FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Mumia 3
Author Message
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 01-07-2010, 10:43   

Bardzo lubiłam pierwszą część "Mumii". Była dla mnie ciekawa, dużo się działo i nawet przymknęłam oko na sztuczne efekty specjalne. Druga część również mi się podobała, ale mniej niż pierwsza. Wkurzał mnie trochę ten ich dzieciak. Do trzeciej części jakoś nie mogę się zabrać, ale może wkrótce się to zmieni ;) .
 
 
Conan 
Nowicjusz



Joined: 04 Jan 2009
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Posted: 15-07-2011, 14:32   

Nie była taka zła szkoda że nie zagrała tu Rachel Wiesz bo :censored: pasowała w tamtych częściach to taki jeden minus tego filmu ciekawe czy powstanie część 4 bo jak to powiedzieli na końcu kolejną mumią znaleziono w Peru bardzo by była ciekawa część .
 
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 21-07-2011, 23:28   

Czy ktoś coś wie o powstaniu części czwartej? Doszły do mnie takie słuchy jakiś czas temu... Ma to być The Mummy - Rise of the Aztecs... ale coś cicho teraz o tym. Proszę, powiedzcie, że powstanie niedługo! Chcę pośmiać się z Johnattana :D
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-07-2011, 00:08   

Dla mnie Mumia 3 to odcinanie kuponu od dwóch poprzedniczek, nie mający kompletnie nic z czaru i polotu 1 i 2. Zero fabuły, która byłaby cokolwiek przełyknalna. Fajne efekty i obsada to jeszcze nie wszystko. A co do obsady - ta kobieta nie ma nic z Evelyn, którą pokochałem za pierwszą część. Rachel Weisz jest niestety niezastąpiona, więc każda kolejna część filmu jest przeze mnie traktowana jak spin-off a nie pełnoprawna kontynuacja Mumii. Słyszałem że będzie czwórka, ale sądząc po średnich opiniach 3 części nie liczyłbym żeby się ostatecznie za to zabrali... Cicho mam taką nadzieję bo już w dwójce z dzieciakiem akcja była naciągana, a nadmierne postarzenie go i kompletnie nie odebranie wieku rodzicom to głupota (nie wspomnę o kręceniu bez Rachel Weisz)...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 24-07-2011, 22:03   

No brak Rachel to duży minus. Ale... podobnież ta nowa Evelyn zapowiadała w zeszłym roku gdzieś w wywiadzie, że film powstanie. Znany jest tytuł i nic więcej. Mi się ostatnia trójka bardzo podobała (chińskie klimaty, this is it :P ) i czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek niusy o Azteczkach ;)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 24-07-2011, 23:27   

A ja cicho liczę, że ryzyko opłacalności skutecznie zabije ten tytuł... chociaż jeśli nie to, to z pewnością kolejny film to zrobi - to widać po tendencji spadkowej całej serii... Już nie wspominając o nie mającyni NIC wspólnego z Mumią Królu Skorpionie - bleeee...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 25-07-2011, 10:20   

Nie no, coś tam wspólnego ma - w końcu w II części był Król Skorpion. Ten film jest na zasadzie "Timona i Pumby" po "Królu Lwie", czy "Kot w butach" po wszystkich "Shrekach". No ale zgodzę się, że to nie było potrzebne :P Choć znam opinie ludzi, którym ten film akurat się bardzo podobał. Ja osobiście nie przepadam jakoś nadzwyczajnie za nim.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-07-2011, 10:28   

Naprawdę warto wydawać coś pod znanym szyldem, nawet jeśli będzie to totalna kupa? :p Pierwsze dwie Mumie to przyjemne, nieco staro szkolne przygodowe filmy. Wprawdzie sequel był miejscami naciągany, ale nadal fajnie się to oglądało.

Króla Skorpiona pominę litościwym milczeniem, a Mumia 3.. cóż :p Maria Bello - fail. Klimatu przygody zero, przez pierwszą godzinę totalna nuda, no i największa porażka filmu - wpieniający, irytujący i totalnie niepotrzebny syn głównych bohaterów.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo