FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Znienawidzony level w każdym z krajów
Author Message
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 14-02-2011, 13:57   Znienawidzony level w każdym z krajów

Jest temat o ulubionych to popiszmy może o znienawidzonych!
Powiedzcie, które levele sprawiły wam najwięcej trudu i których leveli nie lubicie.
Oczywiście uzasadnijcie.

Ja zaczynam:

Peru

Zaginiona Dolina - dużo kombinowania, czego nie lubię i to chodzenie w kółko. A najgorsze było dla mnie przejście Time Triala, dopiero za trzecim podejściem mi się udało!
A te małe potworki przed T-rexem bardzo mnie wkurzają, może dla tego, że jest ich dużo.

Grecja

Grobowiec Tihocana - cysterna jest bardzo klimatyczna, ale nie cierpię leveli z wodą!
A potem na dokładkę te centaury - byłoby o wiele lepiej gdyby był jeden.

Egipt
Ciężko wybrać, bo Egipt jest całkiem niezły. Jednak najwięcej trudności sprawił mi:

Obelisk Khamon - nie lubię tego levelu, przez te haki i dużą ilość czasówek. Ale tak w ogóle to jest spoko.

Atlantyda

Wielka Piramida - czasówka z tymi symbolami była chyba najgorszym momentem w całej grze. Poza tym jest tu duża ilość potworów.

:pozdro:
 
 
Semrat 
Nowicjusz


Joined: 06 Feb 2011
Posts: 5
Posted: 18-02-2011, 20:48   

To samo co wyżej.Jeszcze zniechęcił mnie ten pierwszy etap w kaplicy świętego Franciszka.Zanim się połapałem jak te wszystkie komnaty z kluczami pootwierać i klucze zdobyć to straciłem 2 godziny na ten etap. :narka:
 
 
trampkijezusaa 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2011
Posts: 7
Posted: 19-02-2011, 22:39   

Hmm... Wczoraj właśnie skończyłem Anniversary, więc moje odczucia są świeże.

Peru.
Hm.. Może nie tyle znienawidzony o ile nielubiany przeze mnie poziom pierwszy:Mountain Ceaves. Nuda, nuda, nuda... Wiem nie można dać czegoś ciężkiego, żeby od razu gracza nie zniechęcić do dalszej rozrywki. A Zaginioną Dolinę uwielbiam ;>

Grecja.
Koloseum. Totalnie bez sensu ten poziom. Mrugnięcie oka i już koniec poziomu.

Egipt.
Obelisk Khamoon. Te haki i brak checkpointa. Oraz te zgniatające bloki. Koszmar. Przechodziłem najdłużej. Egipt musi nadrabiać swoją okazałością. ;p

Z. Wyspa.
Wielka Piramida. Nie podobało mi się, że tak strasznie skrócili ten poziom, a także całą lokację. I czasówka ze wspinaniem się na szczyt. Szlag trafiał tysiące razy.

Ale gra mi się i tak podobała ;p mimo swoich wad. :narka:
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 22-06-2011, 19:16   

no nareszcie mogę się wyładować :>

W Peru żadnego koszmaru nie miałam, ale przyznaję rację poprzednikowi - Górskie Jaskinie były za łatwe :P a do Zaginionej Doliny też czuję sympatię, dzięki milutkiemu T-rexowi :lol:

Grecja - no, Pałac Midasa, przez kamerkowe kłopoty ze zdobyciem artefaktu w sali z wysuwanymi z podłogi kolumnami...czy co to tam było. I jeszcze ta relikwia w sali z ogniem - czemu na czas?! i za mało miejsca dookoła mnie, gdy przybiegały goryle, a tak lubię je denerwować skakaniem po okolicy :kijek:

Egipt: Obelisk Khamoon. Przez te zgniatarki byłam absolutnie wściekła, szczególnie, kiedy się okazało, że mój znienawidzony fragment trzeba przejść 2 razy (tam i z powrotem... :zip: ) twórca poziomu nie chciałby mnie spotkać! :knife:

Atlantyda - niech nikt przy mnie nie wspomina o Wielkiej Piramidzie! Miła czasówka przy wspinaniu się na szczyt... a przedtem tak uwielbiałam się wspinać :jumper:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
dr LOU BITCH 
Nowicjusz


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 13
Posted: 09-09-2012, 12:30   

Jak na razie dobrnąłem z trudem do etapu Grobowiec Tihocana, gdzie utknąłem na dobre przy walce z Centaurami. Peru jeszcze ujdzie, wiele trudu sprawiał mi poziom Zaginiona Dolina i walka z T-Rexem, ale po kilku próbach udało się. Natomiast cały etap w Grecji to jakiś absolutny koszmar. Męczę się już z nim od tygodnia i dostaję szału. Klasztor św. Franciszka - strasznie dużo zachodu z tym zbieraniem kluczy, skakaniem, łażeniem po komnatach, ogólnie strasznie zamotany ten poziom. Koloseum, jeszcze ujdzie, ale walka z gorylami i lwami przyczyniała mi sporo problemów. Potem Pałac Midasa, również trudny poziom, miałem ogromny problem z przejściem komnaty z płonącymi filarami, za dużo też goryli. Teraz się męczę na etapie Grobowiec Tihocana, cysterny przeszedłem, trochę kombinowania i dało radę, natomiast walka z Centaurami - dramat. Nie wiem czy dam radę się z nimi uporać, bo skubańce są naprawdę trudnymi przeciwnikami. Będę wdzięczny za ewentualne podpowiedzi jak je pokonać. Próbowałem patentu z odebraniem im tarczy, ani razu mi się to nie udało. :(
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 09-09-2012, 22:24   

dr LOU BITCH, zobacz na Youtube tam są rożne sposoby, ewentualnie jakieś kody czy cuś takiego
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
dr LOU BITCH 
Nowicjusz


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 13
Posted: 14-09-2012, 19:54   

cutek15 wrote:
dr LOU BITCH, zobacz na Youtube tam są rożne sposoby, ewentualnie jakieś kody czy cuś takiego

Cutek15 udało mi się w końcu je pokonać, choć szczerze powiem ciężko było. Teraz dobrnąłem do Egiptu, gdzie z bólem przeszedłem świątynię Khamoon i obecnie męczę się nad etapem Obelisk Khamoon.
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 26-09-2012, 13:22   

Cholerka, dawno przechodziłem pierwszy raz Anniversary, ale myślę, że grecki Pałac Midasa trochę przysparzał mi problemów, głównie z zdobyciem nagrody w sali z płomieniami. Trochę zbyt dużo, jak na zrobienie z tego czasówki - pociągnąć dzwignię, dopłynąć do brzegu, przeskoczyć do niej przez ognie, a to wszystko na czas... Wielokrotnie się z tym męczyłem i fartem raz się udało.
Pamiętam też, że sporo miałem roboty w znajdywanie kluczy u bogów, ale raczej nie mogę powiedzieć, że był to znienawidzony lvl. Znalazło się tam tylko kilka bugów, które uśmiercały mnie w najmniej oczekiwanym momencie, ale dało się przeżyć. W ogóle, komnata Neptuna jest moją ulubioną, a znienawidzoną - ta z mieczami. Zanim znalazłem na to taktykę i dowiedziałem się jak to zrobić, upłynęło dużo czasu w rozgrywce za pierwszym razem.
A poza tym, oczywiście Egipt i te durne, głupie pułapki - zgniatarki, ostrza z ścian, przepaści i ostrza, co się tam nie działo, szkoda mówić. Jeden, wielki ból, do dziś nie wiem jak mi się to udało przejść.
Przypomniało mi się, już w piramidzie na Wyspie był taki jeden z pierwszych motywów, na czas wchodzenie na samą górę - strzelało się do punkcików, wysuwały się z ścian podłogi i belki, po których mieliśmy się dostać wyżej i atakowały nas zmutowane nietoperze, czy co to tam było. To sprawiało mi sporo problemów i prędko stało się znienawidzone, bo zawsze w pewnym momencie jakoś się tak zdarzyło, że kula ognia tych latających stworów mnie spychała z podestu, Lara nie chciała się łapać i klops, frunęło się wprost do wrzącej lawy.
 
 
 
Natla123 
Student



Joined: 09 Dec 2012
Posts: 67
Location: z wypizdowa
Posted: 10-12-2012, 19:02   

Grobowiec Qalopeca (chyba tak to się pisze :p ) Za nic nie chciała przeskoczyć mi po tej kładce wysokiej na drugą stronę :fire: ale po tygodniu m się udało :hura:
_________________
I hate new Tomb Raider
https://www.youtube.com/u...Matter/featured
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 12-12-2012, 20:27   

Świątynia świętego Franciszka. Ile trzeba było się do dźwigni, kluczy i apteczek nalatać... No i jeszcze skarby i relikt. Lara mi chyba 100 razy umierała. :pozdro:
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 02-01-2013, 15:40   

Więc tak :>

Peru - Najbardziej nie lubiłem poziomu Tomb of Qualopec .Najgorsze były te kładkiżeby
przejść do każdej z sal .. ugh , ile razy lara mi sie tam zabijała .A ile bugów było!
:O No i jeszcze nie podobały mi się te małe dinozaury :klnie: , za mało miejsca
na walkę i lara też bardzo często mi tam ginęła . Zwłaszcza jak grałem na
trudnym;o
Grecja - O bożee .. Pałac Midasa . Nienawidzę tego poziomu ! Nienawidziłem ,
nienawidze i nienawidzić będę !Najgorsza była sala z ogniami i sala z tym
pisakiem , gdzie się zawaliło :O . W sali ogniami nie dość że ten ogień ciągle
okaleczał larę to przez ten ogień ile wpadałem razy to wody :hehe: .I jeszcze
ta relikwia na czas :gupek: .W tej sali z tym piaskiem zawalonym to ile razy
spadałem XD . Duża wysokość i co chwile JEB XD
Egipt - O matko, najbardziej znienawidzona lokacja ze wszystkich.Te centaury , mumie
to wszystko po prostu mnie doprowadzało do szału :jumper: .Ale najgorszy był
2 poziom Egiptu ;o . Bodajże był to Obelisk Khamoon , gdzie trzeba było zbierać
te małe gówienka to tej wieży czy co to tam było :P . Najgorsze były te pułapki
;o , kolce ostrza i te ściany . Po prostu MASAKRA XD
Atlantyda - To moja ulubiona lokacja <3 . Jakoś nie mam tam znienawidzonych poziomów .Tylko troche wkurzały mnie perodaktyle z ogniem i centaury :O No i początek Kopalni Natli trochę mnie wkurzały bo lara nie miała broni a te szczury gryzły :mrgreen2: .Ale ogólnie Atlantyda jest spoko :D :pozdro: :guns: :jumper:
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 23-01-2014, 19:38   

Peru - The Lost Valley. O ile w 1 jest miodzio, to tu jest strasznie nudny i ma irytujących przeciwników - raptory. Jak ja ich nienawidzę...
Grecja - Pałac Midasa. NIENAWIDZĘ tej sali z ostrzami, zawsze się tam stresuje i dlatego mam trudności z jej przejściem. I jeszcze ten relikt w sali z ogniem :axe: :evil:
Egipt - Obelisk Khamoon. Miałam buga, że Lara w tej pierwszej sali z sekretem i czasówką nie chciała doskoczyć do platformy z kolumnami i się cały czas zabijała... No i oczywiście słynne ostrza, było ich za dużo jak na jeden poziom.
Zaginiony Ląd - Wielka Piramida. Chyba nie muszę pisać dlaczego? :nietak: Chociaż ostatnio gładko mi poszło...
 
 
rebel 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2013
Posts: 8
Location: Kołobrzeg
Posted: 24-01-2014, 18:04   

Ohohoh, to będzie.

Peru - od razu mówię Vilcabamba! Dziesiątki dni spędzonych nad tą jedną salą, gdzie trzeba odpowiednio ustawić kamerę, aby Lara mogła się złapać, to było coś.

Grecja - Świątynia św. Franciszka, to było straszne! O ile przeszłam wszystkie sale "bogów" to z tym bodajże Domoclesem był seerio kłopot. Ile ja miałam wtedy lat? Dziewięć, osiem lat? Tak czy siak, po nocach nie spałam przez to! Idziesz, idziesz, idziesz, a tu nagle bum miecz.

Egipt - Sanktuarium! Haha, sam początek już mnie wkurzył, ile to ja nakręciłam się z walcami, Boże. Albo potem ta wielka sala z posągiem, chyba, Seta i Horusa.
małe dłonie + bycie leworęcznym (strzałki zamiast "wsadu") + czasówki = :(

Atlantyda - każdy poziom mi się podobał.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 24-01-2014, 18:35   

Quote:

Peru - od razu mówię Vilcabamba! Dziesiątki dni spędzonych nad tą jedną salą, gdzie trzeba odpowiednio ustawić kamerę, aby Lara mogła się złapać, to było coś.


To jest akurat powszechny bug, na którego pomagało tymczasowe zmniejszenie rozdzielczości gry.
_________________
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 30-01-2014, 09:06   

Peru
Zaginiona Dolina - T-rex, za pierwszym razem nie miałam pojęcia o co chodzi, co i jak, trzeba zabijać jeszcze te dinozaury. Na dodatek wilki które ciągle wyskakiwały przed wodospadem.

Grecja
Pałac Midasa- Sala z tymi ogniami, denerwowała mnie ta czasówka z relikwią. Aha i jeszcze to z tymi porozwalanymi kolumnami, w jednym miejscu nie wiedziałam o co chodzi- gdzie mam skoczyć.

Egipt
Każdy mi się podobał.

Atlantyda
Wielka Piramida - Te potwory, duuużo czasówek mówi sama za siebie.
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 01-02-2014, 12:05   

Quote:
Atlantyda
duuużo czasówek mówi sama za siebie.


Bieganie po ścianach na sznurku do dzisiaj śni mi się po nocach. Jeden z najbardziej znienawidzonych momentów w całej serii jak dla mnie.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 01-02-2014, 18:42   

Mr Macphisto wrote:
Quote:
Atlantyda
duuużo czasówek mówi sama za siebie.


Bieganie po ścianach na sznurku do dzisiaj śni mi się po nocach. Jeden z najbardziej znienawidzonych momentów w całej serii jak dla mnie.

Sama potrzebowałam kilku godzin a nawet nie wiem czy dni :) Jeszcze te wnerwiające latające gnidy...
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 12:13   

Peru - Vilcabamba miała tylko jeden Secret.....

Grecja - Tomb of Tichocan. Ta "Anniversarowa" cysterna...

Egipt - Obelisk Kammon. Raz tu, raz tu.

Atlantyda - Ten z tymi diabelskimi czasówkami...
_________________
alphabet boy
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 18-04-2014, 18:37   

Peru - Zaginiona Dolina ta cała walka z T-rexem. Te małe dinozaury.
Grecja - Świątynia Św. Franciszka sala Damoklesa: miecze i ostrza.
Grecja - Grobowiec Tihocana walka z centaurami. To jest po prostu masakra.
Egipt - Świątynia khamoon
Atlantyda Wielka Piramida Mutanty i czasówki.
 
 
pablo890 
Nowicjusz



Joined: 29 Nov 2013
Posts: 4
Location: Wrocław
Posted: 30-04-2014, 18:53   

Peru - Trzeba się wspinac na pierwszym poziomie :/ :wotr: :croft:
_________________

 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 01-05-2014, 20:58   

Peru- Grobowiec Qualopeca- yh.. pomimo iż to koniec Peru to nie lubię przesuwania tych platform po sturlaniu się kuli ;-;.

Grecja- Tomb of Tihocan- gash.. ta woda i jej spuszczanie i nalewanie...

Egipt- Obelisk of Khamoon- nienawidzę.. latanie to tu to tam, skakanie, spadanie...

Atlantyda- Wielka Piramida- nie wiem w sumie... jakoś tak nie przyjemnie mi się gra w tym poziomie.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo