FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ile wam zajęło?
Author Message
finally 
Nowicjusz


Joined: 18 Feb 2007
Posts: 6
Posted: 21-11-2007, 15:55   

Moje wyniki:
CZas-> 17:05:55
Skończenie w %-> 84%
Galeria: Korzenie Lary, Pierre, galeria obrazków z gier, zaginiona wyspa, przedmioty i artefakty, inne postacie, TR1 kontraTRA grafiki Peru
Biografie-> Lara Croft, Larson, Kid, Kold
Stroje-> Anniversary, Legend, Kamuflaż, Posiadłoś-Sportowy, Klasyczny
Relikwie-> Kubek Kero, Butelka z motywem orki, Ateńska figurka sowy, Zmumifikowany kot
Komentarze->oprucz 1st
Kody-> tryb bez tekstur, okulary przeciwsłoneczne, niekończący sie oddech
Time Trale-> Peru: Górskie Jaskinie, Peru: Vicabamba (czy jakos tak)
Pozdrawiam wszystkich Fanów Lary :D i przepraszam za błędy ortograficzne...
_________________
finally
 
 
Balbina 
Student



Joined: 03 Oct 2006
Posts: 83
Posted: 01-01-2008, 17:03   SKOŃCZYŁAM !!!

29:46:17 (100%)
Zebrałam wszystko, byłam w każdym zakamarku, nie potrafię robić screenów z gry więc się nie podzielę, ale odkryłam wiele ciekawych miejsc. Nie czytałam solucji, nie używałam save-ów ani programów do oszukiwania gry i jestem z tego dumna! Sześć miesięcy grania! - to pozdrowienia dla tych co przeszli grę w ciągu doby od jej zakupu i twierdzili, ze strasznie krótka.
Ciao
Balbina
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 01-01-2008, 17:12   

14:15:26 100%
Mam odblokowane wszystko, z wyjątkiem kodów ( na razie odblokowałam tylko: tryb bez tekstur, okulary przeciwsłoneczne, nieskończony oddech, pokazywanie zdrowia przeciwników, nieskończona amunicja do pistoletów kal. 50), time triale - na razie tyko Peru (całe), CM i Koloseum, grałam sama, z solucji korzystałam tylko 3 razy :P
:pozdro:
_________________
 
 
 
Kepke 
Nowicjusz



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 9
Posted: 05-01-2008, 22:00   

Ja grę przechodzę i... jakby to powiedzieć... delktuję się nią. Podziwianie lokacji, wczucie się w postać to jest to. Jeszcze dobrze jest grać w słuchawkach wtedy to już odlot.

A tak ogólnie to TRA przechdozilem z dwa tygodnie (mało czasu) i zajęło mi to w sumie jakieś ponad 20 godzin. A wszystko dlatego że podziwiałem te lokacje. Baaardzo mi się podobał ten TR.
_________________
Silence! I kill you!
 
 
 
charmed00345 
Nowicjusz



Joined: 10 Jan 2008
Posts: 24
Posted: 18-01-2008, 12:02   

Ja przeszłem w 3 dni bo szkoła
A legende w 1,5 dnia

Uważam że są za krótkie !!
_________________
Tomb Raider Underworld
- PC - 109,90 PLN
- Xbox360 - 239,90 PLN
- PS3 - 239,90 PLN
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 18-01-2008, 13:03   

charmed00345 wrote:
Uważam że są za krótkie !!

Jak większość Twoich postów ;)

Gdy grałem po raz pierwszy w TRA miałem wrażenie, że gra jest całkiem przyzwoita, jeśli chodzi o jej długość. Często wybierałem drogę trudniejszą (przeklęte fruwającej ostrza w Egipcie :P ). Teraz grę w zasadzie przechodzić można jednocześnie oglądając dobry film z serii "Powtórki w Polsacie".
Teraz z nudów odpalam by poskakać tu i tam, lecz większość poziomów po prostu mnie drażni i męczy (zarówno TRL jak i TRA). Nie dość, że obie części są krótkie, to dodatkowo są wręcz banalne. Przejście tego czy owego nie zajmuje wiele czasu.
_________________
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 18-01-2008, 18:19   

legende przeszedłem w dwa dni. anniversary grałem 2 tygodnie. nie miałem duzo czasu na granie. a jak grałem to podziwiałem różne zakątki, pływałem w basenie i skakałem na główkę z wodospadów :D i dlatego troche to zajeło :wink:
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 06-02-2008, 16:49   

Kurcze, tak dawno przeszlam gre a dopiero teraz sie wypowiadam :/ . Jakos musiałam ominąć i zapomnieć o tym temacie. No ale lepiej póżno niż wcale :) .
No więc przeszłam grę w 16 godzin i 30 minut, z tym, że mam ukończone 92% bo nie za bardzo przejmowałam się zbieraniem sekretów, a prób czasowych wcale nie przechodziłam, bo po prostu tego nie lubię.
 
 
 
TUSIA 
Praktykant



Joined: 15 Apr 2007
Posts: 124
Location: Zadupie ;p
Posted: 07-02-2008, 17:39   

Lareczka wrote:
z tym, że mam ukończone 92% bo nie za bardzo przejmowałam się zbieraniem sekretów, a prób czasowych wcale nie przechodziłam, bo po prostu tego nie lubię.

Ja przeszłam tylko dwa TT (też ich nie lubię), a jeżeli chodzi o sekrety to też wszystkich nie mam :P
Nie pamiętam ile mam %, a gierkę przechodziłam powolutku, a dokładnie chyba 1 tydzień ;)
Znaczy jak w jeden dzień dorwałam się do TR to siedziałam kilka godzin, a czasem z braku czasu godzinka albo wcale ;) Można powiedzieć, że 1 tydzień :P
_________________
"Lucy I'm back!!"
 
 
 
Yumi 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 18
Location: Z Bochni
Posted: 07-02-2008, 18:55   

Ja przeszłam 5 dni raz tą gre (bo przechodze teraz z nudów 3 raz;p ) Mam tylko jedną relikwie: Kubek Kero bo tylko to znalazłam a W komnacie ognia znikało mi zanim tam doszłam;p Codziennie rano(gdzieś 6,7)włażei gram do obiadu :jumper: a po obiedzie do końca dnia;p czyli gdzieś do 22.30 ;p :pozdro:
_________________
Tomb Raider i swąd z Silnika
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 07-02-2008, 22:32   

A ja przechodziłem ok. 2 dni, ale naprawdę grałem tylko z 3-4 godiny dziennie z przerwami. Mam jakieś ok. 80%. W sobotę albo niedzielę podam wam dokładny czas i wsyzstko bo grę miałem pożyczoną więc musiałem usunąć. Ale save zapisałem na dysku. W sobotę kolega ma mi przynieść znów pożyczyć. A ja miałem porblem z relikwiami. Te nagrody w stylu złote, srebne i brązowe łatwo mi nawet poszły. Chyba tylko mi jednej brakowało.
_________________

 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-02-2008, 23:11   

Ja przechodziłam... 6 miesięcy? :p Zaczęłam po premierze, a skończyłam mniej więcej w okolicach świąt :hihi: . Nie ciągnie mnie, naprawdę.
W tej chwili mam odłożoną grę, od czasu do czasu zaliczę jakiś time trial lub poszukam nagród. Żadnych solucji i kodów, kompletne lenistwo i granie dla czystej przyjemności, gdy naprawdę mam ochotę. Peru zaliczyłam w całości, pozostały mi jeszcze TT w reszcie lokacji + pojedyncze sekrety w Atlantydzie. Będzie czas na to ;].
_________________
; p ; >>
 
 
Bastet 
Nowicjusz



Joined: 15 Feb 2008
Posts: 11
Location: Dolny Śląsk
Posted: 15-02-2008, 12:19   

Ukończyłam grę w ciągu 13 godzin/9 minut, zdołałam zebrać wszystkie sekrety/relikwie, ale nie przeszłam wszystkich prób czasu, może przy drugim podejściu będe mieć więcej szczęścia.
 
 
Dagmaraa 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 6
Posted: 17-02-2008, 13:21   

Ja gre w ciaz przechodze i uwazam , ze jest dluga ( calkiem nie kapuje jak mozna gre przejsc w 3 dni :niewiem: ) mialam problemy z centaurami i ostrzami w Egipcie
_________________
You have maimed Qualopec . Your own brother .
Tihocan
 
 
Kuba93 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 16
Posted: 17-02-2008, 17:18   

TRA przeszedłem w okolo 26 godzin to ylo cos z hakiem ale starałem sie wszystko znaleźć ! i ogladałem wszysciutko ... jak dla mnie gra byla ok w sam raz :pozdro:
 
 
evelina309 
Nowicjusz



Joined: 08 Nov 2007
Posts: 22
Posted: 17-02-2008, 22:08   

Ja bardzo długo. Jeśli chodzi o godziny to nie wiem, ale trwało to z 2 miesiące (chociaż dużo czasu spędziłam na bugu w Vilcabamba i nie chciało mi się nawet za bardzo rozwiązywać problemu - po prostu nie grałam). Nie ciągnęło mnie do grania. No i oczywiście nie grałam codziennie. Dopiero Atlantyda mnie zainteresowała i przeszłam ją w 1 dzień. Taak, ostrza w Egipcie były wredne. I tak samo wredne było dostawanie się na górę komnaty z lawą na Atlantydzie.
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 17-02-2008, 23:41   

Ja miałam tak samo, jak czegoś nie umiałam przejść, to po prostu wyłączałam grę i grałam w coś innego. Potem jak włączyłam np. na następny dzień, to przechodziłam ten moment, w którym się zacięłam, praktycznie bez problemu. Nigdy nie grałam na siłę :P A z bugiem w vilcabambie też się długo męczyłam, ale przeszłam ten moment bez wyłączania tych wszystkich graficznych ćmojów-bojów (choć przyznam, że bardzo długo się z tym męczyłam) :D Dopiero jak przechodziłam drugi raz grę, to dowiedziałam się od kogoś, że tak można zrobić :P Miałam jeszcze problemy m.in. z centaurami, ostrzami w Egipcie i tymi półkami w Atlantydzie (czyli z tym co prawie wszyscy) :p
:pozdro:
 
 
 
Kuba93 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 16
Posted: 18-02-2008, 19:52   

Ta weź ... te "polki" to masakra chyba mi najdłuzej zajeło zawsze mi sie konczył"czas" i srutututu na sam doł do lawy ale pewnego pieknego poranka jak wstałem pelen sił przeszedłem to bez problemu i to wlasnie było piekne xD hehhe centaury tez dlugo "robiłem" ale zeszło mi z nimi szybciej niz z polkami

pozderka

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 18-02-2008, 20:06 ]
Ze co Cie boli? :p

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 18-02-2008, 20:09 ]
Joł, joł, madafaka !
 
 
Godbluff 
Praktykant



Joined: 07 Feb 2008
Posts: 145
Location: W-ch
Posted: 12-03-2008, 01:06   

Ja właśnie skończyłem... ufff.... 17godzin i 11minet.....
Myślałem, że bosowe będą trudniejsi a pokonałem ich za pierwszym razem bez problemów. Teraz oceniam, że Anniversary jest o wiele wiele lepsza od Legend. Już nawet nie chodzi o to, że jest dłuższa ale postarano się tutaj o zmniejszenie tego uczucia liniowości gry co było najwiekszą wadą Legend moim zdaniem. Te zwolnienia akcji podczas strzelanek też smaczku dodały. Szkoda tylko, że nie zadbano o większą różnorodność przeciwników oraz o trudniejsze zagadki.

Tak czy siak gierka ogólnie bardzo dobra, oceniłbym tak na 7\10 (w mojej dość surowej ocenie gier)
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 12-03-2008, 17:32   

Tomb Raider Anniversary dostałam gdzieś w Listopadzie 2007 w prezencie od mamy :) Przez nią nie mogłam pograć, bo pierwsza dorwała mi konsolkę :p Męczyła się biedaczka chyba z tydzień. Potem ja w końcu mogłam pograć i zajęło mi to ok 3-4 dni. Nie pamiętam dokładnie :) Teraz przechodzę w dosłownie kilka godzin heh :)
 
 
Peth 
Nowicjusz



Joined: 13 Mar 2008
Posts: 5
Location: jesteś?
Posted: 13-03-2008, 15:55   

Ja sobie pogram raz, dwa razy na tydzień i uważam że starczy :P Mam 9 mniej niż 10 godzin grania i dopiero jestem w Grecji w sali ognia ;)
Staram się delektować grą, ale też nie zadługo :) W końcu chodzi oto żeby ją kiedyś skończyć.
Dostałem ją w Grudniu na gwiazdke i na początku grałem właściwie codziennie, ale później coraz mniejsza iość czasu sprwiła, że jestem tak daleko w tyle :P i z takim nadbagażem czasu :D
_________________
Witam :P
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 15-06-2008, 17:49   

Kurczę czytam wasze posty i nie mogę się nadziwić. Zero zacinania(prawie)? Krótka gra? łATWA gra? Dla mnie jest ona trudna ale bardzo fajna :p Ja nie podziwiam lokacji a gram juz jakieś 15h a jestem dopiero w 3 levelu Grecji! A ile się męczyłam z T-Rexem...
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 23-06-2009, 11:22   

Ja przeszedłem TRA w dwa i pół miesiąca. Przyznam, że fajnie się grało :) W niektórych momentach się zaciąłem, ale w TR zawsze mnie to spotyka :P Gra jak dla mnie była długa ze względu na bardzo rozbudowane poziomy i parę trudnych zagadek. Choć teraz jak już wszystko znam to pewnie bym krócej przechodził ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 23-06-2009, 15:09   

hmmm ja przeszedłem grę w niecałe 9 godz ;(
czyli 2 dni grania ;(
nowe TR to już nie to samo co było w Klasykach...
tam się tygodniami grało bo nie wiedziałeś co robić
i też nie każdy miał neta , żeby znaleźć jakieś rozwiązanie ;(

PS. przyznaje sie .... zajrzałem do solucji 1 ... bo nie mogłem przejść tych Centaurów ;( nie mogłem znaleźć na nie sposób...

gorzej było z sekretami .. 15 godz grania ...
a Time Triale zrobiłem tylko w Peru i Croft Manor.. dalej nie zamierzam...
 
 
squallaz 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 24
Location: Planet Earth
Posted: 25-06-2009, 13:35   

Mnie zajęło to 11h15m15s na 95% (Wszystkie artefakty i relikwie w levelach i w chacie Lary) 5% to pewnie czasówki (chyba największy syf. W Legendzie było ok ale tu to tragedia)
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo