FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Author Message
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 19-09-2007, 21:20   

jakiego robala???? może chodzi ci o dinusia??
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 19-09-2007, 22:39   

bobonton2 wrote:
może chodzi ci o dinusia??

Chyba prędzej o słynnego Torso :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 20-09-2007, 08:13   

Dinusia...do czego to dochodzi...

A prawda, Sophię by się całkiem nieźle uśmiercało, gdyby nie fakt, że to mój ulubiony villain i wolałabym ja utrzymać przy życiu. ^^
_________________
Unholy
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 21-09-2007, 18:02   

Quote:
Ja nie wiem

No,taki mały,stękający karzełek na Islandi,który uwielbiał łazić za Larą jak smród za d*pą (sory za wyrażenie),czasem rzucał w nią też kamieniami,ale za to bał się ognia.Acha...i miał takie niecenzuralne miejsce :P .
Quote:
Avi staje się coraz bardziej tajemnicza i mroczna

Czemu?
Quote:
te małe pajaczki z tr2 na poczatku :P
sa takie male.. i smiesznie skacza

Nie zabijać mi pająków! (żartuje tylko:P).
Przecież skaczą po pajęczemu...Co w tym śmiesznego??? :)
Quote:
ech blech pajaki fuj...

Ale to maleństwa jeszcze były :D
Quote:
może chodzi ci o dinusia??

Jak można wspaniałego,wielkiego,drapieżnego T-rexa nazywać dinusiem? Toż to obraza :690:
Quote:
Sophię by się całkiem nieźle uśmiercało,

O której mówicie?
O tej z TR3 czy z TR3 Gold??? :)
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 21-09-2007, 18:51   

Dziwnie wydaje mi się, że Sophia z TR III i TR III Gold była tą samą Sophią. Ale żeby ułatwić, ja mówiłam oczywiście o występie w trójce. W ogóle cały poziom z tą pannicą był niezły i przyjemnie się go przechodziło. Ale jak już powiedziałam, nie chciało mi się Sophii zabijać.

Co do mhhroczności, Avi, ja bym zamiast Zgredka użyła imienia Stworek. Był bardziej upierdliwy.

Integral
To jest misiek zbożowy!!!
_________________
Unholy
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 21-09-2007, 21:06   

Też się zastanawiam nad Sophią z TR3 i TR3 gold. Skoro gold jest po TR3, to możliwe, że Sophia mogła przeżyć.
A wracając do tematu: ciężko powiedzieć kogo lubię zabijać. Dam tych z którymi na razie miałam styczność. A więc, faceci w garniturze i z pistoletami w Tomb Raider 2(w tym gold i custom) oraz armia z custom tr4(w oryginalną czwórkę nie grałam).
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 23-09-2007, 19:23   

No temat nadzwyczaj ciekawy :D

Ja chyba jak na razie najbardziej lubie rozwalać centaury :P z TRA, ale zebym ze wczesniejszych tąb reideruw miała ulubione ofiary... jakos nie przypominam sobie abym odczuwała szczególną rozkosz z zabijania czy to np kwadracioków w wenecji w tr2 czy też jakichś szakali w tr4. Moze jedynie niejaką frajde sprawiało mi skradanie się w aodzie i zabijanie "po cichu".

Ale Lary nie lubie zabijać, niewiem jak moze wam to sprawiać przyjemność. Ja zwykle zanim albo sie utopiła albo upadła z wysokości to szybko naciskałam F6 na ładowanie gry. Ale kilka razy przydażył mi sie taki zonk ze nacisnełam sobie F5 :D no i sobie robiłam bezużyteczny sejv, a czasami bywało to przykre, szczególnie jak w roztargnieniu przez dłuzszy czas nie zapisywałam gry :D .

Ale przyznaje się że w TRA zabijałam lare ... ale to wszystko przez te czekpoity :/
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 28-09-2007, 13:03   

Ja lubię najbardziej zabijać smoki w TR5, Czerwonego Ducha (tzn. nie można go było zabić, bo był nieśmiertelny xd) i strzelać do Larsona w TR5.

A co do zabijania Lary, to czasami jak się zdenerwuje, bo nie mogę przejść levelu to skaczę z dużych wysokości na główkę xD :-P

ninti wrote:
Ale kilka razy przydażył mi sie taki zonk ze nacisnełam sobie F5


No, ja mam tak samo :P
_________________

 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 13-10-2007, 16:30   

Evita-Elfka wrote:

WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to po co się wypowiadasz ...
Ja do moich ulubionych postaci do zneutrailzowania dodam Centaury. Walka z nimi była moją ulubioną w TR:A
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Evita-Elfka 
Nowicjusz


Joined: 01 Sep 2007
Posts: 16
Location: Orłowo
Posted: 13-10-2007, 16:50   

Nie skomentuje ,Szymon ,ale jak tak bradzo pragniesz dokładnej wypowiedzi to OK:

-PSY W AOD i II-jce
mszcze sie za psa kumpeli, którego nienawidzę:) i on tez za mna nie przepada...
-LUDZI
najbardziej w Legendzie ( wślizgi, bullet time'y itd. świetne sposoby wykańczania)i tych napakowanych idiotów z TR II (takie z nich ciapy i bezmózgowce, ha,ha)

-PAJĄCZKI
prywatnie kocham te pocieszne osmionożne robaczki ,ale je sie fajnie zabija (co za wybuch-kazde kawałek ciała leci w inną stronę) i rzeczywiscie, co za zabawne skoki:)

- BOSSÓW
Takamoto, Rutland i Amanda i Bartoli w postaci smoka.

i... to chyba wszystko:)

Nie lubie zabijac zwierzat w TRL np. tygrysów i gepardów etc. po prostu nie lubie.
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-10-2007, 11:16   

Quote:
zwykle zanim albo sie utopiła albo upadła z wysokości to szybko naciskałam F6 na ładowanie gry.


Ja ta metode stosowalam w TR5, ale to tylko dlatego, ze na starym kompie gra za wolno sie ladowala i nie chcialo mi sie czekac :690:

A co do zabijania samej Lary, to nigdy nie lubilam tego dzwieku skrecanego karku i lamanych kosci. Zawsze sie tak jakos smutno robilo ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 19-10-2007, 18:37   

Uwielbiam wykańczać smoka w TR2... I ludzi Bartolego w domu Lary, albo zwalać szkieletom głowę w TR4... Kcoham!
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
siostra_satan 
Nowicjusz


Joined: 26 Dec 2007
Posts: 13
Posted: 26-12-2007, 18:41   

Ja tam najchętniej zabijam zwierzęta :D Smoka też się fajnie tłukło :mrgreen2:
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 27-12-2007, 00:44   

Ja tam nikogo nie lubię zabijać. Zabijam tylko w obronie własnej.
Dla nie motorem tej gry jest odkrywanie tajemnicy i przeżywanie przygody, a nie uśmiercanie przeciwników. Gdyby zwieżęta mnie nie atakowały to bym ich nie zabijał bo po co??
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 27-12-2007, 18:12   

Ostatnimi czasy uwielbiam pukać do raptorów w Zaginionej Dolinie. Piękne krajobrazy, fantastyczna muzyka, czasem adrenalina. Potem walka z Reksiem, którego nie unieszkodliwiam wabiąc na kolce, a po prostu wykorzystuję adrenalinę w taki sposób, by biedak na nie nie wpadł. Dzięki temu rozgrywka jest bardziej emocjonująca* oraz sztucznie ją sobie przedłużam.

*no może przesadziłem z tymi emocjami :) :)
_________________
 
 
Ascaia 
Nowicjusz


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 7
Posted: 13-01-2008, 15:30   

Cześć!

To mój pierwszy post tutaj. Nie jestem maniakiem TR, ale gra sprawia mi dużą przyjemność.

Nie sprawia mi frajdy strzelanina, to nieunikniony dodatek. Podobnie jak Indiana, gram dla rozwiązywania zagadek. A jeśli już miałabym wybierać to najmniej przeszkadza mi unicestwianie stworów typu mumie, kościotrupki, ostatecznie paskudne zwierzaki - skorpionki czy pająki. I w związku z tym pytanie:
Która część TR jest najbardziej "pacyfistyczna"? W której jest najmniej wrogów, a najwięcej jest tajemnic do odkrycia?

I drugie pytanie bardziej nie na miejscu, więc może odpowiedź na PW - są jakieś gry przygodowe podobne do TR, ale właśnie bez zabijania tylko samo kombinowanie?
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 13-01-2008, 15:45   

Ascaia wrote:
I w związku z tym pytanie:
Która część TR jest najbardziej "pacyfistyczna"? W której jest najmniej wrogów, a najwięcej jest tajemnic do odkrycia?


Raczej TR1.

Ascaia wrote:
są jakieś gry przygodowe podobne do TR, ale właśnie bez zabijania tylko samo kombinowanie?


Praktycznie większość przygodówek, a jeśli interesuje Cię sterowanie bardziej dynamiczne niż "point&click", to polecam dwie ostatnie części Broken Sworda, z naciskiem na przedostatnią, ale to by był grzech, gdybyś nie zagrała też w dwie pierwsze :p Czyli polecam całą serię.

Witaj na forum :)
 
 
Kurt 
Student



Joined: 15 Jan 2006
Posts: 46
Location: Łódź
Posted: 13-01-2008, 16:15   

Ascaia wrote:
Która część TR jest najbardziej "pacyfistyczna"? W której jest najmniej wrogów, a najwięcej jest tajemnic do odkrycia?


W typie gier "Adventure-Action" ,ciężko o minimum lub brak korzystania z broni. Niestety w serii TR ,oprócz rozwiązywania zagadek, podróżowania po co raz ciekawszych zakątkach historii i elementów zręcznościowych ,pozostaje walka z przeciwnikami, czy to dzikiej natury czy ludzkich napastników. Jeżeli już miałbym typować część sagi ,w której strzelanie zostało sprowadzone do minimum ,wybrałbym TR1 lub TR3. Choć jednak ,myślę ,że TR1 byłoby najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie , bo po:
1. Pierwsza część historii, zaczniesz zabawę z Larą chronologicznie.
2. Walka składa się tu na zabijaniu zwierząt lub odstraszaniu napastników.

A ,więc zapraszam w świat TR1 na początek ;) )
_________________
 
 
 
Ascaia 
Nowicjusz


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 7
Posted: 13-01-2008, 21:15   

Kurt wrote:
myślę ,że TR1 byłoby najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie


niestety, jak to mówią "po ptokach" ;)
już się spowiadam w temacie o pierwszym kontakcie z TR
 
 
Kurt 
Student



Joined: 15 Jan 2006
Posts: 46
Location: Łódź
Posted: 13-01-2008, 22:05   

Skoro rozpoczęłaś swoją przygodę od TRII ,a nie lubisz używać broni palnej i wolisz inne rozwiązania, to nie dziwne ,że się troche zniechęciłaś. Bo właśnie w drugiej odsłonie naszego TRa ,jest najwięcej strzelania. Co rusz mamy do zabicia jakiegoś bandytę albo zwierzaka/potwora.

Nie ma to jak klimat TR1, takie osamotnienie ;) Mhm ,w to trzeba zagrać żeby poczuć ;)
_________________
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 18-01-2008, 23:39   

Skolei ja uwielbiam zabijać samą Larę Croft, to zabawa bez końca..
A to tutaj będzie topielcem, a tutaj ostrze główkę przyciacha, kuperek się podpali...
zawsze coś :D
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Kurtis1996 
Nowicjusz



Joined: 11 Feb 2008
Posts: 13
Location: z Łaz
Posted: 14-02-2008, 21:57   

A ja lubie zabijać posągi lwy gladiatorów i tych ziomów z laserami w ostatnim etapie w TR5 :guns: :pozdro: :pozdro:
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 15-02-2008, 07:08   

Kurtis1996 wrote:
posągi lwy gladiatorów

To jest pełna nazwa jakiegoś przeciwnika??
Co do zabijania to Eckhardt z TRAOD mi się podobał i większość innych bossów. W najnowszych TR-ach to wszystko co się da z bullet Time lub Adrenalina Mode..
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 15-02-2008, 10:56   

No cóż. lara nie została stworzona do zabijania tylko do odkrywania tajemnic świata, a to, że kilku gostków nie chce jej w tym pomóc to ich sprawa. Mnie najbardziej pasuje smoczek w TR2i Tirex w TR3 oraz TRA. :matrix: :matrix:
_________________

 
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 27-02-2008, 19:10   

Czy pomimo kiepskiej juz jak na dzisiejsze czasy grafiki, wracajac do walki z Yeti lub Straznikiem Talionu w Tomb raider II nie odczuwacie dreszczy na ciele? Ja mam to samo uczucie kiedy walcze z Kolosem w Rzymie z TR5, lub z Rutlandem w Legend, lub z wyzej wspomnianymi. Mysle ze to wszystko kwestia klimatu originalnego Tomb Raider'a, ktorego pokochalam od pierwszego zagrania.
A Wy?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo