FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Konsole - Playstation, XBox i inne
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-02-2013, 08:06   

A ja się absolutnie nie zgadzam, bo to bezmyślne wrzucanie wszystkiego do jednego wora. W PSN czy XBL mogą się ukazać świetne perełki, które miałyby problem z ukazaniem się w standardowym pudełku. Chyba, że przez "pierdółki|" macie na myśli tytuły typu Guardian of Light, serię Trine, czy I Am Alive, co też mija się z prawdą.


Poza tym polecam poczytać sobie o chmurze, bo to coś zgoła odmiennego niż standardowy sklepik z grami arcade.
_________________
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 22-02-2013, 11:11   

Jeszcze co do tych "poważnych gier", które mają ukazywać się tylko w pudełkach. W PSstore Darksiders- 15 zł, Darksiders 2- 40 zł. Spróbuj znaleźć takie ceny w Empiku czy MM.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-02-2013, 11:39   

Guardian of Light wolałbym miec w pudełku. Pierdólkami nazywam jakies Angry Birds czy inne takie mini-coś.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-02-2013, 14:38   

Cez, ale nie znajduj mi tu durnych wyjątków od reguły, bo Angry Birds to ciężko w ogóle nazwać pełnoprawną grą.
_________________
 
 
Maniucha 
Student



Joined: 20 Jul 2012
Posts: 38
Posted: 10-03-2013, 08:04   

mam takie pytanie. Jestem w dalszym ciągu poszukiwań xbox'a. Znalazłam fajną ofertę (niestety licytacja) Biały xbox 60 gb z grą tomb raider 2013 (?) i wiele innych ciekawych gier. Czy nie wydaje wam się to dziwne? Licytacja od złotówki, bez ceny minimalnej. Zdziwiłam się mocno. I teraz nie wiem czy ktoś po prostu robi sobie jaja czy to tak na serio. Jak pytanie nie pasuje do tematu to sorki ;)
_________________
My life is BRUTAL o_O

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-03-2013, 15:59   

Gdybyś dała linka do licytacji, można by powiedzieć więcej ;) .

Oferta wow, ale może ktoś tak lubi :D Spradź profil sprzedawcy, czy ma jakieś negatywne opinie, w ogóle ile jest aktywny itd i spróbuj wyczuć. Obejrzyj zdjęcia, jaki stan, w ogóle czy zdjęcia swoje, czy tylko z sieci wklejone...
_________________
; p ; >>
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 10-03-2013, 18:54   

Maniucha, Białe xbox'y są zazwyczaj przerobione jeśli gra jest wgrana na dysk jest 60 % szans że to pirat ;) . Proponuje czat ze sprzedającym , bo konsola może cierpieć na RRoD bo to codzinność u tych ,,albinosów'' . I zostaje jeszcze pytanie czy ,, kable zgubiły sie podczas przeprowadzki i nie mam jak sprawdzić czy X działa '' lub ,, Znalazłem na śmietniku - stan nieznany '' Mnie takie zdanie ugodziło kiedy kupywałęm konsole też najpierw myślełem o X360 , ale ostatecznie padło na PS3 :D
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-03-2013, 12:55   

Maniucha, zawsze możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 10 dni w przypadku zakupów internetowych bez podania przyczyny. Jedyny mankament to taki, że sama musisz pokryć koszty odesłania do sprzedawcy. Ja bym jednak czegoś takiego nie ryzykował opierając się na samym poście mleka, poszukaj czegoś bardziej pewnego. Pamiętaj też, że allegro stoi po twojej stronie tylko w określonych przypadkach - stan nieznany to ruletka wyłącznie na twoją odpowiedzialność.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 16-04-2013, 13:31   

Mam takie pytanie do osób korzystających z X360 i XBL. Czy gra, która nie została wydana w Polsce, ale dostępna np w Niemczech może zostać bez problemu odpalona na konsoli? Czy bez względu na wydawcę gra posiada w takim wypadku blokadę regionalną narzuconą jakby z góry? Mam jedno wydanie na oku i jest to gra ze Stanów - mam kilka w domu takich wydawnictw, ale kilku egzemplarzy po prostu nie mogę odpalić, bo mają blokady regionalne. Część jednak również pochodzi z US i gram normalnie. Doszytałem się rozwiązań typu: "przerób konsolę, będziesz mógł grać we wszystko". Wolałbym jednak ominąć blokadę w bardziej (lub całkowicie) legalny sposób. Gry nie ma (i nie wiadomo czy w ogóle będzie) w trybie GoD, ale z tego co wiem to cyfrowe wersje gier w 100% nie zadziałają (nie rozpocznie się nawet pobieranie/obciążenie konta).
Jeśli ktoś ma jakąś praktykę w sprowadzaniu gier z USA i bezproblemowe/legalne odpalanie ich w PL to bardzo proszę o info. Dzięki!
_________________
 
 
kriskuc 
Nowicjusz


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 11
Location: Kraków
Posted: 20-04-2013, 13:26   

Niektóre gry na xbox posiadają blokadę regionalną a niektóre nie,trzeba patrzyć na internecie czy ta gra jest region free,poniżej masz link z listą gier Region Free:
http://gaming.wikia.com/w..._Xbox_360_Games
P.S:Co to za gra?
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-04-2013, 14:43   

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na tej liście nie znalazłem WET. W sumie gra wyszła też w Polsce. Sam grałem namiętnie bez żadnych problemów. Mi chodzi o grę studia TellTale "Jurassic Park - the game". Ostatnio interesują mnie gry tego studia, bo są oryginalnie zrobione. Widziałem kilka fragmentów na YT, przeszedłem na PC. Z xboxowym padem grało się super, bo gra jest pod niego przygotowana (wow!) - obyło się bez żadnych kombinacji klawiaturowych. Gra to jeden wielki interaktywny film (podobnie jak The Walking Dead tego samego studia). Kilka zagadek, duże nawiązania do pierwszego filmu z serii JP. Problem polegał na tym, że gra chodzi wyjątkowo niepłynnie na moim sprzęcie i dlatego myślę nad zakupem wersji hamerykanckiej. Dlaczego? Bo gość, który akurat to sprzedaje ma też w ofercie tąrajderowy pad xbox :] Niestety tej gry nie ma na liście, którą podałeś. Gra wyszła w PL bodajże, ale chyba tylko na PC. Podobnie jest z Fable: The Lost Chapters - jest wiele wydań na allegro, ale niektórzy piszą coś w stylu: "odpali tylko na przerabianych". I tutaj kolejne pytanie: nie do końca jarzę typy nośników: NSTC i PAL. Czy każda NSTC nie odpali w PL nawet jeśli to gra z poprzedniej Gen?
_________________
 
 
kriskuc 
Nowicjusz


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 11
Location: Kraków
Posted: 21-04-2013, 18:17   

Musze cię zmartwić ale ta gra nie działa w Pal(Format gier w europie)czyli nie jest region free przeczytałem to na forum link poniżej:
http://www.telltalegames....ead.php?t=27060
A Pal i Ntsc to taki format,po co nie wiem :(
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-04-2013, 19:46   

Czyli nie zagram na konsoli? Cholera. Szkoda. Gra naprawdę ciekawa. Bardzo w stylu Telltale. Choć w zasadzie w całości jest QTE, to jednak jest parę miejsc, gdzie można się zaciąć i szukać rozwiązań. Właściwie to kilka miejsc szybkiego wciskania odpowiednich klawiszy sprawia trudność (odpowiednia prędkość wciskania klawiszy etc). Chciałbym zagrac na konsoli bo monitor 17calowy nie jest tak rewelacyjny jak np 40-stka. No ale niestety chyba nic z tego nie będzie. Pytanie jeszcze, czy Fable The Lost Chapters w ogóle ruszy, bo też przeszedłem na PC, a jednak mimo wszystko wolałbym zagrać na konsoli. W XBL jest wersja cyfrowa, ale niestety z blokadą regionalną - nie da się pobrać z PL.
_________________
 
 
kriskuc 
Nowicjusz


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 11
Location: Kraków
Posted: 22-04-2013, 17:27   

Jeśli Fable jest w wersji pal ta gra zadziała ale jeżeli jest ntsc to z góry mówię że gry na xbox poprzedniej generacji nie są region free.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo