FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
Deppka 
Nowicjusz


Joined: 31 Dec 2007
Posts: 22
Posted: 10-06-2008, 18:50   

Zmieniłam post ,już wiem gdzie ta linka :) I chodzi mi o Anniversary a nie Legend ,bo Legend przeszłam xD
No ale dzięki za chęci :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 10-06-2008, 18:54 ]
Kluzz znowu pomylił działy? :hihi:
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 10-06-2008, 18:56   

kluz_kaa, wtedy jeszcze Zip tam nie urzędował :p
Deppka, linkę (nie magnetyczną, tylko z hakiem! Pewnie przez słowo "magnetyczna" Kluzz się zmylił :p ), znajdziesz tuż po wejściu do labiryntu na zewnątrz domu ;)

edit: Ale szybki jestem :chichot:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 10-06-2008, 20:22 ]
Edycja postu powinna zostać wycofana! :p
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 03-08-2008, 10:02   

A ja mam kilka pytań dotyczącego domu Lary...

Mam dostać Tomb Raider Anniversary, a za nim bym zaczął grać chciałbym trochę potrenować w domu Lary. Czy jest tam sala gimnastyczna? Bo chciałbym potrenować, zobaczyć nowe ruchy, poznać klawiszologię...

Czy są różne zagadki w Croft Manor? Np. labirynt jak w TR2, albo sekretne pomieszczenie
nad kominkiem w bibliotece, jak w TR3? :> Bo zawsze na początku grałem w Croft Manor, aby czegoś się nauczyć. Czy dom Lary jest duży? Bo ja kocham zwiedzać jej dom, a jak będzie duży to będzie świetnie :> I czy na dworze jest tor przeszkód jak np. TR3?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-08-2008, 10:56   

Tonetti wrote:
Czy jest tam sala gimnastyczna?


Jest :p

Tonetti wrote:
Czy są różne zagadki w Croft Manor?


W TRA w Croft Manor są :)

Tonetti wrote:
labirynt jak w TR2, albo sekretne pomieszczenie
nad kominkiem w bibliotece, jak w TR3?


:p

Tonetti wrote:
Czy dom Lary jest duży?


większy niż w TR7.

Tonetti wrote:
I czy na dworze jest tor przeszkód jak np. TR3?


tego akurat nie ma.
_________________
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 03-08-2008, 16:10   

Już dzisiaj będę miał Anniversary i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Croft Manor -
Czy jest ono odlokowane na początku gry?

(Sorry za post pod postem)
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-08-2008, 16:15   

Tonetti, Croft Manor w TRA jest odblokowany od początku. :) Inaczej niż w TRL w którym większość pomieszczeń odblokowywała się po przejściu pierwszego etapu gry.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 03-08-2008, 17:12   

Tyle tylko, że w tej grze również kilka pomieszczeń zostanie odblokowanych po przejściu gry. Nie powiem jakich, niech to będzie niespodzianką.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 03-08-2008, 17:35   

Aniaa, zgadza się, ale są pomieszczenia odblokowywane dostępne do po przejściu samego Croft Manor a nie głównej gry. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Ola die Waldfee 
Nowicjusz



Joined: 02 Aug 2008
Posts: 9
Location: Berlin
Posted: 08-08-2008, 14:42   

Aniaa wrote:
Tyle tylko, że w tej grze również kilka pomieszczeń zostanie odblokowanych po przejściu gry. Nie powiem jakich, niech to będzie niespodzianką.


albo zbyt krotko gralam albo jedyna roznica jest sala w ktorej tym razem znajduja sie wszystkie artefakty w gablotkach.

a tak z innej beczki
przed wejsciem do sali gimnastycznej przechodzimy przez taki placyk z fontanna po srodku i wrotami po obu stronach. gdy staniemy tylem do sali treningowej widzimy balkon na ktorym czasem stoi lokaj. wyraznie widac ze sa tam drzwi i dwa niebieskie punkty (krysztaly?)
udalo sie komus tam kiedys wejsc?
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 08-08-2008, 15:21   

Ola die Waldfee wrote:

a tak z innej beczki
przed wejsciem do sali gimnastycznej przechodzimy przez taki placyk z fontanna po srodku i wrotami po obu stronach. gdy staniemy tylem do sali treningowej widzimy balkon na ktorym czasem stoi lokaj. wyraznie widac ze sa tam drzwi i dwa niebieskie punkty (krysztaly?)
udalo sie komus tam kiedys wejsc?


Mi on tam często stoi, ale krzyształów tam nie zauważyłem. Mam 100%, czyli kryształy powinny się pojawiać - komentarze twórców, pojawiają się w niektórych miejscach, ale akurat tam tego nie zauważyłem. Może dasz screena? albo ja dokładniej sprawdzę.

edit: faktycznie, widać tam jakieś światło. mogę dać screena.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-08-2008, 15:33   

Przed chwilą sprawdziłem z pomocą TRAFly.

To nie są kryształki, tylko tekstura światła, która przebija się przez sufit w jednym z korytarzy, tamta część CM jest tylko ozdobą. :)
 
 
Monnaly 
Nowicjusz



Joined: 28 Aug 2008
Posts: 19
Posted: 06-09-2008, 16:15   

POMOCY!!! Nie wiem, co mam zrobić, bo... w domu Lary, ach nie będę tłumaczyć, tylko dam obrazki:



No właśnie i przy obrazku nr.2 (w nazwie lara4) mi się zacina... ;( Normalnie słychać dźwięk i odgłosy, a także taki dźwięk, jakby Lara chodziła czy stukała butami lekko... I tak za każdym razem, kiedy próbuję... ;( POMOCY!!! ;(
_________________
Nurkowanie-moja pasja :)
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 02-03-2009, 14:42   

zapodałaś tylko jeden obrazek, więc trudno cokolwiek pomóc :)

ja dziś zawziąłem się i w przerwie podczas przechodzenia Tomb Raider I, odpaliłem Anniversary, od początku. Po kilkunastu minutach grania wziąłem się za czasówkę w Croft Manor, końcówka była bardzo nerwowa... ostatecznie udało mi się wykręcić taki czas:

:D :D :D
_________________
 
 
 
Virus 
Praktykant


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 131
Posted: 13-04-2009, 20:32   

Dobra, chyba nikt jeszcze tego tu nie dawał, więc:

http://www.youtube.com/watch?v=iEfw50EfXlA

Takie małe rozszerzenie Croft Manor'u w wersji na Wii. Pokój trofeów, gdzie znajdziemy klika modeli przeciwników, artefaktów, kluczy, które możemy napotkać w grze.
_________________
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 27-06-2009, 14:40   

Mi bardzo podobała się posiadłość Croftów ze względu na ładny wygląd i chodzenie po niej nocą :) Wnętrze tego domu wyglądały całkiem nieźle. Przyznam, że było co zwiedzać :D Ogródek Lary też się nieźle prezentował ;) Fajnie się przechodziło przez ten labirynt. Oczywiście korzystałem z mapy labiryntu. Celem było zdobyć cylinder i włożyć do zamku drzwi pokoju muzycznego. No i fajnie, że po ukończeniu poziomu można nadal się przemieszczać po posiadłości :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 28-06-2009, 22:25   

Croft Monor w TRA było całkiem ciekawe . Różne pudła, rusztowania ( przynajmniej na basenie ;) ) . Takich elementów było troszkę więcej niż w pierwowzorze . Labirynt mi się podobał :P W Croft Monor było kilka rzeczy do zrobienia, więc mogłam jeszcze trochę pograć :) Ale i tak wolę posiadłość z Legendy ;)
 
 
Sylwekk1 
Nowicjusz



Joined: 13 Mar 2010
Posts: 11
Location: Z komputera
Posted: 13-03-2010, 15:37   

Siema! Jestem nowy na forum i mam taki problem. W Croft Manor na "sali gimnastycznej" nie ma klucza! Tego czerwonego klucza na tej jakby "metalowej deseczce". Pomóżcie, bo zaraz się załamię ;(
_________________
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 13-03-2010, 16:19   

Mogłeś uruchomić save'a, w którym Croft Manor jest ukończone, więc klucza na platformie nie ma. Jeśli tak możesz zrestartować CM. Ewentualnie sprawdź ekwipunek, może zebrałeś klucz prędzej :p Jeśli nie to jakiś bug, z którym się nie spotkałem.
 
 
 
Sylwekk1 
Nowicjusz



Joined: 13 Mar 2010
Posts: 11
Location: Z komputera
Posted: 13-03-2010, 17:30   

Pobrałem Save 100%, ale w basenie wody nie było, więc robiłem wszystko z instrukcjami z google do zrobienia basenu, ale klucza nie było, więc zacząłem Croft Manor od początku, lecz wtedy też nie było klucza. Restartowałem Croft Manor chyba z jakieś 5 razy i nic. Dalej to samo :(

Połączone

Albo jak by się dało mógłby ktoś wrzucić save PL ze 100% Croft Manor :??: (tylko tak żeby był ten durny basen pełen lub klucz, i wszystkie pomieszczenie otwarte, lub prawie wszystkie) :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-03-2010, 18:32 ]
Takie rzeczy to tylko w Erze. Sejwy były podawane już kilka razy, więc albo sobie poszukać, albo grać od początku i nie marudzić.
_________________
 
 
luca578 
Nowicjusz


Joined: 13 May 2010
Posts: 3
Posted: 13-05-2010, 10:04   

Witam, czy mogl by ktos mi podpowiedziec jak zapisac gre w tomb rider unniwersary w croft manor? otoz wchodze sobie do rezydencji lary zbieram rozne pierdoly, w wtle czesto pojawia sie tam ten autozapis niby ale jak dam zakoncz gre a pozniej wejde znowu do croft manor zeby kontynuowac zbieranie tych pierdul to gra wlacza mi sie od poczatku i dalej jestem w rezydencji lary bez niczego..! a nie widze tam recznego autoazpisu.. z gory dziekuje za odpowiedz
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 13-05-2010, 14:29   

luca578 w tomb raiderze anniversary po powrocie do gry w Croft Manor Lara docelowo jest ustawiona w głównym holu, dlatego gra wygląda jakby była od nowa .Autozapis (jak każdy inny zapis) zapisuje tylko nagrody i przedmioty ,które zdobyliśmy w domu panny Croft :D . :pozdro:
 
 
luca578 
Nowicjusz


Joined: 13 May 2010
Posts: 3
Posted: 14-05-2010, 12:19   

No ale np. zbebralem bron, haka w labiryncie jjakis tam klucz wychodze z gry tymi drzwiami wyjsciowymi w salonie pokazuje zakoncz gre wduszam ok, i jak znowu wchodze w gre to juz nie mam broni ani haka! no to jak to tak
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 14-05-2010, 15:37   

Luca578 trzeba było tak od razu. Nie wychodz z croft manor tylko zapisz ręcznie, czyli wciskasz ESC(pauzę) wybierasz "zapisz grę" a dopiero potem wychodzisz z gry .Sorry dopiero teraz skapnąłem się ,że w croft manor nie ma auto zapisu :)
 
 
luca578 
Nowicjusz


Joined: 13 May 2010
Posts: 3
Posted: 14-05-2010, 23:25   

No ale problem w tym ze jak wdusze Esc to nie ma tam opcji do zapisu, sa tylko opcje i jakies tam inne pierdoly a zpisu nie ma! w tomb raider legend nie mielem z tym problemow
 
 
Katka 
Nowicjusz


Joined: 21 Sep 2009
Posts: 23
Posted: 01-06-2010, 11:32   

Virus wrote:
Dobra, chyba nikt jeszcze tego tu nie dawał, więc:

http://www.youtube.com/watch?v=iEfw50EfXlA

Takie małe rozszerzenie Croft Manor'u w wersji na Wii. Pokój trofeów, gdzie znajdziemy klika modeli przeciwników, artefaktów, kluczy, które możemy napotkać w grze.


Widziałam to już dawno, ale do tej pory niewiem, co trzeba zrobić, żeby odblokować ten pokój. Wie ktoś może?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo