam na tym i chciałam zejść, a Lara zaczęła się dziwnie kręcić i teraz sobie tak wisi...
Screen przycięty i malutki, bo lepszy by się tutaj nie wgrał...
_________________
See you in Hell.
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 29-09-2013, 14:54   

A ja nie mogę przejść Morza Śródziemnego. Kiedy jestem przy bramie do Niflheimu to Lara nie może normalnie położyć tych dwóch skrzyń na zapadnie. Skrzynie po prostu od niej odskakują na drugi koniec sali.
Ostatnio zrobiłem format komputera i wgrałem jeszcze raz tę grę z muve.pl i znów to samo. Etap nie do przejścia.
A kiedyś grę przeszedłem na starym komputerze. Nie wiem, w czym jest problem...
Doradźcie coś!!! ; )
 
 
Lightning 
Nowicjusz



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 28
Location: Wielkopolska
Posted: 29-09-2013, 15:00   

skrzynie można umieścić na dwa sposoby rzucając nimi lub po prostu je kładąc.
 
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 29-09-2013, 15:29   

Kiedy robię jedno i drugie to skrzynie odskakują na drugi koniec sali. Jaki były odpychane od Lary.
 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 29-09-2013, 21:22   

Mnie przynajmniej pomogło zmniejszenie opcji graficznych do najniższych. Po przejściu tego kawałka zwiększyłam je z powrotem i dalej w grze nie było już takich problemów. Mam nadzieję, że pomogę.
_________________
Roth:"After all, you're Croft"


Lara:"I HATE TOMBS..."
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 30-01-2017, 20:55   

giga2 wrote:
A ja nie mogę przejść Morza Śródziemnego. Kiedy jestem przy bramie do Niflheimu to Lara nie może normalnie położyć tych dwóch skrzyń na zapadnie. Skrzynie po prostu od niej odskakują na drugi koniec sali


Właśnie doświadczyłem dokładnie tego samego. Dodatkowo zahaczona linka nie chciała przyciągać obiektów.

LegendOfDarknes wrote:
Mnie przynajmniej pomogło zmniejszenie opcji graficznych do najniższych.


U mnie natomiast pomogło włączenie wszystkich opcji na maksa.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo