FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wspomnienia
Author Message
Gnapek 
Student



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 60
Location: Bydgoszcz
Posted: 13-05-2009, 22:17   Wspomnienia

Pewnie od razu napiszecie "Gnapek i wspomnienia? buhaha" no właśnie że tak :P Chciałem pokazać osobą które cały czas są tutaj jak wyglądał WoTR gdzieś tak powiedzmy w 2004 r.

Powspominajcie :)
Portal: http://web.archive.org/we...w.croft.prv.pl/
Forum: http://web.archive.org/we...t.tcz.pl/forum/

Uprzedzam że niektóre/większość rzeczy może nie działać ;)
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 13-05-2009, 22:27   

O jaa zawzruszyłem siem aż, to tak to wyglądało w 2004? W życiu bym na to nie wpadł :)

Btw - Catwoman :D :D:D:D:D:D:D
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 13-05-2009, 23:45   

Strona się przydaje, głównie przy odgrzebywaniu podstron i informacji, które wraz z upadkiem TRPL poszły na dno.

Btw - Catwoman :o Czy jest na sali jeszcze jakiś kliniczny przypadek, któremu udało się założyć dwa konta?
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 14-05-2009, 10:24   

Integral wrote:
Czy jest na sali jeszcze jakiś kliniczny przypadek, któremu udało się założyć dwa konta?

Tak sobie myślę, że nie jeden, ale czy jest jeszcze jakiś inny, któremu się to udało - i nie został poczęstowany banem, to nie wiem :)
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 14-05-2009, 14:13   

To forum z czasów kiedy mnie jeszcze nie było :o Uważam, że zostało odmienione na lepsze. Na stronie głównej wotru niektóre rzeczy działają, ale na starym forum już nic nie działa.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 14-05-2009, 23:39   

Fajnie wyglądało to wszystko w 2004, ale teraz zdecydowanie jest jeszcze lepiej.
Ja troche wspominam, że lubiłem jaki Integral była moderatorem...
Ogólnie z Wotrem spotkałem się po raz 1 pod koniec 2006 roku, ale już wtedy miał słynny zielony design.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-05-2009, 09:05   

Igi^MBE wrote:
Integral wrote:
Czy jest na sali jeszcze jakiś kliniczny przypadek, któremu udało się założyć dwa konta?

Tak sobie myślę, że nie jeden, ale czy jest jeszcze jakiś inny, któremu się to udało - i nie został poczęstowany banem, to nie wiem :)

Tak... i jeszcze udało mu się potem zostać moderatorem :mrgreen: . I to elekcyjnym! Zawsze ceniłam sobie uznanie mojej osoby, nawet, jeśli miejscami było trochę podkolorowane na zielono. Co prawda źródeł tego "strachu" przed moją osobą, który podobno paraliżował (paraliżuje?) ludzkość wzdłuż i wszerz tego forum nadal nie znam, ale prowadzone są już odpowiednie sondaże na ten temat :p . Może wkrótce poznam odpowiedź.

Dzięki Hrithik, miło mi to słyszeć.
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-05-2009, 11:17   

Quote:
Co prawda źródeł tego "strachu" przed moją osobą, który podobno paraliżował (paraliżuje?) ludzkość


No przecież co drugi user Ci tu wyznaje uwielbienie, skąd takie plotki? :p
_________________
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 15-05-2009, 15:54   

Ja pamiętam że na samym początku nie lubiłam Integral jako moda :) Coś tam napisałam, ona mnie wyśmiała no i się obraziłam xD Z tamtych czasów pamiętam głównie jej avatar- jakas manga chyba, rysunek babki w okularach :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 15-05-2009, 19:19   

TRA_Rulez wrote:
Z tamtych czasów pamiętam głównie jej avatar- jakas manga chyba, rysunek babki w okularach

To pewnie mówisz o Integrze z Hellsinga. :D

A co do modów to jak dla mnie super kosiarze to byli K@t i Integra. :D Świst kosy był często słyszany. Teraz mam wrażenie że łagodniej jest. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-05-2009, 23:17   

Quote:
No przecież co drugi user Ci tu wyznaje uwielbienie, skąd takie plotki? :p

No właśnie w tym rzecz, że wedle nowej zasłyszanej teorii, to "uwielbienie" zapewne też wynikało ze strachu :D . Nie powiem czym mi to pachnie - to jest śmiechu warte, więc się śmieję, bo co innego pozostaje w obliczu czegoś takiego? No chyba, ze ktoś tu faktycznie się mnie bał (boi) i drżał na samą myśl o tym, "co Integra sobie pomyśli". Notabene to niekoniecznie musiało oznaczać jakiś strach, a zwykłe liczenie się z moim zdaniem, ale to już pozostawiam do roztrząsania zainteresowanym.

TRA_Rulez wrote:
Z tamtych czasów pamiętam głównie jej avatar- jakas manga chyba, rysunek babki w okularach :)

Ja Ci dam babcię :D Żelazna, 100%, 23-letnia zatwardziała dziewica Sir Wingates Integral Hellsing, a nie jakaś babcia w okularach!
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 16-05-2009, 00:13   

Integral, po prostu trzymałaś poziom.
Na początku można się zrazić do Ciebie, bo nie szczędzisz ostrych słów dla głupoty.
Ale po dłuższym pobycie naprawdę idzie się przekonać do Mrocznej Kosiarki.
Całkiem miły był tamten okres na Wotrze, przynajmniej dla mnie. Pomimo tego, że również zdarzało mi się palnąć głupstwa, chyba każdy na starcie tak ma. Ale wiadomo cierpiąca 15 uciskana i nie zrozumiana przez starszych zawsze musi poszczekać. Teraz się z tego śmieje xD A kiedyś to była obraza majestatu.

Nie wiem jak to określić, ale budujesz taki fajny klimat relacji między tobą, a userem.
Ja się oczywiście liczyłem z twoim zdaniem, dlatego jebłem z uciechy jak napisałaś parę linijek o mnie w temacie Modzi/Admini/Userzy jacy są. To jest swojego rodzaju prestiż, że zainteresowało Cię jakieś minimum mnie. W każdym razie byłbym zadowolny, gdybym mógł Cię kiedyś poznać na żywo, w tzw. realu.

I zastrzegam sobie to nie jest dupci-buzi, żeby się przypodobać.
Skoro mowa o wspomnieniach to ja mam takie i O!
Jeszcze Barbie była mega....
K@t również mi się podobał na stanowisku moderatora.
Ceza od zawsze darzę sympatią.
Boone i Paciej też są świetni.

I to z tymi userami wiąże najlepsze wspomnienia jeśli chodzi o WOTR.

ps. I fajnie, że znów się częsciej udzielasz Integro.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 16-05-2009, 23:49   

Pamiętam stary skład moderatorski, ponieważ już byłem w tych czasach. Integral nie była złym moderatorem. Po odejściu z pracy nawet opuściła na jakiś czas forum, jednak Menkaure ją tu z powrotem sprowadził :p K@t też był niezły. Trzymał porządek na forum :) Barbie jakoś nie zdążyłem poznać. Nie pamiętam jej za bardzo, ale jeszcze za to pamiętam Kasię Trent która najdłużej utrzymywała się na stanowisku moderatora.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 17-05-2009, 00:46   

Hrithik_Roshan wrote:
I zastrzegam sobie to nie jest dupci-buzi, żeby się przypodobać.

Dobrze, że piszesz, bo tak brzmi. Cóż, dziękuję.

Łukasz wrote:
Po odejściu z pracy nawet opuściła na jakiś czas forum, jednak Menkaure ją tu z powrotem sprowadził :p

:D I to się nazywa plotka.

Łukasz wrote:
za to pamiętam Kasię Trent która najdłużej utrzymywała się na stanowisku moderatora.

Jakaś weryfikacja danych? Łukasz lubi się mylić, a sama jestem ciekawa, kto najdłużej moderował.
_________________
; p ; >>
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 03-01-2010, 03:53   

No a ja mam jeszcze w skrzynce PW wiadomości od byłego moderatora o nicku " Xald " - jest to teraz dla mnie coś w rodzaju... no nietykalnej wartości historycznej :D , nie można usunąć...

Albo ciągle tkwi w skrzynce odpowiedź wiadomości do Integral pt" masz mój głos! " - wiadomo o co chodzi :-)

eh, ale ten czas leci ;)

No, ja się zarejestrowałem na tym forum trochę później, ale to też były dopiero początki. Chciałem na traider.pl ale dopiero co wysiadł i zostałem wręcz zmuszony do przyjścia tutaj. Mam też sentyment do tego " miejsca ". No i te wiadomości w skrzynce, upomnienia od najstarszych modów tego forum xD

[ Komentarz dodany przez: Integral: 03-01-2010, 22:13 ]
Nie pamiętam takiego priva!!!
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 03-01-2010, 15:59   

Cóż za temat..., ale faktycznie, przeciez minęło już tyle czasu i każdy ma jakieś wspomnienia. Moja 'przygoda' w świecie forum Tomb Raider trwa już od ponad 6 lat. Właściwie różnica między TR.PL a WoTR się dla mnie zatarła, bo forum to przecież ludzie, a nie adres, a tutaj przecież spora grupa userów z 'trypla' ciągle aktywnie się udziela.

Nigdy nie bałam się Integry xD , znałam ją z trypla i właściwie lubiłam od początku, pewnie dlatego, że wtedy jeszcze udzielałam się rysunkowo, więc miałyśmy co nieco wspólnego.

Na wotrze zarejestrowałam się chyba przez ... K@ta, bo bodajże naśmiewaliśmy się z jakichś opowiadań-fanfików które tu ktoś zamieszczał ;p i pomyślałam że skoro już tu jestem to się rejestrnę. Ale i tak przez jakies 2 lata prawie nic tu nie pisałam bo byl jeszcze TR.PL :P .
:pozdro:
:wotr:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 03-01-2010, 18:58 ]
Musiałaś zwalić na mnie??!! :|
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 03-01-2013, 22:45   

O bosz :O Ja aczkolwiek nie posiadam wspomnień ale z przeczytanych przez mnie postów wynika że to forum coś straciło no cóż ale co to jest to już każdy na to pytanie powinien znać odpowiedź :evil:
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 04-01-2013, 07:32   

eee...mleko?! wrote:
ale co to jest to już każdy na to pytanie powinien znać odpowiedź


Interesujące że powyższe Bebiko sugeruje odpowiedź na podstawie przeszłości w której jak sam zaznaczył (mówiąc o braku wspomnień) nie uczestniczył. Jak dla mnie to forum jest doskonałą polewą na babkę wielkanocną ;)
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 05-01-2013, 15:48   

Jan wrote:
Interesujące że powyższe Bebiko sugeruje odpowiedź na podstawie przeszłości w której jak sam zaznaczył (mówiąc o braku wspomnień) nie uczestniczył.


A czyżbym nie wspomniaj o tym że przeczytałem masę starych postów :??: Bebiko - wypraszam sobie drogi doktorze z wydziału filozofi :)

Jan wrote:
Jak dla mnie to forum jest doskonałą polewą na babkę wielkanocną


Nie zrozumiałem i zrozumieć nie chcę . . . :pozdro:
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 05-01-2013, 16:45   

eee...mleko?! wrote:
Nie zrozumiałem i zrozumieć nie chcę . . .


Bo tego nie da się zrozumieć. To bullshit.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 09-01-2013, 05:32   

Dobra, walcie pytania, to wyjaśnię, jeśli trzeba ;)

A co do tego, co forum straciło - life got in the way :p Poznaliśmy się będąc w gim i LO, a teraz większość pokończyła studia i próbuje związać koniec z końcem.

Albo wycisnąć ile się da z bycia "wiecznym dzieckiem" jak np. ja :p ;)

Czas na nową generację, która to forum napędzi i będzie kontynuować ;) . Każde pokoleeeenieee nanana i takie tam.
_________________
; p ; >>
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 09-01-2013, 07:05   

Integral, Dokładnie o to mi chodziło :) A co do pytań to ile tak mniej więcej tu był osub które swoją karierę z WoTR rozpoczeły/zakończyły
na mniej więcej 15 postach :P Obliczy ktoś :??:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-01-2013, 07:10   

Wejdź sobie w listę użytkowników (u samej góry, pod bannerem forum) i wybierz sortowanie rosnące wg. ilości postów. Miłej zabawy :p
_________________
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 09-01-2013, 07:53   

Nie liczmy oczywiście ludzi którzy świetnie się bawią pod nowymi ksywkami, jak ja ;)
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 09-01-2013, 09:51   

Jan, Tjjak od początku , podejrzeniami moimi był twój multi
face jak lisek chytrusek ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo