FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ile wam zajęło?
Author Message
Orla_cien 
Nowicjusz


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 19
Posted: 03-06-2007, 23:28   Ile wam zajęło?

Siemka
Jak w temacie. Ile wam zajęło przejście TRA? Mi osobiscie nawet nie doszlo do 24 h bo gdzies jest 23H i pare minut. Wciąż uważam ze gra jest za krótka. Bo przecietny gracz moze ta gre przejsc w 14 h bez zbierania sekretów.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-06-2007, 23:30   

Orla_cien wrote:
Mi osobiscie nawet nie doszlo do 24 h bo gdzies jest 23H i pare minut.


hehe :D Dokładnie tyle samo mialem! 23 godziny i pare minut. Na długosc gry nie narzekam, bo TR7 za pierwszym razem przeszedłem w jakies... hmmm.. 12, 14 godzin, nie pamietam dokładnie. Grałem powoli... Podobnie teraz, wiec od razu widac roznice.
_________________
 
 
Orla_cien 
Nowicjusz


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 19
Posted: 03-06-2007, 23:35   

Cez wrote:
Orla_cien wrote:
Mi osobiscie nawet nie doszlo do 24 h bo gdzies jest 23H i pare minut.


hehe :D Dokładnie tyle samo mialem! 23 godziny i pare minut. Na długosc gry nie narzekam, bo TR7 za pierwszym razem przeszedłem w jakies... hmmm.. 12, 14 godzin, nie pamietam dokładnie. Grałem powoli... Podobnie teraz, wiec od razu widac roznice.


To dobry jestes jak grales powoli w TRA i zajelo ci tyle czasu co mi zajelo. Bo ja wrecz przeciwnie. Nic nie podziwialem. Gnalem przed siebie jak wariat! :D
 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 03-06-2007, 23:35   

Wooow to bardzo dobrze. Dla mnie taki czas jest satysfakcjonujący. Legendę przeszedłem w 15h z podziwianiem grafiki i zbieraniem sekretów, to mam nadzieję, że TRA ukończę w ponad 24h. Widać, że Crystal Dynamics wzięli do serca swój błąd popełniony w Legend i w TR8 można się spodziewać jeszcze dłuższego czasu ( oby ).

:narka: :pozdro:
_________________
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 03-06-2007, 23:49   

chyba żartujecie? 24h? nawet jakiś muł ociemniały by tak długo nie przechodził. ja przeszłem na Hard ze zbieraniem wszystkich Artefaktów i Reliktów w niecałe 14h. dodam że kilka razy sie zaciełem ale musiałem sobie sam poradzić z wydostaniem. więc po prostu przejść grę to ok 8 godzin
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-06-2007, 23:52   

gizio wrote:
chyba żartujecie? 24h? nawet jakiś muł ociemniały by tak długo nie przechodził.


że jak? a jaki sens ma takie szybkie przechodzenie. Ja nie gram dla samego przechodzenia. Ogladam lokacje, staram sie wczuc w tę rozgrywke. Im dłuzej przechodze tym weksza satysfakcja.
_________________
 
 
Orla_cien 
Nowicjusz


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 19
Posted: 03-06-2007, 23:55   

gizio wrote:
chyba żartujecie? 24h? nawet jakiś muł ociemniały by tak długo nie przechodził. ja przeszłem na Hard ze zbieraniem wszystkich Artefaktów i Reliktów w niecałe 14h. dodam że kilka razy sie zaciełem ale musiałem sobie sam poradzić z wydostaniem. więc po prostu przejść grę to ok 8 godzin



Zartujesz?? Ja grze przechodzilem jak wariat i mi zajelo 23 h i pare miniut i chociaz mam z polowy lvli wszystkie sekrety. No chyba ze grasz ciagle i sie nie zacinasz :P
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 03-06-2007, 23:56   

a co ja biegłem sprintem? normalnie przechodziłem. ale co można robić te 10 godzin dłużej? 10 godzin patrzyłeś się na ścianę?
 
 
Orla_cien 
Nowicjusz


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 19
Posted: 03-06-2007, 23:58   

gizio wrote:
a co ja biegłem sprintem? normalnie przechodziłem. ale co można robić te 10 godzin dłużej? 10 godzin patrzyłeś się na ścianę?


Hehehe niee ale byly momenty gdzie lara mi sie nie chciala zlapac pulki a doskakiwala i musialem od poczatku wszystko robic
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 00:02   

grałem po 2-3 godzinki dziennie. i kilka razy sie za ciełem bo nie było komu mi pomóc

Koniec gry:
http://img523.imageshack....23542775nk6.jpg

wszystkie relikty:
http://img388.imageshack....13113400ot1.jpg

100%:
http://img530.imageshack....23544426iw2.jpg
 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 04-06-2007, 00:12   

Eeeeee czy to nie jest przypadkiem czas spędzony w danym państwie ? :609: Bynajmniej nie wygląda mi to na ogólny czas gry. Z tego co wiem niektórym osobom samo St Francis Folley zajmuje ok. 4h z manual grabem więc nie wiem jak Ty ukończyłeś grę w czasie 14h.

:narka: :pozdro:
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 00:20   

masz przecież fotki wiec co tu wiecej tłumaczyc? niema czasu w danym państwie tylko czas gry. ale niedowiarki na tym forum. a jak powiem że jako pierwszy polak skończyłem TRA to też nieuwierzysz?
a jak powiem że jako pierwszy polak gram w bonusowym levelu to też nie uwierzysz?


MACPHISTO
Jak to powiesz to uznam Cię za śmiesznego. Uznam też, że nie warto dyskutować.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-06-2007, 00:29   

gizio, wezsze bezczelne zzynanie z solucji :P

Mi zajelo 15 godzin, z mala liczba sekretow, teraz zbieram reszte ;)
_________________
Miow.
 
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 00:32   

gdybym miał solucje. obrażasz mnie twierdząc że pomagałem sobie w jakiś sposób. wszystko co osiągnełem, osiągnełem dzięki własnemu rozumowi. Bonus level także

Kasia Trent
Okej, okej, jesli tak, to zwracam honor :) :P
 
 
eemuu 
Praktykant



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 197
Location: Łaziska Górne
Posted: 04-06-2007, 09:02   

gizio----Ty sie chwalisz, że jako pierwszy przeszedłeś TRA w Polsce (aplauz na stojąco.....bo chyba tego oczekujesz żeba każdy Cie teraz wielbił)....to ja się pochwale, że jako jeden z ostatnich go ukończe gdyż na razie raczej gry mieć nie będe (kasiorka musi zostać na coś innego przeznaczona) :) :)

Cieszy mnie fakt, że mimo wszystko gra jest dłuższa od Legend :) W TRL grałem bardzo długo (dalej do niej często wracam) to nie wiem co będzie z TRA :)
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 04-06-2007, 09:27   

eemuu wrote:
.to ja się pochwale, że jako jeden z ostatnich go ukończe

Nic się nie martw; u mnie kasa by się znalazła, za to czasu jak na lekarstwo. Sama nie wiem, kiedy będę w stanie zasiąść do TRA, nie mówiąc o ukończeniu. :(

PS
Pokłony do ziemi w uznaniu dla wyczynu Gizia :690:
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 04-06-2007, 11:05   

Mi zajelo dosc krotko fakt nei mam 100% pewnie jak bede miec to zajmie troszke dluzej ale do koncowego puki co wyniku daje zdjecie, nie wiem jak przechodziliscie 24 h, nie to ze cos nei tak, hehe ale nie wiem co robic tyle godzin hehehe, Gizio wierze ze w tyle ukonczyles jeszcze te 100% bonusowy poziom kiedy sie odblokuje...?? :pozdro:

http://img296.imageshack....imetrialzu1.jpg
 
 
Gadem 
Student



Joined: 09 Feb 2007
Posts: 34
Posted: 04-06-2007, 11:21   

Mi tak dobrze nie idzie :-P Jestem dopiero w Egipcie a moj licznik pokazuje 25h z hakiem. Nie spiesze sie z przechodzodzeniem gry. Wchodze w kazda szczeline, zatrzymuje sie aby poogladac okolice... Legenda skonczyla sie gdy tak na prawde wczuwalem w gre. Z TRA jestem zadowolony.
_________________
Tu mozesz spotkac mnie, spotkac na ulicy...
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 11:26   

brawo świetny czas.tak jak mówiłem bez reliktów to tyle bedzie. a ten bonusowy level bedzie jak bedziesz maiła 100% gry i Time traile. ale tam niema co robic poprostu sie biednie w koło przez światy.troche pływania i tyle w 2min sie to przechodzi
 
 
Natalia 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 18
Location: Sosnowiec
Posted: 04-06-2007, 11:45   

Tzn tak, mam pytanie Gizio :) , bo z tyloma procentami przeszlam gre, brakuje mi pare sekretow i 2 reliktow reszte mam, teraz jak bede np. dawac Replay level, i znajde sekret nie musze przechodzic calego levelu zeby mi go zaliczyl? Bo tak bylo w TRL ze sie go zdobywalo i juz, byl zapis i nie trzeba bylo przechodzic. Bo teraz jak daje na replay widze nie mozna dac na save game, tylko te checkpointy, czy jak zbiore sekrety ktore opuscilam to procenty beda rosly??Moze troche namotalam hehe ale pokapujes zo co mi sie rozchodzi :pozdro:
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 12:15   

z sekretami to jest tak że jak go weżmiesz to możesz sie zabić a on i tak jest zaliczony. replay level to rozpoczynanie levelu od początku i po wzięciu sekretu można wyjść z gry odrazu. gdy załadujesz save to może bedziesz miała bliżej jeśli wiesz gdzie on jest ale takrze możesz wyjść bez zapisywania gry.
 
 
blajdzik 
Student


Joined: 12 Feb 2007
Posts: 95
Location: Kaczogród
Posted: 04-06-2007, 13:33   

a po co przechodzić grę na czas??? i co mi z tego, że przejdę grę w nie wiem... 12h jak to będzie tylko maraton :gupek: choć nie mam jeszcze TRA na pewno będę przechodził grę jak "jakiś muł ociemniały", jak to określił gizio. Wejdę w każdy zakamarek, znajdę wszystko ci się da i dopiero potem przejdę do kolejnego levelu. W TRA jest naprawdę na co popatrzeć, widoczki i architektura cudeńko, nie odmówię sobie żeby zagościć w tych miejscach na dłużej ;) niech już będzie sierpień... a tak przy okazji to nie wykupicie do sierpnia wersji kolekcjonerskiej po polsku, co ?
_________________
...gdy zniknie ten świat i gwiazdy zapłoną...
i nas już nie będzie, dlaczego więc miałbym się bać ?
...żyjmy, bo życie jest w nas...
 
 
Balbina 
Student



Joined: 03 Oct 2006
Posts: 83
Posted: 04-06-2007, 13:50   

Przechodzenie TR na czas - sorry ale ja tego nie rozumiem. Prześć grę w 8 - 12 godzin i twierdzić, że się wszystko widziało? Czy słyszeliście muzykę? Albo czy mieliście okazje wejść w rózne dziwne miejsca?
CZY WAS POGIĘŁO?
Rozumiem, żyjemy w wolnym kraju, jedni mogą grać na czas, inni jeżdzić na motorze na tylnym kole (w pełnym ruchu ulicznym), a jeszcze inni zaliczyć przez weekend 6 panieniek i wszystkie zarazić adidasem.
Ale żeby się tym chwalić?
Nigdy nie sprawdzałam czasu przejścia, a w TRL grałam chyba przez 3 miesiące.
Ciao
Balbina
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 04-06-2007, 13:59   

Balbina czy ty sie dobrze czujesz?
porównujesz gre do zarażania ludzi aids?
skoro zebrałem wszystko co można było zebrać to chyba znaczy że przeszukałem całą grę. byłem w każdym zakamarku, podziwiałem levele i byłem wszędzie gdzie można być. i to mi zajęło 14godzin jeśli ktoś będzie grał 24godziny to te 10 godzin różnicy to po prostu stanie w miejscu. tam niema co robić dłużej. i tu niema żadnego tłumaczenia że wszędzie zaglądasz i podziwiasz gre bo to właśnie zajmuje ok 14godzin. reszta to bezczynność
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 04-06-2007, 14:03   

no..ja potrafię pływać w basenach po pół godziny... ;) w grze oczywiście...i to tez między innymi przedłuża czas gry xD

EDIT:

Pływanie W ramach przyjemności oczywiście... bo sterowanie mam dobrze opanowane i sterowanie Larą nie zajmuje mi półgodziny, aby wyjść z basenu ;)
_________________
:)
  
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo