FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Błędy i Bugi w TR Legend
Author Message
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 27-01-2014, 19:59   

Ja grając w TRL miałam podczas całej gry zaledwie 1 bug :p .Lara nie mogła złapać się liny w jednym z leveli(nie pamiętam,którym) .Trzeba było zabić kilku najemników i nie spaść a potem właśnie złapać się tej nieszczęsnej liny.Na dodatek punkt kontrolny był po drugiej stronie na którą dostajemy się liną co mnie dodatkowo frustrowało :fire:
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 07:59   

Moim zdaniem ten problem z liną to nie był bug :p ja też tak miałem ale to dlatego że we mnie strzelali i lara nie chwytała liny bo obrywała ołowiem:) najlepiej piepszyć i iść odrazu na most i rozwalić tych po drugiej stronie i git :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 28-01-2014, 10:55   

Za tysięcznym razem też to do mnie dotarło :mrgreen2: .A Lara często i tak nie łapała się tej liny a doliczając do tego ten punkt kontrolny po drugiej stronie to łącznie daje furię na miejscu.Ogółem ten moment działał na mnie jak shotgun na T-Rexa w TRA :jumper:
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 12:00   

Jak robiłem time triala w ghanie to próbowałem ich ominąć to zaczęli mnie kopać i lara się przewracała i jak wbiegłem na most to w tym czasie się on zawalił i uciekły mi dobre 3 minuty i ledwo pokonałem rutlanda i ledwo zdążyłem :)10 sekund przed końcem :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 28-01-2014, 12:57   

Oni są niesamowicie znerwiający :mrgreen2: .Można ich ominąć i iść na drugą stronę ale albo Lara nie złapie się liny albo złapie się a oni ją zepchną :jumper: .Dlatego ja wchodzę na góre zdejmuje tego z lewej potem wpadam na prawo rozwalam ich a na koniec tych z przodu po drugiej stronie i najgorsze czyli lina :)
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 28-01-2014, 13:59   

można i tak ale ja uciekam robię przewrotki itp :jumper: a potem wskakuje i robie spowolienie akcji i zabijam wszystkich dookoła i hyc uciekam jaguarowi i przed kulą na linę i do pana jamesa :) :mrgreen2:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-01-2014, 15:08   

I to by było tyle w kwestii offtopu - macie tematy bardziej adekwatne dla tej dyskusji :p
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo