FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Homoseksualizm
Author Message
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 13-06-2012, 14:17   

Zdziwić może fakt jak czasami absurdalnie jednolite potrafi być społeczeństwo amerykańskie (doświadczenia tylko na uczelni i z neta, ale mniej więcej moje obserwacje się pokrywają z rzeczywistością), oczywiście, są miejsca wyjątkowo liberalne, ale to i tak krople w morzu.

Ale nie chcę, by wciskano mi w usta, że te badania są nic nie warte - powiedziałem, zresztą post poprzednio, że są tylko jedną stroną monety, żeby mówić o zjawisku jako całości trzeba też przedstawić drugą stronę, wtedy na zasadzie porównania można wyciągnąć wnioski :p

Czy homoseksualiści są zdolni wychowywać dzieci, to w sumie indywidualne podejście każdej osoby (jeśli ktoś się wychował w zdrowym środowisku, to jasne będzie, że podobne będzie starał się stworzyć swojemu dziecku, jednak jeśli będzie żył w strachu przed własną rodziną i przed społeczeństwem, to tego samego może uczyć swoje dziecko, a dodatkowo może sobie nawet odbijać w zły sposób takie doświadczenia, na bank to zawsze będzie miało jakiś wpływ, czy coś jest negatywne czy nie), ale jeśli nawet tygrysica potrafi z pewną pomocą wychować prosięta przebrane za kociaki, to myślę, że ludzie też z pewną pomocą będą w stanie wychowywać dzieci :p Chodzi o to by tą pomoc właśnie udzielić, wsparcie i akceptacje, bo to jest najważniejsze dla człowieka. To co otrzymujemy potem przechodzi dalej, i właśnie tak się dzieje w rodzinach, że jeśli doświadczyliśmy dobrego od innych, to inni potem doświadcza również dobrego od nas, przynajmniej tak działa z założenia normalny człowiek :p
_________________
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 14-06-2012, 00:36   

Cez wrote:
No to chyba sie nie zrozumielismy :p Ograniczanie se tylko do podziału na meskie i żeńskie to jak tylko czarne i białe. A chodzi o to by było kolorowo, by te cechy mieszac ze soba i nie ograniczac, ze męskie to to, to i to, i inaczej byc nie moze. Dzis sie to wszystko powoli miesza i o to chodzi!

Gang bang!

Ja napisze, że osobiście nie wyobrażam sobie tego aby wychowywało mnie dwóch tatusiów czy dwie matki. Po prostu nie. I już nawet nie chodzi co myśleli by o tym inni, ja sam czułbym się źle z taką świadomością. Mówcie i piszcie co chcecie - dziecko potrzebuje męskiego jak i kobiecego autorytetu.
Śmieszy mnie trochę argument, że lepiej mieć dwóch tatusiów niż ćpającą mamę i takę. Cholera no... lepiej mieć willę z basenem i milion dolców na koncie niż być żulem z pod mostu.

Cez wrote:
Ja wierze w to, ze za jakies 50, 100 lat bedzie tak jak piszę - bedzie to zupelnie powszechnie akceptowane. Tak jak ponad 100 lat temu nikomu sie nie snilo by kobiety mialy jakies prawa głosu, dzis jest to cos oczywistego. Tak samo bedzie kiedys z małżeństwami homo i adopcjami. Juz od malego wszyscy beda wiedziec, ze ludzie kojarzą sie w pary niezaleznie od płci. Bedzie to fakt oczywisty, przekazywany od małego poprzez kulture i popkulture.

Mam naprawdę wielką, szczerą nadzieje że nie dożyję tego dnia. :x

Pod tym względem jestem naprawdę mało tolerancyjny... homoseksualizm nie przeszkadza mi dopóki nie mam go przed swoimi oczyma.

I jeszcze jedno panowie! Jak się laski zaczną razem ze sobą spikać to nas wygryzą na tym świecie!
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 14-06-2012, 10:06   

Cez wrote:
homoseksualizm nie stanie sie tak powszechny i naturalny dla ludzi jak fakt, ze niebo i ocean sa koloru niebieskiego,

Ale homoseksualizm nie jest tak powszechny, wykazałem już niejednokrotnie, że wbrew "propagandzie" to jest 0,5 do góra 1,5% populacji i nie rozumiem czemu ludzie mieliby nagle zacząć temu przyklaskiwać i uważać, że to normalne i oczywiste. Fakt - zdarza się w naszej populacji, ale jest homosiów mniej niż np leworęcznych więc jest to jakieś rzadkie marginalne, choć hałaśliwe zjawisko.
Cez wrote:
Ja wierze w to, ze za jakies 50, 100 lat bedzie tak jak piszę - bedzie to zupelnie powszechnie akceptowane. Tak jak ponad 100 lat temu nikomu sie nie snilo by kobiety mialy jakies prawa głosu, dzis jest to cos oczywistego.

I wciąż ta sama zagrywka pt. "geje są dyskryminowani jak żydzi/ufo/kobiety/cyganie/murzyni a wskaż mi w naszym prawie choć jeden akt prawny zakazujący komukolwiek czegokolwiek za sam fakt bycia homosiem.
bro wrote:
Abstrahując zupełnie od tematyki, której dotyczy link przez Ciebie zamieszczony i cały temat,

Nie, nie będziemy sobie abstrahować, ja zadalęm konkretne pytanie i skierowałem je do konkretnych ludzi - zwolenbników adopcji dzieci przez pary "wesołków". I nie wytykaj mi proszę cytatów sprzed ośmiu lat, ludzie z wiekiem dorastają i nie kryję się z tym, że kiedyś miałem nieco inne poglądy - gdybym się krył - usunąłbym te posty jakoś po cichu.
Ten temat nie jest o mnie, o mojej psychice czy wyimaginowanych problemach, ale jak już się tak troszczysz to cię pocieszę, że u mnie wszystko w porządku, wiodę normalne szczęśliwe życie, mam narzeczoną, przyjaciół, rodzinę i ludzie mnie lubią, dzwonią do mnie i zapraszają mnie na piwo i przekłądają imprezy gdy nie mogę wpaść, ale dziękuję za troskę.
HarryCruise wrote:
Krzywdzące ze strony rodziców, czy społeczeństwa takiego, jak Ty? To przez homofobię i nietolerancję takie dzieci mają przesrane, nie przez wychowanie rodziców.

Udowodnij jakoś tę tezę, bo ja czytałem mnóstwo dowodów wskazujących na to, że przyczyną ich nieszczęść nawet w otwartych społeczeństwach nie jest homofobia tylko dorastanie w nienormalnej rodzinie.
e_g wrote:
A te badania to są biased widzę jak nic, uniwersytet w Texasie - konserwatywne południe, dodatkowo badania wykonane w kraju niesamowicie religijnym (si), który wciąż ma wielkie opory przeciwko homoseksualizmowi, to tak jak robić badania "poparcie dla żydów" wśród Niemców podczas drugiej wojny światowej

e_g jesteś ignorantem, piszesz tak dla żartu czy zwyczajnie cierpisz na deficyt zdolności poznawczych i logicznych? Jak w ogóle możesz porównywać sytuację homoseksualistów do sytuacji żydów w III Rzeszy? Nikt nigdzie na świecie nie posyła na śmierć homosiów za samo bycie homosiem, nikt nigdzie nie prowadzi dla nich obozów koncentracyjnych nie morduje ich nie torturuje i nie wyniszcza. Nawet w najbardziej konserwatywnych krajach świata gdzie homoseksualizm jest karany śmiercią - wykonanie takiego wyroku to jednak rzadkość i są one wykonywane za publiczny homoseksualizm (żeby nikt mi nic nie włożył w usta: uważam, że kara śmierci za to kto z kim sypia jest grubą przesadą i się z tym nie zgadzam).
Twoje porównanie, e_gu dowodzi naprawdę albo nieznajomości historii albo kompletnej ignorancji.
Cez wrote:
No to chyba sie nie zrozumielismy :p Ograniczanie se tylko do podziału na meskie i żeńskie to jak tylko czarne i białe. A chodzi o to by było kolorowo, by te cechy mieszac ze soba i nie ograniczac, ze męskie to to, to i to, i inaczej byc nie moze. Dzis sie to wszystko powoli miesza i o to chodzi!

A jaki znasz inny podział płciowy niż męski-żeński? Świat tak właśnie jest skonstruowany, każda płeć jest czy się to komu podoba, czy nie - inna i stworzona do zupełnie innych zadań, każda ma inną konstrukcję fizyczną i psychiczną i każda sie specjalizuje. Każda próba oszukania biologii w danej populacji jest z góry skazana na niepowodzenie - dlaczego? Gdy granica się zatrze, mężczyźni mogą np stracić swoje "obrończe" cechy i populacja zostanie wybita przez inną sąsiadującą populację która będzie przejawiać bardziej normalny podział ról społecznych.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 14-06-2012, 11:52   

No tu się trochę zgodzę, tzn. mogę się nie zgadzać z Igim, jednak personalne uwagi tego typu raczej nie służą zdrowej dyskusji.

Co do e_ga, to myślę, że chciał jedynie zobrazować, jak trefne wg niego było miejsce przeprowadzania badań i że w związku z tym konieczna jest pewna poprawka na wyniki. Ale rozumiem irytację, bo byli już tacy, co przyrównywali homo do ofiar Holokaustu.
_________________
; p ; >>
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 14-06-2012, 12:32   

Ja nie rozumiem czemu miejsce badań było 'trefne'. Badanie to skupiało się na jakości życia dzieci homoseksualistów w Ameryce i jego wyniki dotyczą dzieci homoseksualistów w Ameryce. Większość tej dyskusji wydaje się kręcić dookoła faktu że jakiś polski dziennikarzyna próbował to zawłaszczyć jako poparcie własnych poglądów tudzież do generowania kontrowersji (co mu dobrze idzie).
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 14-06-2012, 13:12   

Rocky wrote:
Mówcie i piszcie co chcecie - dziecko potrzebuje męskiego jak i kobiecego autorytetu.


Dlatego zabron samotnie wychowującej matce wychowywac dziecko :p Rozumiem, ze np. taka samotna matka moze wychowywac dziecko np. wraz ze swoja matka, czyli babcia dziecka, ale jesli to jest kochanka tej kobiety to juz jest zbrodnia :D

Quote:
Mam naprawdę wielką, szczerą nadzieje że nie dożyję tego dnia.


Ale czemu? Naprawde nie zdajesz sobie sprawy jaką krzywdą są tego typu poglądy. Znow porownam to do tematu emancypacji kobiet. Dzis to dla Ciebie naturalne, ale skoro dzis nie mozesz sie pogodzic z tym, ze kiedys zwiazki i adopcje homo beda czyms normalnym, to rozumiem, ze ponad 100 lat temu byłbys jednym z tych, którzy nie moga sie pogodzic, ze nagle, po setkach, tysiacach lat pracy w domu przy dzieciach i garach, kobiety zdobyły prawo głosu? Rowniez wtedy Twoj poglad byłby dla nich krzywdzacy, jak dzis jest dla gejow czy lesbijek. Wolnosc najważniejsza! Twoj poglad jest taki a nie inny tylko dlatego, ze wychowales sie w takiej kulturze, gdzie nie jest to powszechne. Zobaczysz, za kilkadziesiat lat bedzie to zupelnie normalne i trzymajmy za to kciuki.

Igi^MBE wrote:
Ale homoseksualizm nie jest tak powszechny, wykazałem już niejednokrotnie, że wbrew "propagandzie" to jest 0,5 do góra 1,5% populacji


Nie wiem skad znowu masz te bzdury, ale wiele razy pisalem, chyba nawet w tym temacie, ze osob homo jest znacznie wiecej niz 1%, a poza tym kompletne znow pomijasz bisexów, z ktorych niemały procent tez decyduje sie na zycie homoseksulane. A bisexów to jest juz ogrom, nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu "normalnych", niczego nie zdradzajacych po sobie facetow jest bi i na boku, mimo zaliczania lasek, maja facetów. Sam w ostatnim czasie poznalem pare takich przypadkow, a w zyciu bym sie po nich nie spodziewał.

Quote:
I wciąż ta sama zagrywka pt. "geje są dyskryminowani jak żydzi/ufo/kobiety/cyganie/murzyni a wskaż mi w naszym prawie choć jeden akt prawny zakazujący komukolwiek czegokolwiek za sam fakt bycia homosiem.


No jak to co :D W naszym prawie nie ma słowa o małżeństwach homo chociażby :p

Igi^MBE wrote:
Udowodnij jakoś tę tezę, bo ja czytałem mnóstwo dowodów wskazujących na to, że przyczyną ich nieszczęść nawet w otwartych społeczeństwach nie jest homofobia tylko dorastanie w nienormalnej rodzinie.


B Z D U RY :D Tia, na pewno :p
_________________
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 14-06-2012, 13:40   

Cez wrote:
Rocky napisał/a:
Mówcie i piszcie co chcecie - dziecko potrzebuje męskiego jak i kobiecego autorytetu.


Dlatego zabron samotnie wychowującej matce wychowywac dziecko :p Rozumiem, ze np. taka samotna matka moze wychowywac dziecko np. wraz ze swoja matka, czyli babcia dziecka, ale jesli to jest kochanka tej kobiety to juz jest zbrodnia :D

To co dziecko potrzebuje a to co dziecko ma to są dwie różne rzeczy. A relacja matka/babka a partnerka-partnerka to jest co innego. I jeśli dziecko wychowuje tylko matka to też jest źle. Cez, ciągle podajesz przykłady wyboru z dwojga złego, a nam wszystkim chodzi o to że dla dziecka najlepsze i najbardziej odpowiednie jest wychowywanie się w normalnej i pełnej rodzinie heteroseksualnej.
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 14-06-2012, 15:09   

Porównanie było użyte na zasadzie tego, że wyniki byłyby raczej do przewidzenia, jednak ty wciskasz mi coś, czego w ogóle nie powiedziałem - nie powiedziałem, że sytuacja homoseksualistów jest podobna do sytuacji żydów, to jakaś wierutna bzdura i nawet nie wiem jak to można wywnioskować z tego posta (jakoś nikt tego nie zrobił), ale ty uznałeś, że lepiej obrócić moje własne słowa wg swojej, skrzywionej logiki i napisać zupełnie coś innego.

Historie znam całkiem nieźle, osobą cierpiącą na deficyt zdolności poznawczych i logicznych chyba jest tu kto inny; najpierw piszę o walce ludzi o wolność, a potem wg ciebie śmieję się z historii ludzi, którzy dosłownie krwią walczyli o nią, nigga I jus' dun see da logic, jeszcze nie oszalałem na tyle by przeczyć samemu sobie w obrębie jednego posta, moje ewentualne liczne osobowości starają się nie wchodzić w drogę jedna drugiej.

Jeszcze zrobię małe (lies :[ ) TL;DR, bo czuję, że czytający może zapomnieć w połowie o co chodziło i znowu dopisać sobie swoją wersję: porównanie przeze mnie użyte polegało na tym, że wyniki (myślę, że wystarczająco podkreślone) danego fikcyjnego badania na temat "poparcie żydów" byłyby do przewidzenia, tak samo jak badania przeprowadzone w Ameryce nie wywołują opadu szczęk, bo poglądy owego społeczeństwa są w większości przypadków jasne. Nie chodzi tu o porównanie sytuacji mniejszości, tylko o wyniki badania, powtarzam raz jeszcze.

Ja rozumiem, że komuś może podnieść się ciśnienie na widok słów hitler, żydzi, druga wojna, ale bez zobaczenia kontekstu nie obrzucaj innych błotem, co z resztą lekką ręką niepotrzebnie robisz.
_________________
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 14-06-2012, 19:44   

Igi^MBE wrote:
le homoseksualizm nie jest tak powszechny, wykazałem już niejednokrotnie, że wbrew "propagandzie" to jest 0,5 do góra 1,5% populacji

Ty mówisz, że wyniki badań które wskazują na 6-8% to propaganda, ja mówię, że twoje wyniki badań to propaganda.

Oczywiste, że nie jestem w stanie określić jak to się ma do całego społeczeństwa, ale zarówno w moim poprzednim środowisku- liceum, jak i obecnym (w przeciwieństwie do pierwszego- zdumiewająco nietolerancyjnym), wiem, że procent ten jest znacznie wyższy niż jeden. A znam może nawet nie połowę mojego rocznika, więc można się spodziewać że osób przynajmniej bi jest jeszcze więcej :) Jeden procent, tym bardziej pół wydaje się śmieszne, bo to by oznaczało ~0,4 osoby, a zdeklarowanych znam 5. Trafiam do homo szkół czy co?

Nie rozumiem po co komu dzieciory, więc nie bardzo potrafię się odnieść do kwestii adopcji :roll: Nie sądzę, żeby ktoś wychowany przez parę homo miał namieszane w głowie, ale nie spotkałem nigdy takiej osoby, więc nie będę się wypowiadał.

Do reszty nie chce mi się odnosić, idę poleżeć ^^

[ Komentarz dodany przez: Cez: 14-06-2012, 19:46 ]
Jeśli Twoja szkoła jest wybitnie homo, to to forum jest z kolei wylegarnią homo xD Igi doskonale wie jak duzo jest takich osob wokoł.
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 14-06-2012, 22:27   

Cez wrote:
W naszym prawie nie ma słowa o małżeństwach homo chociażby


Gej z lesbijką może wziąć ślub, gdzie tu dyskryminacja homoseksualizmu? ;p

Podobnie dwaj heteroseksualni mężczyźni nie mogą wziąć ślubu.

Abstrahując trochę od tematu - najlepiej znieść śluby cywilne i będzie spokój ;)
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 14-06-2012, 23:56   

Vujek1991 wrote:
najlepiej znieść śluby cywilne i będzie spokój

Kościelne, w pierwszej kolejności.
_________________
; p ; >>
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 15-06-2012, 00:08   

Integral wrote:
Vujek1991 wrote:
najlepiej znieść śluby cywilne i będzie spokój

Kościelne, w pierwszej kolejności.


Nie widzę powodu, żeby państwo miało regulować wewnętrzne sprawy Kościoła.

Kontrowersje wokół homoseksualizmu biorą się między innymi z powodu istnienia ślubów cywilnych. Heterycy mają, to homosie też chcą. Jeśli wyłączy się państwo z tej dziedziny życia, będzie jeden problem mniej (przynajmniej na scenie politycznej, gdzie ten problem jeden z drugim nakręcają).

Nie widzę sensownego powodu istnienia ślubów cywilnych kontrolowanych centralnie, przez państwo.
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 15-06-2012, 10:10   

Cez wrote:
Ale czemu? Naprawde nie zdajesz sobie sprawy jaką krzywdą są tego typu poglądy.

Te poglądy nie są dla nikogo krzywdą. To zmienianie społeczeństwa na siłę, przez tzw "social engineering" jest krzywdą, gdyż wmawia się ludziom, że to co było ich tradycyjnymi wartościami - nagle jest czymś złym. I skończ proszę porównywanie losu homosiów do losu np. kobiet - kobiety nigdy w historii europy nie były krzywdzone etc, mieliśmy nawet jedną kobietę - króla Polski (nie królową, króla).
Cez wrote:
Nie wiem skad znowu masz te bzdury, ale wiele razy pisalem, chyba nawet w tym temacie, ze osob homo jest znacznie wiecej niz 1%, a poza tym kompletne znow pomijasz bisexów, z ktorych niemały procent tez decyduje sie na zycie homoseksulane.

A ja wciąż powtarzam, parę stron temu wklejałem rózne badania które podważyły "mit dziesięciu procent" i nie chce mi się powtarzać ani cytować siebie samego. A biseksualizm to nie jest orientacja, raczej dezorientacja.
Cez wrote:
A bisexów to jest juz ogrom, nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu "normalnych", niczego nie zdradzajacych po sobie facetow jest bi i na boku, mimo zaliczania lasek, maja facetów.

"ogrom" czyli podaj jakieś może rzetelne naukowe badania świadczące o tym, że jest ich ogrom bo jak na razie to ten ogrom i legiony homosiów to twoje pobożne życzenie.
Cez wrote:
No jak to co :D W naszym prawie nie ma słowa o małżeństwach homo chociażby :p

Bo nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo homo". Małżeństwo to związek jednej kobiety i jednego mężczyzny, uświęcony przed Bogiem. Wszelkie inne konfiguracje nie są małżeństwem.

Na przyszłość jak już chcesz mi odpisywać na posty do podaj jakieś merytoryczne konkrety, badania etc bo ja jednak zwykle czymś uzasadniam swoje wypowiedzi a nie własnym widzimisie czy pisaniem "BZDURY".
e_g wrote:
bo poglądy owego społeczeństwa są w większości przypadków jasne.


Wiesz, nie wiem czemu ale jak czytam wypowiedzi w podobnym tonie to mam wrażenie, że niektórzy bardzo by chcieli usunąć społeczeństwo i założyć sobie jakieś nowe, własne w/g swojego widzimisie, zwłaszcza gdy ono nie reaguje tak jak by co poniektórzy chcieli.
Vujek1991 wrote:
Abstrahując trochę od tematu - najlepiej znieść śluby cywilne i będzie spokój
Ależ tak to powinno właśnie wyglądać w normalnym kraju ;) Państwo się nie wpieprza w życie ludzi, w żaden sposób a SAKRAMENT małżeństwa zostawiamy kościołom. Tak - małżeństwo to sakrament, i robienie z tego jakiejś ohydnej parodii jest znieważeniem uczuć wszystkich ludzi wierzących.
Vujek - masz u mnie piwo za ten fragment o ślubach ;)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-06-2012, 10:37   

Igi, naprawde nie chce mi sie jakos szerzej odpisywac, wiec odpisze, ze po ch***a ja mam wertowac i szukac jakies naukowe wyniki, skoro ŻYCIE dookoła mnie, to co widze, ludzie mnie otaczajacy sa dla mnie dowodem na moje słowa. Nie robie statystyk, ale ten ogrom bi czy gejów widac chociazby na tym forum, czego nie zauważasz :p Porownanie z kobietami jest dobre, bo pokazuje, ze kiedys nie mogły tyle, co mogli faceci, a dzis dwie kochajace sie pary jednoplciowe tez nie moga tego co różnopłciowe. Nadal uwazam, ze poglady, ktore prezentujesz są zagrożeniem i są sprzeczne z tym, do czego świat zmierza - by za te 50, 100 lat było to powszechnie akceptowalne. I tak będzie! :)
_________________
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 15-06-2012, 11:48   

Cez wrote:
Nadal uwazam, ze poglady, ktore prezentujesz są zagrożeniem i są sprzeczne z tym, do czego świat zmierza - by za te 50, 100 lat było to powszechnie akceptowalne. I tak będzie!


A co w nich groźnego? Świat od tysięcy lat nie tolerował homoseksualizmu i jakoś żył. Nie mówię, że to dobrze - znam paru, lubię ich, ale jeśli weźmiemy dwie abstrakcyjne skrajności - społeczeństwo 100% hetero i 100% homo, to to drugie na pewno nie przetrwa. Jasne, homosie też się czasem rozmnażają, ale nie wystarczy to do reprodukcji prostej.

Jestem średnio tolerancyjny i homoseksualizm jak najbardziej toleruję - ale społeczeństwo próbuje mnie zmusić do akceptacji, co mi się nie podoba.

Igi^MBE wrote:
Vujek - masz u mnie piwo za ten fragment o ślubach


Przypomnę się na jakimś zlocie ;)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 15-06-2012, 12:01 ]
No własnie to, ze świat tego od tysiecy lat nie tolerował to zło :p Wiesz, nie żyje sie łatwo jak wszyscy wokoł trąbia jaki to ty jestes dziwny i nienormalny - o wiele łatwie by sie zyło jakby to była powszechna norma. I nie wiem o co chodzi z tym 100% homo bo tak nigdy nie bylo i nie bedzie.
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 12:28   

Dlaczego nie zastąpić terminu 'małżeństwo homoseksualne' związkiem partnerskim? Te same prawa pod nazwą która nie straszy osób religijnych - a przynajmniej nie daje im pretekstu do marudzenia, że ich święty sakrament jest paskudzony (chyba że ktoś tu chce kościelnych homo małżeństw ale wtedy z pretensjami do czarnych, nie do społeczeństwa). Naprawdę nie rozumiem dlaczego dla niektórych etykietka jest tak ważna.
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-06-2012, 12:30   

Igi^MBE wrote:
A biseksualizm to nie jest orientacja, raczej dezorientacja.

To mnie nadal interesuje. Czyli wychodzi na to, że są jeszcze więksi pomyleńcy niż homo?
_________________
; p ; >>
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-06-2012, 13:20   

HarryCruise wrote:
Krzywdzące ze strony rodziców, czy społeczeństwa takiego, jak Ty?

Chodziło mi oczywiście, żeby homoseksualiści nie adoptowali dzieci. Katolickie prawo zabrania tego. Ja nim jestem, więc też tak uważam, ale również dlatego, iż myślę, że takie dzieci nie będą miały zapewnione dobrej przyszłości. Przynajmniej w większości. Dziecko powinno się wywodzić z normalnego związku, gdyż tak będzie lepiej dla niego. Oczywiście pod warunkiem jak rodzice nie będą pili albo znęcali się nad dzieckiem.
e_g wrote:
Łukaszu, nawet nie jesteś w stanie pojąć na co społeczeństwo potrafi się godzić

Zdaję sobie z tego sprawę, gdyż są kraje w których panują inne zwyczaje. Są też takie kraje w których homoseksualizm jest bardziej w powszechny. W Polsce takie coś jest rzadkością i trudno jest się z tym spotkać. Ja szczerze mówiąc nigdy nie widziałem gejowskiej pary na własne oczy.
Integral wrote:
Igi^MBE wrote:
A biseksualizm to nie jest orientacja, raczej dezorientacja.

To mnie nadal interesuje. Czyli wychodzi na to, że są jeszcze więksi pomyleńcy niż homo?

Ja z kolei orientacją seksualną nie nazwałbym aseksualizmu, który polega na nie odczuwaniu pociągu seksualnego. A co myślicie o trioliźmie? Polega to na współżyciu trzech osób, czyli dwóch mężczyzn i jednej kobiety lub dwóch kobiet i jednego mężczyzny. Ja o tym dowiedziałem się niedawno, ale jestem pewien, że ktoś z was wie coś na ten temat.
_________________
Witaj Guest
  
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-06-2012, 13:42   

Łukasz wrote:
Są też takie kraje w których homoseksualizm jest bardziej w powszechny. W Polsce takie coś jest rzadkością i trudno jest się z tym spotkać. Ja szczerze mówiąc nigdy nie widziałem gejowskiej pary na własne oczy.


Bo tak jest przez dyskryminacje. Na szczescie za pare lat bedzie tak jak na zachodzie. Dzis strach wyjsc z chlopakiem za reke, bo beda wyzwiska, krzywe spojrzenia, zaczepki, w najgorszym wypadku pobicie. To i tak lepiej niz kara smierci jak na bliskim wschodzie.

A par homo jest u nas tyle co na zachodzie :) Na ulicy to zobaczysz jak sie dobrze przyjrzysz dwójkom tej samej płci. Czesto to po nich widac, bo partnerzy inaczej sie do siebie odnosza niż koledzy, publicznie staraja sie grac, ale drobne rzeczy czasem ich zdradzaja :)

Łukasz wrote:
Polega to na współżyciu trzech osób, czyli dwóch mężczyzn i jednej kobiety lub dwóch kobiet i jednego mężczyzny.


Ja slyszałem tez o trzech facetach na raz :p
_________________
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 15-06-2012, 13:58   

Łukasz wrote:
A co myślicie o trioliźmie?


Kurde no, za moich czasów to się nazywał trójkącik :D Dlaczego wszystko musi mieć teraz wydumaną nazwę? Jak jakiś onanista wsadzi se marchewkę w dupę to co uprawia, karotyzm?
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 15-06-2012, 14:19   

Kika wrote:
Dlaczego wszystko musi mieć teraz wydumaną nazwę? Jak jakiś onanista wsadzi se marchewkę w dupę to co uprawia, karotyzm?


Sitofilia ;)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 15-06-2012, 15:09 ]
Druga częśc tematu >> http://www.tombraiderforu...opic.php?t=2062
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo