FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Guardian of Light - problemy, pytania, porady
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 01-06-2011, 17:32   

Nawet tuz po premierze ciezko bylo niestety kogokolwiek znalezc na serwerze online. Wniosek taki, ze w co-opa wiekszosc osob gra albo na jednym kompie albo online z wlasnymi znajomymi.
_________________
 
 
Enmity 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2007
Posts: 29
Location: Gliwice
Posted: 12-06-2011, 15:53   

Asyenna wrote:
NataliaXrose, zależy na jakiej platformie grasz. :)
Xbox 360 -kupujesz na Xbox Marketplace, PS3 -kupujesz na PlayStation Network (PSN) a na PC to kupujesz poprzez Steama. Klucz na steama można kupić też na allegro (kupuje się go w formie kodu podarunkowego i pobiera się potem przez steama).

W każdym razie GoL jest grą dostępną tylko i wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, czyli w zwykłych sklepach tego nie ma.


Dzisiaj zakupiłam klucz na Allegro i mam mały problem, gdzie się ściąga ta grę na Steam? Przejrzałam już chyba wszystko i nie umiem znaleźć jest tylko opcja kupna ;(
_________________
"Po co walę się młotkiem w głowę? Bo to tak przyjemne kiedy przestaję"
 
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-06-2011, 16:30   

Na Steamie, Biblioteka, wyżej Gry, "aktywacja produktu Steam" po czym wpisujesz kod :)
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Enmity 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2007
Posts: 29
Location: Gliwice
Posted: 12-06-2011, 16:43   

Adamaru wrote:
Na Steamie, Biblioteka, wyżej Gry, "aktywacja produktu Steam" po czym wpisujesz kod :)

Super! Dziękuję bardzo ;)
_________________
"Po co walę się młotkiem w głowę? Bo to tak przyjemne kiedy przestaję"
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 26-08-2012, 22:09   

Chciałabym zagrać jeszcze raz od nowa, ale nie wiem w jaki sposób usunąć save :P trzeba wywalić jakieś pliki czy jak? :D
_________________
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 11-11-2012, 22:58   

Czy ktoś grał na Core Online? Ja nie mogę :( NP. HITMAN działa bez zarzutu z przy GOL nic się nie dzieje po wybraniu lvl
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
A_DAM 
Podróżnik



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 417
Location: Surrey ;)
Posted: 12-11-2012, 00:45   

u mnie sie wlasnie laduje..
_________________
...:::...
Moje słitaśne Forum[/size]
 
 
aneta501 
Nowicjusz


Joined: 14 Dec 2012
Posts: 2
Posted: 28-12-2012, 21:58   Pomocy!

Czy da się coś zrobić z poniższą sytuacją: kula wpadła do lawy i nie wiem jak ją wyciągnąć - podkładanie bomb nie pomaga :(
 
 
Oskar26 
Nowicjusz


Joined: 11 Feb 2012
Posts: 24
Posted: 03-01-2013, 15:23   Re: Pomocy!

aneta501 wrote:
Czy da się coś zrobić z poniższą sytuacją: kula wpadła do lawy i nie wiem jak ją wyciągnąć - podkładanie bomb nie pomaga :(


Po lewej stronie - tam gdzie są płomienie, przy brzegu ustaw kulę i podłóż bombę. Gdy kula zatrzyma się mniej więcej na środku dużej platformy, przebiegnij prawą stroną przez lawę i dojdź do kuli i szybko podłóż bombę znowu. Powinno się udać po kilku próbach. ;)
 
 
 
aneta501 
Nowicjusz


Joined: 14 Dec 2012
Posts: 2
Posted: 07-01-2013, 14:08   

Chodziło o to, że nie mogłam wydostać kuli z lawy. To był bug. Level przeszłam od początku.
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 25-03-2013, 19:01   

Mam pewien problem ze sterowaniem... Zakupiłem wczoraj na PC pada i wszystko działało dobrze (poza celowaniem, ale problem ten naprawiłem ustawiając Oś Z & Obrót Z w opcjach pada). Chwilę pograłem i wróciłem do ustawień przycisków na padzie, aby coś zmienić dla wygody i zaczęły się problemy. Coś chyba nie tak pozmieniałem i od tego czasu prawa gałka nie działa już jako celownik, tylko identycznie jak cztery przyciski po prawej stronie pada. Próbowałem zmieniać ustawienia przycisków w grze na wszelkie sposoby, aby przywrócić celowanie prawą gałką, ale nic to nie pomaga :/ Przywrócenie w opcjach gry domyślnych ustawień pada również nic nie dało. Może ktoś wie jak to naprawić? Albo mógłby wrzucić jakiś screen z odpowiednim ustawieniem przycisków? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 25-03-2013, 19:55   

dAvv!d, jeżeli to najzwyklejszy pad PC, to problem rozwiążesz naciskając na padzie przycisk ANALOG albo coś podobnego, znajduje się on prawdopodobnie w środkowej części pada. Zmienia on ustawienie, czy prawą gałką ma się sterować tak jak przyciskami z prawej strony czy tak jakby się obracało kamerę w grze (w przypadku Guardian of Light celowało).

Miałem kiedyś pad PC firmy Tracer i po naciśnięciu ANALOG zapalała się też dioda i wszystko działało jak należy. Zresztą sam miałem z tym identyczny problem gdy grałem w GoL w 2010 :D
_________________

 
 
 
dAvv!d 
Praktykant



Joined: 12 Apr 2005
Posts: 183
Location: Białystok
Posted: 25-03-2013, 20:26   

Super! Od wczoraj się z tym męczyłem - ponowne instalowanie gry, sterowników do pada (też mam Tracer)... a tu chodziło tylko o jeden przycisk na nim. Dzięki wielkie za pomoc :)
 
 
 
madi.81 
Nowicjusz


Joined: 02 Aug 2014
Posts: 6
Posted: 17-09-2014, 22:55   

Mam pytanie. Jak zmienić ustawienia aby można było grac w local co op?Pokazuje się komunikat o zmianie ustawień ale nic tam nie ma o tym.
 
 
Delirium 
Nowicjusz


Joined: 25 Feb 2016
Posts: 7
Posted: 04-04-2016, 15:44   

Moze ktos moglby mi pomoc bo mam problemy ze sterowaniem w GoL :(
Kupilam gre na Steamie i wczoraj probowalam grac po raz pierwszy z padami na dwie osoby.
Na klawiaturze sterowanie dziala chociaz jest malo wygodne ale niestety na padzie nie moge strzelac- Lara zamiast wyciagnac pistolety i celowac, wyciaga je i od razu chowa. Wlocznia tak samo- nie da sie jej wyciagnac i na cos nakierowac- Totec wyciaga ja i chowa :/ Widzialam na forum na Steamie ze inne osoby tez mialy takie problemy ale proponowana tam zmiana ustawien gry mi nie pomogla. Ktos mial podobnie? :(
:pozdro:
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 04-04-2016, 16:56   

Na padzie celuje się gałkami (konkretnie prawą). Wysuwając ją w prawo, Lara/Totec będą w tym kierunku celować.
_________________
 
 
Delirium 
Nowicjusz


Joined: 25 Feb 2016
Posts: 7
Posted: 05-04-2016, 04:25   

Moze zle opisalam ten problem. Chodzilo mi o to ze Lara nie wyciaga broni tylko na przemian wyciaga-chowa-wyciaga-chowa. Dlatego nie moge ani celowac ani strzelac. Na klawiaturze strzelanie dziala ok.
Z tego co wyszukalam w necie wyglada na to ze to moze byc problem moich padow. Mam pady firmy Elecom a z tego co wyczytalam gra wspiera Microsoft 360 :(
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-04-2016, 09:08   

Możesz przypisać klawisze klawiatury do konkretnej akcji przy obu postaciach grywalnych? Jeśli tak, to spróbuj użyć XPaddera (ja mam wersję chyba 5.7) - pierwsza osoba może grac na klawiaturze, więc nie musisz nic zmieniać, natomiast druga osoba niech każdemu przyciskowi na padzie przyporządkuje odpowiedni klawisz. Nie wiem jak w przypadku GoL, ale w klasykach hulają aż miło.
_________________
 
 
mariusz_s 
Nowicjusz


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 1
Posted: 27-09-2016, 21:47   

chce sprawdzic czy jesli założe gre coop to czy inni mogą dołączyc do gry jakby sie komus nudziło to niech do mnie napisze na gg 1224564

[ Komentarz dodany przez: Cez: 27-09-2016, 22:45 ]
Ktoś jeszcze używa GG? O_o
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo