FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Moje skromne walkthroughy

Czy podoba Ci się kanał Vujka?
Tak
10%
 10%  [ 1 ]
Nie
20%
 20%  [ 2 ]
Mam to w d*pie
70%
 70%  [ 7 ]
Voted : 10
Total Votes: 10

Author Message
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 05-06-2012, 02:50   Moje skromne walkthroughy

Nie byłem pewien gdzie wstawić, to chyba dobry dział.

Jak być może wiecie (odkąd zmieniłem podpis na pewno wiecie) przechodzę ponownie serię TR (tym razem dość skrupulatnie (a przynajmniej się staram)), robię z tego filmiki i wstawiam jako solucje/let's playe (ani to ani to chyba nie opisuje do końca tego co robię). Tym tematem nie chcę się reklamować (każdy kto zagląda forum wie co robię, czy chce czy nie :P ), tylko zebrać opinie, bo ludzie na yt małomówni są póki co.

Wyjaśniam tytułem wstępu/FAQu:

Od (chyba) 8 odcinka zmieniłem formę, bo tamta była wyjątkowo nieprzyjazna. Na początku i na końcu wstawiłem zdjęcie z oryginalnego pudła z grą + fragment soundtracku, dodałem animowane przejścia, zmieniłem tytuły odcinków i zacząłem wycinać niektóre nudniejsze sceny. Od następnego odcinka rezygnuję także z wyzwania, żeby przechodzić bez save'ów, ponieważ jak ostatnio głupio pod sam koniec zginąłem, to o mało mój laptop nie ucierpiał ;)

Nie używam mikrofonu a piszę nie ze względu na swój głos, tylko naprawdę kiepski mikrofon wbudowany w laptopa. Mam wrażenie, jakby był gdzieś wewnątrz obudowy. Kiedyś znajomemu wysłałem filmik, a on mnie pyta, czy ktoś u mnie odkurzał jak to nagrywałem :bezradny: I wiecie co? Nikt nie odkurzał :nono: Prawdopodobnie karta graficzna się chłodziła.

Niedługo może w jakieś słuchawki z mikronem zainwestuję (choćby jakieś tańsze), to zrobię próbę, prawdopodobnie na Unfinished Business.

W planach z cyklu "Vujek and Action-adventure" na razie jest cała seria Tomb Raider i tak se myślę, że po tym wrzucę Amnesie (odpaliłem demko - robi wrażenie). Planuję osobny cykl poświęcić konsoli GBA. Mam też parę innych pomysłów, ale na razie nic nie zdradzam, bo i wielkich planów jeszcze nie ma (mam 3 widzów, z czego 2 to moi znajomi :buu: ).

I tutaj mam prośbę do Was, żebyście napisali, jak Wam się podobają filmiki. Jak najbardziej mile widziana konstruktywna krytyka i krytyka (but no hejt, please!). Jeśli ktoś ma coś miłego do powiedzenia, to ja się też nie obrażę.

Jeśli Wam się filmiki spodobają, to mile widziane łapki w górę, i bardzo mile widziane suby. Jeśli się Wam nie podobają, to chociaż powiedzcie czemu. Jeśli macie wyje :censored: ne, to pamiętajcie, że wspierając moje filmiki wspieracie tą serię gier (tak jakby).

http://www.youtube.com/user/Vujek1991 :wotr:

:pozdro:
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 07-06-2012, 22:17   

Nowy odcinek, tym razem już z zapisywaniem.

http://www.youtube.com/watch?v=ippfrDIA_A4
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 11-06-2012, 22:43   

Tomb Raider #12 - Sanctuary of the Scion
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo