FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 31-12-2006, 11:47   Croft Manor

Jak myślicie czy w remake'u Tr 1
pojawi się odnowiony Dom pani Croft ?
:)
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 31-12-2006, 11:51   

Jak mogło by nie być? Bardziej do tego tematu pasowałoby JAKI będzie. Klasyczny, ale od nowa? TRL? Ja mam nadzieję, że będzie i, aby był z TR1.
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 31-12-2006, 11:53   

ja bym raczej zrobila ankiete w stylu: Jakiego domu oczekujesz w Anniversary?
a) rezydencja w Surrey (tr1-3)
b) croft manor (legend, trmovie)
c) domek z cradle of life


I ja bym tu raczej glosowala za odp. a, bo wkoncu to remake, a odp. c chcialabym w tr8


edit:
o Serek wpadl juz na podobny pomysl :D
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 31-12-2006, 11:56   

I ja właśnie głosuję za rezydencją w Surrey. Była super, duża i fajna. A w TRL była super, ale było trochę ciasno :/ . Mam nadzieję, że z TR3, ale z salą treningową jak w TRL.

EDIT:
ja-marta wrote:
o Serek wpadl juz na podobny pomysl

Hehe, pierwszy :matrix: .
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 31-12-2006, 11:58   

Wszystkie wymienione rezydencje sa w Surrey, bo to jedno i to samo, po prostu to rózne wizje projektantów leveli i wymysł twórców filmowych, ktorzy zrobili to po swojemu
_________________
 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 31-12-2006, 11:58   

Wydaje mi się ze będzie to zmieniony dom croft manor. Choć byłoby super gdyby zrobili dom z jedynki (byle bardziej rozbudowany) ;)
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
Serek 
Praktykant



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 191
Location: Z Polski, nie??
Posted: 31-12-2006, 11:59   

No tak, ale jej chodziło o to, że klasyczne rezydencje w Surrey. Nie te po remoncie, czy jak kto woli operacji plastycznej :-P .
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 31-12-2006, 12:01   

To raczej oczywiste, ze skoro w TR7 zdecydowali się na wygląd filmowy, to beda to kontynuowac w TRA czy TR8. Kontynuować w sensie, ze pewnie pokażą ogród, jakis tor przeszkód na zewnątrz, cos podbnego jak w TR2. Przynajmniej mam taka nadzieje, ze sie to pojawi.
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 31-12-2006, 13:36   

Croft Manor bedzie napewno w TRA,pamiętam jak gdzies pisali że chcieli dac rezydencje nie tylko jako rozrywke z sekretami i bonusami ale jako level cos na wzór "Home Sweet Home" z TR2. Niestety nie pamiętam gdzie to czytałem:/ Ale nie było to w każdym razie na wp.pl ani gryonline.pl :-P Było to na pewne tłumaczenie z zagranicznej prasy. :pozdro:
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 31-12-2006, 15:16   

Cez wrote:
Wszystkie wymienione rezydencje sa w Surrey, bo to jedno i to samo, po prostu to rózne wizje projektantów leveli i wymysł twórców filmowych, ktorzy zrobili to po swojemu

a ja gdzies czytalam ze Lara ma poprostu 3 rozne domy w roznych miejscach, ale teraz nie pamietam gdzie.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 31-12-2006, 15:18   

Ma trzy. Dwa z nich są jakimis tam zabytkami, bodajze konserwatorzy sztuki sie tym zajmują :P
_________________
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 31-12-2006, 15:25   

W TR2 Movie jej "posiadłość" nie była w Surrey

CEZ:
Była w Surrey, to był blad scenarzystów, tak samo jak sprawa ojca Richarda z pierwszego filmu
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 31-12-2006, 15:44   

To nie są te same posiadłości. Była swego czasu o tym mowa. Dla ludzi, którym nie zgadza się sprawa z chatami proponuję najprostsze wyjście. Skoro Lara ma trzy domy, akcja TRM i TRL dzieje się w jednym z nich. TR 1-5 w innym. Trzeci pozostaje na razie zagadką. I tyle.
_________________
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 31-12-2006, 18:37   

Będzie, być powinien. W końcu tamtejszy level treningowy to były pierwsze chwile nauki ruchów Ms Croft.
_________________
 
 
Wardi 
Nowicjusz



Joined: 12 Dec 2006
Posts: 25
Posted: 11-01-2007, 21:31   

Oczywiście, że będzie to z tr 1-3.
Jak remake 1 części, to remake 1 części, no nie? Mogą to rozbudować, ale powinien być z tr 1.
_________________
xD
 
 
Powerfull_GIRL 
Student



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 94
Location: KingdomOfDreams
Posted: 12-01-2007, 15:56   

Wardi wrote:
Oczywiście, że będzie to z tr 1-3.
Jak remake 1 części, to remake 1 części, no nie? Mogą to rozbudować, ale powinien być z tr 1.


Nigdy nie wiadomo, przecież w grze ma być pare nowych lokacji :) itp. np. nowy sprzęt - linka magnetyczna, to i moze chodź trochę unowocześnią Croft Manor.
Ja najbardziej chcę żeby było duże podwórko, na zewnątrz jakieś zagadki, tor przeszkód, tylko nie taki banalny jak w TR3, tlyko taki rozbudowany. Żeby wewnątrz domu była łazienka, kuchnia a nie tlyko same pokoje tak jak w TR Legendzie. ;)
_________________
I will never give up
" If you give up your dream
and everything else,
will end right here!!!"
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 12-01-2007, 16:13   

Powerfull_GIRL wrote:
nowy sprzęt - linka magnetyczna

Nie bedzie linki magnetycznej :P ale to takie wredne czepianie sie

Jasne, ze musza unowoczesnic CM. Bylo by to glupie rozwiazanie gdyby dali jeden ze starych domow w odswierzonej grafice. Wg mnie powinien wrocic rozbudowany dom z TR3, on byl najblizszy idealu ;(
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-01-2007, 16:17   

Właśnie nie wiem skąd im sie w czasopismach linka magnetyczna wzięła, skoro to jest zwykła lina z hakiem.
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 13-01-2007, 16:36   

K@t wrote:
Właśnie nie wiem skąd im sie w czasopismach linka magnetyczna wzięła, skoro to jest zwykła lina z hakiem.


Chyba wszędzie piszą o lince. Gdzieś tam nawet zaznaczali to, by podkreślić interaktywność otoczenia. Nie rozumiem jak cokolwiek będzie można przesunąć tym średnio subtelnym hakiem, ale się okaże :p
 
 
Amanda_Evert 
Student



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 75
Posted: 13-01-2007, 16:57   

Serek wrote:
I ja właśnie głosuję za rezydencją w Surrey.

Ja jestem za!!
Jerrem_Y wrote:
Nie bedzie linki magnetycznej :P ale to takie wredne czepianie sie


Będzie linka magnetyczna, czytałam zapowiedzi i takie różne...


Integral
Szkoda, że posty też czytasz tak różnie.
_________________

 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 13-01-2007, 18:17   

Uważam że Croft Manor powinien być w TRA. Mam nadzieje że rozbudują dwór z Surrey, jednak będzie on wzorowany na tym z TR1. Podobało mi się w oryginalnym Tomb Raiderze że w Cm można było znalezc Arkę w holu :-P Wyczuwało sie klimat, jakby Lara się niedawno wprowadziła(skrzynie), mam nadzieję że będziemy zadowoleni xD :pozdro:
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 13-01-2007, 18:27   

Croft Manor - jestem jak najbardziej za :) , ale... :>
- W TRL oczywiscie robi wrazenie, jest naprawde piękny chociaz troche za mało rozbudowany /brak ogrodu/ i za bardzo rozni sie od przedstawianego nam Croft Manor w pierwszych trzech czesciach. W zasadzie to zupelnie nie ten dom. To tak jak w serialu zmieniaja aktorke, a postac zostaje ta sama i wszyscy udaja, ze nie widza ze ma inna twarz. /Proszę mnie oświecić jeśli ten dom z zalozenia jest innym obiektem posiadanym przez Croftów/ Dlatego mam nadzieje, ze w Aniversary zobacze prawdziwy, stary Croft Manor tylko porzadnie odsiweżony nieco rozbudowany z mnóstwem nowych zagadek.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 13-01-2007, 18:33   

Malwinka wrote:
/Proszę mnie oświecić jeśli ten dom z zalozenia jest innym obiektem posiadanym przez Croftów/


Malwinka -> Istnieje taka teza że ród Croftów ma w swoim posiadaniu na terenie Anglii trzy posiadłości. Jedną w hrabstwie Surrey (TR1-3),drugą w hrabstwie Herdfortshire( TRM,TR2M,TRL). Na temat lokalizacji i wyglądu trzeciej posiadłości nic narazie nie wiadomo. :pozdro: :)
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 13-01-2007, 19:01   

Ok dzieki Boone :)
W takim razie mam nadzieje, ze w Anniversary wrocimy do Surrey :)
Trzecią posiadłość niech zostawią na TR8 lub 9 jesli takowa powstanie. Ewentualnie w TR8 niech rozbuduja Herdfortshire.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 20-01-2007, 16:43   

jak dla mnie to obojetne jaki dom by był - czy ten pierwotny, czy z Tr legend. BYLE BY TYLKO DALI BIEGAĆ PO OGRODZIE!! Jak w oryginale.... Byłam zła, jak zobaczyłam, że w TR legend nie można wyjsć i pobiegac po tym fajnym torze przeszkód i pojeździć qadem...
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo