FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ile zajęło wam przejście TRAOD?
Author Message
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 05-10-2010, 22:38   

Tydzień spokojnej gry. Oczywiście Boaz z powodu powolnych ruchów Kurtisa i klawisza end :p tak, tak wiem Jerrem_Y instruction :) Pamiętam że przy Boaz przybyła mi z pomocą niezastąpiona Jola, a przy czerwonym duchu MMAngel bo nie wiem kiedy bym wpadł na to że muszę skakać na posągi "łapiąc" światełka :gupek:
Wracajac do Boaz to podobno jej drugie wcielenie było jeszcze gorsze od pająka ale ja to coś fruwające ze strachu rozwaliłem w 3 minuty :P Na dłużej zatrzymały mie też komnaty z żywiołami, szczególnie wiatru, gdy Lara frunęła gdzie chciała zamiast lądować na paliku.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 09-10-2010, 23:14   

Heh:P Tego to nie jestem w stanie powiedzieć... Moja gra w TAOD była dość dziwna... Grę kupiłam mając jeszcze stary sprzęt i ledwo zipiał... Przez co gra cięła niesamowicie. Przechodzenie na początku jeszcze nie było tak trudne, ale później? Kiedy Lara chodziła jak chciała, Kurtis nie lepiej, a czerwony duch i boaz zabijały za każdym razem? To było wyzwanie:P Więc w sumie dość długo to przechodziłam, ale z przerwami...
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 30-06-2012, 15:48   

Ja TRAOD przeszedłem w miesiąc, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie grałem dzień po dniu :mrgreen: W niektórych miejscach zatrzymywałem się na dłużej i musiałem wspomoć się solucją. Zwłaszcza w momencie walki z czerwonym duchem :fire: Gdyby nie solucja to nie wiedziałbym jak trzeba go pokonać. W paru innych miejscach też zatrzymywałem się na długo, ale nieraz było tak, że przez przypadek doszedłem co należy robić :D Jestem pewien, że gdybym grał codziennie to szybciej bym przeszedł tą grę. Ale miesiąc to i tak sukces jak na pierwszy raz :]
_________________
Witaj Guest
 
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-05-2013, 07:16   

Ja się zatkałam w Galeria Luwru. A teraz w to gram :komp:
Mi dotąd dwa dni ;) bo jak gram w to to z 1 Godz.
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo