FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
SYBERIA
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 06-01-2005, 21:44   

O właśnie... wyprzedaż w Media! Może by tak wstać wcześniej i popatrzeć jak taranuję sklep obok mnie? :P Brzmi interesująco :P Trzeba będzie zrobić zakłady czy tym razem będą znów tylko połamane bramki czy może wywalą całe drzwi? :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 06-01-2005, 21:53   

Drzwi, okna, sciany :D Liczysz, ze tym razem bedzie spokojnie? :P Dzicz na maksa, nie ma szans. Od tygodnia chowaja wybrany sprzet w lodowkach, zeby nie zabraklo :mrgreen:
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 06-01-2005, 21:56   

Liczę na to, że będzie jeszcze lepiej niż ostatnio :p Może tym razem to nasze Media będzie pokazywane z TV? :P

Apropos lodówek... ciekawe, czy lodówkę z telewizorem też przecenią :D

Quote:
Może by tak wstać wcześniej i popatrzeć jak taranuję sklep obok mnie?


*taranujĄ oczywiście :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 06-01-2005, 22:00   

Lodowka z telewizorem jest the best. Wlazlam tam i zagapilam sie na dobrych kilka minut :D I srebrna ... pasuje do kuchni :D
Offtopic na maksa :P
... Mega LOL za "ą" :lol:
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 06-01-2005, 22:04   

Quote:
Cytat:
Może by tak wstać wcześniej i popatrzeć jak taranuję sklep obok mnie?


*taranujĄ oczywiście

Eee, a już myślałem, że jesteś wandal i im pokażesz :P .

Quote:
Drzwi, okna, sciany Liczysz, ze tym razem bedzie spokojnie? Dzicz na maksa, nie ma szans.

Pocieszajcie mnie dalej, ja tam jutro jadę :) .
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 06-01-2005, 22:07   

Matko Boska, oszalales? Zdepcza, zmiazdza, potluka, szybe toba wybija ... Moj kumpel byl na wyprzedazy w Lodzi, w zeszlym roku. Nie radze brac z niego przykladu :/
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 06-01-2005, 22:07   

To nigdy nie widziałeś MediaMarkt po wojnie (czyt. wyprzedaży)? :P Tam zawsze jest krajobraz po bitwie :D Może jutro się wybiorę później pooglądać, tak na świeżo... puste regały, połamane płyty, bramki... ech... nie dla idiotów :D
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 06-01-2005, 22:11   

Jak będzie rzeczywiście sajgon na maksa to sobie odpuszczę :) . Widziałem reportaże z zeszłego roku i wiem co się może stać. Robię to na własne ryzyko :) .


MACPHISTO
I proponuję już powoli próbować wrócić do głównego wątku ;)
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 07-01-2005, 22:01   

Wielkie podziekowania dla Jaunty, ktory podzielil sie radosna nowina o Syberii 1 za 7 zł w Arkadii :D :D :D Bo oczywiscie pojechalam tam tuz po pracy, dorwalam sie do calkiem sporego stosu gier, wyłuskalam swoj cel i pierwszy raz w zyciu z takim entuzjazmem oddalam kasjerce 7 PLN :P Po czym porzucilam bulgoczacy na kuchence obiad i wiadomo, co bylo dalej :p Trzecia godzina grania. Co prawda wlasnie utknelam, ale mam przed soba cala noc, wiec whatever ;)
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 07-01-2005, 22:11   

Dżiz, jak ty to robisz dziewczyno, że studiujesz i udaje Ci się znaleźć czas na granie :) ? Można, ofkoz, zarwać nockę, ale ja tego nie znoszę, bo mi zawsze łeb z niewyspania pęka :| .

Ja też się zarąbiście cieszę z tego zakupu Syberii :D . 7 zeta - to prawie darmo ! Tylko debil kupiłby teraz u pirata. Będę miał w co grać za dwa tygodnie - jupii :) . Teraz nie mogę, bo mam za dużo zaliczeń :/ .
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 08-01-2005, 23:02   

Dobra, wzywam na pomoc Kasie i Ceza i kogokolwiek, kto przebrnal przez S1 :/ Macie te swoje spoilery i prosze przeczytac, bo zaraz mnie cos trafi :/
:spoiler:
jestem z Helena, robie jej drinka. Mam skladniki typu owoc ;) , miod, wodke, kumam przyciski, ale jakos ciagle mowi mi "fuj" i podejrzewa o chec otrucia. Szybka pomoc help, bo pol godziny nad tym siedze i zaraz wpadne w stan, ktorego parlamentarnymi slowami nie da sie opisac... Na gg tez mozna ostatecznie :p
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-01-2005, 09:39   

:spoiler:

Jeśli masz wszystko, a miód jest skrystalizowany, to musisz go podgrzać. W tym celu podchodzisz do baseniku (znajdziesz go idąc korytarzem), odkręcasz zawór i podgrzewasz miód. Wracasz do maszyny i wkładasz wszystkie składniki na miejsce. Gdzieśtam w maszynie znajdziesz nuty. Są zwinięte, napewno zauważysz. Dobra, teraz tak... Włączasz maszynę klikając na przycisk "1/0" czy coś w tym stylu. Najpierw nalej wódkę, czyli ustaw przełącznik w lewo i wciśnij drugi od lewej klawisz. Potem nalej blue-cośtam, czyli ustaw przełącznik w prawo i kliknij trzeci od lewej klaiwsz. Teraz wciśnij miód, potem cytrynę, lód i wszystko zmieszaj. Ważne jest, zeby tą kolejność zachować.
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-01-2005, 11:09   

ta.. to jest okropna zagadka :P

wiecie co.. te spoilery sa beznadziejne.. faktycznie chyba zaraz przygotuje takie jak na forum Slders :P
_________________
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 09-01-2005, 11:39   

:spoiler:
Quote:
Kurde, Kasia, ja robie w tej kolejnosci i wszystko dokladnie tak, jak napisalas. A drink wyjezdza mi z automatu tuż po dodaniu miodu, jeszcze przed cytryna i lodem :/ Wczoraj siedzialam nad tym dwie godziny, wszystkie dostepne solucje przeczytalam, ale wszedzie to samo. I nic nie dziala :/ Cholery juz dostaje :evil:


CEZ:
teraz mozecie chować spoilery :P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-01-2005, 16:10   

Hmm... Derdonka, a masz może jakiegoś wcześniejszego save'a? A może klucze przestawiasz nie tak? Albo wiesz co? Wrzuć na forum swoje save'y, zobacze jak to jest u mnie. A może ja dam swoje? :lol:
_________________
Miow.
 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 10-01-2005, 08:22   

Poradziłam sobie, gra wyczyniala mi jakies glupoty, bo po ponownym jej wlaczeniu wszystko udalo sie za pierwszym razem.
Skonczylam niestety :( :( :( Koncowy filmik rewelacyjny (chlip chlip) W pierwszym odruchu mialam zamiar od razu instalowac S2 i grac jeszcze raz, ale uznalam, ze za duzo wrazen jak na jeden tydzien :D Anyway, gra genialna :)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 10-01-2005, 09:20   

Quote:
Koncowy filmik rewelacyjny (chlip chlip)


Jednak końcowy filmik z S2 był bardziej wzruszający :cry:
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 20-01-2005, 19:39   

Mój egzemplarz Syberii, zakupiony dwa tygodnie temu za 7 złotych, leżał sobie od tamtego czasu i nareszcie dzisiaj znalazłem czas na to by go zainstalować. W trakcie instalki wyskoczył jakiś błąd dotyczący błędnego pliku, lecz mimo to instalację udało się doprowadzić do końca. Wsadziłem pierwszą płytkę, odpaliłem skrót z pulpitu i... dupa. Ekran na chwilę zrobił się ciemny, w tle usłyszałem kawałek jakiejś muzyki i zaraz potem wywaliło mnie do Windows. Przy drugiej próbie wszystko się sypnęło. Czy nie wiecie przypadkiem o co chodzi ? Kurdę, a tak napaliłem się na granie w Syberię :( .
_________________

 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-01-2005, 19:56   

Sciągnij sobie patcha, może pomoże. Znajdziesz go tutaj: http://www.download.ceneg..._system/?ID=234
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 20-01-2005, 23:03   

Nic nie pomogło :( . A jest wręcz gorzej, bo tym razem czarny ekran pozostaje, a w tle "leci sobie" Windoza. Trzeba resetować. Wydaje mi się, że kiedyś miałem taki problem w demku i wtedy udało mi się go poskromić. Teraz jednak nic z tego nie pamiętam, być może nawet pomyliła mi się gra. Chociaż może...

Derdi -> ty masz tą samą wersję co ja. U Ciebie nie ma żadnych tego typu problemów ?
_________________

 
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 21-01-2005, 00:10   

Jaunty, kurde, nie wiem ocb, u mnie wszystko jest ok :/ Pod obydwoma systemami w dodatku (gralam na win2000, teraz zainstalowalam na XP). Nie mam zielonego pojecia co to jest, ale sluze wlasna plytka dla sprawdzenia :)
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 21-01-2005, 16:17   

Ja gram z kolei na Win98 i to może być przyczyną problemu. Jeszcze coś pokombinuję, bo szkoda mi to tak zostawiać. Na płycie nie ma żadnego solidnego FAQ związanego z takimi problemami. Teraz wiadomo czemu cena była tak zadziwiająco niska :) . Może w ogóle nie przepuścili tej edycji przez testy.

Derdi -> dzięx za zaoferowanie się z pomocą :) .
_________________

 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 26-02-2005, 12:30   

Twórcy Post Mortem i serii Syberia szykują demo Still Life
Jeśli jesteście entuzjastami przygodówek, to zapewne dobrze wspominacie Post Mortem oraz obie części cyklu Syberia. Owe marki powstały dzięki staraniom ludzi z kanadyjskiej firmy developerskiej Microids, która opracowuje obecnie zupełnie nowy produkt elektroniczno-rozrywkowy o nazwie Still Life. Na oficjalnej internetowej witrynie tego projektu trwa odliczanie przed ukazaniem się wersji demo.

Autorzy zamierzają opublikować demonstrację swojej kolejnej gry przygodowej już w najbliższy wtorek, natomiast premiera gotowego programu powinna nastąpić w połowie kwietnia bieżącego roku. Wśród docelowych platform sprzętowych figurują komputery osobiste klasy PC, a także konsole Microsoft Xbox.

(Gry Online)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 26-02-2005, 12:58   

No ja tylko czekałam na to demko :D
_________________
Miow.
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 03-03-2005, 09:41   

I jak? Ściągnął ktoś to demko Still Life? Powiedzcie, czy warto, bo nie wiem czy ściągać (247MB).

A ja to miałem pecha, byłem ostatnio w MM i obie Syberie w cenie ok. 60-70zł każda. To ja jeszcze poczekam.
Ale za to żonka mi kupiła Broken Sword 3 za 50zł. A jeszcze niedawno był po 129zł. :)
Dobre czasy dla fanów przygodówek :)
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo